Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) zoli62 válasza caprine (#13696) üzenetére


zoli62
addikt

Banki titoknak minősül ez az adat, legalábbis az OTP állásfoglalása szerint.

(#13702) zoli62 válasza menyhartlevi (#13700) üzenetére


zoli62
addikt

Elvileg a cseh cég ezért nem számít fel külön díjat, legalábbis azt írják a honlapjukon.

(#13703) menyhartlevi válasza zoli62 (#13702) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

És ez a gyakorlatban is ingyenes? :))

Másik kérdés: hogy lehet átállítani hogy ne a PayPal váltson, hanem a bank?

[ Szerkesztve ]

(#13704) menyhartlevi válasza menyhartlevi (#13703) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag


Megtaláltam a "My Preapproved Payments" részt, de ott nincs semmi... :F
Nem tudom semmire átállítani. :(

[ Szerkesztve ]

(#13705) Hintalow válasza menyhartlevi (#13704) üzenetére


Hintalow
senior tag

A preapproved payment a folyamatos levonásokat tartalmazza pl. egy havi előfizetést, amit a paypalon vonnak.
Nem ott lesz az általad keresett beállítás

zoli62:

mondjuk nem igazán hiszem, hogy nagyon el lehetne titkolni előlük, ha utalsz rá--> látszik a neved, ha kiveszel pénzt--> szintén meg kell adni, a bankkártya hozzáadásánál nem mernék állást foglalni, de abból kiindulva, hogy csomót olyan eset van fórumokon, amikor más nevére szóló bankkártyát akarnak hozzáadni, és nem engedi hibás adatokra hivatkozva, szerintem az is eljut hozzájuk...

RBJ:

ha fizetsz paypalhoz kapcsolt bankkártyával, az teljesen hétköznapi kártyás vásárlás, mintha csak kb a sparban használnád a lakótelep szélén.
Ha ingyenes a bankodnál/számlacsomagodnál a kártyás fizetés, akkor paypalon is az lesz, ha van rajta jó kis átterhelt tranzakciós adó, akkor az paypalra is érvényes

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13706) menyhartlevi válasza Hintalow (#13705) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Akkor hol van amit keresek? :B

(#13707) Maksifül


Maksifül
senior tag

Üdv!

Hogy tudok a leggyorsabban és a legolcsóbban küldeni X Ft-ot a saját PayPay számlámról máséra, ha pillanatnyilag a PayPay egyenlegen lévő összeg nem elegendő. Szeretném elkerülni a bankkártyával való küldés tranzakciós díját, noha a bankkártya is validálva van a PayPal-hoz.
Bankszámlaszámról az egyenlegfeltöltés milyen költségekkel jár és mennyi az átfutási ideje? Asszem, ez lenne a legoptimálisabb megoldás...

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#13708) Kernel válasza menyhartlevi (#13700) üzenetére


Kernel
nagyúr

Akár normál utalás, akár instant, szerintem ugyanazt a díjat kell fizetni, amit a saját bankod felszámít egy belföldi utalásért.

Az igaz, hogy egyik az Unicredit bankhoz megy, másikat a szlovák bank intézi, de gondolom, utóbbi is csak belföldi utalásnak számít, mert a partnerbankok ebben valószínűleg így állapodtak meg.

De abban biztos lehetsz szerintem, hogy a saját bankod nem fog ingyen utalni, illetve ez attól függ, milyen csomagod van náluk.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#13709) Kernel válasza Maksifül (#13707) üzenetére


Kernel
nagyúr

Mint már említettem, ez egy belföldi utalás, az Unicredit részére, tehát az ennek megfelelő tarifát kell nézni a saját bankodnál.

Azt azonban nem teheted meg, hogy a haverod PayPal számlájára utalsz, mert első utalásnál a PayPal társítja a fiókhoz a bankszámlát.

Ha ezután másik PayPal fiókba akarnál utalni, a pénz akkor is a társított fiókba fog megérkezni, az egyedi azonosító kód dacára, amit ilyenkor egyszerűen ignorál a rendszer.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#13710) Maksifül válasza Kernel (#13709) üzenetére


Maksifül
senior tag

Köszi! :R

Egyébként a Send Money-vel akartam a pénzt küldeni, de mivel nincs az egyenlegen ennyi, így a bankszámlát is igénybe kell venni. A Send Money opció kiválasztásánál ezt a lehetőséget is lehet választani:
I'm sending money to family or friends
0 HUF fee if you use your PayPal balance and/or a bank account.
XXX HUF fee if you pay using your credit or debit card.

De hiába akarom a bank account-ot használni, valahogy mégsem engedi ezt az opciót a későbbiekben, csak a fizetős "credit or debit card"-ot.

Tehát így akartam/akarnám a saját egyenlegemet feltölteni, nem a cimborám PayPay egyenlegét feltölteni, hanem pénzt küldeni neki a saját PayPal egyenlegemről és a számlámról együttesen, csak ne használja a PayPay a költséges bankkártyás opciót. :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#13711) Maksifül


Maksifül
senior tag

Ha TrustPay-en keresztül tölteném fel a PayPal egyenlegemet, az belföldi utalásnak minősül, s az ehhez tartozó eseti átutalási díjat kell fizetni a bankomnál /Erste/ ?

Ezt a számlaszámot adták meg:
Számla száma 11600006-00000000-40578024
Számlatulajdonos neve TrustPay, a.s.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#13712) menyhartlevi válasza Maksifül (#13711) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Na ez engem is érdekelne... :U
Csak OTP-nél vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#13713) Kernel válasza Maksifül (#13711) üzenetére


Kernel
nagyúr

http://www.bankkereso.eu/

A(z) 11600006 számhoz tartozó bank:

Erste Bank Nyrt.
1138 Budapest, Népfürdő u. 24-26.

Úgy néz ki, bankon belüli utalásnak számít.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#13714) menyhartlevi válasza Kernel (#13713) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Köszönöm! :R

(#13715) Maksifül válasza Kernel (#13713) üzenetére


Maksifül
senior tag

Én is. Akkor ezek szerint egy sima belföldi utalás lesz az annak megfelelő díjazással. :) :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#13716) aytukabozs válasza menyhartlevi (#13703) üzenetére


aytukabozs
addikt

"Másik kérdés: hogy lehet átállítani hogy ne a PayPal
váltson, hanem a bank?"

Amennyiben nem kártyával használod a PP-t akkor nincs ilyen lehetőséged szerintem, hiszen a topupnál forint számláról utalsz egy másik forintszámlára (unicredit) tehát itt nincs konverzió.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13717) menyhartlevi válasza aytukabozs (#13716) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Köszi a választ! :R

(#13718) Hintalow válasza Maksifül (#13710) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azért nem engedi kiválasztani, mert nincs pénz a paypal egyenlegeden
- az első, ingyenes opció a paypal egyenlegről történő pénzküldés
- a második, fizetős a hozzákapcsolt bankkártyával történő fizetés bankszámláról.
Ami megzavarhatott, az a " HUF fee if you use your PayPal balance and/or a bank account"
rész, ami azt sugallja, hogy leszedi a bankszámládról is ha úgy adódik, de ez a funkció magyar paypalon nem létezik, kb csoportos beszedés jellegű dolog lenne amúgy.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13719) Maksifül


Maksifül
senior tag

Jelentem, a TrustPay teljesen megbízhatóan működik. A bankszámláról elutalja az ember a kívánt összeget a TrustPay számlájára, s /banki munkaidőben!/ néhány perc alatt ott a lóvé a PayPal egyenlegen. Nem kell napokat várni a sima egyenlegfeltöltéssel, ha a bankján keresztül intézné az ember Bank és PayPal között. :R :C

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#13720) Kernel válasza Maksifül (#13719) üzenetére


Kernel
nagyúr

Mondjuk nekem sem kellett napokig várni, aznap átment, ami nekem meg is felelt. Viszont a TrustPay érdekessége, hogy valamivel még olcsóbb is, mert ez csak bankon belüli utalás, míg az Unicredit esetén bankon kívüli, amennyiben én más banknál vagyok.

Most már sejtem a működését is. Azért kérdezik, hogy melyik banknál vagyok, mert akivel szerződése van a szlovák banknak, ott mindegyiknél van egy saját számlájuk.

Amikor én utalok erre a bankon belüli számlára, arról ők rögtön tudomást szereznek, ez bizonyára le van szervezve, megoldható.

Utána a szlovák bank mihamarabb jóváírja az összeget a PayPal-en, attól függetlenül, hogy a pénzem még meg sem kapták, az majd átér később. Valószínűleg így tudják megoldani, hogy gyorsan menjen.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#13721) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
ebay-es vásárlás után visszafizette az eladó a pénzem, mert nem tudta valamiért szállítani....

a paypal számlámon látszik a visszafizetés(tranzakciók között), az is látszik, hogy a bankkártyámra visszautalták(complete a státusza), de a folyószámlámon még nem látszik sem az összeg, sem a tranzakció....

Mikor fog látszódni? (ma reggel történt a refound)

(#13722) menyhartlevi válasza Maksifül (#13719) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Nekem is nagyon gyors volt! 20:45-kor utaltam, 21:00-kor már a PayPal-omon volt. :C

(#13723) Hintalow válasza LantosBerry8 (#13721) üzenetére


Hintalow
senior tag

Pár (2-3) munkanapon belül.
Azért ennyi, mert ez nem egy utalás, hanem egy kártyatranzakciónak a visszafordítása ugye.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13724) LantosBerry8 válasza Hintalow (#13723) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Köszi :)

(#13725) ODGx


ODGx
tag

Sziasztok!

Ebay-en rendeltem egy kijelzőt (Kínából) a telefonomhoz ami sajnos megadta magát időközben az eladónak reklamáltam azt mondta valamit nem jól csináltam az összeszerelésnél... Leírtam neki, hogy már csináltam ilyet és képeket küldtem, hogy mit produkál a telefon. Erre írta, hogy akkor küldjem vissza.
Nem beszéltünk visszatérítésről vagy cseréről de én visszatérítést szeretnék.

Hogyan tudom ezt elérni legegyszerűbben?
A vissza postánál kell CN22 formanyomtatvány?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#13726) aytukabozs válasza ODGx (#13725) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha vámérték alatti akkor felesleges sztem.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13727) divan


divan
senior tag

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem.
Lejárt a kártyám, amihez a paypalos fizetés volt regisztrálva. Beállítottam az új kártya adatait, a négyjegyű kóddal meg is erősítettem, látszólag minden rendben van, mégsem tudok fizetni. Denied üzenet jön a tranzakcióra, de semmi magyarázatot nem találok, hogy mi lehet a bajuk. Nem kell valamennyi időnek eltelnie esetleg, hogy aktív legyen?

(#13728) r4z válasza divan (#13727) üzenetére


r4z
nagyúr

Aktiváltad a kártyádat előtte PIN kódos tranzakcióval?

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#13729) divan válasza r4z (#13728) üzenetére


divan
senior tag

Igen, a kártya már aktív, használtam már.

(#13730) zoli62


zoli62
addikt

A bankkártya ellenőrzési díj (400 HUF) zárolását a bankom már feloldotta, de az még mindig a Paypal egyenlegemen van. Mikor kerülhet vissza a saját számlámra?

(#13731) Hintalow válasza zoli62 (#13730) üzenetére


Hintalow
senior tag

Magától nem fog, vagy elvásrlod, vagy withdraw-al visszateszed a számládra.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13732) #63761920 válasza horvathd (#13517) üzenetére


#63761920
törölt tag

Szia
itt a teljes számlaszámot kéri,
amit nem tudok 3 részből áll az első
8 karaktert nem tudom!
Ilyen bonyolult legyen egy jelszó változtatás!

(#13733) Intruder2k5 válasza #63761920 (#13732) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bankszámlaszám első 2x8 karakterét illene tudnod, a harmadik 8 karakterbe pedig írj nullákat, ha az sehol sem szerepel a banki papírokon!

A bankszámlaszám felépítése

A bankszámlaszám alapvetően 3-szor 8 numerikus karakterből (számokból) áll, melynek utolsó csoportját gyakran nem használják, így a számlaszám 16 vagy 24 jegyű számsor lehet. A számsort a bankok meghatározott szabályok szerint állítják össze, így általános információt tartalmaznak a következők szerint:

- Az első 8 karakter első három számjegyét a Magyar Nemzeti Bank határozza meg, ez a számlavezető hitelintézet nyilvántartott azonosítója.
- A következő négy számjegy a hitelintézet fiókját vagy számlavezető helyét jelöli, ez a fiókazonosító.
- A nyolcadik számjegy úgynevezett ellenőrző szám.
- A 9.-16. vagy 9.-24. karakter a bankszámla tulajdonosának azonosító száma, ez az ügyfélazonosító.

http://ecopedia.hu/bankszamlaszam

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#13734) Hintalow válasza #63761920 (#13732) üzenetére


Hintalow
senior tag

A magyar számlaszámok 2x8 vagy 3x8 számból állnak, ha a tiéd 2x8 jegyű, akkor az utolsó csoportot 0-val kell feltölteni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13735) #63761920 válasza Hintalow (#13734) üzenetére


#63761920
törölt tag

Ha 0-val töltöm fel megváltozik a( XX33-ra vonatkozó vég)
és mért nekem kel a - kötőjelet be raknom?

[ Szerkesztve ]

(#13736) zoli62 válasza Hintalow (#13731) üzenetére


zoli62
addikt

A withdrawnak van egy minimális limitje, ami nálunk 2100 Ft. [link] Szóval úgy látszik, ezt benyelik. Akkor ezek sdzerint a másik tétellel, vagyis a bankkártya engedélyezés egyszeri 1 UíSD tételével is ezt fogják csinálni.

(#13737) Hintalow válasza zoli62 (#13736) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem nyelik be (mondjuk a withdraw limitről csak sejtettem, hogy van valamekkora minimumösszege, nem használom)
De ha forintban vásárolsz, ergó a paypal váltja az összeget, először mindig a paypal egyenlegeden lévő használja, és csak utána nyúl a bankszámládhoz kártyán keresztül (ha szükséges) tehát az a 400 Ft az első vásárlásodba beleszámít majd.

Az egy dolcsis zárolást meg nem fogják könyvelni, a zárolási határidő lejártával szépen visszakerül a számlaegyenlegedhez (magyar bankoknál jellemzően 14 nap a zárolási idő)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13738) #63761920 válasza Hintalow (#13734) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm :R
A 0-kal megoldodot.
Hálám a gyors válaszokért.

(#13739) zoli62 válasza Hintalow (#13737) üzenetére


zoli62
addikt

Annyiban lenyelik, hogy az első bankkártyaregisztrációnál hitelesítési díjként számolják fel, a kértya mögött levő számlán a bank zárolja, megkérdeztem a bankomat is, mivel e mögöttt nincs szolgáltatás, ilyenkor az az eljárás hogy a zárolás feloldása után visszakerül a forrásszámlára az összeg, de a Paypal nem ezt teszi.. Nálam 29-ig volt erre zárolás, de ma vagy tegnap a zárolás feloldódott, de a levont bankkártya hitelesítési díj a Paypal számlán maradt, ezért írtam azt, hogy ezt "lenyelik". Egyébként pont azért adtam meg webkártyát, mert az egyenlegemet nem tervezem feltölteni, hogy csak akkor tudjanak Paypalról levonni, ha egy vásárlás előtt a webkártyaszámlámat feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#13740) Hintalow válasza zoli62 (#13739) üzenetére


Hintalow
senior tag

Erre azért van szükség, mert a 400 Ft-os mókának a lényege, hogy az annak a közleményében lévő 4 számjegyű kódot kell visszaírni a paypalra megerősítésként (hogy valóban jogos tulajdonosa regisztrálta e a kártyát, tehát aki a mögötte lévő banki adatokhoz hozzáfér) mivel sok banknál a zárolt tételeknek a részletes adatai nem láthatóak, csak könyvelés (tehát levonás) után juthat a T. ügyfél a kódhoz.
Jó persze az ügyfélszolgálat megmondja elöbb is, de erre nem kötelezhetik a felhasználót, így marad az, hogy végig kell vinni a tranzakciót.

De amúgy az egész kérdés elméleti, mert ahogy írtam, az első vásárlásodba, aminél a paypal váltja az összeget, bele fog számítani, tehát annyival kevesebbet emel majd le a bankszámládról.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13741) Shepherdke


Shepherdke
tag

Sziasztok.
Paypal-on utalnék és folyamatosan ezt a hiba üzenetet kapom.
"We're sorry, but we can't send your payment right now."
Van erre valami megoldás vagy várjak amíg jó nem lesz?

(#13742) MadBlade


MadBlade
tag

Üdv Mindenki!

A segítségeteket szeretném kérni a PayPal használatát illetően ...
Ameddig "már" eljutottam:
- PayPal Regisztráció
- Bankkártya hozzárendelve (azonban még nincs aktiválva)
- Bank adatok is megadva (bank neve + számlaszám)

Kérdéseim:
- Hogy az anyjukba tudom aktiválni a kártyámat? (Ők vonják le valahogy azt a 400 forintot, csak még várnom kell vagy én utaljam el nekik? Csak mert a tegnapi regisztrációt követően még nem kaptam meg azt a 4 jegyű aktiváló kódot sem e-mailben sem sms-ben, sem utalásban megjegyzésként.)
- Ami a használatát illeti, odáig "már" eljutottam -már ha jól értelmeztem az összekapart információmorzsákat- hogy van egy ingyenes és egy x%-os fizetős módja is a PayPal-nak, melyik módot ajánlanátok?

Amit a fentiek megválaszolásához tudnotok kell, hogy telefont szeretnék rendelni, amihez ugye az alap 21000 forint/hó keret nem elég, szóval ha jól értem mindenképpen aktiválnom kéne a fiókomat (vagy mijjaszöszt) hogy a limitet növelhessem.

Szóval mint láthatjátok, rám férne egy alapos felhomályosítás. :U

Előre is köszönet minden segítségért! :R

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#13743) zoli62 válasza Hintalow (#13740) üzenetére


zoli62
addikt

De én direkt azért regisztráltam kártyát, hogy csak azzal szeretnék vásárolni, és nem a Paypal egyenleg terhére, mert egy virtuális webkártyaszámla terhére venni valamit sokkal biztonságosabb, mert elég a vétel előtt közvetlenül feltölteni.. Másrészt kényelmesebb is, mert ugyanúgy vásárolsz vele Paypalon keresztül, mintha a saját kártyáddal tennéd gyenleget A 400 Ft kártya ellenőrzési díj ellenében a Paypal nem nyújt valós szolgáltatást. Egyébként ez ügyben írtam a Paypal ügyfélszolgálatának is, és azt válaszolták, hogy ezt vissza lehet utaltatni egy regisztrált bankszámlára. Viszont itt van egy minimum limit, ami Magyarország esetében 2100 Ft( kb. 10 dollár). Szóval akkor először utaljak a Paypal egyenlegre még 1700 Ft-ot, hogy aztán az összesen 2100 Ft-ot withdraw segítségével a saját számlámra visszautalhassam.

(#13744) aytukabozs válasza zoli62 (#13743) üzenetére


aytukabozs
addikt

"De amúgy az egész kérdés elméleti, mert ahogy írtam, az első vásárlásodba, aminél a paypal váltja az összeget, bele fog számítani, tehát annyival kevesebbet emel majd le a bankszámládról." [(#13740) Hintalow ]
Ez a válasz miért nem felelt meg neked? :D
Kártyával is fogsz vásárolni, mivel az első vásárlásodnál lepottyan a 400 az egyenlegről, és soha többet nem lesz ott, tehát onnantól meg a webkártyáddal vásárolsz...
az meg hogy nem kapsz érte szolgáltatást nem gond, hiszen az a 400 forint a tied marad, miért kéne adjon érte valamit a PP?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13745) zoli62 válasza aytukabozs (#13744) üzenetére


zoli62
addikt

De ha nem vásárolok egy darabig, akkor lenyelt tőlem 1.98 dfollárt, amiért cserébe nem adott semmit.

(#13746) aytukabozs válasza zoli62 (#13745) üzenetére


aytukabozs
addikt

dehát az a TE egyenlegeden marad! miért nyelte volna le? :o
gondolom nem azért regeltél hogy most 2 évig hozzá se nyúlj (vagy fene tudja mennyi idő után szűnik meg fiók inaktivitás miatt)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13747) Kernel válasza zoli62 (#13745) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez ez egész 400 forintos mizéria annyit nem ér, hogy a topikban egy betűt vesztegetni rá, nem még a PayPalnek írni miatta, időt pazarolni, gondolom röhögtek egy jót.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#13748) zoli62 válasza Kernel (#13747) üzenetére


zoli62
addikt

Dehogynem érte meg, ugyanis nem vártam el, hogy levegyenek azért 400 Ft-ot a bankszámlámról, és a beleegyezésem nélkül töltötték fel ennyivel a Paypal egyenlegemet holott én csak a kártyás vásárlás lehetőségwe miatt regisztráltam a Paypal fiókot..

(#13749) zoli62 válasza aytukabozs (#13746) üzenetére


zoli62
addikt

Pont ez a baj, hogy nem ugyanarra a saját virtuális kártyám számlájára refundolták a az ellenőrzési díjat, amit előzöleg megterheltek.

(#13750) Blaize


Blaize
csendes tag

Sziasztok!
Paypal reklamációval kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, de elég régóta húzódik és elég bonyolult az ügy. (röviden: rendeltem egy csomagot, nem jött meg, visszaigényeltem a pénzt, az eladó kamu trackinget adott meg h átvettem ami nem igaz, válaszoltam h ez kamu, és most itt áll az ügy) Ha valaki tapasztalt ilyen témában, és lenne olyan kedves, hogy megpróbálna segíteni nekem, az legyen szíves írjon emailt a gedei.balazs@gmail.com-ra, és ott leírom a részleteket.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

×××× Válaszokat privát üzenetben kérném! Köszönöm ××××

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.