Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89909) CPT.Pirk válasza Ance (#89908) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most nézem, LTSC liszenszeket árulnak magánszemélyek számára a HA-n a bazárokban... Ez nagyon szép és jó, leírják, hogy 100% jogtiszta meg minden, csak magánszemély számára nem árusítanak ilyen terméket, ergó ha fizetszt érte és számlát kapsz róla, akkor sem lesz legális... Az egésszel csak annyit úszik meg az ember, hogy így elkerülheti az esetleg vírusos aktivátort okozta problémákat, de legális az nem lesz...

Egy régen eladott T400 Thinkpademet hoztak vissza hozzám, hogy valami történt a frissítés óta és azóta nem indul a W10 prof. No pár újrarakás után leszűkült a kör egy kiadott frissítésre, ami bootloopot okoz.
Igen ám, de normál W10 esetén azt a frissítést nem lehet letiltani, csak eltolni pár nappal. Az MS saját, külön letölthető frissítés konfiguráló eszköze sem engedte, hogy letiltsam azt a frissítést. Szerencsétlen gép számára így az egyetlen megoldást az LTSC kiadás jelentette, amit legálisan mint magánszemély fel sem tehetnék a gépre...

Nem is csoda, hogy eltávolodtam az egész MS ökoszisztémától. Nem is hiányzik, mindent amit a Win7 után csináltak, azt legszivesebben törölném az emlékezetemből...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.