Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#1551) Mr Paris


Mr Paris
tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy Compaq evo n1015v laptop amibe lcd adatkábelt cseréltem nem rég, összeraktam és nem akar elindulni, a akksi töltéskor világító led villan gyasan oylan 13-14 kb. és ennyi.
Az a vicc, hogy a kijelző dolgain kívül nem lett nyúlva semmihez. Már próbáltam a kijelző kábeleit lehúzva is hátha , de akkor sem indul, csak villog.

Esetleg van valakinek ötlete mi lehet a gond?

Service manualt nem találok , sehol a neten, még arr gondoltam beszéleka hp magyarországgal hátha tudnak küldeni.

előre is köszi a tippeket
üdv

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1552) tserrof77 válasza Roxy27 (#1520) üzenetére


tserrof77
senior tag

Szia!

Van nálam egy 5315-ös, aminek defektes az ODD vezérlője (folyamatosan világít a LED-je), és "eltűnt" a hangja. Tudsz segíteni a javításában? Ja, meg egy beázott 5720Z alaplap is lenne...

András

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#1553) tserrof77 válasza raver (#1550) üzenetére


tserrof77
senior tag

Azt hiszem, ez az ún. BGA forrasztás hiba, amikor leválik a chipset. Xcbiker kolléga fog tudni elméletileg neked is. Most jött nekem is egy Amilo 1705, dettó ugyanez. Ha erősen nyomom, néha elindul :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#1554) Mr Paris válasza Mr Paris (#1551) üzenetére


Mr Paris
tag

Nincs tippe senkinek? :( Sajna nem volt időm vele foglalkozni az elmúlt 2 napban szóval h még most lenne ötlete valakinek azt örömmel fogadom :)

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1555) Baboka


Baboka
tag

helló egy olyan kérdésem lenne hogy tunátok mondani egy gyors és aránylag olcsó notebook szervizt pesten?

előre is köszi!

(#1556) gaboca7


gaboca7
csendes tag

Sziasztok
van egy Gericom Blockbuster Mobility Radeon laptopom.
Az utóbbi időben olyanokat csinál hogy a kijelzője elhalványul szinte majdnem fekete alig látszik valami.van mikor lehajtom .vissza és jó de van mikor újra kell indítanom.Mi lehet a gond.Érdemes ezt javítani. :F

(#1557) Zsolti1987


Zsolti1987
aktív tag

Sziasztok!
Fujitsu Siemens amilo pi 1536-os gépem van 2gb ram, ati x1400-as videokari.

Mai naptól az alábbi hibaüzenettel találkozom:

Hardware Malfunction
Call your hardware vendor for support
NMI parity check/memory parity error
This system has halted

Indításkor elkezd csikozni a kép, majd miután betölt a windows xp, jönne az üdvözöljük, akkor jön be ez. Minden indításra. Másik rammal próbáltam ugyanez. Csökkentett módban indul, és nem csikoz.

Videokártyára vagy alaplapra gyanakszom

Nagyon fontos lenne, mert éppen diplomát írok és minden nap használnám.
Ha bárkinek van vmi ötlete, az létszi írjon, akár ide is:
zsolt.virag@gmail.com

Nagyon-nagyon szépen megköszönöm bárminemű segítségeteket!

ja és csak a poén kedvéért tegnap elfolyt az olaj a kocsimból, reggel megált az órám, délután meghalt a gépem. Mi következhet még? Már fel se merek kelni reggel.... :(

(#1558) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Kéne egy kis seggítség.
Szétszedtem a gépem(MSI L735) vga csere miatt.
A vga csere meghiúsult, volt egy pont ahonnan nem lehetett tovább szétszedni a gépet. De nem ez a lényeg.
Szal összeraktam, bekapcsolom és nincs kép... Hdd működik, hallásból a szokásos tesztek lemennek, de amikor meg kéne jelennie a képnek nem történik semmi.
Mindenre vigyáztam, a kijelző kábeleire különös tekintettel.
Mindent visszaraktam a helyére, bár nem sok minden volt, amit kellett. Visszaraktam a kijelző kábeleit, a billentyűzetet, a bekapcsoló panel kábelét, dvd meghajtót, proci hűtőt mindent...
Nem tudom mi lehet a baj.
Csak egyre tudok gondolni:
-elszállt a vga
-vagy elszállt a proci
A vga-hoz hozzá sem nyúltam, úgyhogy nem értem mi baja lehet...
A procira is amikor visszatettem a hűtőt szeépen letisztítottam, és tettem rá hűtőpasztát.
Esetleg lehet az a baj, hogy a prociról a rajta lévő hővezetőt pici csavarhúzóval kapartam le? ( de nagyon vigyáztam rá, semmi karc nem keletkezett rajta, még kicsi rajta is maradt a rajta lévő hővezetőből)
Vagy az, hogy én ilyen pasztát raktam rá? Ami rajta volt az ilyen szilárdabb anyagnak tűnt. az enyém folyékonyabb volt
Vagy esetleg az, hogy kikapcsolás után kb 10 perccel már szedtem szét?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1559) loz215


loz215
csendes tag

Sziasztok!

HP compaq NC6000
kb.2006 eleje
Probléma: néha lefagy a windows, és utána nem bootol be a bios sem, de megy a ventillátor, ha viszont felemelem egy picit a winchester oldalánál (balról jobbra) akkor már betud bootolni, már 4.-re szedtem szét alaplapig és amiket mondtak a hardweres és szofveres diákok és tanárok azt már mind megnéztem (bios reset, processzor, ram, winchester)
Ha van ötletetek, hogy mi lehet a hiba annak örülnék ha írnátok, mert a szervizbe sose bíztam és nem is fogok(haverom gépét is ott vágták haza és letagadták)!
Én érintkezési hibára gyanakszom csak nem tudom hol és melyik.

Előre is köszi a segítséget!

(#1560) xcbiker válasza loz215 (#1559) üzenetére


xcbiker
addikt

Ez olyan hiba miatt van amit házilag nem fogsz tudni javítani.
priv ment...

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1561) zso2113


zso2113
csendes tag

Hello!

Van nekem egy Acer laptopom amiben meghalt a videokártyám (8600gt) .

Természetesen ki szeretném cserélni benne egy jóra. Többet kipróbáltam, de még nem találtam olyat amivel működött volna a monitora is, ha nincs benne kártya akkor fehéren felvillan a monitor. Eddig tettem bele ati x1700 ez adott képet külső monitoron, bootolt jött be Windows stb.. de a rendes monitorján semmi nem jelent meg. Kipróbáltam még a 9600mgt és a 8600gs-t/és egy ati hd3650 de egyik se adott képet és ezeket nem tudtam kipróbálni külső monitoron .

Kérdésem az lenne hogy mi lehet a probléma miért nem add képet? Esetleg lehetséges hogy egy inverter el van szállva benne vagy esetleg a bios kavar be?

Üdv. :és előre is kösz Zsolt

(#1562) Dagadék


Dagadék
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Dell Latitude D630-asom Win XP Professional-lel és vele némi problémám is... :(((
Az a helyzet, hogy időről időre elszáll a wifi és egyszerűen csak úgy tudom újra működésre bírni, hogy újrarakom a drivert. Driverfrissítéssel, BIOS frissítéssel is próbálkoztam. Ha behal a wifi, akkor nem látja az eszközkezelő és általában nem akar rendesen leállni a gép sem. A driver újratelepítésével is szoktak problémák lenni (pl. telepítő félúton befagy, nem lehet kilépni vagy bezárni, stb.). Általában a második újratelepítés szokott rendesen lezajlani.

Volt valakinek hasonló problémája? Kicsit idegesítő a helyzet... :W

"Amíg leng a lánc, meleg az ülőke."

(#1563) srtr2


srtr2
csendes tag

Üdv,

Segítséget kérnék.

Van egy 2 éves Packard Bell laptopom ami tegnap még gond nélkül ment ma meg már nincs kép csak nagyon halványan. A rendszer feláll de kép csak halványan van.

Ha valaki tud valami infot, hogy mi baja és lehet e javítani, akkor irjon.

És kb mennyi a javítás ha lehet.

köszi

(#1564) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok!

Adva vagyon egy öreg kedvenc Toshiba Satellite A80 személyében.
Már rég 1GB RAM van benne és 250GB HDD.
Az utóbbi időben két probléma jelentkezik.
1. A tapipad csak akkor működik rendesen, ha akkuról üzemel a gép, hálózatról akadozik, tulajdonképpen 1-1 másodpercre működik

2. Az USB-t folyton letiltja mindegyik windows, az xp magas áramfelvételre hivatkozik, még akkor is, ha be sincs dugva semmi.

Nem szeretnék új notit venni, mert amire használom tökéletesen megfelel, akku is rendben van még. Lenne valami ötlet, miként lehetne javítani a helyzeten? THX!

(#1565) Tom19


Tom19
tag

Sziasztok!

Egyik haverom hozott egy laptopot. Egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és azóta nem kapcsol be.

Amit csinál:
felpörög a ventillátor, vinyó, optikai meghajtó. Majd halk kattanás, képernyő villan egyet(csak a háttérvilágítás), és lekapcsol a ventillátor. minden más marad.

Namost a processzor hűtője tele volt porral, és processzor nélkül nem kapcsol le a ventillátor, és nem villan a képernyő.

Mivel nincs másik procim így megkérdezem hogy ez alaplap hiba(nem jó a processzor táp áramköre), vagy pedig a processzor sült meg.

A processzort kipróbálhatom sima asztali alaplapban? 1,6Ghz-es pentium proci, 478-as tokozású.

Köszönöm!

(#1566) Rájmó


Rájmó
tag

Sziasztok!

Egy MSI VR610X-266HU laptopom van, és a mostani időben a ventilátor zörög,darál, néha már filmnézés közben is zavaró nekem. Ja igen, a gépet 1 éve vettem, és sajnos nincs már rajta gari :(

Tud valaki valami home-made megoldást, vagy mindenféleképpen ki kell cseréltetnem? Ha igen, mennyibe fáj egy ilyen csere? :F

Privátra illik válaszolni :)

(#1567) Blue@X válasza Rájmó (#1566) üzenetére


Blue@X
senior tag

Igen, pucold ki a ventit (valószínűleg poros), vagy vegyél bele egy újat (ha elöregedett).

[ Szerkesztve ]

(#1568) zsoltinnó válasza Rájmó (#1566) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

Szia!A feleségemnek is ugyan ilyen laptopja van!szintén ez a hibája!2havonta szoktam elvinni a szervizbe!Ott beszokták kenni ilyen teflonos zsírral!Aztán egy darabig frankón megy! :K kb:3-4x kenték már meg!új ventilátort meg nem is lehet hozzá kapni!érdekes :F pedig nem régi gép! :K De rendelek én is valahonnan ilyen zsírt,és magam is megtudom csinálni!

[ Szerkesztve ]

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#1569) Rájmó


Rájmó
tag

Köszi szépen mindkettőtöknek.

Esetleg ha megtudod, hogy pontosan milyen teflonos zsír az, szólhatsz nyugodtan ;)

Privátra illik válaszolni :)

(#1570) kali válasza Rájmó (#1566) üzenetére


kali
legenda

2 év gari van a notira!

(#1571) lamajoe


lamajoe
tag

Sziasztok!

Van egy MSI wind netim, az lenne vele a gond, hogy ha leveszem töltőről (aksi 100%on, ki is írja h még 2 órát bír) pár perccel rá kikapcsol a gép, és csak akkor hajlandó újraindulni ha töltőre rakom.

Van ötlet mi lehet a gond? Előre is kösz.

(#1572) mate0217 válasza lamajoe (#1571) üzenetére


mate0217
aktív tag

Az adapterrel van szerintem gond kikéne cserélni:DDD

Akkor szokott ilyet csinálni

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#1573) zsoltinnó válasza Rájmó (#1569) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

Rájmó:Megkérdezem és meg írom mert nekem is kell! :K

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#1574) SeniorTilla válasza lamajoe (#1571) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Lehet, hogy rossz az akksid, és pikk-pakk lemerül a feltöltés után. Elő szokott fordulni, és hasonló jelenséget tud produkálni, mint amit leírtál.

Javaslom, nézd meg másik akkumulátorral.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1575) SeniorTilla válasza Tom19 (#1565) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem kipróbálhatod a CPU-t asztali gépben is. Ha belemegy a foglalatba, és jó a proci, mennie kell.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1576) lamajoe válasza SeniorTilla (#1574) üzenetére


lamajoe
tag

Szia!
Nem valószínű, ma pl este töltőn volt, most reggel levettem, aztán bekapcsoltam és megy tökéletesen, most is arról írok.

(#1577) SeniorTilla válasza lamajoe (#1576) üzenetére


SeniorTilla
veterán

akkor lehet, hogy az akksi-ról történő táplálással van a gond, ha mindig csak akksiról jelentkezik a hiba, maga az akkumulátor pedig jó

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1578) tserrof77


tserrof77
senior tag

Üdv, Kollégák!

Acer 5720ZG-ben cseréltem a gyári 8400GS-t 9300GS-re, de MXM Structure hibával 30mp-es visszaszámlálásba kezd. Gondolom, a 9300-ast hozzá kellene flash-elni az Acerhez. (MSI gépből jött a drága) Valaki tudna segíteni benne? Mert ilyet még sose csináltam :U Válaszokat előre is köszönöm. PÜ vagy akár skype: tserrof77 címen :R:R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#1579) Gyurcy


Gyurcy
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy a 2 éves Acer aspire 5720-as topim kijelzője az egyik napról a másikra zöldre változott.Vagyis ahol fehérnek kellene lenni a képnek ott zöld,és piros zsizsás az egész kép,mint amikor a tv-n nem tiszta a vétel.Már egy jó ideje túlmelegedés miatt kikapcsolgat,úgyhogy bármiféle játékra alkalmatlan,max netezés,filmnézés!Lehetséges hogy a két dolog összefügg?Előre is köszönöm a hozászolásokat!! :W :W

(#1580) tserrof77


tserrof77
senior tag

Tom19: Sajna erős alaplaphibának kinéző hiba, fu-si és Acer szokott ilyetén módon elhalálozni.

Gyurcy: A tied (is) VGA hibás. Pontosan melyik 5720? 5720, 5720Z, 5720ZG? Mert csak az utóbbi cserélhető MXM VGA-s, többi esetében alaplapcsere :U Nem mintha a 5720ZG-be olyan olcsó mulatság lenne egy MXM-es VGA panel :U:U Én is pont most javítottam egyet...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#1581) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Van agy Fujitsu Siemens Amilo Pa1538 gepem. A gondom az hogy a touch pad-om nem megfelelöen müködik. A jelenseg az hogy az eger mozgatassakor nagyogat ugrik, neha lassan vagy tul gyorsan reagal esetleg nagyobb tavolsagokat ugral vagy nem akar elmozdulni a helyeröl. Ez a touch pad hibaja lehet?

"Later Nerd!"

(#1582) kali válasza Dr.Burn (#1581) üzenetére


kali
legenda

van telepítve hozzá célirányos illesztő/alkalmazás, vagy az oprendszer által adottal jelentkezik a hiba? ha utóbbi, akkor húzz fel hozzá speciális illesztőt/alkalmazást, sokat segíthet!

(#1583) Dr.Burn válasza kali (#1582) üzenetére


Dr.Burn
őstag

A rendszer altal kivalasztott driverrel müködik. Rendben, megprobalok egy sajat drivert feldobni.

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#1584) Dr.Burn válasza Dr.Burn (#1583) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Sajnos nem sokkal lett jobb.

"Later Nerd!"

(#1585) csocso205


csocso205
csendes tag

Egy kis segítség kellene: van egy amilo xi2528-as gépem win7-tel. telepítés után minden jól működött de mostanában nem bírom leállítani a gépet. kikapcsolás után a monitor kikapcsol de a wifi led világít és a ventillátor is tovább pörög. Mi lehet a baj? Elöre is köszi a segítséget.

(#1586) alimoe16


alimoe16
csendes tag

Sziasztok! Valami hozzáértő ember véleménye érdekelne kijelző csere témában. A lényeg h van egy repedt kijelzőjü acer 1690es tipusu noti... és a kérdésem az az hogy csak a 1690es 15,4es kijelző jó e bele? vagy más 15,4 es acer kijelző is jó bele, vagy esetleg nincs különbség az acer és más márkák inverter és lcd csatijai között?(bár ezt kétlemxD)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1587) spyduck válasza alimoe16 (#1586) üzenetére


spyduck
nagyúr

Keresd meg őt privátban: [link], biztos tud segíteni.


csocso205: Egyértelmű szoftverhiba, telepítsd újra a Win7-et.

[ Szerkesztve ]

(#1588) csocso205 válasza spyduck (#1587) üzenetére


csocso205
csendes tag

Köszönöm, az lesz.

(#1589) Bandrish


Bandrish
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Lg Xnote LS50a tipusu laptopom, ami egyik napról a másikra nem kapcsol be.
Kiveszem az aksit, hálozatra dugom és a bekapcs gomb megnyomásakor csak villan egyet a power és a hdd led és ennyi. Garancia már nincs. Valakinek valami ötlet? Érdemes-e szétszednem és körülnézni....?
A válaszokat előre is köszi!!!!!

Üdv.: ASi

(#1590) #39306496


#39306496
törölt tag

Mit lehet tenni, ha érintekezőhibás lett az spdif jack csati, és ki kéne cserélni egy újra? acer 5720zg.

(#1591) LeszIttVigas


LeszIttVigas
tag

Sziasztok,

Sikerült felcserélt polaritású univerzális tápot csatlakoztatnom az Acer Aspire 5310-es laptop-omhoz.... :U
Égett szaggal hálálta meg, azóta nem tölt, sőt még a tápcsatlakozást jelző LED sem ég.

Szerintetek alaplapcsere nélkül megúszhatom a dolgot?
Az alaplapon sehol nem láttam égési nyomot.

Üdv!

(#1592) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

sziasztok
Használok pár napja egy ASUS K50IJ notebookot, Win 7 Home premium op. rendszert tettem fel rá. Tegnap egy youtube videó nézése közben hirtelen olyat csinált hogy nagyon elkezdett akadozni a hang és kép aztán lefagyott teljesen, az egeret tudtam mozgatni, de az ALT+CTRL+DEL -re nem reagált.Kikapcsoltam aztán újra be, és 10 perc múlva megint ezt csinálta, de ezután már nem tudtam visszakapcsolni, csak odáig jutott el a gép hogy az Asus/Intel logot mutatja, még a biost se tudtam behozni.Még vagy 10x ujraindítottam de mindig csak ezt csinálta, aztán kivettem az akkut és csak simán konnektorról próbáltam(eddig akku + konnektorról ment) és minden jó lett már lefagyasztani se tudtam, az akkut visszatettem és már úgyis jó úgyhogy most nem tudom mi baja lehetett van valami tippetek? :F
Drivereket amúgy nem raktam rá egyáltatlán mert a win7 feltett mindent

(#1593) Keluble


Keluble
csendes tag

Üdv minden kedves notebook gurunak.

Adott egy HP Pavilion DV7-es, külföldi rokontól kaptam, már nincs rá garancia.

A zsanér eléggé lötyög. Media Markt-ban néztem ma Pavilionokat... ott a zsanérnál az illesztés egyáltalán nem volt szétválva, az enyémen sajnos szét van válva...

(megjegyzés... ahogy láttam az új Compaq notebookok zsanérja is ugyan ilyen)

Hogy pontosan miről is van szó:

[link]

Meg lehet oldani, hogy a képen bejelölt "rés" vagy minek nevezzem ... eltűnjön?

Sajnos notebookokkal csak nerég ismerkedem asztali PC-ket jó 10 éve szerelgetek, de ez nekem új terület még!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1594) Longd


Longd
csendes tag

Sziasztok! Van eg HP NX-6125 öm. A jelenség a következő képpen zajlot. Egy párszor megállt kékhalállal. Gondoltam rakok egy új rendszert. Meg cseréltem benne vinyot is mert tesztprogi szerint az is rossz volt. Az új hard és szoftverrel még 1-2 szer elindult nagynehezen. Most már se kép, se hang. Nem lehet bekapcsolni és ég rajta az akkutöltő ledje zölden. Alaplaphibás lehet?
Előre is köszi

(#1595) xcbiker válasza Longd (#1594) üzenetére


xcbiker
addikt

memóriát próbáltál tesztelni? Esetleg cseréld ki benne azt is próbaképp.
Aztán könnyen lehet hogy az alaplap halt le.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1596) Longd válasza xcbiker (#1595) üzenetére


Longd
csendes tag

memteszt is volt az is OK. Sőt szétszedtem és csak az alaplapot dugtam az akksira és akkor is ég a led, aminek kikapcsolt állapotban nem kéne.

(#1597) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Van egy HP Pavilion DV6000-as noteszem. A baja annyi hogy: Egyszer csak fogta magát és mikor bekapcsolom nem mutat képet. de még csak hangot se. Nem reagál a caps lock nyomogatására... mintha a billentyűzet se menne.
Ez miért lehet ?
Kivettem a ramokat és elintítottam úgy hogy megnézzem arra reagál-e. Reagált, sípolt meg ilyesmi ,tehát észnél van ...
Akkumulátort kivettem vártam, úgy sem. Alkatrészeket megmozgattam, semmi. Elem ki, vissza. semmi.
Egyszerüen nem tudom mi a baja.
Kérlek póráljatok segíteni ! :R
Köszi előre is a válaszokat !!
Üdv: Dave :R

(#1598) Tatz22


Tatz22
csendes tag

Hali!

Ismerősöm kb 1hete vett egy HP Pavilion dv6-2010eh típusú notebook-ot újonon. Namármost, a napokban meghalt teljesen a gép, be se kapcsol. Pedig nem nagyon volt használva. Először csak bekapcsolt, majd felpörgött a venti, a HDD, majd leállt, ezt eljátszotta párszor, utána már nem is reagál a bekapcsoló gombra. Mi lehet a probléma? Előre is köszi aki tud segíteni! :F

Notebookok, Laptop-ok javítása!

(#1599) xcbiker válasza Tatz22 (#1598) üzenetére


xcbiker
addikt

Lehet előjön a dv6000-es betegség ezeknél is....?! :F :U
Vigye vissza garanciába szerintem!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1600) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Üdv. Az lenne a probléma hogy az Amilo Pi 3525-ös notebookon nem lehet bekapcsolni a web kamerát meg az ezközkezelőbe se találjuk meg. Valószínű hogy driver hiányzik amit szintén nem találunk. Akinek van valami tippje az írjon vissza mert elég fontos lenne.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.