Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Har_melin válasza Terrorista (#5498) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én ezért nem megyek soha 6L-re. Hiába van 6S, ha nem tudod összekapcsolni és Vorici 1500-as ára a számomra a nevetséges kategória. Az 13-14 exa, annyiért pedig már elég súlyos dolgokat lehet venni. Azt pedig, hogy elcsesszek rá 6-7-800 fuse-t hiába, azt nem az én idegrendszeremnek találták ki. :N (Igaz, soha nem is volt még fölöslegesen elszórható 6-800 fuse-om, a legtöbb azt hiszem talán 4xx volt.)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5502) Terrorista válasza Plazmacucci (#5500) üzenetére


Terrorista
senior tag

Igen azt tudom, hogy sok fuse lesz, de egyelőre elég lett volna az 5L.

Úgy terveztem, hogy legyen meg a 6S és használom 5L-el. Később ha lesz sok fuse, akkor feltolom 6L-re.

Magában a chest elég nagy upgrade lenne még 5L-el is. :)

(#5503) Har_melin válasza Terrorista (#5502) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Már régen számoltam, de úgy rémlik, a több "hibás" lehetőség miatt rosszabb az esélyed egy 5L-re egy 6S, mint egy 5S esetében. A 150 és az 1500 fuse között pedig játékidőben akkora a különbség, hogy a "ha majd lesz elég" legfeljebb a napi 6-8 órát játszó profiknál jön szóba. (Arról nem is beszélve, hogy éppen most 11-12 exa egy 6L Infernal Mantle...)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5504) Nordic válasza Har_melin (#5503) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont hogy fordítva van... 6S esetén nagyobb az esélyed 5L-re. ;) A 150 fuse meg relatív könnyen összehozható trade meg vendor receptből. Abban viszont igazad van, hogy kár 6L-re menni. 5L-el kell megcsinálni a buildet, aztán ha véletlen 6L lesz, akkor meg "örülünk Vincent".

(#5505) Har_melin válasza Nordic (#5504) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A 150 persze, azért megyek 5L-re. Az 1500 az abszurd, ami a 6L-hez kell.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5506) Nordic válasza Har_melin (#5505) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem abszurd... átlagban 1100-1300fuse kell a 6L-hez, szóval az 1500 a fix-ért az helyénvaló ár. Az hogy pár embernek 100 fuse alatt lesz 6L az csak rng, 95%-ban sokkal több kell.

(#5507) Har_melin válasza Nordic (#5506) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem statisztikailag abszurd, hanem currencyben. Ennyiért annak éri meg, aki éjjel-nappal farmol és kereskedik, gyakorlatilag folyamatosan online van. (Nagyjából ők azok is, akik az 1100-1300 fuse-t bevállalják próba szerencse alapon, mondván, hogy ha pechük lesz, majd összejön egy héten belül megint.) A többieknek ennyi currency már a fájdalomküszöb fölött van és aki alkalmi játékos az hamar megtanulja, hogy 5L fölött nem tervez.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5508) San398 válasza Har_melin (#5507) üzenetére


San398
őstag

Úgy látszik nem csak én sokallom az 1500 fuse-t a 6 linkért! 5L ami még értelmes és megér 150 fuse-t. Múlt héten szerencsém volt a Lightning Coil-nál, 8 jewel és kb 15 fuse és meglett a 6S5L. :DD Ezen felbuzdulva nekiálltam egy Voll's Protector-nak amelynél már persze hogy sok jewel és fuse elment a levesbe :O

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5509) dereeen


dereeen
újonc

Sziasztok!

Több mint másfél éve nem játszottam, de most újra elszeretnék kezdeni.Arra lennék kíváncsi hogy itt a régi karakterem, ez még megállja a helyét, vagy kezdjek egy teljesen ujjat? :) Igazábol már azt se tudom melyik buildet követtem, de azt tudom hogy nagyjából jól haladtam ezzel a karakterrel.[link] Remélem sikerült belinkelnem a gearem és a skill fát :D

[ Szerkesztve ]

(#5510) Ramos_ válasza San398 (#5508) üzenetére


Ramos_
tag

a gameben létező legnagyobb baromság a 150fusing 5L vorici craft :D

bukod az esélyt a 6linkre ami a leggázabb, ezenkívül 10-ből 8ször egyébként is beadja az 5linket 150 alatt

nekem pont tegnap támadt kedvem gamble-zni, mikor megláttam hogy az 5L daresso chestek már 1 exér is alig mennek tehát gyakorlatilag mostmár semmi értéke nincs az 5linknek, erre gondoltam egyet és a meglévő 150 fusingomat elkezdtem rádobni ( persze mindegyik előtt feltoltam armour scrapsel 4%-ra ) :C

kb 40-edik fusingra adott megint egy 5linket, de leszartam
44-edikre jött a 6link ;]

(#5511) Ramos_ válasza dereeen (#5509) üzenetére


Ramos_
tag

csak a skillfát linkelted be ami önmagában semmit nem ér
de teljesen lényegtelen

másfél éve ez egy teljesen másik játék volt
fel se tudom sorolni mennyi változás volt azóta
warbands ligában új karit kell kezdeni

https://www.pathofexile.com/forum

fórum részleg / classes builds
kinézel egy buildet ami szimpi és kész

(#5512) Patrick


Patrick
addikt

Új Unique Item!

[link]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5513) wikings2 válasza Patrick (#5512) üzenetére


wikings2
őstag

:Y

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5514) tocsek18


tocsek18
senior tag

etup most craftolta biztos lesz videó róla

(#5515) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#5516) tocsek18


tocsek18
senior tag

ámulok és bámulok :D

hány wisdomot használnak el 1 mapon lolwut?:D

(#5517) Melorin válasza tocsek18 (#5516) üzenetére


Melorin
addikt

3:25-nél van a lényeg ha valaki nem értené mi ez a video :D

(#5518) Nordic válasza Melorin (#5517) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez már elég beteg kategória, és akkor enyhén fogalmaztam.

(#5519) dereeen


dereeen
újonc

Azt szeretném kérdezni hogy a Ligák között mi a különbség? A standart hardcoreba mi másabb azon kivul hogy ha meghalsz visszadob standardba? Vagy a warbands és Tempest között mi a külnbség?

(#5520) tocsek18 válasza dereeen (#5519) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#5521) tocsek18


tocsek18
senior tag

haha lehalt az egész szerver xD

szobatakarítás ON :O

(#5522) Terrorista


Terrorista
senior tag

Ehh. RIP

Tegnap este egyik mapon találkoztam Zanával. Crematorium mapon kellett volna egy master küldetést megcsinálni (fracture-ös volt...).

A küldetés nem sikerült, de mondom akkor végigverem a mapot. Teljesen ismeretlenül mentem rá a bossra, fogalmam sem volt mit csinál. (Bár nem tudom minek erőltettem, hisz fracture [Te idióta :W :D]).

Miután konstatáltam, hogy mi történik, gondoltam nem lesz jó sokáig egy helyben maradni. Körbevettek. Egyik oldalról csillió mob a másikon rain of fire. Mondom átfutok az eső alatt, majd viszek ernyőt. :D

Aha... Potit sem bírtam benyomni. :B

(#5523) Nordic válasza Terrorista (#5522) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

CI-Icestorm

Ugyan a bandit-ok lemaradtak a videóból, de a leírásba beillesztettem.

(#5524) dereeen


dereeen
újonc

Köszönöm az előző válaszokat!

Azt szeretném kérdezni,hogy hogy tudom a poe.trade oldalra kirakni az eladni kivánt cuccaim? A forumba hiába raktam ki egy videó szerint az itemeket de az oldalon nem találja meg amiket kiraktam árulni, úgy hogy lehetséges hogy valamit nem jól csináltam :(

(#5525) Melorin


Melorin
addikt

Infernal Mantle-t segítene valaki szerezni?

(#5526) Terrorista válasza Nordic (#5523) üzenetére


Terrorista
senior tag

Tetszik ez a build, viszont a staff ára tényleg elég húzós. Most néztem és van egy 3,5 exaltedért ami gondolom elég jó ár, de nekem egyelőre még sok. Kereskednem kell még hozzá.

Van egy Voidbringerem, ez passzolhat a buildbe?

#5524 - Várni kell míg befrissül a poe.trade oldala. Bizonyos időközönként nézi végig újra a fórumot és utána fogod látni.

#5525 - Egy IM 3-4 chaosért már megvehető, ami tök normális ár. 4S/L pedig könnyen rátehető.

[ Szerkesztve ]

(#5527) Nordic válasza Terrorista (#5526) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem, mivel non-crit build, meg ha crites is lenne, nem bírod kitartani manával(majdnem 200 mana lenne egy cast).

(#5528) Melorin


Melorin
addikt

Az mennyire normális, hogy azt act bossokat kb 5 perc leverni? Act 4-est lehet h 10 percbe is telt...

(#5529) Har_melin válasza Melorin (#5525) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Mihez kellene a segítség (meg melyik ligában)? Warband-on 1 alchemy-ért árulják, az nem nagy pénz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5530) Melorin válasza Har_melin (#5529) üzenetére


Melorin
addikt

Igen, Warbandon kellene 4l-es.

(#5531) Har_melin válasza Melorin (#5530) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha csak 4L kell, akkor vegyél egy bármilyet 1 alch-ért és csináld meg a 4L-t mesterrel - bár ha azt veszem, hogy elvileg 1 chaos = 2 fuse, akkor lehet, hogy olcsóbb, ha megveszed a 4L-t 1 chaos-ért:

http://poe.trade/search/hatakanabokoba

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5532) Melorin válasza Har_melin (#5531) üzenetére


Melorin
addikt

Sikerült életem első trade-jét véghezvinni :P
Most már csak kell szereznem még egy kis INT-et, ugyanis 187 kell hozzá :S Ja és a socketek színét megváltoztatni.

(#5533) dereeen


dereeen
újonc

Köszönöm a választ!

Tanácsot szeretnék kérni a tapasztaltabb játékosoktól.Kezdtem 2 napja egy duelist cyclone buildot, már 47-es szintű vagyok és sikerült neki vennem egy 5l-es armourt 42-es szinten amibe pont a megfelelo gemeket tudom belerakni.Vettem neki egy facebeakert is, és most van még 15 chaos orbom és azon gondolkoztam hogy lehet vegyek inkább egy tabula rasa-t, de nem tudom hogy megéri ilyen "sok" chaost rááldoznom.Vagy inkább vegyem meg neki a kicsit nagyobb szintű fejest meg shieldet ami a buildba van,de ezeket még egy jó darabig nem tudnám felrakni, csak olyan 60-as szint körül.Ja és még egy nagyon fontos kérdés amit nem értek,Mivel facebreakeres build ezért sehol nem látom hogy milyen fegyver kell neki.Vagy is ez azt jelenti hogy nem is kell?De én ha leveszem a fegyverem a cyclone dps-e sokkal kevesebb lesz és szinte alig sebzek úgy.Elnézést ha egy kicsit hosszúra sikeredett :R

(#5534) wikings2 válasza dereeen (#5533) üzenetére


wikings2
őstag

Facebreakerrel azzal operálsz hogy "(600 to 800)% more Unarmed Physical Damage ", tehát úgy akarod a skillfát építeni hogy unarmed dmg-d legyen mocskos sok (tehát nem fegyver specifikált psy dmg bónusz), meg mondjuk valamilyen fajta ele dmg, amire konvertálsz support gemekkel psy dmg-t, na meg ugye a pajzsokon van így a hangsúly mivel az megfér a facebreaker mellett. Tabula rasha csak lvl1 től éri meg szerintem , mercilessen talán még elmegy de cruelen inkább megéri egy normális res/def/es/tudomisén mire van szüksége a buildnek armorra, 5 linkel, az a bónusz dmg amit buksz nem nyom annyit a latba mint amennyivel tankosabb leszel, egy normális armor segítségével.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5535) Har_melin válasza dereeen (#5533) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

facebreaker buildeknél a kulcs, hogy lehetőleg minden erre alkalmas cuccon (öv, két gyűrű, amulett, esetleg még craftolva a pajzs is) legyen flat phys dmg, vagyis "add X-Y phys dmg" és nem "+ X% increased phys dmg", lehetőleg minél több. Ilyen értelemben a Meginord belt szinte kötelező, a passzív fán pedig az "increased phys dmg" és az "increased melee phys dmg" pontok, amelyek nem specifikálnak semmilyen fegyvert.

Számokban: a FB 6-800% unarmed pdmg-et ad. A Meginord-on van 5-15 pdmg. A kettő együtt egy 30-90 / 40-120 fizikai sebzésű fegyverrel ér fel, a FB-en lévő rolltól függően.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5536) dereeen


dereeen
újonc

Nagyon szépen köszönöm a segitséget!! :R A cyclone dps-e 1100dps volt most hogy ezeket leirtátok felturbóztam 4800dps-re :Y és még maradt 9 chaos-om amit szépen elrakok 60-as szintig a fejesre :DD

(#5537) tigerk


tigerk
tag

Hali
Szeretnék egy új karit amivel könnyen lehetne atzirit farmolni.Van erre valami bevált build?Főleg a bow-os karakterek jönnek be de ha ha csapkodós az se baj.
Üdv
Tigerk

(#5538) dereeen


dereeen
újonc

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek a mai napi termést ami számomra nagyon meglepő.Sikerült összeszednem csak fejlődésből 45 chaost és most mielőtt indultam volna lefeküdni, egy sima mob act3-ba kidobta életem első exalted orbját :Y :R És ismétlem hogy ma csak fejlődtem 49-ről 63-ra, úgy hogy már nagyon várom hogy elkezdhessek mappozni,Na de elég a félrebeszélésből, azt szeretném kérdezni hogy az miért van hogy kirakok forumra árulni, de a poe.trade oldalon nem a main karakterem neve van hanem a régié ami másik ligában van, és igy rossz karakterre próbálnak ráírni a vevők.Az lehet a gond hogy mikor bejelentkezek az oldalon akkor nem annak a karakteremnek a képe van kint amelyikkel most játszik.Valaki megtudná mondani hogy tudnám orvosolni ezt a problémát? :((

[ Szerkesztve ]

(#5539) Argh! válasza dereeen (#5538) üzenetére


Argh!
aktív tag

Teljesen mindegy melyik karakteredre ir ra, ha online vagy megkapod az uzenetet barmelyik karakterrel vagy bent.

[ Szerkesztve ]

(#5540) Har_melin válasza dereeen (#5538) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nekem két év után egy hete sikerült először eladnom valamit, pedig voltak keresett cuccaim is (bár nem ritkaságok) és jó áron, szóval szerencse kérdése is az üzlet. Az olcsóbb, néhány chaos-os kategóriában nagy a tolongás.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5541) Patrick


Patrick
addikt

Nekem ma esett a 4. Exalted Orb, amióta játszom. :D
Max. Zana küldinél bedobta a Dungeon mapot és ott egy sima fehér mob dobta. Most már eshetne egy Mirror is... :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5542) San398 válasza Patrick (#5541) üzenetére


San398
őstag

El is költötted rögtön Aegis-re. :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5543) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#5544) Patrick válasza San398 (#5542) üzenetére


Patrick
addikt

Már a BoR is meg van. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5545) San398


San398
őstag

Megint jönnek újabb Divination kártyák

Patrick Ajánlom figyelmedbe a House of mirrors kártyát! :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5546) wikings2 válasza San398 (#5545) üzenetére


wikings2
őstag

Gondolom lvl80+ mapon eshet majd ilyen 0,001% eséllyel ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5547) Terrorista válasza Nordic (#5527) üzenetére


Terrorista
senior tag

Bejön ez a build, mint minden ice/freeze build. 4 exaltedért sikerült szereznem nekem is egy staffot és most fejlődök.

CA2 (lvl50) vége felé már érzem a "manabetegséget". Egy castra van elég manám aztán szünet. Pörög a clarity meg rakom a manaregenre a pontokat, de jól jönne a nagyobb mana pool.

A sebzés is kezd alakulni, lassan a totemet is elhagyhatom (kivéve bossok.) :)

(#5548) dave118 válasza Terrorista (#5547) üzenetére


dave118
senior tag

Hát ez a bulid eléggé Dio2 MF Blizz Sorc Tal Set feeling :C

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#5549) San398 válasza wikings2 (#5546) üzenetére


San398
őstag

Valahogy így gondolom én is bár szerintem az esélyt kicsit nagyot írtál ;]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5550) Patrick válasza San398 (#5545) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, láttam én is, már is felcsillant a Ft-t a szememben. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.