Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Nordic válasza tocsek18 (#6344) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem most nem lesz. Corin az egész éjszakát végig gamelte Blade & Soul-al, így kidőlt teljesen.

(#6352) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Na kipróbáltam gyorsan az új tab rendszert, eddig jó. Olyan cuccok, amik már hetek óta hevertek a ládában, most hirtelen elmentek. Nem nagy biznisz, szirszarok, de úgy látszik, eddig nem is mutatott a trade.

Kezdő játékosoknak szerintem nagy segítség lesz, sokkal több online aktív kínálatot találnak majd. Eladói oldalról nem lesz akkora öröm, valószínűleg lefelé fogja nyomni az árakat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6353) Mirman


Mirman
őstag

Na lenne még egy kérdésem . Eddig itt csak soloztam de most úgy döntöttem hogy ebben a ligában elsősorban supportolni szeretnék ezért ezt a buildet néztem ki. Olcsón el lehet kezdeni és később ahogy jön a currency sokat fejlődik. Mivel ez support ezzel fejlődni lehetetlen így összeraktam egy Firetotem buildet amivel addig tudok Dried lake-et farmolni amíg össze nem gyűjtök 1 -exat hogy vegyek elég regalt. Erről a skill fáról viszonylag keveset kell átrakni a support buildhez. Szerintetek működőképes lesz a build és az elképzelés ? ?

[ Szerkesztve ]

(#6354) kristof123 válasza Nordic (#6351) üzenetére


kristof123
őstag

Ő már tudja mi a jó játék! : D

(#6355) Nordic válasza kristof123 (#6354) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ízlések és pofonok. Én is elbohóckodtam vele, de lvl 35 körül meguntam. Az mmo nem az én világom.

(#6356) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

(#6357) Argh!


Argh!
aktív tag

Perandus league milyen hosszu lessz?

(#6358) Nordic válasza Argh! (#6357) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

3hó

(#6359) VWendigo


VWendigo
tag

A talizmánokat van értelme még őrizgetni? Csak mert átjöttek standardba. Továbbra is lesznek altarok? Rigwald?

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#6360) Plazmacucci válasza VWendigo (#6359) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem az egész talizmán dolog egy sapka szart sem ér :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6361) VWendigo válasza Plazmacucci (#6360) üzenetére


VWendigo
tag

Ez így van, csak kérdés, hogy ami maradt, azt megtartsam, vagy kuka.

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#6362) Argh! válasza VWendigo (#6361) üzenetére


Argh!
aktív tag

Este megtudod patch utan :)

(#6363) Har_melin válasza VWendigo (#6361) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha értelmes statjaik vannak miért dobnád ki? Ha meg szarok, akkor minek őrizgetni?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6364) guardini


guardini
újonc

Üdv, múltkor ajánlottátok nekem mint kezdőjátékosnak a Ranger tornado shot build-et, akkor nem kezdtem bele az új kieg. miatt, ma viszont elkezdeném szintén íjász jellegű classal. Most is ajánljátok, vagy van jobb lehetőség? Olvastam, hogy a Scion péládul erős lett, nem tudom íjászként is működtethető-e. Ha igen, milyen névvel érdemes majd rákereni ilyen buildre google-ben? Köszönöm.

(#6365) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Visszanyalt a fagyi a múltkori Shav után - ma elszórtam kb. 1100 fuse-t eredmény nélkül... :(

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6366) Rushyk válasza Har_melin (#6365) üzenetére


Rushyk
tag

Patchet megvárhattad volna ;)

"When you use an Orb of Fusing or a Jeweller's Orb on an item, the item's quality is no longer consumed. The way that quality affects the result has also been changed. Each 1% quality improves the result by 1%. This makes the Fusing process 20% easier on 20% quality items, for example."

(#6367) macskajaj22


macskajaj22
csendes tag

Nekem pont a héten lett meg az első 6 link, mármint amit magamnak csináltam, egy carcass jack. volt 5 oszlop fuseom és 750db körül sikerült :)

(#6368) Har_melin válasza Rushyk (#6366) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Erre most egy csomó nyomdafestéket nem tűrő dolgot tudnék írni, de nem tudok választani... :W

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6369) vvega30 válasza Rushyk (#6366) üzenetére


vvega30
senior tag

tehát ha jól értem akkor ha 20%-os itemet mahinálok akkor +20% az esély mondjuk a 6 linkre? és nem romlik az item minősége mahinálás közben?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6370) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na milyen az új liga? Megy már ugye? Ma munka után rá tudok nézni!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6371) Har_melin válasza Plazmacucci (#6370) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Megy, bár én éppen csak bedugtam az orrom. Találtam egy perandus ládát - passz, az őrzőkről nem tudok semmi extrát mondani. Nem hirtelen jelennek meg, kaptak egyedi effektet, de egyébként tök ugyanaz, mint egy treasure box. Dob cuccot is, meg pénzt is. A pénz ezres stash-ekbe gyűlik, az első láda 3 db-ot dobott, gondolom ez majd javulni fog...

Tegnap nem nagyon játszottam, mert öt perc alatt kétszer akkora befagyós lag volt mapon, hogy belehaltam, ilyenre nem is emlékszem, mikor történt meg utoljára. Aztán olvastam, hogy három komplett realm leállás volt a rekord számú játékos miatt.

Viszont az instant shop frissítés nagyon bejött. Még az új liga indulása után is, amikor azt hittem, mindenki ott lebzsel, jött három vevő standardon. Lehet, hogy az Acquisition-nel ugyan ilyen flottul ment volna korábban is, de a procurement-hez képest nagyon nagy a javulás.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6372) Patrick válasza Har_melin (#6371) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem is 3 esett először, aztán pár láda után, már 5-6 db-ra növekedett a coin eső, ebből kettő x2.
Az effekt tetszik... olyan érzésem van, mint ha egy aranyládát őrizne jó pár "törpe". :D
De egyébként majdnem hasonló, mint a strongbox.
Találtunk egy csávót, hasonló effekttel, mint ezek az új ládák, most a neve nem jut eszembe, lehetett tőle venni 11 coin-ért egy 30 dex-es rare amulettet, persze csak 9 volt nálam. :D

Aztán még Brutus előtt találtunk ilyen labirintusos kis küldit, a lényeg, hogy egy nagy kocka volt, amelyiknek a szélén kellett lavírozni és meghatározott időközönként tüskék jöttek ki a földből, volt 4-5 kis beugró, ahol biztonságban voltunk, el kellett fordítani egy kart, kinyílt egy ajtó, ott továbbmentünk, újabb tüskék, szuronyok, dárdák, - ki minek hívja - jöttek fel a földből, csak most átlósan, mint a sakktáblán a fekete-fehér kockák, majd mobok leölve és végül is egy úgy mond, pecsétet, vagy plakettet kaptunk, hogy a 6-ből 1 meg teljesítve. Aztán portált nyitott automatice és visszakerültünk a labirintus bejáratához. Jó buli volt, MÉG.:D

Ma pedig folytatjuk utunkat a challengek felé. :D

Van aki már LV77-es. :C
HC-ban meg 75. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6373) Har_melin válasza Patrick (#6372) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A labirintusos trial küldik fix helyen vannak, mindig ugyan azokon a pályákon.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6374) tocsek18


tocsek18
senior tag

6 trial helye:

Act 1 : Prison
Act 2 : Chamber of Sins LvL 2
Act 2 : The Crypt LvL 1
Act 3 : Crematorium
Act 3 : Catacombs
Act 3 : The Hedge Maze

[ Szerkesztve ]

(#6375) Patrick válasza tocsek18 (#6374) üzenetére


Patrick
addikt

Az első 3 már meg van nekünk. :D

A max coin eddig 17 volt a ládából. vettünk 74 coinért, 10 orb of regret-et. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6376) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Standard-en nekifutottam a labirintusnak. Rövid vélemény: csinálja, akinek hat anyja van. A létező összes fenntartásom és aggodalmam beigazolódott.

- Loot nulla, pontosabban ami az inventoryba befér, mert ha kilépsz, akkor kezdheted elölről
- Játszottam már pár keresgélős játékkal, de itt másfél óra alatt nem sikerült megtalálnom már a harmadik waypontot megnyitó kulcsot sem.
- 85-ös, über life-leech karival mentem egy normálon pályán, de így is néma majdnem meghaltam, mert a tök sötét dungeonban nem is látod néha, hol a csapda.
- Flame dash, leap slam, lightning warp gyakorlatilag kötelező, a cyclonos, whirling blades karik viszont szerintem akkorát fognak szívni, mint a torkos borz, főleg magasabb nehézségen. Ugyan ez okból ranged buildek rulez, meleevel orbitális szívások lesznek két csapda meg egy kupac bloodline-os mob között.

Ennek semmi köze a PoE eredeti, "találj ki egy olyan buildet, amire még mi sem gondoltunk" koncepciójához, ez sima idő elbaszás.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6377) Plazmacucci válasza Har_melin (#6376) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez az, bele sem kezdek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6378) Patrick válasza Plazmacucci (#6377) üzenetére


Patrick
addikt

Ne is, mert nem találod meg Voll-t. :D :C

UI: Csak magas labdákat ne. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6379) Plazmacucci válasza Patrick (#6378) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig nem volt ott :N

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6380) Nordic válasza Har_melin (#6376) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Reggel mikor hazaértem melóból, kértem a kántársaktól helyzetjelentést, és én pont az ellenkezőjét kaptam. A labirintus kellően nehéz, csak úgy mint a perandus ládákat őrző mobok. Jó a rewarding(de ugye ehhez izarot meg kell csapni a ládákért - és szerintem egyértelmű, hogy ott a loot nagy része, mivel az a lényeg, nem a labirintusban való lézengés). Persze, majd holnap nekem is kiderül, mert eddig csak annyira jutottam, hogy lekreáltam a karimat, aztán go aludni. Majd reggel nekiesek én is, amíg el nem alszom, aztán hétfőtől maraton lesz, mert 10 napig itthon vagyok(éljen a szabadság :DDD).

(#6381) guardini válasza Har_melin (#6376) üzenetére


guardini
újonc

Szerintem szigorú vagy, bár értelek, és egyébként is kb. 5 órám van a játékban, úgyhogy talán jobb lenne, ha nem is szólnék semmit. Ennek ellenére véleményem szerint ez még mindig jobb, mint a DIII nevetséges fejlődésrendszere, ahol lényegében már tényleg olyan alacsonyra tették a lécet, hogy valójában semmit nem kell tenni azért, hogy szintezd a karaktert. Vagy ott van a Grim Dawn hasonló rendszere (Devotion system, utánzásról valószínűleg nincs szó, az képzelhető el inkább, hogy a Grim Dawn fejlesztők insipálódtak a POE skillfa szisztémából), mint amit most behoztak POE-ba, azzal a különbséggel, hogy egy shrine-t lehet kinyitni néhány nagyon könnyen megszerezhető tárgyért cserébe vagy igen könnyű mobok leölése után; ezért kapsz egy elkölthető skillpontot – ergo semmi kihívás.

Ismétlem, szinte semmi tapasztalatom nincs POE-ba, egyébként is csak az első csapdával találkoztam eddig, ami könnyű volt, csak ki kellett számítani, hogy mikor tűnnek el/bukkannak föl a tüskék. Magam részéről örülök, hogy később nehéz lesz, véleményem szerint pont ettől (is) válik egy ilyen jellegű játék izgalmassá. A kihívás nélküliség hamar unalomhoz vezet, a jutalom pedig, ahogy látom, igen hasznos pontok elköltésére ad lehetőséget, így legyen is nehéz megszerezni.

Persze könnyen beszélek, lehetséges, amire eljutok odáig, mint te, idegesítő lesz – az értelmetlen nehézségnek én se vagyok híve.

Szerintem a liga lett kissé sablonos, nézegettem a régebbi ligákat neten és sokkal tartalmasabbnak tűnnek. Itt ahogy látom annyi lesz a "kihívás", hogy választassz: nem költöd el hamar a coin-t, de így gyengébb vagy, ennek ellenére későbbre – amikor már jobb itemet ajánlj fel – több pénzed lesz, és megtudod venni. Bár nem tudom, én így haladtam, de elsőre egy str-es rare amu-t dobott ki (mara 2H build), nem vettem meg, most kissé bánom már, lehet meg kellett volna. Nem tudom érdemes-e gyűjtögetni, vagy megvenni egyből, ami használható. Vélemény?

(#6382) Patrick válasza guardini (#6381) üzenetére


Patrick
addikt

Én speckó, ami használható akkor azt megveszem, sőt, ha partiban vagy és pl te megveszed, akkor eltűnik a kiccsávó és a többieknek nem marad semmi. :D

Viszont, mivel nyilván később drágább lesz tőle venni bármit is, idővel a ládák is többet fognak dobni coinból... most már nekünk minimum 10-15-20 coinok is esnek. Már van 126 így Normal ACT3-ra.

Egyébként eddig kellemes csalódás, picit féltem, hogy el megy más irányba a játék, de élvezetes számomra és még csak most jön a java. Na meg szerencsére volt még maradék 40 pontom, szóval vettem is egy premium stash tabot.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6383) guardini válasza Patrick (#6382) üzenetére


guardini
újonc

Vajon akkor ez azt is jelenti, hogy ha nem vettem meg, még mindig ott van az árus, ahol eredetileg, és ugyanaz az item van nála? Nincs kedvem visszamenni fölöslegesen... :DD

[ Szerkesztve ]

(#6384) Nordic válasza guardini (#6383) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az itemek elvileg zóna függőek, tehát ha visszamész ugyanazt kapod, ha új zónát csinálsz, és ott lesz, akkor már mást.

(#6385) Har_melin válasza Nordic (#6380) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Loot: tök mindegy, hogy hol van a nagyobbik része, ha egy inventory-nyit tudsz belőle felszedni. Nem azt mondtam, hogy nem esik cucc, hanem hogy nem tudod elvinni - innen kezdve meg mindegy, hogy esik-e?

Nehézség: nem a monszták a nehezek (Izaroig el sem jutottam, arról nem tudok mit mondani). Egyrészt ezek a teljesen sötét pályák nem arra lettek kitalálva, hogy a lábad elé nézegessél. Ha az a játék, hogy hogyan taktikázom ki őket, akkor csesszék meg, had lássam, hogy mit kell kitaktikáznom!

A másik pedig maga a koncepció. Kóvályog az ember körbe-körbe, végül már ellenfél nélkül, mert teljesen kipucolta a pályát és keresgél valami rohadt rejtett pontot, ami megnyitja az utat ahhoz, hogy majd visszamehess egy másik pályára. Ha eleged van belőle, vagy valamiért ott kell hagynod a játékot, akkor megy a kukába az egész, kezdheted elölről. Ha még aznap, akkor legalább a layout nem változik és tudod, hogy hol keresgélj. (Feltéve, hogy megjegyezted az egymásba nyíló átjárókat.) Ha véletlenül (haha) Izaro valamelyik fázisban lecsap, szintén kezdesz mindent elölről. Ha csak másnap érsz rá, akkor szopás, nulláról kezdesz mindent, még az irányokat sem ismered. És ezek nem mini pályák, szerintem a teljes labirintus kb. egy fél act-nak felel meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6386) Patrick válasza guardini (#6383) üzenetére


Patrick
addikt

Mi, amikor először nem volt meg a lóvé rá, jó, majd visszajövünk, meg lett a 11 coin :D de már nem volt ott a csávó, mivel lejárt az idő az adott mapnak, kb 20-30 perccel mentünk vissza később, egy újba dobott be. Szóval. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6387) guardini válasza Nordic (#6384) üzenetére


guardini
újonc

Köszönöm. A "Resolute Technique – Keystone Passive Skill" azt jelenti, hogy 100% találati esélyem van, cserébe viszont Critikal Strike-ra 0% az esély, ha jól értem!? A kérdés, hogy +CS-el ez növelhető-e tovább, vagy beáll statikusan állandó 0%-ra? Mert akkor nem nézem itemen a +crit. strike-ot.

(#6388) Nordic válasza Har_melin (#6385) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért azt lássuk be ez nem csőjáték...ha valamit labirintusnak hívnak, az nem lehet egy folyosó, csak(lást a labirinth mapot - tudom hogy már más a neve). Mint mondottam, még nincs saját tapasztalatom, de azért ha nehéz az nem feltétlenül baj, mert még mindig nem D3-al játszunk.

A loot nem zavar, a mapról se szoktam mindent kihozni, mert minek is. Szal ez egyáltalán nem zavar. Az hogy nem lehet kijönni, az kicsit gáz, de szerintem nem akkora baj, de majd ez is kiderül.

Ja és a csapdák százalékos hp-t sebeznek, így kvázi lényegtelen, hogy 800 vagy 4000 hp-d van.

guardini: Can't crit, ennyi. A 0% az 0%.

[ Szerkesztve ]

(#6389) Patrick


Patrick
addikt

Az a lávás elég jól sebez, mint a vízfolyás, úgy megy le a life. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6390) Har_melin válasza Nordic (#6388) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem az a baj, hogy nem cső - azt hittem, ennyire érthető volt amit írtam. A játékkal is játszom már egy ideje, nem ez az első bonyolultabb pálya.

Itt konkrétan arról van szó, hogy volt egy belépőpont, abból nyílt egy "A" kapus pálya, meg egy "B" kulcsos pálya. Az "A" kapuhoz való kulcsot elvileg a "B" pályáról lehetett volna elérni, de háromszori próbálkozásra sem sikerült megtalálni az átvezető portált vagy ajtót.

Ezzel elment egy órám, mert a végén már lépésről lépésre, az összes falhoz közel menve sasszéztam körbe. Igen, lehet, hogy én vagyok peches, vagy hülye, de nekem ez a játék nem erről szól. Ez nem az, mint amikor nyolcadszorra fut neki az ember Malachainak, mert úgy gondolja, a mostani taktikája majd eredményes lesz. Ez csak az időt rabolja.

Arra pedig gondolom te is emlékszel, hogy eredetileg ha meghaltál, akkor csak a legközelebbi waypoint-ról indulhattál újra. Nem véletlenül változtatták meg ezt úgy, hogy az adott szint bejáratától kezdhetsz, erre most pont a régi gyakorlatot hozták vissza, csak a köbön.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6391) Mirman válasza Har_melin (#6385) üzenetére


Mirman
őstag

Izaroval 3-szor küzdesz meg egy labirintus alatt , ezek a harcok előtti teremben elérheted a stasht , tehát 3 full inventoryt tudsz elvinni.

A csapdák szerintem könnyűek ha nem észnélkül beleugrasz mindenbe ott még sose hasaltam el , ellenben eddig Izarot nem tudtam leverni az utolsó küzdelem alatt. ( Most vagyok lvl 40 körül , normalon próbálkoztam.)

(#6392) Har_melin válasza Mirman (#6391) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Kösz, akkor a loot nem akkora gáz (bár a két pályán is összejött legalább három inventory).

A csapdáknál sem a sebzésükkel van bajom, hanem azzal, amikor pont a legsötétebb tilesetbe építik be, ami direkt úgy van kitalálva, hogy ne láss semmit. Nincs bajom az ésszel való játékkal, csak akkor ebben a játék is legyen partner.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6393) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Még valami, ami most apróság volt csak, de ha sokan játszanak a labirintusban, akkor bosszantó lesz.

bevezették a sokkal hatékonyabb trade indexelést - és vele párhuzamosan egy olyan pályát, amiről nem tudsz kijönni, ha vennének tőled valamit. Nekem két üzenetem is volt, az elsőt még elhajtottam (és ezzel persze elestem az üzlettől), a másiknál már inkább kiléptem. De ha mondjuk mercin állnék a harmadik Izaro harc előtt és akkor jönne egy üzenet, hogy vinnék az egy exa-s armoromat, akkor rohadt csúnyákat gondolnék a GGG-ről, hogy miért kell valamelyik dolgot elbuknom?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6394) tocsek18 válasza Har_melin (#6393) üzenetére


tocsek18
senior tag

miért hajtottad el? beírod, hogy after map és mikor végeztál meghívod partyba, nem kell ezt túlgondolni :D

(#6395) Patrick válasza tocsek18 (#6394) üzenetére


Patrick
addikt

Én is mindig ezt csinálom, ha nagyon kell neki, meg fogja várni.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6396) macskajaj22


macskajaj22
csendes tag

Mostani első karimnak annyi , 30. szintet élte meg, Éppen egy nagyobb Perandus packot készültem eltakarítani amikor jött egy gamecrash... poe hibát észlelt és leállt bla bla, mire újra beléptem már standardon voltam :) Megnéztem utána standardon nagyobb karival a labirintusokat... maradjunk annyiban tényleg csak azzal a karakterrel fogom ezt újra végigcsinálni, amelyikkel sokat játszom :D

(#6397) guardini


guardini
újonc

Szerintetek 2H mara build-hez axe vagy mace (esetleg sword)?

(#6398) Nordic válasza tocsek18 (#6394) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt az elhajtós dolgot én sem értem. Amióta trade van, mindig megy az after map üzi és talán 100-ból 1 ember nem képes várni.

guardini:attól függ. Ha nagy AS a cél, akkor sword, ha dps akkor mace/axe.

[ Szerkesztve ]

(#6399) tocsek18


tocsek18
senior tag

lvl32óta szívok labirintusban most vagyok 38 mindig sikerül egy fűrésszel párhuzamosan futni :D

(#6400) Har_melin válasza tocsek18 (#6394) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem elküldtem, hanem természetesen azt írtam, hogy most nem tudok. A gond ott van, hogy a mapokkal ellentétben, amelyeket 4-5 perc alatt lezavarsz, de akár ki is ugorhatsz közben, itt egy jó fél-háromnegyed órát bent töltesz.

Nyilván egy spéci cuccra várnak akár ennyit is, de egy dusktoet vagy Gefri crestet kap hatszáz helyen

Közben megcsináltam normálon a labirintust (meglévő, 80+ karival) ezalatt volt nyolc megkeresés. mindre visszaírtam mikor kijöttem, 1 maradt.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.