Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) FuckeR19 válasza littlejohnny (#30449) üzenetére


FuckeR19
senior tag

ment pü

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30452) plaszy válasza FuckeR19 (#30448) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

"Genius SW-HF 5000 hangrendszerre nincs szüksége valakinek?"

Egy képet/linket/árat írnál?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#30453) FuckeR19 válasza plaszy (#30452) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Ilyen a cucc: [link] [link]
Termékinfó
17K-ra gondoltam

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30454) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eladó egy 6103-as Nokia, alkatrésznek...
Működik, de semmi kijelzés (átvezető kábel baja van), iletve elég leharcolt.
BL-4C akku van benne, az jó, alaplap, billentyűzet jó, ház is egyben, de nem szép.
Bagóért vihető.

Mutogatni való hater díszpinty

(#30455) FuckeR19 válasza hcl (#30454) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Pontosítanád a bagó árat? :)

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30456) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

T-Mobile Pulse Mini (android) 26K
Bontatlan csomagolásban, T-s készülékek full garival.
PÜ-ben lehet érdeklődni.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30457) #TOTTI válasza #TOTTI (#30450) üzenetére


#TOTTI
őstag

Eladva.. Sony Ericsson X10 mini/pro X8 40K körül érdekelne valamint Nokia E51 tizenezerért állapottól függően.

(#30458) cserkész válasza FuckeR19 (#30453) üzenetére


cserkész
tag

egész szimpatikus a rendszer,a tiéd milyen szinű? (nekem nem számítana csak a barátnőm nagyon válogatós...ő a lakberendező)

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#30459) cserkész válasza Diego! (#30412) üzenetére


cserkész
tag

köszi,prima lett az asztal!

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#30460) FuckeR19 válasza cserkész (#30458) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Az enyém a képen látható.
A termékinfóban a cseresznye színű szerepel de nekem a világos van.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30461) Diego! válasza cserkész (#30459) üzenetére


Diego!
senior tag

Okés, örülök neki :)

(#30462) hcl válasza FuckeR19 (#30455) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, valami minimális pénz, 1-2 ezer között. 0 az a telefon amúgy is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#30463) littlejohnny válasza littlejohnny (#30449) üzenetére


littlejohnny
tag

Koszonet annak, aki irt, jelentkezett. Tema megoldva, igaz nem bijesz forumtarstol.

(#30464) zsolt19900 válasza #TOTTI (#30457) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát tizenezrekért sajna nem igen fogsz kapni normális e51-et tapasztalat :( vagy olyan dolog van amit nem említenek meg :) vagy szimplán drágább csak gondoltam segítek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30465) #TOTTI válasza zsolt19900 (#30464) üzenetére


#TOTTI
őstag

Csak abból indulok ki hogy _Saint-tól vettem egyet 9Kért teljesen hibátlan karcmentes újszerű csak nagyon csúnyán eldobtam és tönkre ment.. és a mikrofonja bedöglött de minden egyéb működik rajt. X8-am meg lett szerncsére nagyon olcsón aranykártyapontokért, vagyis lesz holnapra..

(#30466) Dodder


Dodder
tag

Csőkulcs!
Nézzetek szét. 16-án áthelyezem székhelyem Londonba és el szeretném ezeket adni. Hátha érdekel valakit ezek közül valami.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#30467) stfx


stfx
aktív tag

Elado egy FSP-350PNF és egy Chieftec 360W-os tap, mindketto rossz. Az FSP-ben van 1db pupos kondi, valszeg csak azt kene cserelni, a chieftecet nem tudom. A ketto egyutt 1K.

(#30468) zsolt19900 válasza #TOTTI (#30465) üzenetére


zsolt19900
őstag

igen ejha :) jólvan -nem bántásból, rosszból írtam- csak körbenéztem a piacon és ezt vettem észre az jó :D ha itt -főleg helyben- vannak olcsók hát akkor én is beállanék a sorba :B ha lehet szóval én is keresnék Nokia e51 et

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30469) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Ezeket jól vegyétek meg: :))
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30470) plaszy válasza FuckeR19 (#30453) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, ha sikerül majd szereznem full HD TV-t akkor lehet, hogy visszatérek rá.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#30471) Bandus99


Bandus99
őstag

Szerzett par vidap percet nekem :)

#21713
A kerdesre nem erkezik valasz, senki nem tapasztalt hasonlot.

Par nap es ismet felteszi a kerdes, majd rajon mi a hiba
#21729

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#30472) TRob1


TRob1
veterán

Sziasztok!
Van egy abit bd7II alaplap (szülőknek), amihez sikerült venni egy olyan procit, amit úgy látszik nem támogat. (p4 478 2.8 1M 533fsb) Valakinek nincs esetleg ugyanez 512k-s ban aki el is cserélné az 1M-ra? De várok egyéb ötletet is. Viszonylag sűrgős lenne, mert gép nélkül maradtak az ősök. Köszönöm

¤ R'n'R ¤

(#30473) FuckeR19 válasza TRob1 (#30472) üzenetére


FuckeR19
senior tag

pü ment

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#30474) HoldChore válasza TRob1 (#30472) üzenetére


HoldChore
tag

Engem is érdekel a csere, olyanom van amit keresel.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#30475) Magnum_ válasza Dodder (#30466) üzenetére


Magnum_
nagyúr

te is dobbantasz?

jó lesz London?

I humbly and respectfully decline™

(#30476) Dodder válasza Magnum_ (#30475) üzenetére


Dodder
tag

Mé ki dobbantott még? Pécsnél biztossan jobb.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#30477) Magnum_ válasza Dodder (#30476) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is elköltöztem, pedig szeretem pécset

I humbly and respectfully decline™

(#30478) Silencer83 válasza Bandus99 (#30471) üzenetére


Silencer83
addikt

mekkora sügér :DDD

(#30479) a2d2 válasza Dodder (#30476) üzenetére


a2d2
addikt

Nem adok neked 2 hónapot, és teljesen meg fog változni a véleményed Pécsről. Rá fogsz jönni hogy a világ legjobb városa (én is dolgoztam Londonban is, Rodoszon is)
Ma voltam Pesten, annyira jó volt hazaérni este. Ég és föld.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30480) Silencer83 válasza a2d2 (#30479) üzenetére


Silencer83
addikt

+1

1 ev utan jottem haza... mintha a paradicsomba erkeztem volna, minden koltoi tulzas nelkul

mod: szinten Londonba meloztam

[ Szerkesztve ]

(#30481) Dodder válasza a2d2 (#30479) üzenetére


Dodder
tag

Konkrétan nem Pécs-el van a gondom,hanem a rendszerrel.
Részletesebben:
1:ha elmegyek orvoshoz és van időpontom másfél órát kell még várnom mire bejutok.
2.El akartam intézni egy műszerész tanfolyamot 2 év alat nem tudtam. Pedig államilag támogatott lenne. Ahol támogatja az iskola ott nem inditják, ahol meg nem támogatja ott meg 250000 forint.(rehab járulékos vagyok.)
3. Egy évvel meghosszabítottam a rehabot mert alapból 2 évre adják nagy nehezen sikerült még 1 év. Bent voltam a munkaügyibe ott jelentkeztem még augusztusban egy ecdl+angol alapfok tanfolyamra fel is vettek. Október elején indul azt mondták. Érdeklődtem akkor erre közlik hogy elindul a képzés de angol nélkül. ja és ha el akarok menni a tanfolyamra előtte el kell végezni egy személyiságfejlesztő képzést.
A legjobb az egészben,hogy a multkor egy csövessel verekedtem majdnem össze a spar-ban,rá pár héttel meg egy kofással a csarnokban. Mondjuk az kapott is.
Ezért van tele a tököm mindennel .Inkább lelépek.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#30482) hcl válasza Dodder (#30481) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hehh, nekem felb* a az agyam, amikor bemegyek személyit megújítani - lejárt pl. - és még fizessek 1500-at... időpontra menve húzzak sorszámot... ...forgalmiba kézzel beírt 2 sor 6000Ft...
...minek fizetünk adót? Egyszerűbb lenne, ha mindennek fix díja lenne :D

Hogy kinek melyik város jön be, az meg ízlés dolga. Én szeretek itt lakni, főleg, amíg van munkahelyem.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#30483) a2d2 válasza Dodder (#30481) üzenetére


a2d2
addikt

1. Ismerősömék most jöttek vissza angliából, ápolóként dolgoztak, és ők sem hitték el hogy egyszer azt fogják mondani, hogy a magyar egészségügy mekkora istenkirályság - pedig ez történt.
2.-3. Ajándék lónak ne nézd a fogát. Amúgy is kiakaszt ez a dolog, mi - rendes adófizetők, akiknek elveszik a fizetésük felét - adjuk össze a pénzt az ilyen ingyentanfolyamokra. Erre nem hogy örülnétek hogy kaptok ingyen egy ecdl képzést, hanem sírtok, mert nincs mellette angol. Én egész biztosan kedvezményesen ugyan, de fizetőssé tenném ezeket a képzéseket. Jobban mondva első körben adnék a kuncsaftoknak1-2 hónap fizikai melót, és a fizetésük egy részéből finanszíroztatnám ezután a tanfolyamukat. Mielőtt megkapom hogy hogy dolgozzanak, ha nincs mit: ha éppen nem tudnak semmi normális melót biztosítani az embereknek, akkor is ott van még a közmunka. Ja hogy van aki nem hajlandó pl egy hónapot közmunkával eltölteni? Az szerintem nem érdemli meg a támogatást, illetve ingyentanfolyamot sem.
Szerintem épp itt van a gond, hogy az emberek túlságosan elkanászodtak, hozzászoktak a támogatásokhoz, vagy éppen a teljes életüket az ingyenélésre rendezték be (gondolom mindenki tudja kikre gondolok).
4. Hidd el hogy Londonban aztán sokkal könnyebben lehet balhéba keveredni mint itt Pécsett. Elég annyit mondani hogy London déli részén laktam a néger negyedben. 12-en laktunk egy nagy családiházban, de minden hétre jutott 1-1 balhé (késelés, támadások,...)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30484) hcl válasza a2d2 (#30483) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem lenne ez akkora baj, szerintem, csak ugye
1. van egy réteg, aki kifejezetten a támogatásokra utazik
2. hiába fizetünk rendesen az államnak, ha nincs látszatja - elég sok a TB, és lepusztultak a kórházak, elég sok az útadó, drága a benya, lepusztultak az utak...
3. ...ugyanez, rossz a közbiztonság, de ha épp' betalál egy rendőr, és olyanja van, akkor szénné büntet... ...persze vannak, akik valahogy egyenlőbbek...

Mutogatni való hater díszpinty

(#30485) Dare2Live válasza Dodder (#30476) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Angliába innen forumról pl hejesíráso, Toness...

A2D2: Mennyit keresett kint az az ápolónő? 1000-1200Ł? Tudod mennyit fog kapni MOon? 250Ł. Sött annyit se.

és, hogy vmi aktuálpolitika is legyen: azt hiszed neked ~35év múlva lesz nyugdíjad? 1.3as születésszám mellett, úgy, hogy ennek nagy része is "ingyenélő"? Kint meg ahogy eddig MOon gyüjtöm a számlámon, aminél annyi a kikötés, hogy csak nyugdíjas koromba nyúlhatok hozzá.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30486) a2d2 válasza hcl (#30484) üzenetére


a2d2
addikt

Tudom-tudom, ne is mondd tovább, mert csak ideges leszek.
Az a gond, hogy valami iszonyatos mértékű a korrupció ott fent, óriási a kísértés.
Elég csak a pár évvel ezelőtti 200 milliós szobortisztítási ügyre gondolni. Ott is gondolom a tisztítóanyag és a munkaköltség lehetett max 1 millió Ft, 99 ment a zsebbe 100 pedig vándorolt át a fejesnek a nyertes pályázat elfogadásáért.
Ugyanígy ugrálnak az 50 milkós "nokiásdobozok".
De ezek csak a kishalak.
A margithíd felújítása többe került, mint az a vadi új híd amcsiban (nem googlizok most utána mi a neve)
Másik példa:
Te, a rokonod nem alagútépítő véletlenül? Nosza tegyünk négy alagutat az M6-ra, ha nincs elég föld majd hordunk rá.
De maga az autópályaépítés is undorító. Asszem a Portugálok hoztak ki 60km autópályát annyi pénzből, amennyiből mi 1-et, vagy valami hasonló összehasonlítást néztem múltkor.
A haveroméké az egyik pécsi tüzép. Gondolták beszállnak az egyik EKF-es pályázatba, asszem gránitot kellett volna beszállítani. Kiröhögték, és közölték vele, hogy teljesen felesleges leadni a pályázatát, mert már le van zsírozva a dolog. Na ezért kerültek a gránitelemek többe, mint a bruttó kiskerár!
Ott van még a 4-es metró, de a végtelenségig lehetne sorolni sajnos a dolgot.
Amíg ekkora lenyúlások mennek, nem lesz itt nyugalom.
Készülhetünk lassan a forradalomra, mert sokak zsebében nyílik már a bicska.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30487) a2d2 válasza Dare2Live (#30485) üzenetére


a2d2
addikt

Nem a bérekről, hanem a szolgáltatás minőségéről beszéltem.
A lányt próbálták kezelni kint valami nyavajával, de azt mondta, hogy az itteniekhez képest katasztrofális volt a helyzet.
Amit írtál még, ilyen itthon is van: önkéntes nyugdíjpénztárnak hívják. És igen, havonta megy nálam is fix összeg rá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30488) Dare2Live válasza a2d2 (#30487) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerencsés vagy, hogy neked még a 10% a semmibe nyugdíj levonás mellett még arra is tellik.

Amúgy itt a hidas pldad: http://index.hu/tech/2010/10/19/elkeszult_a_hoover-hid/[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30489) Dodder válasza a2d2 (#30483) üzenetére


Dodder
tag

Ezzel melléfogtál,mert ez eu támogatás az uniotól. Ha nem költik el akkor vissza kell adni.
Nem a te adódad költik el.
Én sem viccböl lettem rokkant.Majd meglátjuk a 23 évesen lerokkansz mit csinálsz ha a betegségedből kifolyóalg nem tudsz elhelyezkedni a szakmádban.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#30490) HoldChore válasza Dodder (#30481) üzenetére


HoldChore
tag

Mindenképpen menj el!
Fiatal vagy így semmi bajod nem lehet csak nyersz az egésszel. Világot látsz, nyelvet tanulsz és meg fogsz emberesedni, mert ott csak magad leszel. Ha esetleg haza is jössz (mint mi), akkor is megmarad benned, hogy azért te egy tökös gyerek vagy, aki tett valamit magáért és nem beszarian csak ücsörgött a seggén, és kifogásokat keresett vagy lebeszélt másokat a cselekvésről.
Az említett problémáid megszűnnek, amint elhagyod a határt. A lakás, munka és élelemkeresés lép előtérbe :) De mivel ezeket te fogod megoldani, így nem tudsz szidalmazni senkit, mint ahogy most teszed és az államot teszed felelőssé magad helyett.
Ha ott kint rájössz, hogy "mindenért te vagy a felelős" el fog önteni a béke és nyugalom :)

Amit itt írtam, annak semmi köze ahhoz, hogy mi van Angliában vagy máshol. Bárhova mehetsz. Ha olyan országba mész ahol sok a bevándorló ott nem fognak szeretni, ha olyan helyre mész, ahol kevés ott igen. A gyávábbak a jól kijárt utat választják de csak a bátrak nyernek mindenhol.

(Meg aztán jobb nekünk is, ha kint kattansz be és kezdesz géppisztolyos ámokfutásba, mint itthon :) )

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#30491) yerico válasza Dare2Live (#30485) üzenetére


yerico
senior tag

Sajna itthon csak egy megoldás marad, míg ezek a FASZ (Forradalom a Szavazófülkékben) banda marad, hogy minden jövedelmed áttedd feketébe. Papíron max minimálbér, a többi zsebbe. Amit nem ad oda a munkáltatód így az államnak, azt odaadhatja neked, és azt beteheted bankba, de szigorúan nem hazaiba. Így a lehető legkevesebbet veszted, amikor összeomlik az állam.
Mert senkinek se legyenek illúziói, a nyugdíjrendszer összeomlik. Évente 300 milliárd vesztesége van. A mostani rablás másfél évvel meghosszabbítja a haláltusát, de ennyi.
Utána vagy minden dolgozó havi 100E körül fizet nyugdíjjárulékot, és ez évente természetesen emelkedik, vagy nem lesz nyugdíj. Melyik a vonzóbb lehetőség?

(#30492) Bandus99 válasza yerico (#30491) üzenetére


Bandus99
őstag

Jajj mar de ize vagy minek a minimalber ...
Be se jelensd azt, hogy dolgozol barhol is.
Igy nem csak a minimalber feletti reszt kapod meg tisztan, hanem az egeszet, sot meg munkanelkuli jaradekot is kapsz.
Azert kivancsi lennek, ha vmi tortenik veled akkor mennyire rohannal segitsegert ehhez a bandahoz v a masikhoz.
Na jo befejezem jobban jarok.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#30493) aneda válasza Bandus99 (#30492) üzenetére


aneda
aktív tag

Mindkettőtönkek igaza van, ha minden korrekt módon menne, nyilván az emberek is korrektül adóznának, de ha durván lenyúlják a zembereket - mint itthon már régóta látszik -,azoknak sem lesz túl nagy kedve adózni...
Kérdés ki tegye meg az első lépést?
A jóember aki gatyáját is eladózza, aztán nem kap érte semmit, csak a mégtöbbet követelő állambá' markát, vagy az állam akinek racionalizálni kéne a kiadásait, hogy ne kelljen megkopasztania az összes fejőstehenet?
Nyilván jó kompromisszum lenne ha mindkettő megtenné a saját dolgát, de az állam az utóbbi évtizedben megtett mindent azért hogy maximalizálja az adóbevételeket, ellenben azért semmit, hogy a kiadásokat csökkentse.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#30494) Ferdzsoo válasza a2d2 (#30479) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemmindegy hova mész.
Nem Londolba - Angliába kell menni ahova mindenki megy, én is laktam ott, kalap fos az egész (tényleg megváltás volt hazajönni), és lassan (ha levonjuk a költségeket, lakás, kaja, közlekedés) annyit keresel londonban is egy átlag melóval mint itthon. De nézd meg németországot, ausztriát. Igaz sokkal-sokkal nehezebb kijutni és ide tényleg kell nyelvtudás is nem csak kamutudás, ill. munkavállalói (nemúgy mint angliába) de nem is 200-250k-t keresel mint angliában. :N
Nem szabad Angliába menni. Mindenki oda megy. Ennyi. Csorda effektus. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#30495) a2d2 válasza Ferdzsoo (#30494) üzenetére


a2d2
addikt

Igazad van. Most már megházasodtam és benőtt a fejem lágya, de ha újra külföldre mennék dolgozni, ausztriát venném célba. Londonból pár hónap után menekülni akartam, beadtam a jelentkezésem több helyre is, leginkább görög szigetekre, így mentem át rodoszra. Itt nem volt sok lóvé, és azt is elbuliztuk éjszakánként, így nem sokat hoztam haza. Viszont legalább egész nyáron búvárkodhattam napközben :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30496) a2d2 válasza Dodder (#30489) üzenetére


a2d2
addikt

Tényleg melléfogtam ebben az adott esetben.
De egyrészt rengeteg tanfolyam van, ami nem EU-s támogatás, hanem az önkormányzatok fizetik a bérüket a tanulóknak (mivel a legtöbb esetben még bért is kapnak az oktatás alatt).
Másrészt a rehab lehet alkohol vagy drog elvonás utáni rehab, és nekem ez ugrott be egyből (lehet az avatarod miatt :DDD )
Akkor tekintsd általános eszmefuttatásnak a fenti dolgot.

Szerk: Ja igen, hiába bal***ok, az ajándék lónak ne nézd a fogát attól még megállja a helyét :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30497) kano válasza Dodder (#30466) üzenetére


kano
nagyúr

Hali!
A 8600GT-re való passzív hűtésed meddig van jegelve? Érdekelne engem (egy 7600GT-nek nagyon hangos a hűtése).
Kano

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30498) Dodder válasza kano (#30497) üzenetére


Dodder
tag

Szia!

Hcl kollégának van jegelve. Elméletileg holnap délutánig.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#30499) kano válasza Dodder (#30498) üzenetére


kano
nagyúr

Ha nem kellene neki akkor írj légyszi.
Köszi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.