Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Nordic válasza wikings2 (#5650) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Partyba egyszerűbb, mert szét tud válni a party. Egy embert feltápolnak, ő runol a bossokhoz, meg a fontosabb q-ekhez, a többiek meg xp-t farmolnak. De soloban azért kb 3 óra alatt le lehet tolni az első 3 actot startra. De a jobban 2 óra alatt cruelre érnek soloba [link]

(#5652) tocsek18


tocsek18
senior tag

fuuusing

nem szarozott nyomta a jobb gombot :C

(#5653) Har_melin válasza tocsek18 (#5652) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Végül is ha van miből... Ha eladásra csinálta, akkor jó üzlet volt, olyan 60-80 exa között lehet a három cucc, az 1780 fuse pedig "csak" 16-17

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5654) wikings2


wikings2
őstag

Vicces hogy azok a challangek amiktől a leginkább féltem a randomságuk végett, már act3 normal környékén meglettek. 8/20 egyelőre lvl55. cruel act3. Hát ebből se lesz alienware gép :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5655) lajos001


lajos001
aktív tag

Srácok a mapoknál megszűnt a level jelzés? A helyette megjelent tier -nek mi értelme van?

(#5656) tocsek18


tocsek18
senior tag

:D:D

(#5657) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Emlékszem, hogy korábban valaki írta, hogy több, kisebb csomag megvásárlása után "beolvasztatta" őket egybe a GGG-vel, de nem emlékszem pontosan mi volt a menete. Most néztem, eddig 800 pontot meg egy support csomagot vettem amióta játszom, ha van ilyenre lehetőség, akkor én is megpróbálnám.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5658) Nordic válasza Har_melin (#5657) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem tudsz mindent beolvasztani, csak amiket az aktuális akció alatt vettél pontokat. Itt egy vidi is róla: [link]Nekem is van egy rakat vásárlásom, még open bétából, meg a release után, és azokat már nem engedi. Amúgy a supportnak kell jelezni, hogy mi az amit "be tudnak számítani", ők majd válaszolnak, és megmondják, hogy mennyit fizetsz majd, illetve kiszámolják, hogy mennyivel kevesebb pontot fogsz kapni.

(#5659) Har_melin válasza Nordic (#5658) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5660) wikings2


wikings2
őstag

A mai nap melyik mod végett halok 20x gyakrabban és sebzek fele annyit bizonyos mobokon mint eddig? :D 5k hp 11k cyclone maxres buildem ami eddig vitt mindent mint a vaj most haldoklik még egy dried lakeban is.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5661) Ramos_ válasza wikings2 (#5660) üzenetére


Ramos_
tag

nyilván ugyanannyit sebzel, sztem a beyond lehet

a beyond packoknak kb 10x annyi hp-jük van, gondolom ezért tűnik úgy

egyébként aki nem ismeri a beyond bossokat és nem akar lépten nyomon halni az gyakorolhatja őket pl act 2 town előtti zónában ahol a rengeteg monkey miatt hamar színre lépnek, ott viszonylag a lebutított változatuk fog előjönni a maposhoz képest :C

(#5662) wikings2 válasza Ramos_ (#5661) üzenetére


wikings2
őstag

Időközben sikeredett belerázódni, igen a beyond az az átkozott mod ami miatt kb még mindig szopok. (leterem egy uniq beyond mob és ha fps droppolok is mellé akkor tuti k0, ha nem akkor el-leapelgetek)

Amúgy ez a tempest prefix/suffixes challange hogy működik. Kell találni egy tempest pre vagy suffixes rare mappot, és utána zana devicevel megnyitni a másikat kifizetve? vagy ha bejön a ligába maga a tempest mod akkor majd melyiket is kapjuk a pre vagy suffixet. Kicsit elvagyok tévedve a témában :D

18/20 lvl85 meg a tempest pre/suffix map challange hiányzik :B

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5663) San398 válasza wikings2 (#5662) üzenetére


San398
őstag

Nekem ez se világos: "Fully clear a Vaal Side Area that was created using a Map Device." :B

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5664) Nordic válasza wikings2 (#5662) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A legtöbb tempest endgame-ben rendelkezik suffix és prefix moddal, nem lesz nehéz, ha lesz tempest. Viszont részemről skippelem az All League modokat...nekem ez már sok. Igaz SC-n tolom(nem sok időm van játszani), de nem embernek való. Aki HC-n itt nem rippel le, az valamit nagyon tudhat.

San398: Egy Vaal Fragment-et kell map device-ban kinyitni, és full clear-elni.

[ Szerkesztve ]

(#5665) Plazmacucci válasza Nordic (#5664) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy darab fragmentet mióta lehet kinyitni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5666) tocsek18 válasza Plazmacucci (#5665) üzenetére


tocsek18
senior tag

atziri content óta, leggyorsabb midnight farm

(#5667) San398 válasza Nordic (#5664) üzenetére


San398
őstag

Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5668) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Szerencsés napom volt, 150 fuse-ból meglett a 6L Voll's. Eddig is jó volt a build (ez), de így azért nyugodtabban szaladgálok, hogy nem kell állandóan a flaskákat nyomogatni. Ráadásul ezt az elég off-color 6S-t is sikerült 1 exa-ért megszerezni, chrome-mal most nem biztos, hogy bírtam volna.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5669) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nagyon hülye kérdés az előző poszt és egy most látott videó kapcsán: ha beadja a 6L-t, akkor utána hiába nyomok rá egy újabb fuse-t, nem fogja megváltoztatni? (jelen esetben elszúrni.)
Egy srác vakon ("oda se merek nézni" alapon) próbálkozott és a 6L-nél megállt dolog, pedig ő ugye nem látta, csak ezért kérdezem.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5670) Patrick válasza Har_melin (#5669) üzenetére


Patrick
addikt

Ezen már én is gondolkodtam, mert 4 linket csináltam, toltam rá még egyet direkt, hogy megnézzem és kettő lett belőle, szóval azt elcseszi, de vajon így van ez a 6 linknél is?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5671) MedweSajt válasza Patrick (#5670) üzenetére


MedweSajt
tag

6L meg áll. Nem lehet elrontani.

(#5672) wikings2 válasza Patrick (#5670) üzenetére


wikings2
őstag

mármint 4 socra raktál 4 linket és utána rontotta el? én úgy értelmeztem ezt mindig hogy a socoknak megfelelően ha maxolva van a link utána már a rendszer fütyülni fog hogy nono az már maxed.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5673) Patrick válasza MedweSajt (#5671) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi, ezt jó tudni. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5674) Patrick válasza wikings2 (#5672) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, pontosan, aztán lett belőle kettő.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5675) LLaci89 válasza wikings2 (#5672) üzenetére


LLaci89
tag

A 6 és 5 linket nem tudod elrontani. Régen a 4-et se lehetett, de ezt a játékosok kérése miatt kivették. 4-et könnyű kihozni, és előfordulhatnak olyan esetek, hogy neked nem 4 link kell hanem mondjuk 2-2.

(#5676) wikings2 válasza LLaci89 (#5675) üzenetére


wikings2
őstag

Na ezt jó tudni :B abár 4 linket én mindig voricsinál csapattam, az még vállalható áron van.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5677) Har_melin válasza LLaci89 (#5675) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az 5L-nél ez csak az 5S -> 5L esetén igaz, 6S-nél vígan tovább pörgeti

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5678) LLaci89 válasza Har_melin (#5677) üzenetére


LLaci89
tag

Gondoltam, hogy ez egyértelmű, hogy csak max összekötöttségnél áll meg. Ha nem így lenne, akkor nem tudnál 6l-t csinálni :D. De ha véletlen valakinek nem volt egyértelmű, akkor jó hogy leírtad.

(#5679) Har_melin válasza LLaci89 (#5678) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Csak azért pontosítottam, mert van, hogy az 5L is elég valakinek de ilyenkor egy 6S cuccnál figyelnie kell, mert azon továbblép.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5680) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!

Szeretném multiban is kipróbálni (300órám van benne eddig, de csak egyedül játszogattam), örülnék ha valaki mellé csatlakozhatnék.
Dio3-hoz vagyok szokva és itt már szintre sírok, annyira nem dob semmit a játék. Valami elképesztően rossz a drop rate, és nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy multiban kellene tolni.
Meg van valami piac vagy tárgycserebere, na abból semmit nem értek.

(#5681) rumkola válasza rumkola (#5680) üzenetére


rumkola
veterán

Hogyan tudok odateleportálni a partyban lévő user mellé? Ez valami vicc????

(#5682) wikings2 válasza rumkola (#5681) üzenetére


wikings2
őstag

Mondjuk ha nyit egy teleportot akkor abba bemész és ottvagy mellette? :U Egyébként ha ezeket tanulmányozod akkor tudsz majd venni magadnak normális cuccokat is ha normálisan gyüjtögetsz, és nem csak a találtakra kell majd támaszkodni.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5683) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Más is belefutott már ilyen bakiba, vagy csak velem szúrt ma ki a program? Zana nyitott egy Crematorium map-et, amin meg kellett volna csinálnom egy másik master küldetését. Vorici volt az, a map harmadik szintjén került elő - de ott nem volt a legyőzendő delikvens. Viszont nem is engedett vissza a korábbi szintekre, egyszerűen eltűnt az átjáró, csak lefelé, a map boss-hoz vezetett. Sajnos a map boss előtt nyitottam a szinten egy portált, így a halál után is ugyan oda rakott vissza, nem volt megoldás a kilépés sem.

Az már csak hab volt a tortán, hogy a map boss (Meghara?) tűzeső effektje annyira láthatatlanná tette az amúgy is töksötét térképen az akadályokat, hogy kétszer is beragadtam valami mögé és meghaltam, de emiatt részben magamat hibáztatom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5684) kristof123 válasza Har_melin (#5683) üzenetére


kristof123
őstag

A boss mögött lehet visszamenni az első szintre.

Szerk.: Tessék ott a lépcső.

[ Szerkesztve ]

(#5685) rumkola válasza wikings2 (#5682) üzenetére


rumkola
veterán

Értem. Tehát ha nem nyit TP-t, akkor nem tudok mellé teleportálni. :))
A másik a cuccfölkapkodás, ez csak nekem gáz?
Milyen előnyt jelent a multi, mert ez így elsőre iszonyat? Nagyobb a drop rate?

(#5686) Har_melin válasza kristof123 (#5684) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most sem látom, de elhiszem, hogy ott lett volna :) Végül is mindegy, ezt a küldetést elbuktam, az elején kellett volna visszamennem ruby flaskáért. Meg topázésrt is, mert a drágának volt még +45% extra lightning dmg-e is. Igaz, eddig azért a marám alapból 140% tűz és 163% villám resistje meg a plusz 6 endurance charge mindenre elég volt - most is tanultam valamit.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5687) Nordic válasza rumkola (#5685) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pontosan... Tp kell, mint a D2-ben. Jobb ha hozzászoksz, hogy ez a játék nem adja a szádba a loot-ot, mint a D3-ban. Az esetek nagy többségében vásárlással fogod megszerezni az itemeket. Partyban amúgy egyszerűbb a haladás, több loot esik(több és nem jobb), meg több az XP. A cuccok felszedése is olyan mint a D2-ben volt. Nem véletlen nem casual barát a játék, itt tanulni kell a dolgokat.

(#5688) rumkola válasza Nordic (#5687) üzenetére


rumkola
veterán

Fura ez a "tanulás". :)
Haladok, zúzom az ellent mint kés a vajat. Aztán egyszercsak egy boss vagy champi jön /nem tudom itt hogy hívják/, és 1 azaz EGY ütésből lever. Respawn. Persze casual barátként a map elején. Séta vissza a bossig. Egyet bebaszcsizok neki, de ő is egyet nekem, amitől megint halál van. Ezt így 4x-5x eljátszuk.
Picit kiabáltam a dühtől. Ennek mi értelme? Mi az hogy 1 ütéssel lever? Ez egyértelmű user szopatás. :)
Kb olyan mint D3-ban az arcane enchant vagy mi.
Felháborító. :)
Most 6x döglöttem 300 másodpercen belül. Ez most ennek a seasonnak a tulajdonsága vagy mi? Kb. 1 évvel ezelött játszottam utoljára /csak single és semmi season/ de akkor nem történt ilyen. :F

[ Szerkesztve ]

(#5689) Nordic válasza rumkola (#5688) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Először is jó lenne tudni hol játszol, ugyanis nem mindegy hogy standars, vagy flashback league(az utóbbinál most asszem minden mód egyben van, ami eddig létezett a játékban 2 év alatt). Gyanítom az utóbbiban vagy, ott, annyi mod mellett nem csoda, mivel ott engem is 1hitelnek, de a flashback liga ilyen.

A tanulást úgy értettem, hogy ha még nem toltad, mivel sokan a d3-ból átjönnek, és várják a sült galambot, holott itt neked kell megtervezned a skilleket/supportokat/passzív pontokat. Viszont ez rád nem igaz, ha már egy éve játszottál. Neked csak azt kell megtanulni, mi változott az elmúlt egy évben, de kb ez is olyan mintha egy teljesen új játék előtt ülnél, mert csak az alapok maradtak, de a skillfa átalakult/bővült, a skillgemek/itemek 90%-a változott, jöttek új itemek/skillek, új act, új mobok, új kihhívások, amik egy éve még nem voltak a játékban(strongbox-ok/ invasion bossok/ bloodlines modok, csak hogy néhányat említsek).

Ez a játék szopatásra lett tervezve, jobb ezt belátni. A készítők nem véletlen nerfelik folyamatosan a skilleket, nehogy már legyen egy legyőzhetetlen karid. Tudják, hogy onnantól rövid idő, és bele is unsz, hisz elveszik a kihívás.

Nekem pl. a mai napig nincs meg a lvl90-es achi, mivel mindig hamarabb halok le hc-n. Amíg ez nem teljesül hc-n, tuti nem fogom megunni.

(#5690) rumkola válasza Nordic (#5689) üzenetére


rumkola
veterán

Mivel eddig csak egyedül játszottam, gondoltam most ligában indítok /persze fogalmam sincs az mi, és miért is lenne jó :)/.Nagyon fura ez az egész.
Egy játéknak az lenne a lényege, hogy kikapcsoljon és valamiféle "boldogságot", elégedettséget stb-t. adjon annak, aki a szabadidejét ilyesmire áldozza a szar hétköznapok után. Ez most engem nagyon elkesíerített és feldühített, simán pofán tudnám b*ni azt az embert, aki azt hiszi , hogy ez így húdejó és milyen elit meg menő ez a nem kazuál dolog.
Töröltem a francba.

(#5691) Patrick válasza rumkola (#5690) üzenetére


Patrick
addikt

Szíved joga, ha nem tetszik, ez van. :) Nekünk eléggé bejön. :) Azért nem pár hónap, mire lesz egy olyan ütős karid, amivel mindenkit megölsz... :) Nekem például most 2,5 év után van olyan karim, amire azt mondom egész jó, alakul, egész fejlett már, de még mindig van hová fejlődnie. Addig meg az ember kísérletezget, rá jön dolgokra, vagy ha valamit nem ért, nem tud, nem lát át, itt megkérdezi... Ez egy elképesztően nehéz és összetett játék, pont ezért is ijednek meg tőle sokan, de én, mi épp ezt szeretjük benne. Régen nem vonzott az ilyen game, pont ez tette vonzóvá.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5692) wikings2 válasza rumkola (#5690) üzenetére


wikings2
őstag

Ligára vannak akik 2-3 heteket készülnek, mindezt elméleti síkon, és így is a hc karakterek majdnem fele elborult az első hétvégén mikor bejött az eddig létező összes mod egyszerre, amiben van 1-2 boss a modbónuszok végett aki nem hogy egy casual hanem egy veterán játékost is szétszed ha nem figyel és yolo játszik.
Természetesen szíved joga szapulni a játékot, de azt kijelenteni hogy ez így nincs rendben ahogy most van, csak mert nem vetted 300 óra alatt a fáradtságot hogy utánanézz dolgoknak, szerintem nem jogos. Ebben a játékban is ugyanúgy meglehet találni a kikapcsolódást és az élvezetet, és pont hogy mocskosul kifizetődik az idő amit vele töltesz, ha mondjuk tisztában vagy vele hogy mit is csinálsz... Én is voltam noob, sok mindent nem akartam elfogadni mivel diablo 2 ben bőven elég volt hogy kinéztél egy buildot a létező ~20 darabból amivel már lehet sokat mondtam, és felgearelted uniq filléres cuccokkal amivel az endgame tartalom csukott szemmel játszható volt, aztán utánanéztem kb 1 napot rászánva mindenre és máris 200 fokkal játszhatóbb lett a játék.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5693) Nordic válasza rumkola (#5690) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ennek a játéknak pontosan ez a lényege, kikapcsol, szórakoztat, legalábbis engem igen. Azért szapulod mert nem casual? Arra ott a D3, az pont a casual rétegnek készült. Akik meg komolyabban szeretnek H&S játékkal játszani, azoknak meg itt van ez.

Az a baj, hogy manapság mindenki azonnal várja a csodát, holott, ha egy kicsit utána néznek, a dolgoknak egyből könnyebbé válik az élet.

Pl. esetedben, ha egy kicsit tudsz angolul, akkor felmész a hivatalod oldal fórumjára, ahol classokra különítve több tucat buildet találhatsz, nagy részük kezdőknek is ideális, lépésről lépésre vezeti a kezed, és ez bőven elég, hogy megismerkedj a dolgokkal. De itt is vagyunk páran akik csináltak saját buildeket. És persze nem flashback league-et kellett volna választani, hanem sima standard ligát, hisz minek csalánnal verni azt a bizonyost, ha még csak ismerkedsz a dolgokkal.

(#5694) 0Li válasza rumkola (#5688) üzenetére


0Li
aktív tag

Az "all-mod weekend" az ilyen. Évek óta játszom, de amilyen karaktert most szintezek azzal inkább várok hétfőig :DDD Túl sok ez neki. Standardot, majd késöbb 4 honapos ligát ajánlom. Ha meg mindenképpen itt akarsz játszani akkor egy olyan buildet aminek ez a sok mod nem probléma.

(#5695) Har_melin válasza rumkola (#5690) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Csatlakozom az előttem írtakhoz. Játszottam a diabloval is elég sokat (még a kettessel, a hármas hidegen hagyott), de közelítőleg sem élveztem ennyire. Azt hiszem decemberben lesz két éve, hogy elkezdtem és ha nem is naponta, de majdnem minden nap játszom azóta is. Igen, pont azt a kikapcsolódást, sikerélményt adja meg, amire vágyom, pl. amikor egy új buildet próbálok.

Annak alapján, amit írsz (pl. hogy fogalmad sincs, mi az a liga) fel kell tételeznem, hogy nem töltöttél túl sok időt korábban a játékkal. Igen, figyelni kell az ellenfelekre, egy módosító rajtuk szó szerint élet-halál kérdése lehet, ha csak vakon megy előre az ember.

A liga és a multi egyébként nem ellentétei egymásnak, multiban pedig eleve nagyobb a bekapható sebzés cserébe a nagyobb zsákmányért és a csoportos harcért, a mostani liga pedig igen, kifejezetten kihívás. Azért van mellette mindig a standard, hogy aki "csak" játszani szeretne, az se maradjon lehetőség nélkül.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5696) Nordic válasza Har_melin (#5695) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"A liga és a multi egyébként nem ellentétei egymásnak, multiban pedig eleve nagyobb a bekapható sebzés " nincs nagyobb dmg, csak több hp.

(#5697) Har_melin válasza Nordic (#5696) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Bocs, jogos.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5698) rumkola válasza Har_melin (#5695) üzenetére


rumkola
veterán

Tegnap hiszti volt, ma reggel visszatettem. Kezdtem újra nem ligában. :)
Nem tudtam, hogy itt a liga az ekkora nehezítés.
Kösz mindenkinek a tanácsokat.

(#5699) San398 válasza Nordic (#5664) üzenetére


San398
őstag

Lenne még egy ami nem tiszta "A Worthy Foe: Kill the Boss of a Tier 8(75+) or higher Map while it has Onslaught" A reddit oldalán valami strongbox roll-t emlegetnek "respawn with Onslaught" Én azt hittem csak simán le kell csapni a boss-t. Akkor ez nem is olyan egyszerű?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5700) wikings2 válasza San398 (#5699) üzenetére


wikings2
őstag

Megvásárolható zana-nál az onslaught mod 8 chaosért a mapra, de mivel mindenki csoró ezért érdemesebb keresni egy strongboxot az adott mapon, és rollolgatni amig nem kapod meg az "revive nearby corpses with onslaught" modot rá, szóval megölöd mellette a bosst, aztán újra és done, DE szerintem ez totál hülyeség mivel a hétvégéken minden map alapból megkapja az onslaught modot, de ez ki is van listázva abban a nagy listában amikor az összes mod rávan eresztve a gamera. Másik dolog amiről talán jó ha tudsz, hogy mondjuk egy a coves tier 5 map is megadja a challanget mivel valamiért bugos a téma, és nem a tier8 mapot veszi alapul, hanem azt hogy a bossnak mekkora a "szintje". A kraytin-en alapuló coves boss mondjuk pont elégnek tűnt (legalábbis 1 hete mikor megcsináltam).

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.