Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Ramos_ válasza xavix13 (#4450) üzenetére


Ramos_
tag

nem fogok mindenre reagálni mert nem különösebben ismerem ezt a buildet, meg én nem is csinálnék :)

de azért pár dolog

endu chargod azért van ritkán, mert ahogy kapod a sebzést, az immortal call mindig felhasználja a chargokat
minél több endu charge volt annál hosszabb ideig tart az immortal call

inner force pedig nem buffolja az aurákat
csak a buffokat buffolja :)
mint pl Arctic Armour, a 3 fajta Herald, Tempest Shield

az EE-t nem egyszeru használni, ha a monstert sebzed pl fire-al, akkor a fire rese felmegy, a másik kettőt pedig leveszi 5 másodpercig
emiatt pl heraldokkal nem is lehet használni
szóval ha egyszerre dischargolsz fire-al és light-al akkor semmi értelme az EE.-nek

(#4452) dave118


dave118
senior tag

Kis segítséget kérnék. Az miért van, hogy töltőképernyőnél rendre megakad a játék? alt+f4 ezni kell mert a zene szépen karattyol de se ki se be. Marha idegesítő már.

... Ami ami, az az.

(#4453) Ellia válasza dave118 (#4452) üzenetére


Ellia
addikt

Nem lehet, hogy csak türelmetlen vagy? Nálam jó 2-3 perc míg a login képernyőig jutok...

(#4454) dave118 válasza Ellia (#4453) üzenetére


dave118
senior tag

Van amikor 15-20mp alatt bent vagyok, van amikor meg 10p ig is tölt (nyilván utána kilövöm a f...ba). Vagy szerver oldalról ennyire sz@r?

... Ami ami, az az.

(#4455) Ellia válasza dave118 (#4454) üzenetére


Ellia
addikt

Nem tudom, elképzelhető, mondjuk nálam konstans 2-3 perc.

Más: meguntam valamennyire a tornado rangert, tudtok ajánlani valami más "könnyen" használható buildet?
Scion-ra mit lehet építeni?

(#4456) kristof123 válasza Ramos_ (#4451) üzenetére


kristof123
őstag

IF aurákat is tolja.

(#4452) dave118:
A hiba az Ön gépében van. Nálam minden patent és gyors.

(#4457) dave118 válasza kristof123 (#4456) üzenetére


dave118
senior tag

Sanszos ... bár inkább a netre gyanakszom.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#4458) Mirman


Mirman
őstag

Üdv, hogyan lehetséges hogy egyszerre 4db 40% mana reserved aurát plusz clarityt es disciplinet hasznal rengeteg dual flame totem build ? Mindezt blood magicel ami megketszerezi legjobb esetben is a mana igényt. :/

(#4459) Plazmacucci válasza Mirman (#4458) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Esetleg kirakod az összes reduced mana node-ot, reduced mana gemet 22-re vaal-ozod, oylan itembe rakod őket ami ad skill levelt és reduced manát (Alpha's), az összes ES-t manává alakítod, vagy life-ból csinálod, illetve van egy sapi ami low life-on 20% mana reservedet ad.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4460) kristof123


kristof123
őstag

Sikeresen megvolt az első uber atziri kill-em is tormenten. Akit érdekel itt van hozzá videó is.

(#4461) Plazmacucci válasza kristof123 (#4460) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az über hányas szintet jelent?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4462) Har_melin válasza Mirman (#4458) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A passzív fán 34%-ot lehet kirakni.

Ha az Alphába berak egy lvl21-es Reduced mana gem-et, akkor elvileg 72%-ot tud megspórolni (100*0,7-(34+8)), vagyis a Discipline + 2x40%-ból lesz 140*0,28= 40%, a két másik 40%-ost egy másik lvl21-es reduced mana-val leviszi 80*0,36=29%-ra, így marad 31% mana a Clarity-re. Lvl20-on a Clarity igénye 520, de ha berakja a másik két 40%-os mellé, akkor csak 520*0,36= 188, vagyis egy 430-as teljes mana poolból ki lehet hozni, a totemek pedig mennek blood magic-ról.

Az összes csökkentett mana lekötési passzívhoz a templartól indulva 47 pont kell, azt nem tudom, mennyire elég a többi 65-70 pont a build működéséhez, de nem kizárt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4463) Har_melin válasza Plazmacucci (#4459) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az a Honourhome, de az aurára nem vonatkozik, csak skillre.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4464) Plazmacucci válasza Har_melin (#4463) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És az Atziri sapka?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4465) Har_melin válasza Plazmacucci (#4464) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha a Vertex-re gondolsz, az is a mana cost-ot csökkenti, nem a mana reserve-et.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4466) Nordic válasza Plazmacucci (#4459) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

22-re nem lehet vaal orbozni gemet. 5 lehetőséged van gem esetén. Vagy +quality, vagy +1szint, vagy -1 szint, vagy semmi sem lesz, vagy vaal gem. De 1-nél több szintet nem kaphat.

(#4467) Plazmacucci válasza Nordic (#4466) üzenetére


Plazmacucci
félisten

akkor 21

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4468) kristof123 válasza Plazmacucci (#4461) üzenetére


kristof123
őstag

Már biztos megkerested, de azért leírom. Uber Atziri 80-as szintű zónában trónol.

(#4469) San398 válasza kristof123 (#4321) üzenetére


San398
őstag

Ezeknél számít az, hogy milyen az item level? Lehet egyaránt 63-as és 73-as item level-ből is shavronne?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4470) tocsek18 válasza San398 (#4469) üzenetére


tocsek18
senior tag

chance orb-nál lényegtelen az itemlvl

(#4471) San398 válasza tocsek18 (#4470) üzenetére


San398
őstag

Akkor nem nézegetem az item levelt. Köszi a választ.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4472) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Reggel nagylelkűségi rohama volt a programnak. Először Elreon napi küldetésében esett egy Lioneye's Glare, utána Tara-éban egy Peregrine, összesen kb. 5 perc alatt :)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4473) San398 válasza Har_melin (#4472) üzenetére


San398
őstag

Nekem ami értelmes az egy maligaro's meg egy prism guardian. (alig hogy megvettem a maligaro's-t fél órán belül esett mapon még kettő :DDD )

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4474) Har_melin válasza San398 (#4473) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az a vicc, hogy összeszámoltam a tormenten eddig esett unique-jaimat és többet találtam belőlük, mint amennyi alchemy orbot eddig találtam/összeraktam :F

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4475) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

generosity hat a resist aura védőérték százalékára?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4476) Har_melin válasza Plazmacucci (#4475) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tudtommal a Generosity-től a saját auráidnak terád semmilyen hatása sem lesz, csak csapatban a többiek vagy a minionok profitálnak belőle. Nekik elvileg kellene emelje a resist értéket is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4477) Plazmacucci válasza Har_melin (#4476) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor jó, ez a cél!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4478) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hoppárééé...1.3.1

Bloodline balance:

- Végre nem lesz Phylacteral Link mod a devourer-eken. Anélkül is agyhalottá tesz az a mod. :W

- Kicsit buffolják az Order of the frozen sky modot(ráfért, mert szinte nem is sebzett), és csak ranged illetve castereken lesz.

- Bond of Chaos végre nerfelve, undorító sebzése volt még +os chaos resitekkel is, és végre hidden mobokon nem lesz rajta(masszívan lehetett abba is rippelni).

És a legfontosabb a flaskoknak:

Ha valamilyen element status megszüntető flaskot használunk, akkor a flask hatásának idejére immunok leszünk a további effektekre. Pl ha használjuk az dispel shockot, akkor nem tudnak majd shockolni amiíg tart a flask. Remek újítás. :))

(#4479) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi volt az a skill ami köréd teleportálja a minionokat? Vagy csak álmodtam?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4480) Nordic válasza Plazmacucci (#4479) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

(#4481) Plazmacucci válasza Nordic (#4480) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Itt miért nem találom? [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4482) Nordic válasza Plazmacucci (#4481) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mert gyanúsan jó ideje nem volt frissítve(se Kinetic Blast, se Ball Lightning, stb.). Javaslom szokj át a poewikire, ott ugyan nicnsenek ilyen szép rajzok, de cserébe legalább mindig aktuális, és sokkal több infót megtalálsz mindenről.

(#4483) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4484) Plazmacucci válasza tocsek18 (#4483) üzenetére


Plazmacucci
félisten

nem értem a lényeget.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4485) kristof123 válasza Plazmacucci (#4484) üzenetére


kristof123
őstag

Pedig elég egyértelmű. : D

(#4486) Plazmacucci válasza kristof123 (#4485) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De miért rakta rá mikor tudta, hogy az szétbassza?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4487) kristof123 válasza Plazmacucci (#4486) üzenetére


kristof123
őstag

Rossz orb-ot tett rá. Egy másik ethernal-t akart, kellett volna rátenni. : D

(#4488) Plazmacucci válasza kristof123 (#4487) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elég jól tűrte akkor :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4489) San398


San398
őstag

Esett egy 11%-os Enlighten ami +55% increased Experience-t jelent. Hogyan működnek ezeken a gemeken (empower, enhance, enlighten) a "Per 1% Quality This Gem gains +5% increased Experience"? Csak azokon a gemeken hatásos a plusz XP amihez kötve vannak? Esetleg azokon is működik amelyek nincsenek hozzá kötve vagy a karakter szintlépéséhez szükséges XP-t is növeli? Gyanítom hogy csak azokra van hatással amihez hozzá van kötve mert support gem-ek.Azért kérdezem mert kipróbáltam a másodlagos fegyver slot-ban de nem volt különbség a kapott XP-ben azokhoz képest amelyhez nem volt kapcsolva enlighten.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4490) LLaci89 válasza San398 (#4489) üzenetére


LLaci89
tag

Per 1% Quality This Gem gains +5% increased Experience"

Ez annyit jelent h minden 1% quality után 5%-kal több xpt kap ez a gem. Szóval csak saját magára vonatkozik.

(#4491) tocsek18


tocsek18
senior tag

mert írja azt is hogy csak AKTÍV skillre van hatással

(#4492) San398 válasza LLaci89 (#4490) üzenetére


San398
őstag

"In main weapon set, there's Spectral Throw. It is not linked to Enlighten. In secondary set, there're Molten Strike and Endurance Charge on Melee Stun. The second gem is a support gem. Both are linked to level 2 Enlighten (which provides 6% bonus experience). After killing some monsters, Spectral Throw gains 752.195 experience. Molten Strike gains 797.092 experience (1.0596 x 752.195). Endurance Charge on Melee Stun gains 752.195 experience. "

Akkor most hogy is van? A molten strike-ra hatásos? Akkor még se a saját xp-t növeli? Most már egyáltalán nem értem! :F Nem is látom értelmét hogy a saját xp-t növelje!!

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4493) Nordic válasza San398 (#4492) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

No mégegyszer...

Az Enlighten lvl2-n +XP-t ad azoknak a gemeknek amihez hozzákötöd(supportoknak nem), ez a gem tulajdonsága. Az Enlighten qualityja meg +%-ot ad magának CSAK az Enlighten gemnek, ez CSAK arra a gemre vonatkozik, mivel sokkal több xp kell ennek a gemnek a szintlépéshez. Úgyanúgy az Empower meg az Enchance is XP%-ot kap qualitynak.

[ Szerkesztve ]

(#4494) San398 válasza Nordic (#4493) üzenetére


San398
őstag

Most már minden világos! Köszi.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4495) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Komolyan mondom hiányzik Kripp, és az ehhez hasonló momentumai :DDD

(#4496) tocsek18 válasza Nordic (#4495) üzenetére


tocsek18
senior tag

mióta van barátnője már csak heartstonet nyom néha :(

(#4497) tocsek18


tocsek18
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=InTk8p5eUwY

az a stunlock :C

[ Szerkesztve ]

(#4498) kristof123 válasza tocsek18 (#4497) üzenetére


kristof123
őstag

Feltalálták már a "link" opciót. : D

(#4499) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

mióta lett olcsóbb a jeweller?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4500) San398 válasza Plazmacucci (#4499) üzenetére


San398
őstag

Hol? A boltosnál, a piacon vagy a mesternél? Én nem láttam változást!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.