Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4902) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Segítsen valaki, mert sokadszorra nézem és olvasom, de nem értem, hogy most mit változtattak a reduced mana működésén? Mire hat mostantól és hogy jön ide az enlighting?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4903) Nordic válasza Har_melin (#4902) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A red mana innentől csak aktív skillekre hat, aurákra nem, cserébe az auráknak csökkentették a mana reserve részét, valamint az enlighten kapta meg kisebb mértékben a korábbi red mana mana multiplier-ét. Ezáltal smooth-abb lesz a fejlődés, viszont endgame-re marad az enlighten, ha felszintezed.

(#4904) Har_melin válasza Nordic (#4903) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi! Akkor viszont az aktív skillek fogyasztását is növelték? Mert eddig azért a legtöbb buildet külön trükközés nélkül is lehetett játszani, talán az AA volt az, aminek a fenntartásához külön tervezgetés kellett. Ha a skillek fogyasztása nem nő, akkor a red mana igazából fölöslegessé válik.

Ha viszont szükséges lesz mondjuk magasabb szinten a működéshez, akkor meg elvesz egy linket az aktív skill cuccában - sőt, akár több cuccban is, ha mondjuk az elsődleges és a másodlagos támadás nem egyben van. Lehet, hogy túlvariálom, de ez nekem nem tűnik egy nyerő ötletnek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4905) nyic19


nyic19
tag

Kérdés. Most éppen bétázok és a CWDT-m nem akar működni az enduring cry-val. Mi lehet az oka?

(#4906) Nordic válasza nyic19 (#4905) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mert az Enduring Cry már nem spell és csak spellekre hat a CWDT.

(#4907) nyic19 válasza Nordic (#4906) üzenetére


nyic19
tag

Akkor majd hogy érdemes összekötni a CWDT-t? Illetve a twitch-en valakinél(Bétában) mintha ment volna automatán az enduring cry.

(#4908) Nordic válasza nyic19 (#4907) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem megy, csak instant lett, nincs cast time-ja.

(#4909) Har_melin válasza Nordic (#4908) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

??? Akkor az eddigi alap életmentő CWDT-EC-IC-ID kombó helyett mi van/lesz?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4910) San398 válasza Har_melin (#4909) üzenetére


San398
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4911) Nordic válasza Har_melin (#4909) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

CWDT-IC-ID kombó továbbra is jó, csak az EC-t kell manualba tolni. Amúgy lehet curse is bent, vagy Molten Shell+life leech. Rengeteg variáció létezik, más kérdés, hogy nem ezek voltak a legnépszerűbbek.

[ Szerkesztve ]

(#4912) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Két technikai kérdés:

- a bétában indított karakterek a lezárással átkerülnek a főjátékba vagy törlődnek? Úgyszintén a megszerzett cuccok, bekerülnek a fő ládába vagy eltűnnek?

- Standard-en nem tudja valaki, most milyen exa/chaos és exa/fuse árfolyamok vannak? A poegoods-on alig van árral hirdető eladó viszont cuccért inkább chaos-szal vagy fuse-zal fizetnék exa helyett.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4913) San398 válasza Har_melin (#4912) üzenetére


San398
őstag

Ha jól értem minden törölve lesz!

Will Closed Beta characters be imported back into the main game afterwards?

No. At the end of the Closed Beta, all characters and items on that realm will be destroyed. There will be no permanent gameplay advantage associated with access to the beta other than the knowledge you gain by playing.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4914) Har_melin válasza San398 (#4913) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszönöm! Így nincs akkora lelkifurdalásom, hogy inkább a map szinten lévő, de befejezetlen karaktereimet tolom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4915) Nordic válasza Har_melin (#4914) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sőt , elvileg a most kedden jövő lockstep patch-el is lesz wipe, :U

(#4916) tocsek18 válasza Nordic (#4915) üzenetére


tocsek18
senior tag

nah itt az idő tesztelni a cyclonet :R

(#4917) Nordic válasza tocsek18 (#4916) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy őszinte vélemény... amíg nem lesz Awakening release, addig én csak bétázni fogok. Ez a Lockstep, még ha nem is a végleges, egyszerűen zseniális. Melee splash+IB kombó ---> nulla decync. Szinte nincs is server lag sem, szóval nálam abszolút pozitív. Eddig minden skill ami melee splash-es volt szétdesyncelte magát, végre ez megszűnt, és ha ez nem problémás, akkor innentől kezdve semmi sem az.

(#4918) tocsek18 válasza Nordic (#4917) üzenetére


tocsek18
senior tag

nah fasza betonstabol 48as ping :D néha felmegy 60ra
átmentem act2re leap slam és molten strike-al 0 descy
cyclone coming! :D

(#4919) Ramos_


Ramos_
tag

üdv
kéne egy kis technikai segítség ha vki esetleg ért hozzá

egri vagyok upc netem van, nem tudom fejből milyen de a speedtest ezt adja ki
letöltés 31Mbps
feltöltés 3Mbps
ping 16ms

ehhez képest a POE-ban az állandó pingem 100, ami miatt még nem is rinyálnék, de zónaváltások után, meg windowsba kilépés gamebe visszalépés után teljesen elszabadul, van hogy 300 van hogy 600

aztán várok 10-30mp-et és visszaáll megint 100-ra
fingom nincs ez miért van, alapból állandó 50-es pingemnek kéne lenni kb
és nem tudom milyen lesz ez a locksteppel

(#4920) tocsek18 válasza Ramos_ (#4919) üzenetére


tocsek18
senior tag

eu realm? windows mennyi idős gépen?:D

(#4921) Ramos_ válasza tocsek18 (#4920) üzenetére


Ramos_
tag

persze EU de most kiváncsi lettem és felléptem America serverre
ott stabil 199 ;]

kb fél éves win7-em van a gépen

(#4922) tocsek18 válasza Ramos_ (#4921) üzenetére


tocsek18
senior tag

akkor passzolom lehet új winfos jó lenne, de az is lehet ez szimpla upc betegség :S legszarabb szolgáltató invitel után :D

kijelentem best game ever 2.0 hpye lockstep hype cyclone hype 0 descy :Y :C :C

[ Szerkesztve ]

(#4923) San398 válasza Ramos_ (#4921) üzenetére


San398
őstag

Milyen vason fut a win7? Egy gyengébb procinál is előfordulhat ilyen szerintem.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4924) Ramos_ válasza San398 (#4923) üzenetére


Ramos_
tag

AMD Athlon II X4 750K 3.40GHz FM2 BOX

(#4925) San398 válasza Ramos_ (#4924) üzenetére


San398
őstag

Elvileg ez a proci nem okozhatná a problémát. Én egy G3220-as procival tapasztalok olyat amit említettél kb. 10 másodpercig de csak pálya váltáskor.(windowsba kilépés majd játékba visszalépés után nem) Nekem is UPC netem van 25/2 amit tud.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4926) Nordic válasza Ramos_ (#4919) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ismerősöm is UPC-s nettel tolja, neki sem különb mint a tied, legalábbis ami a ping-et illeti, de ilyen szaggatásokra nem panaszkodott sosem. :U

(#4927) kemotox


kemotox
addikt

Hellóka!
Főleg azokhoz szól a kérdésem, akik tolják a bétát: Melee milyen? Gondolkodom milyen karival vágjak majd neki a 2.0-nak és szerintem valami elementes melee lesz. Molten, Lightning Strike, vagy az új jeges AOE melee skill is csábító.

Régebben sem volt nagyon közelharcosom, 1.3-ban meg állítólag nagyon gyengusz lett, így nem nagyon volt kedvem azzal menni. Remélem 2.0-ban király lesz :P

Desync problémát tényleg ilyen jól megoldották? Nagyon jól hangzik.

Tényleg, arról lehet valamit tudni, hogy mikor jön a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#4928) Nordic válasza kemotox (#4927) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jelentem nincs melee desync. Igaz nem sokat meleeztem eddig bétában(35-ig mentem infernal blow+melee splash karival), de ameddig toltam, embertelen smooth, semmi desync nincs. Néha be-be ugrik egy lag, de mivel még egyfajta pre-lockstep van benne a bétában, ez teljesen normális. Konkrétan én már előzetesben azt mondom, hogy nem fogok visszamenni live-ra, marad a béta, amíg nem lesz release.

(#4929) kemotox válasza Nordic (#4928) üzenetére


kemotox
addikt

Jah az két külön kérdés volt :D Úgy értem melee használható? Mert 1.3-ban állítólag nagyon le lett nerfelve a block meg ilyesmi dolgok, nemtom, nem értek hozzá, egyetlen egy melee karim volt egész POE-s pályafutásom alatt.

(#4930) tocsek18 válasza kemotox (#4929) üzenetére


tocsek18
senior tag

a 2.0 az egész egy nagy melee buff
majd ha lesz patchnotes ott látni is lehet majd mindent szépen

(#4931) kemotox válasza tocsek18 (#4930) üzenetére


kemotox
addikt

Fasza. Static Strike is elég érdekesnek tűnik. De az az új jeges robbantós cucc ami a legjobban csábít.
Jól fog jönni a freeze, most már HC-ban fogom tolni.

(#4932) Nordic válasza kemotox (#4929) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Alapból a Fortify-al használható lett a melee, és ez csak egy skillgem, viszont 25% less dmg mindenből.

Mindkettő OP, mind a Static Strike, mind az Icy crash, viszont utóbbi nem működik együtt a Multistrike-al, de ugye enélkül is beteg. Tudom, mert haver ugyanezt tolja, crittel, és takarít.

[ Szerkesztve ]

(#4933) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Korábban szó volt a reduced mana - enlighten skill "cseréről". Tudom, hogy a bétában nem véglegesek még a quest jutalmak, de ez a funkcionális váltás tükröződik azokban is? Mert eddig az enlighten csak drop only volt, egy darabot találtam összesen - arra nehéz buildet építeni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4934) Nordic válasza Har_melin (#4933) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ez a lényeg, hogy már nem kell aurákra építeni. Az enlighten már csak min-max dolgokra fog kelleni, amikor már nagyon nem tudsz mit csinálni. Pont ezért lettek csökkentve az aurák költségei.

(#4935) tocsek18


tocsek18
senior tag

ok

:C

[ Szerkesztve ]

(#4936) Har_melin válasza Nordic (#4934) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hááát, ez nekem még mindig nem kerek, vagy csak annyira hozzászoktam az aura rendszerhez, hogy nem látom az egyensúlyt. Majd gyakorlatban meglátom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4937) tocsek18


tocsek18
senior tag

21 May Patch
We have made some major improvements to Deterministic Lockstep. Most cases of residual desync should now be resolved. Please report any cases you encounter, with a detailed description of what you were doing and what you were fighting.

The radius for Sweep has been increased.

There is a fix for a client crash related to Glacial hammer.

Some small changes have been made to quest vendors and the passive tree.

EDIT: We have added new gateways.

(#4938) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4939) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4940) Nordic válasza tocsek18 (#4939) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az az Ice Crash tuti nerfelve lesz. Ez túl beteg, hogy így maradjon. :U

A Rip meg...hát ha valaki hc-zik olvassa el mi a mobok tulajdonsága... :DDD

(#4941) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4942) tocsek18


tocsek18
senior tag

life regen + blood rage fortify = new meta hallhatatlan melee

(#4943) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A legújabb hír szerint június vége helyett július elejére csúszik a végleges változat, még sok a javítani való.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4944) Rabby7 válasza Har_melin (#4943) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Szisztok
Sorry egy noob kérdésért de kaptam egy beta keyt, hol és hogyan lehet használnom hogy kipróbáljam az awakeninget?
Standardon van egy 83 as summonerem, remélem nem gyengítették nagyon a lehetőségeket...van valakinek valami tanácsa? :-)
köszi előre is :-)
Rabby

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#4945) Ramos_ válasza Rabby7 (#4944) üzenetére


Ramos_
tag

a hivatalos oldalon van egy REDEEM gomb pirossal
ott probálkozz és kövesd az utasításokat

(#4946) Rabby7 válasza Ramos_ (#4945) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Köszönöm!

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#4947) Ramos_ válasza Ramos_ (#4919) üzenetére


Ramos_
tag

visszatérve erre ma döbbentem rá mi volt a gond :C pár stream segítségével

láttam vagy 2-3 különböző streamen is hogy 100ms-t mutat a latency náluk is miközben magyaráznak hogy milyen jó a lockstep, aztán nagy nehezen leesett hogy nem a felső számot kell nézni, hanem oldalt is van egy szám amit eddig észre se vettem :B im a retard

ha hazaérek kiderül hogy mennyi is igazából a pingem :W

(#4948) sirdond


sirdond
őstag

Sziasztok!

Van most aktív magyar klán, ahova lehet csatlakozni, vagy mindenki az új act megjelenésére vár?
Standard-on játszom jelenleg.

(#4949) Nordic válasza sirdond (#4948) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Aki nem arra vár, az bétázik.

(#4950) tocsek18


tocsek18
senior tag

This patch contains a multitude of additions, such as the Rapture Device, as well as a wave of balance changes. These balance changes include:
Passive tree changes.
Fortify has been reduced to 20% damage reduction from hits.
New versions of - Shock Nova, Punishment, Arctic Armour .
Rebalances to: Ice Crash, Firestorm, Flame Totem, Herald of Ice, Herald of Thunder, Flameblast, Ethereal Knives, Lightning Arrow, Rain of Arrows, Searing Bond, Spark, Poison Arrow, Arctic Breath, and the Lightning, Fire and Cold Penetration supports.

There is no wipe with this patch.

There is a known issue with Arctic Armour, where it may not appear to party members correctly. This was an existing problem with the skill, however it will be much more noticeable now that Arctic Armour can transition between areas. We are working on a fix for this issue.

EDIT: There is a known issue with a new side area in the Dried Lake. The entrance will appear, but will not let you enter the area.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.