Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#476) Nordic válasza Helmoras (#472) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Húbasszus de fura hallani/olvasi ezt(én kb cruel a1 en szoktam 1500hp-val közlekedni :DDD ). Kb endgame mappra 850dps így semmi. Vaal-nál vért fogsz izzadni, mire leütöd a hp-ját...3000dps kb észrevehetetlen 67-68-as mapokon, főleg partyban, ahol már ugye tagonként 50%hp-buffot kapnak a mobok(ez eddig nem volt). Én kb 2,5k hp alatt nem megyek merci -re alapból:D

Potinak kb úgy szoktam, hogy 2 piros(egy perpetual of warding, illetve egy seething of heat), egy quicksilver potit(ample of adrenalin asszem a neve), egy gránit poti, meg adott esetben egy mana potit ha kell, de ha nem ide is granite potit rakok, extra armorral rendelkezőt.

Gothmog: igazad van, valóban leegyszerűsítettem, kösz h jaítottad. :R

Rison77: Ilyenfajta desynccel nem találkoztam D3-ban(nem mondom h nem volt), bár ha volt és javították, helyette lett valami más, ami hasonló, valami lag vagy mi, asszem, de az is hasonló tüneteket produkál. Az xp-levonás nem a szintedtől függ, hanem h milyen nehézségen játszol(cruelen 10%, mercen 15 vagy 20% a bünti asszem).

A quantity meg a rarity nem gyengén számít, az előbbi az értékes cuccok mennyiségét(ebbe fehértől unique cuccig minden benne van), az utóbbi a minőségét javítja. Természetes, hogy amióta nem olyan cuccban vagy nem esik semmi. meg ugye azt se felejtsd el, hogy ha egy map szintje fölött vagy alatt vagy 2 szinttel többel(nem tudom mennyire lett érthető - pl. a mapnak a szintje 25 te meg vagy 18 vagy már 30), akkor már büntetés kapsz nem csak xp-re de ezekre is, jóval kevesebb cuccot fogsz találni. 66lvl feletti mapokon már nincs ilyen büntetés. Bármilyen orb eshet bármikor(egy haver normal hillock-ból ütött ki egy eternal orbot annó :D), de persze a quantity ennek igencsak megnöveli az esélyét, hiszen minél több cucc esik, annál nagyobb az esély az orbokra.

Az hogy sokszor halsz nem feltétlen a játék hibája. nem akarok senkit bántani, de ez jellemző tünet softcore-on(fentebb az élő pénda Helmoras személyében - nem bántásból írom), hisz ott az ember nem gyúr annyit védelemre. Ezért is tartom azt, hogy hc-n ahol kb egy dobásod van(ami karim meghal és softcore-ra kerül, azt kb törlöm is), tanulsz meg igazán játszani. Meg azzal is jó tisztában lenni, hogy nem tudsz minden geart kifarmolni magadnak, képtelenség, muszáj kereskedni trade-en másjátékosokkal.

úúú, milyen regényeket írok ide :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.