Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#472) Helmoras


Helmoras
őstag

Számomra nem túl nehéz a játék, jó nyilván meg-meg halok, de gond nélkül haladok egy duelistel.
Mint utólag kiderült amit kitaláltam cyclone build tökre populáris valami, tettem mellé buffként aspd-t, life on hitet, meg bónusz fire dmg-et,(ide még későbbre egy lifesteal is kelleni fog szerintem), kihoztam mellé a blood magic-et(így mana problémám sosincs) és hogy ne tudják evade-elni az ütésemet.(ez pedig ahhoz kell hogy ne haljak instant amikor misselem a pörgést, ha nincs találat nincs life on hit és nagyon könnyen halok.)
Potinak betettem 5 pirosat, 2 instant töltőt low life-on, 3 nagy regennel bírót, és két potin is van frozen, chill status megszüntető, kicsit agyatlan egy build de nekem müködik.
A harcot mindig egy warlord markal inditom, bossokat multistrik-os viper strike-al jól össze vissza mérgezem :), aztán mehet az aspd, life steal, dmg buffos, dual strike spamelés, emellett van bent regeneráló totem, leap és whirling blades a "menekülésre" ami szerencsére eddig nem kellett sokszor.
Merciless Act 2-t most kezdem 58-on.

Nincs túl sok sebzésem( azt hiszem 850 körüli az alap dps ), de a resistel nincs gondom 40 körüliek, de ha gond lenne akkor felveszem a második allresist adó párbaj tőrt amit találtam :D csökken a sebzés, de így is megéri. Kb 1500 hp és 2300 armor( az evade-armorrá alakító passzívval.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.