Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Nordic


Nordic
Közösségépítő

(#4952) tocsek18 válasza Nordic (#4951) üzenetére


tocsek18
senior tag

rip AA, MoMot is jó le vitték duelisthez rip arc meta?

(#4953) Nordic válasza tocsek18 (#4952) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A mom felkerült a witch és a templar köze, szal az nincs rossz helyen.

(#4954) sirdond


sirdond
őstag

Valakinek van feleslegben Cast when damage taken és Curse on hit gemje,amit nem sajnálna odaadni?

(#4955) Csöbronit


Csöbronit
tag

Mikor jön a végleges verzio?

FaZe Clan Member - MLG player

(#4956) Nordic válasza Csöbronit (#4955) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Július eleje.

(#4957) Ramos_ válasza sirdond (#4954) üzenetére


Ramos_
tag

ment neked privát üzi

(#4958) San398


San398
őstag

Érdekes egy hetes event.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4959) Csöbronit válasza Nordic (#4956) üzenetére


Csöbronit
tag

köszi

FaZe Clan Member - MLG player

(#4960) sirdond válasza Ramos_ (#4957) üzenetére


sirdond
őstag

Itt is szeretném megköszönni a segítséget és az itemeket,elég nagy előrelépést jelentettek :)

(#4961) Rabby7 válasza sirdond (#4960) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Sziasztok!
pár kérdés a profikhoz...:-)
1, A standardon most egy Witch summonerrel tolom, a védelmi részt meg a Cloak of Defiance meg Arctic Armor adja,az ellent meg curse on hit/arc/meg 3 curse-al gyengítem. Mi lesz ha vége az awakening bétának? Az eredeti játékba is fog változni pl az AA? Mert mintha most a bétán gyengítve lenne... :-(
2, tudtok valami mást hogy ne csapjanak agyon pár perc alatt magas szinteken se?( 80+ ra gondolok, mapokon)...mivel lehet megóvni egy summonert?
3, szintén a standardon, van rajtam egy zsák aura, reduce mana segítségével... most akkor van erre valami más mód, hogy ennyi rajtam legyen, ha már a RM nem fogja az aurákat tápolni? Valami kombó?

Köszi előre is! :-)

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#4962) Ramos_ válasza Rabby7 (#4961) üzenetére


Ramos_
tag

ezekre még nem lehet válaszolni amiket kérdezel, ugyanakkor jó kérdések

először is a patch neve nem véletlen 2.0 lesz, aki utálja a változásokat az neki se kezdjen :D

- ebben a játékban ha kijön az új patch, új karit kell kezdeni és az új ligában játszani, ez a legnagyobb fun része a poe-nak, ha majd több kiderül és többet fogsz érteni abból amik változtak, visszamész a summoneredhez és alakítgatod
- először is Cloak of Defiance: betaban a MOM keystone fenn van witchnél szal ez az item így már nem sokat ér, viszont még hátravan a unik itemek balanszolása, bármi lehet vele
- AA nem gyengítve lett, hanem átalakítva, bár nagyon sokan utálják, és senki nem tudja hogy marad-e ebben az állapotban
- az aurák reservje mind csökkentve lesz így hogy már nem kell reduced mana, csak egyel több gem slotod lesz
bár az enlighten gem lvl 3-on vagy 4-en helyettesíteni fogja a reduced manát, de az nagyon endgame és a playerek 95%-ának megfizethetetlen lesz

(#4963) Rabby7 válasza Ramos_ (#4962) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Köszi Ramos!

Ha elindul az uj akkor akarok egy uj karit, de remélem a régi is megmarad...
Most épp bétázok az ujon, és ehhez gyüjtök épp infókat...jelenleg mi életképes, mi nem, stb stb... nektek több tapasztalatotok van, ezért kérdeztelek titeket... :-)
Aurák mintha nem lettek volna annyira csökkentve hogy kompenzálva legyen az RM... ezért kérdeztem hogy a passziv fán kipakolva a "mana reservedeket"-en kívül van e még más mód hogy használhassak egyidőben többet is?:-) (enlighten-en kívül)
Thx :)

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#4964) Ramos_ válasza Rabby7 (#4963) üzenetére


Ramos_
tag

amiket leírtál azokon kívül csak unique item jöhet szóba mint pl az Alpha's howl
és úgy tudom, hogy van olyan unique jewel is amin van mana reserve

de igen összességében az aurákat vmivel nehezebb lesz megoldani
viszont ha megnézed pl a summoner minion support gemek nagyon komoly buffot kaptak
meg egy csomó más summoner buff van

(#4965) Plazmacucci válasza Ramos_ (#4964) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt jó hallani :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4966) Rabby7 válasza Ramos_ (#4964) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Kirááály!!!!
Akkor most már csak az a kérdésem hogy milyen plusszokat kaptak, és milyen summonner buffokra gondolsz! :-) (Csak eljutottunk ehhez az utolsó kérdéshez is, és orom bodottá lesz ha lesz (részletes)válasz is.. :-) )

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#4967) Ramos_ válasza Rabby7 (#4966) üzenetére


Ramos_
tag

nem tudom neked összegyűjteni az összes változást
de javaslom olvasgasd ezt mindig itt vannak a legfrissebb infók

de ízelítőnek új minion speed gem

ez meg egy player aki már betaban über atzirit tol

sőt ennek is sok summoner örül

[ Szerkesztve ]

(#4968) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4969) Csöbronit


Csöbronit
tag

Szegény ice crash még nerf után is op mint az állat :D

FaZe Clan Member - MLG player

(#4970) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#4971) tocsek18 válasza tocsek18 (#4970) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#4972) Nordic válasza tocsek18 (#4971) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van valahol egy lista amúgy a cardok-ról, meg a lelőhelyükről?

[ Szerkesztve ]

(#4973) tocsek18 válasza Nordic (#4972) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#4974) tocsek18 válasza Nordic (#4972) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#4975) Nordic válasza tocsek18 (#4974) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Lehet én vagyok vak mint az ágyú, de itt nem látom, melyik card melyik területen eshet... :U

(#4976) tocsek18 válasza Nordic (#4975) üzenetére


tocsek18
senior tag

kattints az adott cardra és utána azon az oldalon írják, de van amihez még nem írták be, reddit postok alapján frissítik

(#4977) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Mit gondoltok, kb mikor jelenik meg a végleges kieg?
Úgy alakult h júli 15-ig szabin leszek és jó lenne ha legalább 2-3 napot végig tudnék kockulni ez idő alatt :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#4978) Nordic válasza Zyrius (#4977) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

[link]

"You may have noticed that we haven't announced what the areas beyond Kaom/Daresso or the challenge leagues are yet. This is for marketing reasons - if we announce them together, with a trailer, then the game gets a lot of coverage and more new players to consume. You should expect to see a proper trailer, announcement of the challenge leagues, and a content update for The Awakening's website sometime late next week. This will also include a countdown to the final release date (which is probably sometime around July 10, between you and me)."

(#4979) Zyrius válasza Nordic (#4978) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Igen láttam, hogy menet közben kirakták. Csak kérdezni kellett :K

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#4980) Csöbronit


Csöbronit
tag

kevesebb divine mint ex az se semmi

FaZe Clan Member - MLG player

(#4981) tocsek18


tocsek18
senior tag

- Map mods have been changed. Item rarity has been added as a bonus. Pack size has been removed as a mod. It is now a bonus for some map mods. Other map mods have been adjusted or changed. Quantity, rarity and pack size appear as "above the line" stats on a map now. There is stratification of the mods, so that additional mods combinations and values are introduced for level 74+ maps, and more for level 79+ maps. A more detailed manifesto post will be posted later today, and will outline specifics (such as only new maps getting new map mods).
- Some adjustments have been made to map drop chances.

- Rarity bonus is increased, not more, so is less useful the more MF you have.
- Reflect is 13%, might be a random value.
- Slower recovery is now 20% at early levels, might be higher on higher maps.
- Never saw blood magic or other build-excluding mods in over 60 alts.
- EE gives 10% pack size, GG.
- Pack size is still a map mod, but doesn't show up on the mod list, only above the line.
- More magic monsters and bloodlines have been made into one mod. Same for more rares and nemesis.
- Your existing maps have not been adjusted to provide the new bonuses.

(#4982) nyic19


nyic19
tag

Kérdés. Csapatban haladósabb a fejlődés vagy szolóban?(mennyivel, érdemes?)

(#4983) Nordic válasza nyic19 (#4982) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csapatban a progressing a haladósabb, a fejlődés már nem feltétlen.

(#4984) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Hosszabb szünet után végül csak elcsábultam, felraktam a bétát. Nordic headbanger-ét próbálom, majd meglátom mi lesz belőle (most értem át Act4-be normálon.)

Kérdések:

- bekapcsoltam a lockstepet, és nem tudom, hogy ettől, vagy másért, de időnként akadozik a játék. Nem a nettel van a gond, mert csak bizonyos pályák bizonyos részein jön elő. Pl. a Act3-ban a Warehouse épületeiben - ha kijöttem belőlük, akkor jó volt. Vagy az Imperial Gardens egyes részein. Nem a hagyományos desync, inkább olyan, mint ha minden második képkocka "kiesne" és szaggatottá válik a megjelenítés.

- Belefutottam egy párszor lila jelzésű mobokba - ez milyen új módosító? Csak annyit érzékeltem, hogy táposabbak, ezért inkább az életben maradással foglalkoztam az olvasgatás helyett.

- A zöld kísérteteket visszahozzák a véglegesben is vagy csak a bétát turbózták fel velük? Én szerettem őket, a legjobb íjat egy ilyen dobta még az előző ligában.

- Olvastam, hogy változtak (és talán még változni is fognak) a küldetések után választható reward-ok - van erről valahol egy bétára érvényes lista? Csak hogy tudjam, mire meddig kell várnom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4985) Ramos_ válasza Har_melin (#4984) üzenetére


Ramos_
tag

ha lockstepet használsz kapcsold be f1-el a pingedet hogy lásd és tudd tesztelni
általában állandó 50-es pingel még jól müködik, de ha 100 körüli már akadozni fog, vagy akkor is ha nem stabil a pinged

lila mobok a magic bloodlines monsterek info

a spiritek a játék részei maradnak

a rewardok még mindig nem véglegesek, de nagy változás hogy legtöbb gemet már meg tudod venni a vendoroknál, figyeld a vendor árusnál a füleket lehet lapozni

(#4986) Zyrius válasza Har_melin (#4984) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Act3 WH bugos szerintem. Elég sok embernél láttam, hogy az épületeken belül lagol. Nálam is pedig ne ma gépemmel van baj és máshol zéró akadással megy.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#4987) Nordic válasza Har_melin (#4984) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Lehetséges még optimalizálási probléma is. A béta szinte csak a játék magját adja, így nekem is előfordult A2-A3-ban akadozás 50 alatti pinggel is. Ezek javítva lesznek a release-kor.

A lilák a Bloodlines modok(mint a nemesis-ek a rare mobokon, ezek csak random a magic packokon jöhetnek elő). Ezek is meg a spiritek is bekerülnek az alapba.

A rewardokról még nincs pontos infó, szerintem még most is folyik az optimalizálása. Nem tudom mennyit változtak, kb 1 hónapja nem bétáztam. Majd kiderül, ha hétvégén nekiülök, amikor lesz full a4.

Látom Ramos_ megelőzött... :U

[ Szerkesztve ]

(#4988) tocsek18 válasza Nordic (#4987) üzenetére


tocsek18
senior tag

igazán jöhetne már a relansa meg patchnotes meg minden :D
de szerintem július végére se adják ki :S

(#4989) Har_melin válasza Nordic (#4987) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszönöm és Ramosnak is! A gemeket még nem is néztem, de akkor most teszek egy kört a kereskedők felé is - egy Endurance Charge on Melee Stun nagyon kellene már...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#4990) Ramos_


Ramos_
tag

1 óra 20 perc mulva announcment :C

új ligák, trailer, uj skillek
hype

(#4991) Nordic válasza Ramos_ (#4990) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

ezt így honnan? - most már látom(reddit)

[ Szerkesztve ]

(#4992) br.rak


br.rak
őstag

Sziasztok!

Egy próbát tennék a játékkal, viszont nem biztos hogy a jelenlegi gép megüti egyáltalán minimumot.
Van-e olyan lehetőség, hogy nem a teljes klienst töltöm le, hanem mondjuk az act1 egy részét és kvázi azzal demóznám a játékot?
Vagy mindenképpen teljesen le kell tölteni? (ha igen kb mekkora a mérete?)

(#4993) Nordic


Nordic
Közösségépítő

LAUNCH TRAILER

Release July 10

(#4994) tocsek18 válasza Nordic (#4993) üzenetére


tocsek18
senior tag

ITS HAPPENING! :DD

(#4995) Nordic válasza tocsek18 (#4994) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont jókor vettem ki szabit...8 nap kockulás egyhuzamba :DDD

(#4996) tocsek18 válasza br.rak (#4992) üzenetére


tocsek18
senior tag

10gb körül a méret, nekem most épp nincs fent,
le kell szedned az egész játékot hogy ki tudd próbálni, nem olyan mint a diablo3

(#4997) wikings2


wikings2
őstag

Calendarban még nincs ott a juli 10 es ligákról semmi infó. Ez most akkor egy átlagos reward nélküli liga vagy megint lehet szerezni majd csicsa szettet a challangek teljesítésével? Jó lenne úgy visszajönni hogy valami cél is van, softcore kicsit unalmas már. :B

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4998) Nordic válasza wikings2 (#4997) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van rendes challenge ismertető. Minden benne van az ottani ismertető videóban. Most nem armor lesz, hanem megint egy totem oszlop.

(#4999) br.rak válasza tocsek18 (#4996) üzenetére


br.rak
őstag

Köszi a választ!

(#5000) Har_melin válasza Nordic (#4998) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Csak én érzem úgy, hogy a HC liga paraméterei mint ha könnyebbnek tűnnének? A Tempestek olyasminek tűnnek, mint egy map módosító, vagyis fel lehet rá előre készülni és esetleg egy kicsit variálni a felszreléssel (flaskák, stb.). A Warband-nél viszont mint ha szólóban játszanék egy összeszokott, egymást jól kiegészítő multi party ellen. Hiába nem halok meg végleg, cruel-en elég lassúvá teszi majd a haladást.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.