Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Bubu79 válasza Verus (#3450) üzenetére


Bubu79
addikt

Egészen messzire távolodtál a javasolt melegszendvicstől, de jól tetted ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3452) frame>24


frame>24
addikt

helÓ.
Van erre most valaki FACEBOOK -májszter? Eccerűen nem tudom, hogy kell valakinek a fun wall-jára postolni! (nincs egy rohadt button, v vmi link, stb. érted, kész!) Még mindig egy átláthatatlan és céltalan váááhhsnyöff az egész számomra. Úgy tűnik, újabb korlátaimra leltem rá. :B :O :((
előre is kösz

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3453) Verus válasza Bubu79 (#3451) üzenetére


Verus
senior tag

Hát bizony. :)
Esküszöm az egész életben ami a legboldogabbá tesz, az a finom étel. :)
Enni szeretek nem tagadom. :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#3454) Bubu79 válasza Verus (#3453) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó is az :K Bár az nem árt, ha az ember alkata sem korlátozza az öröm kiteljesedését :)

Xpod: De rég láttalak :) Azért csak jobb úgy falatozgatni, hogy az embert nem gyötri közben a bűntudat és az, hogy vajon mi munkába kerül majd "vezekelni" a csábításnak való engedés miatt ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3455) Xpod válasza Bubu79 (#3454) üzenetére


Xpod
addikt

Azért azon lehet segíteni. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3456) frame>24


frame>24
addikt

inkább (mod)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3457) Hujikolp válasza Verus (#3450) üzenetére


Hujikolp
őstag

Húú, az jó kaja... :)

(#3458) Thrawn válasza venember83 (#3439) üzenetére


Thrawn
félisten

WCG kikapcs? :Y
A VGA-nak semmi baja, lehet az OCZ pendrive lesz a ludas és a ReadyBoost :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3459) Verus válasza Bubu79 (#3454) üzenetére


Verus
senior tag

Alkatilag szerencsés vagyok. Egyszerűen képtelen vagyok hízni. :DD
Próbáltam már és max 1-2kg, de azt 1 hét alatt le is adtam.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#3460) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok

Bon3ss: Kutyaséta megvolt? :)

(#3461) Bubu79 válasza Verus (#3459) üzenetére


Bubu79
addikt

Mázlista vagy :)

Szia Diego!

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3462) bnss válasza Diego! (#3460) üzenetére


bnss
veterán

Szia, természetesen. A gazdája sem bírja ki, hogy ne menjen. :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3463) Verus válasza Diego! (#3460) üzenetére


Verus
senior tag

Szia! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#3464) Olcsi


Olcsi
senior tag

Akcióhős lettem (még ha 10 percig, de akkor is).
Párom benzinkútnál dolgozik, nem is egy jó környéken, sajnos így elég sűrűn megesik, hogy fizetés nélkül távoznak a kedves vendégek. Épp tartottam oda, mikor is már a kút melletti lámpánál állva láttam, hogy egy uno fordítva áll, mint ahogy kéne. Látom, a bácsika, jól halljátok egy sánta, ősz, lepukkant bácsika beugrik az autójába, és elhajt. Az autó közelében söprögető kolléga épp anyit tudott tenni, hogy utánavágja a seprűt, a bácsika továbbhajtott.
Én meg gondoltam, utánamegyek, már csak azért is, hogy merre megy. A rendszámát már a lámpánál állva memorizáltam. Utánaeredtem, sajnos eléggé elhúzott, de szerencsére egy kis utcában megállt, beszélt is valakivel, telefonált is, eléálltam az autóval, és megkérdeztem tőle, hogy nem akarja-e kifizetni a tankolást. Persze mindent tagadott, miközben szépen elment mellettem. Szintén utánaeredtem, akkor már láttam, hogy a kolléga is jött autóval, így már ketten üldöztük. Próbáltuk leszorítani, de nem ment, közveszélyes volt. Letolt az útról, átment a piroson...Én még ezután is mentem utána, kicsit én is átslisszantam a piroson. Ott láttam, hogy fékezésnél ömlik a tankjából az üzemanyag. Utólért a kollega is, aki ezután egy körforgalomnál elém is, és az üldözött elé is bement, akinek meg esze ágában nem volt megállni, így belement a kocsijába. Ok, mondom itt már biztos megáll.
Hát nem így történt...miközben a kutas kollega megpróbálta kinyitni az ajtaját, újra elindult. Ott még egy ideig mentem utána, 130 km/h-t is kicsikartam a kis piros szuziból, de az egyik főúton elment. Ott azt mondtam magamban, hogy ez már nem ér annyit, hogy baj legyen...
Úgyhogy ennyi történt. Izgi volt, de féltettem azért a kis autót, meg persze magamat is... Még jó, hogy nem ütött el, amikor kiszálltam, vagy ilyesmi. Teljesen közveszélyes volt, és mondom...Öreg bácsika. Őrület, hogy mik vannak! :W

[ Szerkesztve ]

(#3465) Bubu79


Bubu79
addikt

Mindenki kidőlt, én szedek itt egyedül Béres cseppet?

Olcsi: Megélhetési bűnözés? ;] Azért ez nem semmi :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3466) nike_ válasza Olcsi (#3464) üzenetére


nike_
addikt

Nagyon jó történet. Érdekes.

(#3467) Diego! válasza bnss (#3462) üzenetére


Diego!
senior tag

Te olyan jó gazdi vagy :R Akkor GO! :)

Verus: Szép neved van...Veronika...barátnőmet hívták így, mindig irigyeltem a nevét. :) :B

(#3468) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Lát.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3469) Kazimír válasza Olcsi (#3464) üzenetére


Kazimír
őstag

Szereltessen fel a tulaj egy biztonsági kamerát a kutakra irányítva, aztán onnantól lehet feljelentgetni a rendszámok birtokában.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#3470) Olcsi válasza Bubu79 (#3465) üzenetére


Olcsi
senior tag

Olyannyira megélhetási bűnözés, hogy ma már egyszer elhajtott egy másik benzinkútról is. Ja...és ne az üzemanyag legyen a megélhetés!!! Milyen világban élünk? :Y

(#3471) Bubu79 válasza Olcsi (#3470) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem semmi... Biztos nem ma kezdte az ipart...

Milyen világban élünk? Hadd ne fejtsem ki - túl sötét lenne a kép, amit festeni tudnék...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3472) Makaveli válasza Olcsi (#3470) üzenetére


Makaveli
senior tag

Hogy milyenben? Gonoszban... Sajnos, de ez mindenhol megmutatkozik, nem csak a benzinkúton...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3473) Olcsi válasza Kazimír (#3469) üzenetére


Olcsi
senior tag

Kamera van, sajnos a feljelentésekkel nem érnek el semmit. Egy ideig nyomoznak, de aztán úgyis lezárják... Ráadásul még a kutas kollega került volna bajba, ha baleset okozása miatt magánszemélyként feljelenti, ugyanis körforgalomban sávot váltani nem szabad! Szabálysértés... Ennyit a magyar jogról!

Annyit tudtak tenni a rendőrök, hogy lekérték a rendszám alapján az adatokat. Az auótn nincs biztosítás, nem a bácsika tulajdona a gépjármű állítólag (bár ezt nem tudom, honnan állapították meg).

[ Szerkesztve ]

(#3474) Verus válasza Diego! (#3467) üzenetére


Verus
senior tag

Köszi! :)
Mondjuk annyi gondom van a nevemmel, hogy senki nem mondja végig. Mindig csak Veráznak. :) Annál még azért a Verus is jobb lenne... :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#3475) csapos2 válasza Racecam (#3468) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor megvan?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3476) nike_ válasza Makaveli (#3472) üzenetére


nike_
addikt

Bár szerencsére elég sok a balek tolvaj is, azokat könnyű megfogni.

(#3477) Olcsi válasza Makaveli (#3472) üzenetére


Olcsi
senior tag

Akkor így jogos lehet az OT alcíme: "Mi lesz holnap?"

(#3478) Kazimír válasza Olcsi (#3473) üzenetére


Kazimír
őstag

Rendszám nélküli autó volt?
Ha gyakori a történés, akkor viszont megérné felvenni egy gorillát... akarom mondani biztonsági őrt, így nem fordulna elő többet ilyesmi és a párod is nagyobb biztonságban lenne.

Verus: Veronika :)

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#3479) bolondember válasza Verus (#3444) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

SOSE

OLVASS

VISSZA

!

inkább kérd meg a jóarcokat (tehát engem hagyj ki), h az érdekes részeket linkeljék... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3480) Bubu79 válasza Olcsi (#3473) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd be ide is a történetedet :) Itt sokminden elfér, ami vezetéssel kapcsolatos ;)

bolondember: Miket nem beszélsz - tényleg nem aludtad ki magad :U

Diego!: Azért Te sem panaszkodhatsz a nevedre ;) Nem mellesleg az összes Brigi nevű ismerősöm csodaszép :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3481) Racecam válasza csapos2 (#3475) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3482) Janoska26 válasza Diego! (#3467) üzenetére


Janoska26
addikt

Nekem is volt egy Veronika ismerősöm itt Pécsett, Én is irigyeltem. A melleit... :U :DD

(#3483) Olcsi válasza Kazimír (#3478) üzenetére


Olcsi
senior tag

Volt rajta rendszám, amit már a lámpánál állva is le tudtam olvasni, és meg tudtam jegyezni.
Igen, jó ötlet lenne felvenni legalább valami tankolós-gyereket (bocs a kifejezésért), de ezt a kút úgysem fogja megtenni, nem érdeke bizonyos ok miatt...
Viszont igen...jó lenne biztonságban tudni a páromat! :(

(#3484) venember83 válasza Bubu79 (#3465) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen. Miért nem lehet a képkunyhóba egyszerre 21 képet feldobni? :F

(#3485) csapos2 válasza Racecam (#3481) üzenetére


csapos2
addikt

No, ennek őszintén örülök. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3486) Verus válasza bolondember (#3479) üzenetére


Verus
senior tag

Ez most úgy hangozott mintha a 10 parancsolatból emeltél volna ki egy pontot. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#3487) Bubu79 válasza venember83 (#3484) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezzel a képkunyhóval most megfogtál... A hsz. dobozát szeretnéd telerakni képekkel? :B

nike_ Mindketten hosszúkörműek ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3488) nike_ válasza Janoska26 (#3482) üzenetére


nike_
addikt

Veronika - Brigitta Összefügggés? :F

(#3489) Thrawn válasza venember83 (#3484) üzenetére


Thrawn
félisten

Dehogynem lehet, nyiss meg 21 tabot :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3490) venember83 válasza Bubu79 (#3487) üzenetére


venember83
nagyúr

imageshack.

Thrawn: Ahhoz három monitor vagy egy háromszor ekkora felbontású monitor vagy csak simán 70Hz-et tűrő szemek kellenének.

[ Szerkesztve ]

(#3491) Diego! válasza Bubu79 (#3480) üzenetére


Diego!
senior tag

:R

Janoska26:

(#3492) Bubu79 válasza Thrawn (#3489) üzenetére


Bubu79
addikt

Eh. Tárgytalan :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3493) nike_ válasza Bubu79 (#3487) üzenetére


nike_
addikt

Pff. :DDD

(#3494) Janoska26 válasza nike_ (#3488) üzenetére


Janoska26
addikt

neem, csak eszembe jutott hogy mekkora szép, nagy, mellei is vótak a Verácskának, aki persze még ki is hangsúlyozta a Drágákat :DD valahogy nemtom miért de mindíg a mellek jutnak az eszembe :U :DD

(#3495) Racecam válasza Janoska26 (#3482) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Melleket szeretnél?
Mi a baj? Nincs rá pénzed?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3496) Racecam válasza csapos2 (#3485) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is, de most minek is örülünk tulajdonképpen?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3497) Bubu79 válasza Racecam (#3495) üzenetére


Bubu79
addikt

Majdnem belefulladtam a poharamba!

Vénség: képes voltál onnan lecsúszkorálni holmi deszkákon? :Y

nike_: ne hergelj kiccsákó, mert megveszlek kilóra vazzeee ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3498) Janoska26 válasza Racecam (#3495) üzenetére


Janoska26
addikt

neeem, a jányoknak jobban áll, én asszem túl szőrös lennék hozzájuk, nomeg szemből jobban hozzáfér az ember :DD

(#3499) nike_ válasza Bubu79 (#3497) üzenetére


nike_
addikt

Neked sincs rá pézed?

JaniHuszár: Szexhirdetés? Az aláírásod. :D

[ Szerkesztve ]

(#3500) Thrawn válasza venember83 (#3490) üzenetére


Thrawn
félisten

Ejnye hát, akkor csináld egyesével és másold ki az url-eket addig valahova. Egyébként miért is nem fér el 21 tab a képernyőn? :U
Ha nagyon nem megy akkor legyen 3 ablak 7 tabbal, vagy 7 ablak 3 tabbal :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.