Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 21 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) I_Am válasza Sianis (#4043) üzenetére


I_Am
veterán

Má megint miért pont én? ;] :DD

Azt hiszem ujra le kell vágnom a hajam, hogy sittes fejem legyen. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4052) ngabor2 válasza fokukac (#4047) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Te is inkább mindenféle afrikai országokba mész, ahelyett, hogy a PH!-táborba jönnél:P Jó szórakozást!

(#4053) Sanya


Sanya
nagyúr

re

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4054) Sanya válasza TéKrys (#4049) üzenetére


Sanya
nagyúr

hja, látnia kellett volna előre :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4055) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A Vuk letölthető valahonnan könyv formában? Vagy legalább szövegként? A MEK-ben nem találtam, a google se adott értelmes találatot.

(#4056) erdeya


erdeya
senior tag

Szervusztok!

Voltam ma dokinál. Megnézte a lábikóm és rálegyintett, majd azt mondta: -Jó ez!

Felirattam vele ilyen bokarögzítő csetreszt, de nem tudom, hogyan kell ehylesen feltenni. A használati útmutató kb. annyit ír, hogy tegyük fel és hordjuk.
Volt már ilyen valakinek? Mert akkor feltennék pár egyszerű kérdést.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4057) TéKrys válasza erdeya (#4056) üzenetére


TéKrys
senior tag

A ''csetreszt'' az orvosi szaknév? :F

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4058) erdeya válasza TéKrys (#4057) üzenetére


erdeya
senior tag

Persze :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4059) Esmein válasza erdeya (#4056) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én úgy hallottam százas szögekkel kell rögzíteni. Vannak is rajta ilyen kis lyukak.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4060) TéKrys válasza Esmein (#4059) üzenetére


TéKrys
senior tag

Nem biztos. Két fajtája van. A lyukas és a nem lyukas. Ha esetleg nem lyukasa van akkor azt pillanatragasztóval tudja rögzíteni. Vagy hogy jól tartson a fáslival a bokát a szék lábához kel erősen rögzíteni, majd 2-3 napig úgy hagyni.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4061) Grafiqs válasza TéKrys (#4060) üzenetére


Grafiqs
őstag

És néha sós-ecetes lével öntözni sem árt a kiszáradás ellen. ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4062) ngabor2 válasza TéKrys (#4060) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én meg olyan módszert hallottam, hogy a fájó testrészt le kell vágni, és 1-2 hónapig gipszágyban kell tartani. Egyrészt ha nem fáj, akkor könnyebb használni :P Ha meg meggyógyult csak visszateszed a helyére és kész:DDD

(#4063) I_Am válasza Grafiqs (#4061) üzenetére


I_Am
veterán

Csak a csavaros példányt, a másikat a lelazulás ellen betonozni kell, lehetőleg vízparton, mert ott a pára miatt gyorsabban és jobban köt. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4064) Loretto válasza erdeya (#4056) üzenetére


Loretto
veterán

Vizuális típus vagyok... :U Csetresz?

I am: Te napról napra.... ;) Felszívódik a festék? :D

Soirée...

(#4065) I_Am válasza Loretto (#4064) üzenetére


I_Am
veterán

Komolyan néha csak ülök és értelmetlenül nézem mit írsz. :U

A fogalmazásaid hagynak némi kivetnivalót...;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4066) ngabor2 válasza I_Am (#4063) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Esetleg áztatni is lehet a már megkötött betont. Legpraktikusabb 3-4m mély víz legalján, ahol a nyomás összetartja. Minimális áztatási idő: 1 nap :C

Ja, és senki nem kíván neked semmi rosszat, erdeya;];]

(#4067) Grafiqs válasza I_Am (#4063) üzenetére


Grafiqs
őstag

A beton nem a legjobb megoldás mert nehezíti a mozgást. Ezért én a levágással és külön gipszágyba tétellel értek egyet. Akkor tuti nem fáj, legalábbis a bokád. Tudod a nagyobb fájdalom mindíg elnyomja a kissebbet.

A soron következő műtéteidről is számolj majd be. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4068) Loretto válasza I_Am (#4065) üzenetére


Loretto
veterán

Nem vitázom. Nem tudod alkalmazni az értő olvasást megfelelően. Punktum :)

Soirée...

(#4069) erdeya


erdeya
senior tag

A megelőző pár hozzászólás tanulsága: ... a jelenlevők egyike sem ért a bokarögzítőhöz. Azért köszi, hogy megpróbáltátok :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4070) ngabor2 válasza Loretto (#4068) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt már én se értem :P;):C

(#4071) I_Am válasza Grafiqs (#4067) üzenetére


I_Am
veterán

Épp ez az, hogy nehezíteni kell a mozgást, nehogy megerőltesse. Ngabor kiegészítésével már tökéletes hatás érhető el a gyógyulás érdekében.

10 sebészből egy híjján 20 ezt ajánlja. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4072) ngabor2 válasza erdeya (#4069) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Dehogy nem! Nézd meg, mennyi használható alternatívát javasoltunk. Sorba kezdd el kipróbálni őket!:P

(#4073) Grafiqs válasza erdeya (#4069) üzenetére


Grafiqs
őstag

Most miért vagy ilyen? :F
Itt mindenki _csak_ a javadat akarja. :DDD;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4074) erdeya


erdeya
senior tag

Addig jó, amig nem kell nektek ilyen csetresz.
Mert egyszer esik, ami esik és akkor egtanulnátok, milyen macerás is egy ilyet felvenni.
Ráadásul még mindig fogalmam sincs, jól csinálom-e :(

szerk:
Közben rájöttem mi a gond! Malac lábra adták, de nekem ugye bocilábra kell :))

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4075) Szalma válasza erdeya (#4069) üzenetére


Szalma
őstag

(Passzítsd föl a lábodra kétoldalt, úgy, hogy kényelmes legyen. Aztán a kapott tépőzáras szalag(okk/)gal tekerd körbe, amilyen szorosan csak tudod. A gumis szalagot a talpad alatt átvezetve, a lábfejen keresztülhúzva, majd az Achilles-ín mögött keresztezve rögzítsd a tépőzárjával. Ja, a két fix elem között a ''csacsifület'' értelmes módon beállítva látszik, hogy kell felrakni.

Persze csak akkor igazak a felntiek, ha tépőzáras példányt kaptál...)

Szeretettel:
Szalma

(#4076) erdeya válasza Szalma (#4075) üzenetére


erdeya
senior tag

tépőzárasnak tépőzáras, de nem egészen az a típus, amelyikre te gondolsz.
A fő kérdésem tulajdonképpen csak az lenne, hogy a két oldalsó műanyag merevítő milyen magasságban legyen? Földtől 1 centire induljon, vagy fentebbről? Mert amikor igazán jó tartást biztosít, akkor a műanyagok alja kopoga földön :(
Ha feljebb rakom, ahogy igazából kivánkozna, akkor meg nem érzem úgy hogy tartana.
Vagy csak én érzem rosszul?

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4077) Tithian válasza Alvin_ti4200 (#4033) üzenetére


Tithian
őstag

Én Apranax-ot szedtem, az elég hatékonyan elnyomta a fájdalmat. Persze a non-plus ultra a hideg víz, de nem lehet állandóan friss víz a számban. A fogam akkor egy jó hétig fájt, aztán elállt a fájdalom, majd mostanában (egy évvel a fájások után) csendben kijött.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#4078) Szalma válasza erdeya (#4076) üzenetére


Szalma
őstag

(Úgy rakd, hogy kényelmes legyen a bokádnak. A szorító szalagok fogják rögzíteni a lábad. Mi a difi az általam írthoz képest? Térdigérő vagy csak pici?)

Szeretettel:
Szalma

(#4079) erdeya válasza Szalma (#4078) üzenetére


erdeya
senior tag

Csináltam róla képet...
Bővebben: link

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4080) Szalma válasza erdeya (#4079) üzenetére


Szalma
őstag

(Ezt adták a bokádra? Mennyit gomboltak le rólad? Jól látom, hogy gumis?! Ez a bokádat egészében soha nem fogja megfogni, de ha felteszed kényelmesen, nem fog tudni oldalra billegni a lábad. Azt hittem valami orvosi eszközről van szó... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#4081) erdeya válasza Szalma (#4080) üzenetére


erdeya
senior tag

Felírták receptre. 1000 forintba kerül és légpárnás, ahogy a képen is látszik.
A pántok nem gumisak, fix szalagok, tépőzáras véggel. Jól meg lehet szorítani őket, azzal nincs hiba, csak nem tudom, milyen magasságban kell hordani.
Hol legyen az alja? Éppen hogy csak ne érje a földet? Vagy feljebb?

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4082) Szalma válasza erdeya (#4081) üzenetére


Szalma
őstag

(~2cm a földtől. Hajrá!)

Szeretettel:
Szalma

(#4083) Grafiqs válasza erdeya (#4081) üzenetére


Grafiqs
őstag

Véleményem szerint ha térded fölé helyezed kicsivel, úgyhogy a vádlid (helyét) ne bántsa, akkor a tőgyednek sem lesz útban, ergó kényelmes viseletet ad. ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4084) erdeya válasza Grafiqs (#4083) üzenetére


erdeya
senior tag

Nem nevettem... :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4085) ngabor2 válasza Grafiqs (#4083) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak felvilágosításképpen: a fiú bocinak nincs tőgye :P:C

(#4086) erdeya válasza ngabor2 (#4085) üzenetére


erdeya
senior tag

ki mondta, hogy fiú vagyok ? :D

Különben is... ez diszkrimináció. Követelem, hogy a fiú bocik is hordhassanak tőgyet! LOL :DDDD

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4087) Szőrös  válasza erdeya (#4086) üzenetére


Szőrös 
veterán

akkor menj vissza dokihoz s kérjél tőle receptet felcsatolható tőgyhöz. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4088) Grafiqs válasza erdeya (#4086) üzenetére


Grafiqs
őstag

Valóban lehetsz akár hermafrodita boci is. Talán innen van a vér előtag. :DDD:DDD;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4089) Rez_Grof válasza Szőrös  (#4087) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Aztán menjen el a APEH-hoz, mert ott meg is fejik. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4091) erdeya


erdeya
senior tag

Fejezzük be a vérboci szarvának piszkálását, mert könnyen felöklelhet titeket. :P

Most ismét megpróbálom felhelyezni (nem, nem a tőgyet) a csetreszt a lábikómra. Remélem most sikerül helyesen.
Szurkoljatok :B

Hoppácska! Most nézem, hogy hiszen őstag lettem! Juppííí!

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4092) ngabor2 válasza erdeya (#4091) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hajrá, Vérboci!
Hajrá, Vérboci! :C:C
(:P)

(#4093) Esmein válasza Kalandor (#4090) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még nem tudom mit jelent a revidiálás, de ki fog derülni. (tüdídűdídűdídű)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4095) Vangelis válasza Kalandor (#4090) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mijaz a cset:D???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4096) a_tesz válasza Esmein (#4093) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Bővebben: link

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4097) erdeya


erdeya
senior tag

Hát fiuk, lányok az orvostudomány bekap6ja.

Ez az állítólagos bokarögzítő nem rögzít semmit. Vagy csak én nem tudom megfelelően használni. De hogy miért nem lehet egy ábrás használati utasítást mellékelni, az rejtély.
Arról nem is beszélve, hogy a pántja máris elszakadt, olyan gyenge anyagból van. Akkor hogyan kéne megszorítanom? Szóval viszem vissza. Babzsák meg! :(((
Nagyon idegesít, hogy 2005-ben nem tudunk normális dolgokat gyártani...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4098) ngabor2 válasza erdeya (#4097) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Keresd meg a címkéjét, amire rá van jrva, hogy made in china...

(#4099) erdeya válasza ngabor2 (#4098) üzenetére


erdeya
senior tag

...ez kérlek erősen méd in budapest :(

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4100) ladybug válasza erdeya (#4097) üzenetére


ladybug
őstag

Bocsi, de a neten nincs v.mi róla?
Bővebben: link
pl ez?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 21 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.