Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Egyszer csak elkezdett működni.... Nem értem én ezt :) Betöltöttem, semmit nem mutatott úgy ahogy kellene és 2-3 terület váltás után már rendben volt.

Egyébként volt egy érdekes budom.
Herald of Ashe meg Hatred kombóval megyek és egy zóna váltás után 2x hatred volt bekapcsolva :).

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#5152) tocsek18 válasza Zyrius (#5151) üzenetére


tocsek18
senior tag

mondtam olvass bele a filterbe nincs ebben semmi hókuszpók, nyulván bele van írv hogy szinted alatti szar fehéreket nem mutatja ennyi meg egy bambi :C

(#5153) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Sajnos úgy néz ki, hogy az EleProlif nerfje miatt a kedvenc buildem megy a levesbe. Még várok egy kicsit, hátha kitalálnak valami alternatívát, addig nem osztom szét újra a pontokat, de tartok tőle, hogy ennyi volt :(. Pedig nagyon jó build volt, ez volt az egyetlen, amelyikkel a számomra legundorítóbb mobot, a föld alól körben előbukkanó 8-10 Devourer-t is kordában lehetett tartani.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5154) Nordic válasza Har_melin (#5153) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én pont ezért szeretem a játékot, mert mindig újra kell gondolni a dolgokat, és nem laposodik el. amúgy meg a Devourerek is kaptak egy kiadós nerfet, szal most is simán kordában lehet őket tartani.

[ Szerkesztve ]

(#5155) Har_melin válasza Nordic (#5154) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azért egy 84-es karaktert nem szívesen dobok ki... Még megpróbálom kiszámolni, hogy a RedMan változása miatt esetleg egy Hypothermia - Innervate párossal működővé lehet-e tenni?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5156) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Apropó: Hypothermia-t és Innervate-et lehet valamelyik árusnál venni?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5157) pethYeti


pethYeti
addikt

Azért egészen elképesztő hogy milyen rossz ennek a játéknak a patchelései gyorsasága. Leszedett 960Kb-ot!!! és 10 perc mire befrissíti... :W

(#5158) Har_melin válasza pethYeti (#5157) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Közben már megtaláltam, kapható. Viszont rájöttem, hogy várok még egy darabig, hogy a jewel opciók egy kicsit letisztuljanak, lehet, hogy azokkal ki lehet egyensúlyozni.

Csak azért, hogy nehogy félreértsem: azoknak a jewel-eknek a kivételével, amelyeknél kifejezetten az van a leírásban, hogy valamekkora körben módosítják a passzív skilleket, a többi jewel egyszerűen csak egy speciális skill node, amelyik a belerakott kőre rollolt bónuszokat adja?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5159) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Tegnap kezdtem a játékot eddig D3-at toltam. 9-es banyám van és szeretnék egy magyar klánba lépni. Tudnátok ajánlani egyet? Identy tekercset nem lehet venni? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5160) tocsek18 válasza Bennyboy (#5159) üzenetére


tocsek18
senior tag

yo
először is olvasd el az 1.hozzászólásban az összefoglalót vagy ezt de mind2 elolvasása ajánlott

sőt még ezt is angol wiki

magyar guild

identy tekercs esik csak játsz, esetleg adj el 5fehér itemet akkor kapsz 1et, vagy portarl tekercset ha eladsz npcnek akkor is kapsz 1/1be esetleg még orb of Transmutation-ért 4et kapsz vendortól

[ Szerkesztve ]

(#5161) Bennyboy


Bennyboy
őstag

köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5162) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Gondoltam leírom, mert már másodszor jelent meg a kérdés két napon belül:

Azonosító tekercs. Az első pár pályán első karakterrel általában hiánycikknek tűnik. Ha nagyon kifogy belőle az ember célszerű a fehér cuccokból csak a kicsiket felszedni: gyűrű, amulett, öv, flaska, 3 kockát foglaló fegyverek, az alsó sorba pedig kesztyű, sisak, csizma, ami esik, hogy kitöltse a helyet. Ha nem a játszott karakternek megfelelő kék esik (mondjuk 2H melée karinak íj vagy egykezes cucc), azt nyugodtan add el beazonosítatlanul, csak a sárgákat és a neked kellő kékeket azonosítsd be. Az első pár pálya kivételével utána már úgy is a bőséggel lesz ezekből, 7-8. szintig pedig sima fehér cuccokkal is gond nélkül el lehet jutni. Utána legfeljebb azért érdemes a kékeket beazonosítani, mert pl. alchemy orb ritkábban esik, míg szilánkokat lehet kékekből is gyűjteni, de ez is csak a játék legelején lehet gond.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5163) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

lockstep hányas ping alatt használható?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5164) tocsek18 válasza Plazmacucci (#5163) üzenetére


tocsek18
senior tag

szerintem max 120 de ott már lagg lehet passz
én 40-50el használom és patent

(#5165) Har_melin válasza Nordic (#5154) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Számoltan, sakkoztam és sajnos kuka. Nem is nerf a fő gond, az már csak hab a tortán. Ott kezdődik, hogy eddig volt egy HoI és egy HoT, mindkettő, Increased Area Effect-tel. Ez a Reduced manával szépen lekötötte a nagyjából 500-as mana pool kétharmadát, a fennmaradó pedig elég volt a spellekhez, egy hibrid flask-kal megtámogatva.

Most ez a két skill lekötné a mana 98%-át, a fennmaradó 10 mana egy spellre sem elég. Ha kiveszem az egyik Increased area-t még akkor is le kell mondjak egy pár buff-ról, hogy legalább marginálisan elég mana maradjon és csak innen kezdődik az, hogy maga a skill 21%-kal kevesebbet sebez és a harmadára csökkent a rádiusza. 83-as karakterrel az Ebony Barracks-ban sem tudtam már a normál, fehér mobokat sem fagyasztásban tartani, pedig ez a kari abból élt. Hogy mi lenne mondjuk egy Colonnade boss-szal, azt nem is akarom elgondolni.

Bosszant, mert ha nem is költöttem rá egy vagyont (éppen azért vágtam bele, mert a két Doryani kivételével minden más megvolt), de egy kifejezetten élvezetes, jól játszató build volt, ami így nem gyengébb lett, hanem teljesen használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5166) sirdond


sirdond
őstag

valaki beárazná ezt nekem? vagy egyáltalán ér valamit, érdemes árulni?

kép

Tempest liga.

(#5167) tocsek18


tocsek18
senior tag

itt keress rá hasonlóra és meglátod mit ér, fent ligát ne felejtsd el kiválasztani.

(#5168) kemotox


kemotox
addikt

Kéne egy kis segítség item filter beállításban. Csak annyi kéne, hogy a kártyákat más színnel írja, mert elvész a sok fehér között.
Láttam van olyan függvény, hogy XY típusú itemeket írja ki más színnel.

Pl.:
Show
Class Ring
SetTextColor

Na ilyen kéne kártyákkal, nekik mi a "classuk"?
Köszi!

Szerk.: Közben rájöttem, csak szimplán Divination Card, csak ez szerint nem működött, de ingame már jó volt!

[ Szerkesztve ]

(#5169) Har_melin válasza kemotox (#5168) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

# Divination Cards
Show
Class "Card"
SetBorderColor 153 255 255
SetFontSize 37

A border colort természetesen át tudod állítnai bármi másra (ez egy türkizkékes) és a betűméretet is, vagy el is hagyhatod

Szerk: látom, közben megoldódott.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5170) Plazmacucci válasza tocsek18 (#5164) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tesztelem! Sajnos nekem 150 az átlag pingem. Wifin lógok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5171) Trotta


Trotta
csendes tag

Nagy nehezen sikerült egy alapkört csinálni az új ligában, ....nem tudom mire gondoltak a készítők, de a sikerélmény miatt nem fognak túl sok új rajongót szerezni :)

Komolyabbra fordítva az imént is említett item filter leírásokat hova kell bemásolni ?

Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#5172) kemotox válasza Trotta (#5171) üzenetére


kemotox
addikt

Dokumentumok \ My games \ Path of Exile mappába kell csinálni egy .filter kiterjesztésű cuccot és abba lehet beleírni.

Szerintem nem volt nagy szám az Act IV, a főgonoszt sokáig tartott volna kinyírnom így azt inkább partyval toltam le, de amúgy lement az egész egyedül. Dual Flame Totem elég táp :D

(#5173) Trotta válasza kemotox (#5172) üzenetére


Trotta
csendes tag

Köszi !

Nos igen a fő gonoszra gondoltam, így elsőre elég abnormálisnak tűnik. Remélem, mire újra odakerülök lesz kedvem lemenni hozzá , mert jelenleg úgy érzem soha többé :B

(#5174) wikings2 válasza Trotta (#5173) üzenetére


wikings2
őstag

Nálam még mindig dominius az akivel nem tudok mit kezdeni, ezt a malachai fickót 2 quicksilverrel kijukeolom cyclone kozben és borul mindenféle probléma nélkül, Dominál viszont valamiért olyan nukeokat kapok max resi normális armorral is hogy néha csak pislogok.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5175) sirdond válasza tocsek18 (#5167) üzenetére


sirdond
őstag

köszi nézegettem,csak annyi cucc van,hogy lehetetlen eligazodni és egy tapasztaltabb játékos véleménye érdekelt volna, hogy egyáltalán használható valamire, vagy inkább csak saját magamnak rakjam és majd jó lesz egyszer? vagy kuka?

(#5176) kemotox


kemotox
addikt

Egy kérdés: Eddig Merci Act3-tól kezdve lehetett elrakni a rarékat a chaos recihez. Most, hogy bejött Act IV mikortól esnek megfelelő ilvl-ű itemek?

(#5177) Har_melin válasza kemotox (#5176) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem változott, a Crossroad-tól kezdve 60 fölöttiek a pályák.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5178) Har_melin válasza sirdond (#5175) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha beállítod a főbb paramétereket (karakter level max 35, spell dm min +50%, stb.) és bekapcsolod a Buyout only opciót, akkor sokkal kevesebb találatot fogsz kapni. Utána ha az rákatintasz bármelyik cucc alatt az eladási árát jelző orb-ra, akkor a legolcsóbbat veszi legelőre. Így egyszerűbb végignézni, hogy kb. mennyitől kapható hasonló tudású cucc.

Szerk: pillanatnyilag egyetlen, ilyen szinttől használható wand van, de rosszabb statokkal.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5179) lajos001


lajos001
aktív tag

Greust-ot jól pofán kéne vágni....köpköd. :DD

(#5180) Nordic válasza kemotox (#5172) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csak 2 dolog... Normálon toltad le? A másik meg ne Dual OP as FUCK Totemmel öld meg, hanem mondjuk melee/ranged karival, és Cruel-en, ahol a base attack-ja is 1000+-ot sebez fortify-al 4 end charge-al... :U Solo-ban beteg kihívást jelent, nem hogy nem nagy szám, hanem, hogy bármivel eltalál, az komolyan büntet, cruel-től felfele.

(#5181) sirdond válasza Nordic (#5180) üzenetére


sirdond
őstag

Nekem melee karakterem van Tempest-en, nem játszottam closed bétában így ez az első élményem act4-el és azt kell mondjam, hogy rég féltem ennyire játéktól. Piety-től is ki kellett jönnöm,mert majdnem beownolt, bele sem merek képzelni,mi lesz a legvégén.

Har_melin: köszi a infót

(#5182) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na dróton 25-25 között csattog a ping, lockstep faszán működik!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5183) Sheol


Sheol
aktív tag

Na elkezdtem én is a játékot, teteszetős eddig, most értem Cruel fokozatra.
Követek egy dupla flame totem buildet witch karival, és az ajánlásban van egy olyan gem, hogy Enduring Cry.
Viszont a wiki szerint witch nem kaphatja sem rewardként, sem meg nem veheti.
Most akkor ez a gem csak akkor elérhető, ha találok egyet a földön, vagy kezdek egy másik karit is amelyik kaphatja/veheti és átadja a boszorkának?

[ Szerkesztve ]

(#5184) Zyrius válasza Sheol (#5183) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Vagy tradelsz. Ennek több módja lehet.
Csatlakozol a trade chat-re. /trade 3
poe.trade weboldalon keresel ilyen gemet és ha látod, hogy az illető online akkor ráírsz és megveszed.
Legutolsó lehetőség, ha klánban vagy akkor megnézheted a guild stash-t, hátha volt valaki olyan jó fej és berakott 1-et, vagy kérdezd meg a klán csatin, hogy van e valakinek elfekvőben.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#5185) sirdond


sirdond
őstag

Path Notes 2.0.0d

"While we're very happy with the difficulty of the final boss on the Merciless difficulty level, it was definitely too hard in Normal and slightly too hard in Cruel."

lol

(#5186) Sheol válasza Zyrius (#5184) üzenetére


Sheol
aktív tag

Köszi!

Van PH! klán? :)

(#5187) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kész, végem... Nem volt egyáltalán nehéz az endboss, csak túl sok volt a hp. A dmg az rendben volt, igenis egy endboss, üssön nagyokat, legyen a fight nehéz, de megtanulható. Erre megy a sírás, és már nerfelik is a dmg-et(a hp-nerf-el egyet értek). Így is a játékosok 15%-a le-flametotemezi, majd közli, hogy nagy szar a boss, meg gyenge, 80% megveszi, mert túl nehéz, arra meg lusta ,hogy egy egyszerű bossfight mechanikáját megtanulja, csak sír. :(((

(#5188) wikings2 válasza Nordic (#5187) üzenetére


wikings2
őstag

Hasonló véleményt akartam írni 1-2 órája, de amúgy se hat meg sokakat. Ha fagyasztana és rögtön jönnének a nuke-k tőle akkor jogosnak tartanám, de ez így szimplán a kényelmes játékosoknak kedvez, akik nem értem miért poe-znak :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5189) kemotox válasza Nordic (#5180) üzenetére


kemotox
addikt

Mivel normalos kommentre reflektáltam, igen, nyilvánvalóan, az meg, hogy a fejlesztők nem tudnak balanceolni nem az én hibám. ;]

(#5190) VWendigo válasza sirdond (#5185) üzenetére


VWendigo
tag

Fene.
Időhiány miatt, ma kezdem az akt4 második felét... normálon... na erről akkor lecsúsztam, marad a nerfelt :S

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#5191) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Basszus, kivágott a szerver éppen amikor össze akartam szedni egy nagyobb dropot és vissza sem engedett :(

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5192) San398


San398
őstag

A gemcutter prism nem működik már a 2.0-ban? Vagy megváltozott a gemek quality növelésének a módja?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5193) Har_melin válasza San398 (#5192) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Megnéztem, nálam működik (standard-en tudtam csak ellenőrizni, de ott működött).

Kérés: tudna neke valaki Warband normálon venni két Blood Magic és egy Curse on Hit gemet? Az előbbit Clarissa árulja, de shadow-nak nem, a CoH pedig majd csak A4-ben elérhető a szerelmespártól, de előbb kellene. az IGN BlastTheWall

Előre is köszönöm!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5194) Har_melin válasza San398 (#5192) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi a segítséget!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#5195) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Találtam egy Jewelt :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5196) San398 válasza Har_melin (#5193) üzenetére


San398
őstag

Köszi, már megvan, én bénáztam :)

(#5194) Lemaradtam valamiről?? :F

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#5197) tyielow


tyielow
aktív tag

Sziasztok!
Ca. 1 év után újra nekifogtam a játéknak, és a legkisebb karimat kezdtem újból húzni, 36-os ranger. Tudnátok valami tippel szolgálni a rangerhez? Jelenleg Frenzy, Posion arrow, ice shot és split arrow, illetve. totemmel tolom.
Mire kellene buildelnem a jövőben? Aura + buff support groupnak, v hasonló? Shield, v evasion? Lifesteal mennyire szükséges?
Köszönöm a segítséget előre is! :P

YouTube: toty1ka

(#5198) Ramos_ válasza tyielow (#5197) üzenetére


Ramos_
tag

warband ligában játsz

a poison arrow most brutal jo
nézd végig és mindent tudni fogsz
https://www.youtube.com/watch?v=fNEt5saNUhg

(#5199) tyielow válasza Ramos_ (#5198) üzenetére


tyielow
aktív tag

köszi, otthon majd kianalizálom a vidit.
a kari elég régóta megvan, standard ligában van. át lehet rakni? vagy az ideiglenes ligákban mindig új karit kéne kezdeni, nem?

YouTube: toty1ka

(#5200) San398 válasza tyielow (#5199) üzenetére


San398
őstag

Az ideiglenes ligákban mindig uj karaktert kell kezdeni és a stash is üres természetesen.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.