Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Bati0501


Bati0501
őstag

Sziasztok!
Volt már másnak is gondja,h a Paypal egyszer csak nem fogadja el az addig működő jelszavát?Most kellett másodszor megváltoztatni(2 nap alatt).
Két dolog lehet,amire gondolok: egy,a @ jel mégsem túl működő képes a jelszóban kettő,a regisztráció alatt,amikor eljutottam a kártya adatok megadásához inaktivitás miatt kidobott(keresgéltem,mert nem tudtam,h h is kellene megadni a webkártya adatokat) és újra kellett kezdeni,a kártya adatos részét a regnek.

Most a harmadik jelszó úgy néz ki működik,de nem vagyok benne biztos,h holnap is működni fog.
/az egy dodót és a 400 Forintot rögtön levette,és ma jött meg a négyjegyű kód,de ezek után egyelőre nem merem aktiválni/

Járt esetleg vki még így a jelszóval?

(#14102) Intruder2k5 válasza Bati0501 (#14101) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Fentebb egy fórumtárs hasonlókat írt, pont tegnap!

szerk.:
Most, hogy már ketten is írtatok ilyet, beléptem próbaképpen, tőlem nem kért semmi jelszómódosítást, simán megy a régi jelszavam!

[ Szerkesztve ]

(#14103) Bati0501 válasza Intruder2k5 (#14102) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi.
Akkor az szted nem lehet probléma,h a reg közben "kidobott"?

-szabi-: Esetleg azóta van fejlemény?Visszaírt a support?
Én is eléggé csalódott/bizonytalan vagyok...

(#14104) Intruder2k5 válasza Bati0501 (#14103) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem lehet! Egy timeout okozta kényszerített kijelentkeztetésnek semmilyen hatása nincs a jelszavadra!

(#14105) axioma válasza Bati0501 (#14101) üzenetére


axioma
veterán

En egyszer Finnorszagban, az ottani egyetemi rendszergazdakkal rogton kierkezesem utani napokban szivtam egy szokoz miatt a jelszavamban - okos rendszergazda nem tiltotta a jelszo elfogadasanal, viszont masik rendszer felol akkor me'g command line alapu belepest csinalt, es csak egy parametert kuldtek tovabb, azaz a jelszavam felet... azota a spec. karakter nalam a vesszo, pont, esetleg minusz, alahuzas.

Ja es en is gond nelkul hasznalom a jelszavamat, igaz nekem evek ota megvan a paypal reg-em.

[ Szerkesztve ]

(#14106) Bati0501 válasza Intruder2k5 (#14104) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,ez megnyugtató. :R
Legalább akkor már annyit tudok,h nem saját hiba miatt van ez...
Elképzelhetőnek tartod,h vmi van a paypal-al az új regeknél? :F Mert tényleg olyan furcsa,h egy ilyen komoly és biztonságos rendszer ezt csinálja...

axioma: A mostani,egyelőre működő jelszóban direkt nem tettem semmilyen krikszkrakszot,két nagybetű és két szám van benne.
Akkor lehet,h csak az újaknál van vmi bibi?
Túl egyszerű lenne...
:O

[ Szerkesztve ]

(#14107) -szabi-


-szabi-
őstag

A én jelszavamban van nonfiguratív karakter, lehet az a baja?
Nem írt még vissza a support.

üdv
szabi

(#14108) Bati0501 válasza Bati0501 (#14106) üzenetére


Bati0501
őstag

Sry,azt kihagytam,h sztetek merjem beírni a kapott 4 jegyű kódot,h megerősítsem az egészet?

(#14109) Bati0501 válasza -szabi- (#14107) üzenetére


Bati0501
őstag

Az első kettőben nekem is volt @,direkt,h erősebb legyen,de a harmadikban már nincs.

(#14110) -szabi- válasza Bati0501 (#14109) üzenetére


-szabi-
őstag

Jah, most néztem én is, kifejezetten ajánlja szimbólumok használatát.
Mindegy, megváltoztattam már anélkül van.

SZERK: Mennyi idő alatt jött meg a 4 jegyű kód?

üdv
szabi

[ Szerkesztve ]

(#14111) Bati0501 válasza -szabi- (#14110) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,én is azért tettem bele első két alkalommal...
Kedden délután csináltuk és ma estefele jött meg.(OTP)

(#14112) -szabi- válasza Bati0501 (#14111) üzenetére


-szabi-
őstag

Ohh, akkor rendben.
Tegnap csináltam, (OTP) remélem holnap.
Kezdek egy újabb jelszóváltoztatással, aztán remélem meglesz a kártya ellenőrzés.

üdv
szabi

(#14113) Bati0501 válasza -szabi- (#14112) üzenetére


Bati0501
őstag

Én most megerősít az email-emet és a kártyámat is,lesz,ami lesz... :D

Lehetne még egy hülye kérdésem? :D :R
Megerősítések után rögtön vissza is kaptam a 400 Forintot,viszont azon a számlámon,amivel össze van kötve a paypal még van egy kis pénz,de ez nem látszik a paypal-on.
Kell még vmit csinálnom(várni)?Mert ugye ennek az a lényege,h azon a számlámon,ami a paypal-al össze van kötve van pénz,az a paypal-on is ott van?

(#14114) naggyula


naggyula
újonc

Sziasztok!

HELP!!! :F

Megtörtént első kínai webes vásárlásom paypallal (jún 15). Ha minden igaz már vhol magyar honban van, "postás" is tud róla, nyomkövetés szerint megküldött dok feldolgozása. De sajna "gyors" magyar postának köszönve lassan kicsúszok a 45 napból. A kérdésem az lenne h tudok ez ellen tenni. Refund?
A paypal szerint:
How do I issue a refund?

Here's how you can issue a full or partial refund for up to 60 days after a payment was sent:

Log in to your PayPal account.
Click My Account, then click History at the top of the page.
Find the payment you'd like to refund and click Details.
Click Issue Refund.
Enter the refund amount and click Continue.
Confirm the details and click Issue Refund.

Ez nálam a 4. ponton bukik meg. Nincs ilyen klikkelési lehetőség h Issue refund. Youtubeos segítség azt mutatja h már a history listázásnál a order statusnál van egy legördülő lista és ott is lehet, nekem az sincs.
Marad a R. center?

Választ előre is köszönöm. :R

(#14115) aytukabozs válasza Bati0501 (#14113) üzenetére


aytukabozs
addikt

NEM.
Egy dolog a paypal egyenleg, mint önmagában kártya nélül is működő dolog, és van hogy regisztrálsz egy kártyát amit PP-n keresztül használsz.
A kettő mehet szimultán is, de a PP felüleltén csak az aktuális PP egyenlegedet látod (ami nyilván lehet 0 is ha csak kártyával fizetsz).

(#14114) naggyula
szerintem meg ÍGY

(#14116) [Prolixus]
2-3 hozzászólással előtted is ez a téma....
válasz még nincs :/

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#14116) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy egyszerűen nem engedi be a rendszer az accountjához, pedig a megadott adatok (jelszó, e-mail cím) jók? Ma vásárolnék, beírom a jelszót, de nem fogadja el. Na mondom, biztos rosszul emlékeztem, kérek új jelszót, követem az utasításokat: Törlöm a régit, megcsinálom az újat, bent vagyok az accountomban. Aztán az adott oldalon, ahol vásárolnék, llépnék be a fiókomba a friss jelszóval, és nem enged be. A paypal oldalán közvetlenül szintén nem tudok belépni (miután kiléptem), pedig az előbb módosítottam a jelszót ugye.

Írja, hogy túl sokat próbálkoztam lehet, próbáljam meg 2 óra múlva. Oké. Megpróbálom. Továbbra sem enged be a fiókomba. Eljátszom megint a jelszómódosításos hacacárét, de megint ugyanez a forgatókönyv ismétlődik. Cookie-k engedélyezve vannak, több böngészővel is próbáltam már. :F

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14117) [Prolixus] válasza aytukabozs (#14115) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Yeee. :(( Köszi, láthatóan nem olvastam vissza, most forr az agyvizem keményen.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14118) Bati0501 válasza aytukabozs (#14115) üzenetére


Bati0501
őstag

Pedig már azt hittem,h kezdem érteni. :O :D
Azt tudom,h két fajta lehetőség van fizetésre: utalás vagy kártyával való összeköttetés.
Hogy egyszerűbb és biztonságos legyen,direkt igényeltem webkártyát.
Most jut eszembe: amikor paypal regnél ki kellett választani,h melyiket akarom,akkor a két lehetőség közül az elsőnél annyi volt,h learn more,a másodiknál volt az,h continue.
Én azt szerettem volna,h a paypal-hoz rendelem a webkártya számlámat,így amennyi pénz azon van,ugyan annyi van a paypal-on és utalás nélkül tudom használni.
Akkor ez már nem lehetséges,ugyan úgy kell utalni?Csak mert eddig,amiket olvastam ott ez lehetséges volt és nem régi posztok voltak.

(#14119) naggyula válasza aytukabozs (#14115) üzenetére


naggyula
újonc

Köszi a választ, de a link 404 not found-ot dob ki.

(#14120) naggyula


naggyula
újonc

Megvan. Így?

Megkeresed a problémás tranzakciót, rákatt a details gombra, alul lesz egy resolution center link, arra is rákattintassz, kiválasztod hogy termékkel kapcsolatos a probléma, az erre megjelenő oldalon meg leírod hogy nem kaptad meg a terméket.

(#14121) aytukabozs válasza Bati0501 (#14118) üzenetére


aytukabozs
addikt

nem ellenkezőlag, tök frankón csináltál mindent,
így fogsz tudni PP-védettséggel a kártyáddal vásárolni!

De ettől még a PP felületén nem kell hogy lássad az összeget ami a bankszámládon van,
max. ha nincs pénz rajta, majd a bank elutasítja a vásárlást.
De a PP-enk számszerűleg nincs köze hozzá mennyi pénz van a számládon.

Így érthető volt?
A PP-n csak az esetlegesen feltöltött egyenleget látod, de az meg neked nem lesz, hisz szándékaid szerint kártyával használod majd.

(#14120) naggyula
Igen, így próbáld.
Bocs, a bénázásért :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#14122) Bati0501 válasza aytukabozs (#14121) üzenetére


Bati0501
őstag

:R :R
Igen,akkor megint kezdem sejteni. :B
Csak: ha vmit venni szeretnék,de nincs annyi pénzem paypal-on,akkor mit kell csinálnom?Hova kell utalnom/milyen számlaszámot kell megadnom,és ezt hol?

Bocsesz,ha nagyon hülye vagyok és már 100-szor volt,csak hiába keresek mindenfelé,erre nem találok választ.
:R

(#14123) Intruder2k5 válasza Bati0501 (#14122) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vásárláshoz nem kell a PP számládon pénznek lenni, az ugyanúgy megoldható PP-n keresztül a kártyáddal, mintha csak a boltban fizetnél vele!

Viszont ha van rajta pénz, akkor először azt fogja felhasználni! Tehát, mondjuk most ott van a 400Ft, amit levettek a kártya hozzáadásánál, így az első vásárláskor ezt fogja levonni, és a hiányzó összeget pedig a kártyáról veszi már...

[ Szerkesztve ]

(#14124) Bati0501 válasza Intruder2k5 (#14123) üzenetére


Bati0501
őstag

És így is megmaradnak a paypal előnyei?(pl. a vevő nem látja a bankszámlaszámomat,csak a pénzt,meg,h én küldtem)
És ezt,h kell?
Tényleg nagyon sajnálom... :DDD :R :R

(#14125) Intruder2k5 válasza Bati0501 (#14124) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Természetesen igen, ugyanúgy paypal-al fizetsz így is, az eladó szempontjából ugyan mindegy...

(#14126) Bati0501 válasza Intruder2k5 (#14125) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen.
Jól értem? pl.: meg szeretnék venni vmit,ami 5e Forintba kerül.A paypal-amon 400 Forint van.A webkártya számlámra,ami össze van kötve a paypal-al,utalok 5e-et.Paypal-al fizetek,amiről így lemegy a 400 Forint és a webkártya számlámon marad 400.
Jól gondolom?
:R

(#14127) Intruder2k5 válasza Bati0501 (#14126) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen jól!

(#14128) Bati0501 válasza Bati0501 (#14126) üzenetére


Bati0501
őstag

OMG!
El sem hiszem! :Y :DDD
Ezer hála. :R
Úgy néz ki kezdek megvilágosodni-a következő pofára esésig. :DDD

(#14129) axioma válasza Bati0501 (#14128) üzenetére


axioma
veterán

Meg keress ra a paypal valt / bank alt kerdeskorre, aztan kb. ennyi.

(#14130) szijartg


szijartg
senior tag

Nekem meg limitálták 2napja az accountomat. Fullos, ezer éve használt!
Nem értem, hogy miért... úgy jelszó, új kérdés meg új fényképes igazolást kellett küldenem.
Még mindig nem állították vissza.
Tegnap este már írtam nekik levelet hogy mi a f*sz van. Havi szinten nem kevés fee-t hagyok náluk és most ilyen hülyeségekkel kell foglalkoznom! :W

Kezd ez is süllyedni!

Másik dolog meg amit nem értünk, hogy minek kell egy utaláshoz bank kártya adatot megadni. Ez egyik cimborám kártyája. És addig nem engedi elküldeni a pénzt amíg nincs banki kártya beállítva.

(#14131) Intruder2k5 válasza szijartg (#14130) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ezek a jelszavas biztonsági dolgok nem feltétlenül a PP számlájára írhatók! Sajnos az IP címek lokalizációja nem mindig működik jól, nem egyszer előfordult már, hogy magyarországi előfizetők IP címét egy-egy online lookup oldal mondjuk Ukrajnába, Szlovákiába, vagy éppen Romániába tette! Na most ezen az alapon a PP és érzékelheti ezt így, és ha már csak abból indulok ki, hogy egy ilyen manőverért (más országból való belépési kísérlet) cserébe, adott esetben a sz@ros facebook is letiltja a fiókot, amíg meg nem erősíted nekik, hogy igen Te voltál aki próbálkozott, addig nincs mit csodálkozni ezen, végül is ez a tagok védelmében van, még ha olykor bosszantó is tud lenni! Ez igen könnyen megeshet mondjuk egy VPN-en, TOR hálózaton keresztüli próbálkozásnál, de sok mobil böngésző gyorsító (tömörítő) alkalmazás is lehet ilyen hatással, de előfordul minden hókusz-pókusz nélkül, közvetlen próbálkozva is!

Esetleg a pénzmosás megelőzése miatt? Szép is lenne, ha egy olyan PP számláról utalgatna akárki akárhova, amire mondjuk csupán donate gombbal (tehát nem banki átutalással) került pénz, így a forrás azonosítása sem könnyű, és maga a fiók is egy kamu névvel létrehozott, semmilyen bankszámlához nem köthető account lenne!

(#14132) szijartg válasza Intruder2k5 (#14131) üzenetére


szijartg
senior tag

Ez teljesen igaz!
De, akkor elvárható lenne, hogy ilyen esetben mondjuk 1 nap alatt fixálják a dolgot!
Már 2 napja ott virít a "limited account" felirat. És idegesít.

A pénzmosás megint jogos. Bár ezt csak mostanában vezethették be.

(#14133) Hintalow válasza szijartg (#14132) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem kell ezt túlkomplikálni, csinálhat ilyen limitálást a paypal akkor ha valami gyanús (más helyről/országból lépsz be, átlagostól eltérő tranzakciók, nagy összegek stb)
DE! a tapasztalatok alapján csinálnak ilyet random is, sokszor látható ok nélkül, gondolom szúrópróbaszerű ellenőrzésképpen.
Ha mindent megcsináltál amit kértek, akkor nincs más dolgod mint várni, ami viszont szintén a tapasztalatok alapján, hosszúra tud nyúlni.
Ez szerintem amiatt lehet, mert a korlátozást valószínűleg automatika végzi (paraméterek, randomgenerátor, vagy a jó ég tudja mi alapján) ami ugye pikpakk felfüggeszt akármennyi számlát.
Viszont ennek a lekezelését, a dokumentumok ellenőrzését, az egésznek az elbírálását tuti élőerő végzi, ami gyorsaságban egész más szinten mozog (és szerintem "optimalizálva" van a létszáma, mint mindenhol :U )
A levelezésnek ilyenkor az a hátránya, hogy a fentiekhez hasonlóan gondolom jó idő, amíg sorrakerül, és sablonokból dolgoznak a supportosok.
Ami ilyenkor működni szokott a gyorsításra esetleg azonnali megoldásra, az a telefonos ügyfélszolgálat, ott ugye nem tudják "pihentetni a hívásokat", viszont oda kommunikációképes angol kell, mert ott nincsen natív support.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14134) salmiakki


salmiakki
tag

Kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség arra, hogy banki átutalással fix adatokkal tudjak PayPal egyenleget feltölteni? Itt arra gondolok, hogy minden esetben ugyan az legyen a bankszámlaszám és a közlemény is.

Erre azért lenne szükségem, mert van egy Webshopom, és szeretném megoldani, hogy aki Banki átutalással fizet, annak a pénze is a PayPal számlámra kerüljön, viszont ne kelljen minden beérkezett vásárláskor nekem generálni egy TrustPay tranzakciót, hanem fix adatokra utalhasson bárki, bármely belföldi bankból bármennyit, esetleg a közleményt is kapjam meg.

Szóval hogyan lehetne ezt a legkönnyebben megoldani, hogy akár egy E-mailben is el tudjam küldeni, hogy hova küldjön mennyit?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#14135) Intruder2k5 válasza szijartg (#14132) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ebben nyilván igazad van, és meg is értelek, de már többször "elhangzott" itt, hogy sajnos emailben semmit sem lehet elintézni náluk, legalábbis gyorsan nem! Ha sürgős a dolog, akkor marad a telefon! Illetőleg mivel "ingyenes" szolgáltatásról beszélünk, így túlzottan fel sem róható nekik semmi, és gondolom úgy vannak vele, ha valakinek nem tetszik, nem használja!

[ Szerkesztve ]

(#14136) Hintalow válasza salmiakki (#14134) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azt hiszem értem mire gondolsz, de ez azért nem megoldható, mert a te neveden futó paypal accountra csak a te neveden lévő bankszámláról fogad el utalást a paypal, mások nem utalhatnak oda.
Ha mégis félreértettem, akkor sorry.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14137) salmiakki válasza Hintalow (#14136) üzenetére


salmiakki
tag

Szóval más nem utalhat az én PayPal számlámra a saját Bankszámlájáról?

(#14138) Hintalow válasza salmiakki (#14137) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem, mert visszaküldi a paypal a feladónak.

Ha a vevőnek van saját paypal számlája, onnan küldhet közvetlenül pénzt a te paypalodra.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14139) aytukabozs válasza salmiakki (#14137) üzenetére


aytukabozs
addikt

De az miért nem járható út hogy a webshopba befolyó összegnek nyitsz egy külön számlát, és ezt a számlát ill. a hozzá tartozó kártyát társítítod a PP-hez?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#14140) Hintalow válasza aytukabozs (#14139) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ez sem rosz ötlet, simán megoldható akár a meglévő számlád mellé egy külön alszámlával. :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14141) Bati0501 válasza axioma (#14129) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi.
Már két vásárláson túl vagyunk. :C

(#14142) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,

Hogy érdemes nagyobb összeget vásárolnom kb : 14.000 Ft ?
Feltölteni a paypal accot vagy a szokásos módon vásárolni ?

Ezeket a díjszabásokat nem vágom .

Minimális áron szoktam vásárolni ebay-ről , de a Dollásváltáson kívül más levonást nem látok OTP-ben . ( pl : egyéb díj )

Köszi előre is .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#14143) -szabi-


-szabi-
őstag

Mai nap jelszóváltoztatás nélkül sikerült belépnem.
Jó lenne, ha a "card verification" is megtörténne végre, 23-án indítottam, még semmi.

üdv
szabi

(#14144) aytukabozs válasza bigyo108 (#14142) üzenetére


aytukabozs
addikt

Banktól is függ, vesd össze a PP dollár árfolyamát a bankodéval, és ha a bankodé jobb akkor állítsd be hogy az váltson, ha a PP-é akkor meg hagyd úgy ahogy van, (mindkét esetben a kártyáddal vásárolsz amúgy), egyenleget feltölteni meg csak annak érdemes szvsz. akinek nincs társított bankkártyája.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#14145) bigyo108 válasza aytukabozs (#14144) üzenetére


bigyo108
aktív tag

ohh, szuper vagy , köszönöm szépen !

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#14146) RedSwallow


RedSwallow
tag

Bocsi, hogy nem olvastam vissza, nagyon sok a hozzászólás. Általában hány napon belül szoktak válaszolni az e-mailekre az ügyfélszolgálaton? Mert a kiírttal ellentétben nem, hogy 24 óra alatt, de 2 levelemre 9 napig nem érkezett válasz. Amúgy azzal szívok, hogy befizettem UniCreditben 21000 forintot még Július 1-én és azóta sem látom az összeget a PP számlámon. A bank szerint elment a pénz és az azonosító is jó volt.

(#14147) Hintalow válasza RedSwallow (#14146) üzenetére


Hintalow
senior tag

A válaszadási átfutásuk változó, de jellemzően jó lassú.
Ami a gond volt az maga a befizetés. Hivatalosan nem lehet, csak utalni,ezért ilyenkor porszem kerül a paypal ügymenetébe, és jóóó sokáig tökölnek vele. Nyugi, elveszni nem fog a pénzed, ilyenkor vagy jóváírják végül a paypal szládon (kb 5-10% esély) vagy visszafordítják, ami a tapasztalatok alapján postautalvánnyal címre történik ilyenkor (kb 95% esély, hogy valami ilyesmi lesz)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14148) [Prolixus] válasza -szabi- (#14143) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Csináltál valamit? Vagy csak úgy döntött, hogy beenged? Nekem most sem megy... :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14149) Bati0501 válasza [Prolixus] (#14148) üzenetére


Bati0501
őstag

Igaz,ma nem próbáltam, de nekem tegnap teljesen jól működött.
Sztem ne használj ákombákomokat,lehet,h az a baja...

(#14150) [Prolixus] válasza Bati0501 (#14149) üzenetére


[Prolixus]
addikt

És tényleg. Pffffff.... :W Akárhányszor módosítottam a jelszón, mindig volt benne #...direkt ajánlják, hogy legyen ilyesmi benne, és különben is, soha sehol nem volt ezzel gond, pedig néhány oldalra már regeltem, és szinte minden általam használt jelszóba rakok valamilyen 'ákombákomot', ha engedélyezi az oldal. A paypal-on úgy tűnik ez kifogott. :U

Köszi a tippet! :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.