Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#1451) zsigee válasza hoember 2 (#1450) üzenetére


zsigee
tag

Ok, köszi, jelentkezek, ha aktuális. Nem tőlem függ!!!
Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#1452) dobiStrike


dobiStrike
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy gép: acer aspire 4937g
link: http://www.usanotebook.hu/index.php?&tpl=product&prid=12110

A nagy - nagy gond, az NVIDIA G105M VGA drivert amit nvidia oldalról szedek (geforce 100m notebooks xp32bit) le egyszerűen nem lehet feltelepíteni.... kiírja nem kompatibilis ez a driver ezzel a hardverrel... mondanom sem kell vista és win7 alatt ez a probléma nem áll fenn.
régebbi driverekkel is probálkoztam 179.es de ugyanez.
erre vki megoldás?

Köszönöm előre is a tanácsokat.

(#1453) xcbiker válasza dobiStrike (#1452) üzenetére


xcbiker
addikt

mert mindig célszerű először a notebook gyártó driverét felpróbálni.
[link]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1454) dobiStrike válasza xcbiker (#1453) üzenetére


dobiStrike
csendes tag

köszönöm, működött

[ Szerkesztve ]

(#1455) DoP


DoP
csendes tag

Compaq evo n610c, meg sem nyikkan. Javíttatni valahol? Bontásra? Valakinek valami ötlete, plíz!

(#1456) Csöves


Csöves
senior tag

Nem tudom mit követtem el, de az egér nem akar működni.
Eszközkezelőben ott van, azt írja semmi baja mégis a képernyő közepén ál az egérkurzor.
Mit csináljak?
Emachines 510

Aquila non captat muscas.

(#1457) xcbiker válasza DoP (#1455) üzenetére


xcbiker
addikt

szoktam ilyesmmiket.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1458) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy akadozik a gépem?
Vagyis: az egeret amikor mozgatom, akkor néha ahelyett, hogy folyamatosan mozogna ugrik egyet. A hiba másik megjelenése az, hogy ha videot játszom le (divx, xvid, dvd), akkor az különböző helyeken megakad, egy pillanatra.
A konfig: 1,6GHz-es banias, 512MB ram, fujitsu 40GB, a gép egy ibm x31-es. Op rendszer: XP SP2.
Segítség!

piadex2

mod: a gépet ma kaptam használtan, a múltját nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#1459) alfa147 válasza piadex2 (#1458) üzenetére


alfa147
tag

Nekem a régi laptopom csinálta ezt tele volt szeméttel. Én leformáznám és újraraknám az egészet miután a multját se ismered.

(#1460) piadex2 válasza alfa147 (#1459) üzenetére


piadex2
senior tag

Hello!

Én azzal kezdtem, hogy leformáztam a hdd-t, majd felraktam az xp-t.
Tehát ez most nem megoldás, azért kösz a tippet.
Várom az ötleteket,
minden segítséget köszönök előre is:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#1461) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az mitől lehet hogy a 3 hete vett Asus f5sl-ap344 notim a következő hőmérsékleti adatokat produkálja?

Alapjáraton(netezés, msn, vagy filmnézés közben)

GPU: 55-60 fok
PROCI: 60-70 fok
Vinyó: 52-55 fok

Ha meg játszok komolyabb játékokkal GPU-CPU külön külön akár 80 fokig is felmegy.

Ezeknél a gépeknél ez a normális, vagy valami gond lehet hűtéssal(venti egyfolytában megy)

Alápakoltam a hátsó lábakat 10-10 centire de csak 1-2 fok a különbség.

Valakinek valami ötlet?

:F

Live-Die-Respawn

(#1462) hoember 2 válasza oriic (#1461) üzenetére


hoember 2
aktív tag

újonnan vetted? Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha használt a gép akkor elképzelhetö hogy koszos és nem képes a 100% os hütésre.
3 hete járt nálam egy hölgy a notijával dettó ez volt a hiba. Szétszed, vastag porcicák ki és lám mindjárt jól hűtött

Ha nem használt a masina akkor sem kell nagyon megijedned, hisz alapból is van vagy 35 fok igy nyáron, erre még rájön a gép üzemije pláne ha játszol vele. Az én nitim 48-57 fokon muzsikál és még sincs baja

mondjuk a 80 fok már egy kicsit sok, de egy komolyabb terhelésnél elképzelhető hogy ez normális

Gyártó oldalakon van néha teszt olvasd át ők mit írnak

(#1463) oriic válasza hoember 2 (#1462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljesen új gép.

Nem tudom miért melegszik. Mindegy fizukor veszek alá egy Enermax Aeolus cooling pad CP001G-B hűtőt talán majd lehűti valamelyest.

http://www.cd-dvd.hu/cooler-fan-huto/enermax-aeolus-cooling-pad-cp001g-b-silver.html

Live-Die-Respawn

(#1464) hoember 2 válasza oriic (#1463) üzenetére


hoember 2
aktív tag

ártani nem ártasz vele az biztos

(#1465) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!

AS7738G-nél adott 3 partíció. Kikapcsolás után, kihúzom a töltőt és kiveszem az aksit, majd simán töltöről indítom, a sajátgépben eltűnik 2 partíció és csak a "C"-marad meg, amin az oprendszer van... :W
Amúgy gyári vista van rajta, és a lemezkezelőnél a két eltűnt partíció mérete összeadódva látszódik "kifogástalan eisa konfiguráció"néven, de nem lehet vele semmit csinálni... :W Egyáltalán mi a franc az az eisa konfiguráció?
Tehát elfelejti a partíciókat a gépem, ha kiveszem az aksit???Vagy mi a fene???

(#1466) hoember 2 válasza Rotor82 (#1465) üzenetére


hoember 2
aktív tag

Ami particiód eltünik azt tedd aktiv particióvá, utána kapcsold ki

(#1467) rroolleerr


rroolleerr
csendes tag

Hali,
van egy asus f3jr laptopom. Windows 7 volt rajta, de bedöglött! Újra szerettem volna telepíteni, de a telepítés közben nem voltam végig gépnél. Mikor vissza mentem az asus bejelentkező képernyője fogadott. (asus logo + intel logo). Innen nem hajlandó tovább lépni a gép! Még windows-s telepítő cd-vel sem!! Ilyenkor mi lehet a baj??

(#1468) hoember 2 válasza rroolleerr (#1467) üzenetére


hoember 2
aktív tag

vinyó ki nagy gépbe be és meglesni mi is van vele

(#1469) SeniorTilla válasza hoember 2 (#1468) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, nekem is volt már ilyen. A win7 egy 100MB-os indító partíciót használ, az kavarhat be. HDD ki, mobilrack és teljes gyalu, azaz partíciók, az összes partíció eltávolítása. Utána notiba vissza, és menni fog az install.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1470) rroolleerr válasza SeniorTilla (#1469) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Aha_! ŐŐ, az asztali gépnél sajnos csak egy csati volt a winyonak. Az asztali gép winyoja helyére va notiét tettem és így indítottam el a gépet. A win 7 szinte teljesen feltelepedett még a notinál, már csak egy két beállítás volt hátra. Azt megcsináltam, magyar nyelvűsitettem és tökéletesen ment. Utána a notiból kivettem a a winyot visszatettem az asusba és nem volt jó. Amint bekapcsolt a gép ismét megállt az asus feliratnál.

Ha letörlöm a partíciókat, van rá esély h akkor jó lesz?? Tudom, azt írtad, hogy úgy csináljam, de mikor láttam hogy a win7 szinte már feltelepedett gondoltam megpróbálom hátha jó lesz. De ugye nem. Esetleg a biosnak ilyenhez lehet valami köze???

Üdv.

(#1471) SeniorTilla válasza rroolleerr (#1470) üzenetére


SeniorTilla
veterán

próbáld meg kivenni a notiból az ODD-t, de ez csak egy ötlet (régebben ha ODD hiba volt, ez általában bevált)

Egyébként milyen asztali géped van, hogy csak egy sata vagy ide csatija van? Ez érdekes...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1472) rroolleerr válasza SeniorTilla (#1471) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Hali,
szerintem rosszul fogalmaztam:) A tápegységen van egy sata számára alkalmas csatlakozó. Az alaplapon nyilván több (ha minden igaz 4 darab is van).

Ok, azt megpróbálom.

Az asztali gép valamilyen Packard Bell típus. Celeron 3.2GHz, 1Gb memória, ATI Radeon Xpress 1100as videó kártya, 160Gb hdd

Üdv

(#1473) rroolleerr válasza rroolleerr (#1472) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Elkezdtem szétszedni a notit. Két fedelet sikeresen levettem (winyo és memória részen). Viszont, ahogy néztem ez nem elég, a teljes burkolatot le kéne szedni, h odaférjek a meghajtóhoz. Valahol van még 2-3 csavar amit nem találok. Próbáltam széthúzni, de látszik, hogy a jobb oldalán (hdmi csatlakozó körül) ill a bal oldalán a dvdnél még fogja csavar.

(#1474) rroolleerr válasza rroolleerr (#1473) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Ja és mikor elindul a gép f2-t ütve bejön egy ablak. Ott kiírja h a dvd-tt és a winyot felismeri

(#1475) rroolleerr válasza rroolleerr (#1474) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Itt a képernyő, amit f2 nyomása után látok: Elvileg a post futásáról ad eredményt..
Hátha valakinek többet mond vagy észre vesz valami hibát..

[ Szerkesztve ]

(#1476) hoember 2 válasza rroolleerr (#1473) üzenetére


hoember 2
aktív tag

nincs olyan noti ami úgy van megoldva hogy ahoz hogy kivedd belőle a hdd-t szét kéne szedni az egészet.

160 gigas Sata vinyó van a gépedben, simán rakhatod normál gépbe mivel ugyanakkora a csatik mérete

[ Szerkesztve ]

(#1477) SeniorTilla válasza hoember 2 (#1476) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az ODD általában egy csavar. Egy CD-lemez piktogram van a csavar mellett.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1478) SeniorTilla válasza rroolleerr (#1475) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Apropó, talán egyszerűbb lenne egy MÁSIK HDD-vel kipróbálni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1479) rroolleerr válasza SeniorTilla (#1478) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

A másik hdd nem jött össze. Az asztali gépé nagyobb méretű, mint a laptopé. AZ adatkábelt még rátudtam volna biggyeszteni, de tápkábelt nem.
Egyik ismerősömnek a laptopját néztem, de övé még a régebbi csatlakozással rendelkezik.
Amit belinkeltem ábrát, azon nincs semmi különös, ami valamilyen hibára utalna??

(#1480) SeniorTilla válasza rroolleerr (#1479) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez a kép azt jelenti szerintem, hogy a HDD-t felismeri, de már kezelni nem tudja. Lehet, hogy csak logikai hiba van, ezért kellene teljesen letörölni róla minden partíciót. A win7-tel egyszer nekem is volt ilyen problémám, és a partíció eltávolítása oldotta meg. A win7, ahogy korábban is leírtam, egy külön 100MB partíciót használ bootoláshoz, ha ezzel valami gond van, nem tud bootolni.

Még azt nézd meg, hogy belépsz a biosba és átállítod a bootolást, hogy csak CD-ről bootoljon, és tegyél be egy XP install lemezt, felbootol-e.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1481) rroolleerr válasza SeniorTilla (#1480) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

Hali!

Megoldodott a probléma!!Köszönöm szépen a segitséget!! Bár nem volt egyszerű! Elég kellemetlen volt kb 30Gb-ot DVD-re kiirni (sajnos az én esetemben jobb megoldás nem volt). Azt a partició törlést csak a win 7 telepitőjével tudtam elvégezni. De lényeg,h most ujra jó!

Esetleg még annyi, h mitől lép ilyen fel??

Üdv: Roland

[ Szerkesztve ]

(#1482) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

Lenne egy problémém. Van egy frissen vásárolt ASUS N50VN notim. A gond az lenne, hogy a Realtek HD Audio Manager azt íra, hogy mindig dugva van egy jack csatlakozó a notiba, holott nincs is. Ezért a belső hangszóró sose szól, csak a külső hangszóró vagy füles.

OS újratelepítés, driver újratelepítés, BIOS frissítés megvolt.

Ha valakinek bármilyen ötlete van kérem ossza meg.

Üdv. sanzi

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1483) hoember 2 válasza sanzi89 (#1482) üzenetére


hoember 2
aktív tag

Fogj egy bármilyen fülest és kezd ki be dugdosni az aljzatba, lehet hogy csak az érintkező akadt fel és kell neki, egy kis mozgatás hogy újra a helyére ugorjon.
Egy kicsi mechanikus fül/fémlapocska ami ami kikapcsolja a belső hangszórókat mikor beledugsz egy külső cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#1484) VD


VD
őstag

Adott egy kívül HP belül Compaq NX 9010. Celeron 2,4 256MB ram XP-vel.
Tetű lassú lett. Kb. 5 éve használom munkára és netre. Íróasztalon van. 3/4 éve megadta magát a vinyó így az szervízben lett cserélve, elöttem szedte ki és tette be az újat a szervízes. A jelenség úgy 3 hónapja kezdődött, nem közvetlen a szervíz után. Irgalmatlan lassú lett. Bootolás a korábbi idő duplája. Programok megnyitása gyakran percekig tart. Új eszköz, program telepítése közben gyakran lefagy a telepítő.
Elsőre nyomtam egy töredezetség mentesítést, de semmi haszna. Volt egy teljes formázás XP újrahúzás, de semmi javulás. A kevés ramra is gondoltam, de korábban normálisan működött.
Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet a megoldás?

(#1485) hoember 2 válasza VD (#1484) üzenetére


hoember 2
aktív tag

99% hogy rossz a vinyó ami a gépben van

(#1486) VD válasza hoember 2 (#1485) üzenetére


VD
őstag

Fasza! :O
Létezik, hogy pár hónap alatt megadta magát egy állítólag új vinyó?
A csere után közvetlenül még jó volt, 2-3 hónappal később jött elő a gond.
Vagy gondolom valami félig javított használt szart tett bele a cserekor, és azt mondta rá, hogy új.

Esetleg valaki tud BP belvárosában egy megbízható szervízt? Ahol megcsinálják és nem basznak át?

[ Szerkesztve ]

(#1487) hoember 2 válasza VD (#1486) üzenetére


hoember 2
aktív tag

Pár hónap? Ne butáskodj, van olyan hogy kihozod a boltból, hazaviszed bekötöd és szektorhibás holott még nem is használtad. Nem egy ilyennel találkoztam.

Mekkora vinyó kellene a gépbe?

(#1488) sanzi89 válasza hoember 2 (#1483) üzenetére


sanzi89
addikt

Ezeket már megcsináltam, nem sok sikerrel.

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, ahol adtak egy linket amin be tudom jelenteni a hibát. Ez a link a www.asus.hu/erema . Jelen pillanatban ezen oldalon egy "
Elnézést kérünk!
Az oldalon épp karbantartási munkákat végzünk, kérjük, térjen vissza később! "
szöveg fogad. Hol tudnám bejelenteni a hibát, hogy jöjjön futár a notiért és megcsinálják?

Üdv. sanzi

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1489) VD válasza hoember 2 (#1487) üzenetére


VD
őstag

Remek. Akkor így jártam. :(

Nem kell, nagy kb. 20 giga körül bőven elég. Főleg doksik és táblázatok vannak rajta, annak meg nem kell annyi hely. A fontosabb adatok már ki vannak írva.

(#1490) hoember 2 válasza VD (#1489) üzenetére


hoember 2
aktív tag

Hozd el hozzám, meglesem mit tehetünk az ügy érdekében

Katt a nickemre és ott vannak az adataim, vagy csörögj rám és megbeszéljük a továbbiakat

06/20/393-94-46

(#1491) xcbiker válasza VD (#1486) üzenetére


xcbiker
addikt

Ajánlom magamat. :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1492) kali válasza sanzi89 (#1488) üzenetére


kali
legenda

(#1493) sanzi89 válasza kali (#1492) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi.;)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1494) SGTech


SGTech
csendes tag

Hello

Nekem van egy FS Amilo PA 1510-es notim!

A következő bajom van vele:
Különös sercegő, ciripelő hangot ad ki a jobb felső hangszóró irányából, ami alatt a hűtő is található. Úgy vettem észre, hogy terhelésre csinálja, ablakmozgatás windowsban, stb...
Valakinek volt már hasonló problémája? Már nem garis a gép.

A másik gondom pedig, hogy csak úgy töli az aksit, ha kitámasztom alulról a töltő csatlakozót, de ott gondolom valami kontakt hiba lehet, csak ahhoz, hogy meg tudjam nézni teljesen szét kellene műteni :S Egyenlőre a fentebb említett "zaj" jobban zavar, ha valaki tudna valamit mondani azt megköszönném!

(#1495) KEViN007


KEViN007
tag

Sziasztok!

Kb. 2 éve vettem Acer Aspire 5730Z típusú laptopot, és egy alkalommal véletlenül egy régebbi típusú laptop töltőjét kötöttem rá (Aspire 5100). Azóta ha feltöltődik az akkumlátor és leveszem töltőről, majd bekapcsolom, akkor az üzemideje változatlan marad. Viszont abban az esetben, ha feltöltődés után leveszem töltésről, majd ezt követően néhány óra elteltével bekapcsolom, akkor ismét azt jelzi, hogy lemerült állapotban van a telep. Mintha lemerülten hagytam volna a telepet, miközben teljes töltöttségi szintnél húztam ki és feltöltés után kiapcsolva hagytam.

Találkoztatok már ilyesmivel? Ötletek javaslatokat várnék azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnám vissza állítani eredeti állapotára az akkumlátort.

Előre is köszi!

(#1496) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Acer TravelMate 7514 WSMi

2007. július (a 7520 sorozat már megjelent akkor, de én inkább ezt vettem, mert ebben volt videokártya is...)

Hiba1:
A zsanér nagyon szoros, örültem is neki, hogy nem fog lekókadni. Kár volt, ugyanis a bal oldalon kiszakította a menetes perselyt a műanyag hátlapból. Rommá tört belül, lecsukás erőltetve ment volna csak, de a zsanér nem csukódott össze, emiatt az LCD keret és a hátlap szétnyílt ilyenkor. 1 éves kora után történt. A vicc, hogy DTR-ként van használva, kb. az 50 lecsukásnál tört szét teljesen. Ez nagyon durva hiba!

Hiba2:
A Broadcom BCM94311MCG mini PCI-x WLAN kártya kb. 5TB forgalom után folyamatosan dobta a kapcsolatot. A noti 7/24 torrent kliens, minimális állásidővel.
Ez is ciki, bár mivel csak 4000Ft egy ilyen kártya, belefér...

Hiba3:
Az Optiarc AD7520 DVD-multi drive kb. 150db DVD után már bizonytalanul ír = használhatatlan.

Bár megvettem a +2 év garancia kiterjesztést 18e-ért, nem küldtem vissza. Házhoz jönne a futár, de min. 2 hétig rajta ülnének (per hiba...) és végül közölnék, hogy én vágtam földhöz, ezért ugrik a jótállás. Természetesen karcmentes a gép, még a fóliák is rajta vannak! Huzat sem érte, nemhogy kisebb ütés.

A törött perselyeket epoxi-gyantával visszaragasztottam, ill. megerősítettem a másik oldalt, hogy tuti legyen. A zsanérokat beolajoztam, de továbbra is nehezen jár. De most jó.
A WLAN kártyát már megrendeltem, egy Intel ProWireless lesz a Broadcom helyett, 6e pénz lesz.
A DVD-író 6-8e lesz.

Garancián túli szerviz 35-60e Ft-ért gondolkodott volna rajta, szartam rájuk, még rendes ajánlatot sem voltak hajlandók adni (EC-CO Kft.)

A gép egyébként 246e-be került két éve, a fos minőséget leszámítva roppant jó ár-érték arányú volt, a teljesítménye ma is elegendő. (17", Turion64 X2 TL-56, 2GB RAM, 160GB HDD, nVidia Go7600, azóta 500GB HDD, 4GB RAM és 8600GT van benne, és talán kicseréltetem egy WUXGA panelre is az LCD-t, mivel a gépet a nagy értékvesztés miatt érdemesebb fejlesztgetni, mint eladni nagy buktával)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1497) VD válasza hoember 2 (#1490) üzenetére


VD
őstag

No a hiba forrása valóban a vinyó volt.
Kollégám kicsit jártasabb a számítástechnikában. Ideiglenesen kicserélte a hibásat egy működő vinyóra és voilá ismét a régi sebességgel fut a gép! :DD Holnapra meglesz az új hdd ami véglegesen belekerül. Nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű egy hdd csere 5 csavar 2 kábel. :U

(#1498) Csizy


Csizy
csendes tag

Sziasztok!

Ti vagytok az utolsó menedékem...

Van egy Toshiba satellite L300-as gépem kb. fél éve vettem (2Ghz,2Gbram).Megvételkor Xpt akartam rátenni,ami fel is megy,de baromi lassú.Egy okostojásnak odaadtam,ő megcsinálta és ment minden rajta szépen,aztán egyszercsak lefagyott,a rendszer összeesett én újraraktam de megit lassú.Persze okoska elsőre se árulta el,hogy hogyan csinálta meg.
A lassúság vagy a ram vagy a vinyó hibája lehet,lassan tömörít ki,a filmek akadnak,mindegy milyen kodeket használok,youtube-os videókat is hiába próbálok nézegetni.A vinyó satas,azt mondják valami driver kéne hozzá,de már abból is próbáltam párat....bekapcsolásnál is akad a hangja... segítsetek!!4

Köszi! :W :W

(#1499) hoember 2 válasza Csizy (#1498) üzenetére


hoember 2
aktív tag

Szia

Ugyanez a gépem van. Dobj rá egy Vistat gond nélkül fog üzemelni

(#1500) Csizy válasza hoember 2 (#1499) üzenetére


Csizy
csendes tag

Hali!

Jó tipp de ilyen apróságon már túl vagyok,persze nem megy... :(
Ugyan olyan lassú...egy 700MB-os film egyik partícióról a másikra (áthelyezés,másolás) legalább 4 percet vesz igénybe:(

Egyéb ötlet??

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.