Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) rnrn válasza plaszy (#29345) üzenetére


rnrn
tag

Nagyon köszi, ezek szerint szabályos lesz a dolog! :-)

(#29352) Gergő_


Gergő_
őstag

Opel Astra 1.4-es, 2001-es évjárat. Műszaki 2011.11.30-ig. Megkímélt, garázsban tartott, 44 ezer km van benne, metálszürke, riasztó, központi zár. Irányár: 1,1 millió Ft.
( nem az enyém, de aki érdekel, elérhetőséget tudok adni)

(#29353) plaszy válasza rnrn (#29351) üzenetére


plaszy
őstag

Ahogy érzed :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#29354) Magnum_ válasza Gergő_ (#29352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

9 éves autóban 44.000km? tehát évi 5.000km-t mentek vele? valós km?

ill annyit még írj ofa, hogy F vagy G astra -é..

I humbly and respectfully decline™

(#29355) Magnum_ válasza Gergő_ (#29352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dupladinamit :(((

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#29356) s7evcsenko válasza Gergő_ (#29352) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Meg azt még tedd hozzá, hogy nem dohányzó, hölgy tulajtól... ez nagyon megy most! :DD

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#29357) Dare2Live válasza hcl (#29343) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azon gondolkodtál már, mért hízott meg minden kocsi 200-400kgt az elmúlt 5-8...évben?
Hát csináltak neki ütközözónát meg utascellát amibe belekerült az a 200-400kg acél.

másképp:
LOL én karambolnál kiszállok a kocsimbol, hozzád meg hívják a tűzoltót, hogy kivágjon belölle, aztán beraknak a mentő/hullaszállítóba. Ezen felül ketten vagyunk így prímán elférünk benne.

[link]
és ez egy 1.6tonnas Volvo egy régi 1tonnasba nem csak a lábad törik ripityára, fejed törik be és esetleg túléled miután kivágtak a tűzoltók hanem ott is maradsz. Modusból meg kiszálsz.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29358) Magnum_ válasza Dare2Live (#29357) üzenetére


Magnum_
nagyúr

továbbá a biztonság növelésen túl a súlynövekedéshez hozzájárult az is, hogy ma egy új clio kb akkora, mint egy F Astra, pedig nem egy kategória, ill, ma egy Fluence, Jetta stb kategóriás autó akkora, mint annó az A-B Vectra volt, és szintén a Vectra magassabb kategória.

ON: tisztítógépet (pl szőnyeghez) hol lehet Pécsen kölcsönözni, ha lehet egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#29359) nesa


nesa
veterán

Lenne egy Melody Les paul formaju gitarom ami surgossen elado :K

[ Szerkesztve ]

(#29362) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ELADÓ Nokia 8850 telefon dokkolóval, töltővel, 3db akksival (2db gyári, a 3. Travor 1200mah-s, ma érkezett, most töltöm).

A telefon magyar nyelvű, független, tökéletes állapotú. A ház utángyártott, de alumínium, korrekt nagyon. KÉPEK!

Ár: 16.000,-Ft

I humbly and respectfully decline™

(#29363) Gergő_ válasza Magnum_ (#29354) üzenetére


Gergő_
őstag

Összesen ennyi információt kaptam, holnap megkérdezem pontosan melyik típus.

(#29364) Kaics válasza Silencer83 (#29338) üzenetére


Kaics
tag

Battlefield Bad Company 2 mennyibe fáj?

(#29365) Seb3s


Seb3s
tag

noti tettem fel képeket is, nézzetek be.
üdv

Tough ain't enough.

(#29366) hcl válasza Dare2Live (#29357) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Inkább azért hízott meg minden kisautó, mert akkorák mostanra, mint az én régi középkategóriásom. (Ahogy Saint is mondta.)
Csak rövidebbek, mert nincs csomagtartójuk. Meg 100LE motor kell beléjük, jó a tiédben pont nem az van. Meg klíma meg kistököm mindben.

"hozzád meg hívják a tűzoltót, hogy kivágjon belölle, aztán beraknak a mentő/hullaszállítóba."
Két balesetet éltem túl benne eddig, karcolás nélkül. Meg még Németországban az előző tulaja alatt minimum egyszer elöl-hátulról megtörték.

Amúgy elismerem, hogy az újabb kisutókon szarrátörik egy régi nagyobb, én is láttam már videót ilyenről, de azért te sem töröd meg évente a kocsidat. Én a magam részéről amúgy is óvatos szoktam lenni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#29367) szilárd_


szilárd_
újonc

Használt automata mosógépet vásárolnék! Az ajánlatokat pü-ben várom.

Ugyanitt eladó egy neobarokk stílusban készült, intarziával és metszett üveggel díszített, restaurálandó tálalószekrény és 2 db hasonló stílusú éjjeliszekrény. Szekrény: 25.000,-Ft, éjjeliszekrények 4.000,-Ft/db.

(#29368) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Eladó egy pedál hajtású kettcar márkájú gyerek gokart képeket szívesen küldök akinek éppen a saraj ilyenre vágyik :) vagy a kedves szülők ilyennel szeretnék meglepni őt :) ára előreláthatólag 30 körül lesz van :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#29369) Passa


Passa
csendes tag

Eladó 2 noti:
[link]
[link]
Érdekel csere is, esetleg mobilra, másik notira
Mind2 kifogástalan karcmentes állapotban. Várom a jelentkezőket! :)

Üdvözlettel: Passa

(#29370) RZozo


RZozo
aktív tag

Jó ajánlat esetén eladó lehet egy hibátlan WDTV HD média lejátszó még kb. 7 hónap garanciával
bővebb info:
[link]
[link]

(#29371) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Egy barátom eladná a telefonját. Független 16GB Iphone 3GS minden tartozékával, újszerű állapotban, elöl karcmentes, hátul is alig észrevehető hajszálkarcokkal. 100.000 HUF Privátban lehet érdeklődni.

WINNER Speedmaster Professional Skeleteon Karóra
Pécsieknek 9k, ennél lejjebb nem fog menni, akkor inkább megtartom. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#29372) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Kicseréltem az egeremet és felmerült egy probléma.
Eddig, ha az egeret egy link fölé húztam, a középső gombra (görgő) kattintva megnyitotta a linket egy új lapon.
Ezt most az új egér nem teszi és nem jövök rá hol tudom beállítani.
Van valakinek ötlete? :U
MX1000 az egér.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#29373) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Cimborák!

Igazolvány képet szeretnék csináltatni, olyan helyen ahol van lehetőség arra hogy elhozzam a képet pendrive-on. Tudtok ilyenről?

Eladó ez-az:
- Technics RP-F880 füles 13k
- Sony Ericsson HBH-DS980 bluetooth sztereó headset 10k
- MSI USB bluetooth adapter 1,5k

(#29374) Sir Riccio válasza stuntmanmike (#29373) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Szerintem nemigen engedik elhozni sehonnan, pláne úgy nem, hogy nem is kérsz belőle, vagy ha igen akkor csak jóval drágábban. Én a múltkor egy ezrest fizettem 4db fekete-fehér igazolványképért(a hülye fejemmel) mert sürgősen kellett, ahelyett, hogy megcsináltam volna itthon, kb. 10 perc alatt.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#29375) vatomi


vatomi
aktív tag

Nokia N85 szinte új állapotban eladó vagy elcserélhető értékegyeztetéssel 1TB vagy nagyobb 3,5" vinyóra, AM2+, AM3 procira, XBOX 360 SLIM-re.

(#29376) vatomi válasza vatomi (#29375) üzenetére


vatomi
aktív tag

45K fix az ára, az új előlap, funkcióbillentyű és ház nem kevés pénzbe kerül, s ez mind a csomagban van :U

(#29377) hcl válasza stuntmanmike (#29373) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Múltkori nincs már meg? elküldhetem, ha az még megfelel.
(Vagy olyan kell, amin nem burkában vagy, dinamittal? :) )

Mutogatni való hater díszpinty

(#29378) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Keresek olyan vga hűtőt accelero-t pl ami jó 7600 os szériára pl s1 rev 2. vagy bármi más alternatíva az fontos, hogy legyen jó 48 50/70 es kártyára Köszönöm!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#29379) Voca válasza Sir Riccio (#29374) üzenetére


Voca
csendes tag

Én is megcsinálnám magamnak de kérik a műtermi(?) és a dátum bélyegzőt reája'! :U

(#29380) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Meg van még, de nem fogadták el a köcsög diákigazolványosok, mert nem egységes a háttér... mintha jutalékot kapnának a fotósoktól az eladott igazolványképek után... elhoznék én négyet, meg fizetnék is, csak azt szeretném ha legközelebb már magamnak intézhetném

(#29381) Brebó


Brebó
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy eladó 160 GB-os, 3.5'-os SATA-I Hitachi vinyóm 4900 Ft-ért Pécsen.
:)

Feró

(#29382) freddyke


freddyke
csendes tag

512 és/vagy 1024MB-os DDR 1 memória modulokat vennék. Kingmaxot ne. Ha jó áron van, többet is. Privátban vagy telefonon vagyok elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#29383) 4sal3


4sal3
tag

pcios hangkarija van vkinek?

(#29384) Dare2Live válasza hcl (#29366) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az új Swiftbe nem pakolsz többet mint a régibe és nem férnek el többen. Mégis az új ~1tonna a régi nincs 800kg.

de megy a magyarázás. És itt nem itt bukik az egész, hanem, hogy LOLolsz/leszólsz vmit mert te más vagy. És teszed ezt egy sokszorosan megtört akármiből.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29386) Kaics válasza stuntmanmike (#29373) üzenetére


Kaics
tag

Mindig elhozom. Egy fillérembe sem került még.

(#29387) nesa válasza Dare2Live (#29384) üzenetére


nesa
veterán

Nincs ezzel baj, regen is haltak meg autobalesetbe, eztan is fognak, regen nemszaltak ki a kocsibol hanem ottdoglottek, eltelt par ev (evtized) es attudott ulni a paciens egy kerekes szekbe ,mameg kiszal leporolja magat jot rohog este elmegy sorozni megdumaljak milyen fasza kocsi volt:) reggelre meg megpusztul mert leszakadt a maja es belsoverzese lett.... :Y

(#29388) hcl válasza Dare2Live (#29384) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azon LOLoltam, hogy mára egy "kisautó" olyan neház és fogyaszt többet, mint egy régi közepes... Nem rajtad... Te vetted magadra.

A többszörösen megtörés, meg hogy miben ülök, meg mégis, hol számít... A többszörösen megtörés mondjuk max. ott., hogy egy balesetet túl lehet élni egy régebbi autóban is.
Na meg hát, most már, ha lenne pénzem sem hiszem, hogy új autót vennék.

@stuntmanmike : Ekkora f*okat, hol látszik, hogy nem egységes a háttér? Fehér jó lesz? Fotosoppolni kellene... Avagy nem elég fehér b+? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#29389) hcl válasza stuntmanmike (#29380) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elküldtem fehér háttérrel.

Mutogatni való hater díszpinty

(#29390) Nevil2 válasza s7evcsenko (#29372) üzenetére


Nevil2
tag

Logitech Set Point

Az egér 3. gombja legyen Generic Button-ra állítva

(#29391) s7evcsenko válasza Nevil2 (#29390) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#29392) RZozo válasza Enszuke (#29385) üzenetére


RZozo
aktív tag

megnézném azt a gépet, amiben 512kb RAM modul található :)

(#29393) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ELADÓ Nokia 8850 icipicike mobcsytelcsy tökéletes állapotban és működéssel, dokkolóval, 3db akksival!
elsősorban itt adnám el, szóval, jertek

I humbly and respectfully decline™

(#29395) gabx76


gabx76
senior tag

Rönyó eladó!
Ár alkuképes. Gép megbízható. Adatok valósak Stop

[ Szerkesztve ]

(#29396) plaszy


plaszy
őstag

Emlékérembe gravírozást hol tudnék csináltatni? Egy név meg dátum kellene egy érem hátlapjára. Az üres felület adott. Köszi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#29397) hcl válasza RZozo (#29392) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

XT. Vagy PCjr. Csak az meg internetezésre nem alkalmas :D

@plaszy : Szigeti úton, ahogy mész a Szántó felé, van egy gravírozós cég. Gyümölcs u.-val szemben.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#29398) Magnum_ válasza plaszy (#29396) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vagy az árkádban a Spárral szemben
de olcsóbb lehet, amit hcl ír.

I humbly and respectfully decline™

(#29399) stuntmanmike válasza Kaics (#29386) üzenetére


stuntmanmike
tag

Te vagy az én emberem :K Hol csináltatod?

@hcl: 1000 köszönet, de nem szarozok velük többet, megadom amit akarnak :W

(#29400) freddyke


freddyke
csendes tag

Látom nem tolongtok.. Sürgősen vennék 512 és/vagy 1024MB-os DDR 1 memória modul(oka)t. Kingmax kivételével. Ha jó áron van többet is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.