Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#1901) Pulsar válasza Bloodrayne2 (#1900) üzenetére


Pulsar
veterán

szerintem nem éri meg... csak külföldön láttam, de ott 40k körüli ára van, itthon meg már 35-ért láttam ilyen gépet

(#1902) buherka válasza Bloodrayne2 (#1900) üzenetére


buherka
addikt

Van az ebay-en 40$-ért postával együtt. Ami olyan 8k körül van és kb 2-3 hét mire ideér.

Ha eldöntötted, hogy melyiket szeretnéd, valamint nem vagy tisztában az ebay-es dolgokkal.
Winner_hun segít neked. Ő meg is veszi, ha a karod és te címedre küldeti a terméket.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1903) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! 0 perces Acer Extensa 5635Z
Hiba: A CPU terhelésre sem kapcsol fel a gyári órajelére 2.2GHz-re(11*200), leragad 1200MHz-n(6*200). 3 OS alatt is ez van, driver nem driver mindegy, döcögve megy rajta a win7.
Garos vagy én vagyok hülye? Holnap megy csehekhez.

[ Szerkesztve ]

(#1904) buherka válasza Kolondrum (#1903) üzenetére


buherka
addikt

Lehet, hogy be van állítva a BIOS-ban a maximális energiagazdálkodás és ilyenkor a szorzót leveszi 6-ra, tehát az OP. rendszer ezt nem tudja felülbírálni...én erre tippelnék először. SpeedStep
F1-el tudsz belépni a Bios-ba a notiknál...többnyire.

Vagy esetleg a Win-ben is a maximális energiagazdálkodás is van beállítva. :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1905) Kolondrum válasza buherka (#1904) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sokadjára, ide is leírom! A bios paraszt, a boot van és kb ennyi! Ez kilőve! A baj az hogy 6-ról nem veszi fel 11-re, tetű lassú!! A linkedet olvastam! A bios F2 ezeknél. Az 5610-essel nem volt baj ezen a téren ,az máshol romlott el. A winben meg bármit állítok nem változik a dolog, se xp se win7 se linux alatt. Bios default volt, feltettem a drivereket, azok nélkül sem jó stb stb. Kérdezz bármit napok óta telepítgetek. Holnap 12 után elviszik, csak attól tartok, hogy nem garos a probléma így 7 ropi lesz, aztán meg h a cseh kollégák a fóliás notimat nem úgy küldik vissza! Egy bas sector a HDD-n és fejek hullanak! fúúú :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#1906) Kadi Laci válasza Kolondrum (#1905) üzenetére


Kadi Laci
tag

Szia !
Acer-nél van olyan program amiben állíthatod az energia gazdálkodást (fényerő, proci sebesség, wifi stb...) ha jól emlékszem eManager. Próbáld meg ezzel is hátha segít! Garancia visszaküldéssel óvatosan, volt aki vinyó nélkül kapta vissza a gépét!

Üdv: Laci

(#1907) Pulsar válasza Kolondrum (#1905) üzenetére


Pulsar
veterán

everesel nézve mint mond az órajelre?

ha semmi nem segít küld vissza garba természetesen!

(#1908) kcics


kcics
csendes tag

Sziasztok!

A következő a problémám, aminek a megoldására örömmel várom az ötleteket.
Még decemberben vettem egy DELL Studio 1555-ös notit op. rendszer nélküli verzióban. Felraktam rá egy Vista HE-t. Minden tökéletesen működött, így nekiláttam a használatnak. Sajna csak pár nap múlva próbáltam meg leállítani, addig egész nap ment. A bibi annyi volt, hogy leálláskor szabályosan kilépett a windows, majd elsötétült a kijelző és kb 5 másodperc múlva újraindult a rendszer. Magyarul leállás helyett újraindult. Először gondoltam, hogy biztos valami driver probléma lehet, így újraraktam megint minden drivert (a dell support-on keresztül a legfrissebbeket) De ez sem oldotta meg a helyzetet. Gondoltam akkor megpróbálom a Win7-el, hátha valami annyira új a gépben, hogy a vista nem tudja kezelni. De sajna Win7 Home, Professional és Ultimate is hasonlóakat produkál. Már kipróbáltam olyan oprendszerrel is, ami másik gépen tökéletesen megy, tehát nem biztos, hogy a Windows hibája.
Leállítani úgy tudom a gépet, hogy mikor elsötétül a kijelző, akkor hosszan nyomom a bakapcsoló gombot.
Amiket próbáltam: Bios friss, és minden Wwake-on dizbasz disable, indítás és helyreállításnál az autómatikus restart kikapcsolása, minden driver újra rakása, sata driver frissítés, stb.

Beszéltem a bolttal, ahol vettem, hogy melyik szervízbe vigyem, de mondták, hogy lehet, hogy szoftveres a probléma.. :S
Amit meg ugye nem gariban csinálnak meg, hanem kemény pénzekért. Megnéztem a szervíz weblapját és ájuldoztam egyet az árakon. 8000 HUF egy oprendszer feltelepítéséért??? netto?? normálisak ezek?

Szóval a probléma röviden annyi, hogy nem kapcsol ki a gép, hanem újraindul. Bármilyen oprendszerrel megcsinálja. XP-t nem tudok felrakni, mert hibaüzit küld a telepítő, hogy hibás a winyó. Gondolom a SATA-t nem tudja kezelni, mert sima SP3-as az XP telepítőm.

Előre is köszi a segítséget!

Ádámnak és Évának volt köldökük??? ----Miért olyan hosszú szó a ''lerövidebbítendő''? (és miért ilyen nehéz kimondani?) :))

(#1909) Kolondrum válasza Kadi Laci (#1906) üzenetére


Kolondrum
félisten

Feltettem, semmit nem használ.

Pulsar! Az everst 11*109-et ír ki, másik fülön meg 6*200-at! :D
MAx 3 órán belül elviszik! Amin túl vagyok: 3db OS, millió driver, millió kiegészítés, bios átnézés stb..... Feladom! Kezdek lemondani a notiról, túl sok a baj vele, forgattam és kerestem rajta a reset gombot sehol, aztán a biosa nagyon gyenge, nekem ezeke a korlátok nem hiányoznak. Javítás után elgondolkodok a dolon, és ha nem tartok rá igényt akkor eladó lesz egy szinte 0 perces friss garos noti.

[ Szerkesztve ]

(#1910) sasreti


sasreti
csendes tag

Sziasztok

Szeretnék megkérni valakit, akinek Lenovo G550 ezen belül bármilyen(L,A,stb) laptopja van,
hallgassa meg a tápegységet, hogy az zörög, zizeg e? Vagy van ebben valami
rellé ami kapcsolgat? Vadi új a gép, ha nálatok nincs ilyen hang akkor visszaviszem.

köszi

(#1911) Kolondrum válasza sasreti (#1910) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezért? Hallottál te már Nokia ACP-12E töltőt működni? Minden kapcsoló üzemű táp ilyen, nekem van univerzális noti töltőm (új és eladó 3500-be) az is zúg max terhelésen.
Bár hozzá kell tennem az acerem töltője kussol.

(#1912) sasreti válasza Kolondrum (#1911) üzenetére


sasreti
csendes tag

Köszi. Gondoltam hogy a kapcsolóüzemű tápegység miatt van.
Azért feltettem a laptop topikjában is a kérdést. Kiváncsi vagyok
hogy másoknak akiknek ugyan ilyen tápegysége van, azoknak
is előfordul-e ez a jelenség.

(#1913) suhancos2


suhancos2
csendes tag

üdv mindenkinek

lehet h nem ismeretlen a probléma de fogalmam sem volt milyen kulcsszavakkal keressek rá ezért megpróbálom itt hátha valaki már találkozott vele vagy hasonlóval.

a problémás gép a következő: MSI CX700X-013HU
jogtiszta win 7 el használom, driverek a gyártó oldaláról letöltve

probléma: abszolút random módon becsíkozódik a kép, a hang "beakad" és nem reagál semmire sem tehát marad az 5mp-s kikapcs. néha nem csíkozódik csak elsötétül és semmi egyéb. de előfordult már filmezés, netezés, játék közben sőt bootolás után is mikor még semmilyen program sem futott

az is furcsa h pl itthon hétvégén gyakrabban csinálja rövid időn belül 2-3x míg a koliban van h egész héten megy 24 órában és semmi...

remélem valakinek van ötlete, természetesen felveszem a szervizzel is a kapcsolatot de előtte gondoltam ide írok mert nem akarom beadni és várni rá x hónapot, mert lehet csak 1 driver hiba vagy hasonló amit könnyen lehet orvosolni.

válaszotokat előre is köszönöm, ha bármi egyéb infora van szükségetek csak kérdezzetek.

(#1914) pilota válasza Bloodrayne2 (#1900) üzenetére


pilota
tag

Heló nekem erröl annyi a véleményme ha tudsz valahonan szerezni olcson akkor szerencsédvan.Deha nem akkor nemérimeg drágán vened egyet mert annyiért veszel egy uj gépet.Mielött vásárolsz néz körül milyen árban van az a tipus ujonan mennyi a használt amit rákell költened és ugy dönsdel melyik érimeg neked.

(#1915) GeryPc


GeryPc
senior tag

helo mindeki

nem vagyok kezdő a témában de ennél a hibánál tanácstalan vagyok

lenne egy toshiba l30-115 gép (háttérfényt nem kapcsol)
próbáltam 3 kijelzővel 2 szalgkábellel 3 inverterrel (természetesen mind jók)
Mindnél ugyan azt csinálja kép van de háttérfényt nem kapcsol
Külső monitoron tökéletes képe van

Vmi alaplapi hibára gyanakszom de fingom nincs hogy mi lehet az, aki már találkozott ilyennel esetleg tudja a megoldást az segíthetne

köszi
G.

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#1916) csucsu1


csucsu1
csendes tag

Üdv!
Nekem egy acer 5635zg-m van, biosfrissítés után megadta magát, most azt mondja a szervíz, mivel 5 hónapos a noti, hogy alaplapcsere és fizessek 90 rongyot, mivel ez nem garis hiba. Mit lehet szerintetek ilyenkor tenni?
Üdv!

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1917) Pulsar válasza csucsu1 (#1916) üzenetére


Pulsar
veterán

miaz, hogy nem garis hiba?
ha valami működött, és most nem akkor mi az?
bios frissítést nem tudsz elrontani, csak ha közbe áramtalanítod a géped.
Más szervízbe nem tudod bevinni? És akkor ott nem kell mondai, csak hogy nem kapcsol be, és kész!

(#1918) Pulsar válasza GeryPc (#1915) üzenetére


Pulsar
veterán

az inverter milyen feszkókat kap? 3 bemenete van. egy 12 V egy fényerő vezérlés és a föld. A 12 volt megvan? ha igen, akkor a fényerő vezérlő jelet nyomd testre, és akkor működnie kell!

(#1919) GeryPc válasza Pulsar (#1918) üzenetére


GeryPc
senior tag

nem mértem ki de majd holnap megnézem,aztán ha nem jutok előrébb majd még kérdezek:)

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#1920) pilota válasza GeryPc (#1915) üzenetére


pilota
tag

Nemlehet,hogy monitorbaj?

(#1921) Kadi Laci válasza csucsu1 (#1916) üzenetére


Kadi Laci
tag

Szia!
Lehet nem jó biost töltöttél fel a gépre?
Ha így van és nem jutsz dűlőre garancia ügyben, megpróbálhatod egy eprom égetővel helyrehozni a bakit. Egy HP Pavilion is így járt nemrég és most a beavatkozás után ismét működik!

Üdv: Laci

(#1922) roly7


roly7
tag

Üdv. Az Asus K50C-SX002X notival kapcsolatba van valakinek tapasztalata? Felraktam rá egy win 7-et és az a problémám h recseg a hang próbálkoztam win 7-es driverrel is de azzal se jó.

(#1923) Pulsar válasza roly7 (#1922) üzenetére


Pulsar
veterán

miaz, hogy recseg a hang? a hangszóró recseg, vagy a kimenetén recseg?
és elötte nem recsegett? ha lejjebb veszed a hangerőt akkor is recseg?

(#1924) Equitem


Equitem
tag

Sziasztok!

Philips X58 típusú notim van (integrált go7400-zal). Hibásan került hozzám (csíkos képernyő), BGA javítással orvosolva is lett a videókari, az működik. Viszont azóta napjában mondjuk kb. kétszer, kék halállal újraindul. A vicces az, hogy nem terhelés alatt (egy óra codozás alatt semmi hiba...), hanem üresjáratban, amikor elmentem ebédelni, vagy amikor IMAGE-et csináltam a friss windowsról. Az a baj, az eseménynaplóba nem kerül be, hogy mi miatt indult újra, egyszer véletlen kaptam el egy pillanatra a kék képernyőt, de nem tudtam elolvasni már, mit írt ki, mivel volt baja... Valami ötlet esetleg? Nem tudok mire gondolni... Vagy abba segítsetek, hol tudom visszanézni, mit írt ki kékhalálkor :D Csinál vmi dmp vagy dump fájlt, amiben rögzíti nem??

Előre is köszi: Equitem

(#1925) Pulsar válasza Equitem (#1924) üzenetére


Pulsar
veterán

vezérlő pult -> System (rendszer) -> Advanced (speciális) -> Sartup and recovery (indítás, és helyreállítás) és itt a System failure (rendszerhibák) nál az automatikus újraindulás elöl vedd ki a pipát. akkor látni fogod a kékhalált, nem ugrik el egyből. ha ez megvan a kékhalál kódból sok minden kideríthető :)

(#1926) Equitem válasza Pulsar (#1925) üzenetére


Equitem
tag

Köszönöm a tippet, most megyek éppen vacsorázni, kiváncsi vagyok, jön-e a halál :)
ha nem sikerül kiderítenem abból, hogy mi lehet, még írok ide. :R

Üdv.

(#1927) Pulsar válasza Equitem (#1926) üzenetére


Pulsar
veterán

ok, ha megmondod a kódot, meg tudom mondani, hogy azt mi okozhatja!

(#1928) csucsu1


csucsu1
csendes tag

sziasztok.én írtam acer notival kapcsolatban. a garanciát nem vállalták, nem tudtam mit csinálni, kiforgattak a szavaimból. valami megoldás? eprom égetés hogyan? vagy valami? menet közben szállt el. windows 7 alól ment a frissítés és akkor állt meg. állítólag jövőhéten visszakapom.
üdv!

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1929) Pulsar válasza csucsu1 (#1928) üzenetére


Pulsar
veterán

másik szerviz? és ott nem kell mondani, hogy mi van!

(#1930) job-


job-
tag

Sziasztok!
Noti vásárlás előtt állok, szemezgetek az ASUS K70EA TY033D -vel.
Van esetleg valami véleményetek, tapasztalatok a notival kapcsolatban?
Alternatíva lehet még egy MSI noti, ha esetleg tudtok ajánlani ezen kategórián belül.
ASUS - MSI ?
Előre is köszi :R

(#1931) asus.ph


asus.ph
csendes tag

Sziasztok.
Van egy régi IBM T20-as notim lemerült benne a 3V-os elem kicseréltem és ez a hibaüzenet fogad :
ERROR 0175 bad crc1 stop post task
Tudnátok nekem segíteni,hogy mit tudok vele kezdeni?
Köszi.

أتمنى لك نهارا سعيدا

(#1932) Pulsar válasza asus.ph (#1931) üzenetére


Pulsar
veterán

egy BIOS frissítés megoldja a problémádat. Erről annak idején írt is valamit az IBM ha jól emlékszem...!

(#1930) job- Szinte ugyanaz a kettő.. mármint a vélemények. fogdosd meg, néd meg, és amelyik jobban tetszik, azt vedd meg..

[ Szerkesztve ]

(#1933) job- válasza Pulsar (#1932) üzenetére


job-
tag

Ok. köszi :R

(#1934) SDA


SDA
csendes tag

Hi!

Egy kérdésem lenne: egy ideje észrevettem, hogy a laptopmonitor lecsukás közben vibrál, villog, csíkozódik. Felnyitás közben soha nem csinálja, sőt lecsukásnál sem mindig. A gép már 4éves lassan, nem a legminőségibb a piacon. Gondolnám, hogy valami kábel talán megtört vagy hasonló, de nem vagyok biztos benne. Valaki esetleg látott, tapasztalt ilyet?

(#1935) Pulsar válasza SDA (#1934) üzenetére


Pulsar
veterán

egy típust írnál sokat segítene...
hol kezd villogni, mikor csukod le? már az elején? vagy csak a vége felé? ha simán mozgatod a kijelzőt (kicsit bátrabban rángatod) előre-hátra akkor nem csinálja?

[ Szerkesztve ]

(#1936) SDA válasza Pulsar (#1935) üzenetére


SDA
csendes tag

A gép albacomp, a lecsukás közben kb 60-45 fokos szög között kezdi el, rángatásra nem csinálja...

(#1937) Kukti


Kukti
tag

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy behoztak egy ilyen csoda AMD-s HP 6735s tipusú notit, azzal a gondal, miszerint alig látható a képernyő.
annak rendje s módja szerint nekiestem az inverter cserének, gondolván tuti az a ludas.
viszont mikor kipróbáltam volna, a gép felpörög majd leáll.

csavar nem esett bele sehova, minden a helyén van.

annyit vettem még észre, hogy a főkapcsoló panel és az alaplap közötti kábel mozgatására, változó ideig pörög fel a gép. meg egyszer be is indult, de azóta sem sikerült újra előhozni.

lehetséges hogy ez a főkapcsoló panel rosz? vagy az alaplapon füstölt volna el valami pont az én kezem alatt? :W

a válaszokat tippeket előre is köszönöm. :R

(#1938) Pulsar válasza SDA (#1936) üzenetére


Pulsar
veterán

ott még nem kapcsolhat ki... és ha ezen a részen mozgatod sem történik semmi?

mindenesetre szerintem LCD kábeles lesz a gép...

(#1939) Pulsar válasza Kukti (#1937) üzenetére


Pulsar
veterán

És ha vissza rakod az eredeti invertert, akkor mi történik?

(#1940) Kukti válasza Pulsar (#1939) üzenetére


Kukti
tag

már azzal sem akar indulni, én is erre gondoltam egyből.

nagyon idegesítő mert amikor behozták ment, igaz erős fénnyel megvilágítva lehetett látni a képet az LCD-n de ment. most meg semmi. félek hogy meghalt. amit lehetett már kipróbáltam :(

(#1941) Pulsar válasza Kukti (#1940) üzenetére


Pulsar
veterán

egyszer pedig énis így jártam, de nem ugrik be mi volt a megoldás...

pedig mintha az lett volna nálam a megoldás, hogy az eredeti inverterrel ment, csak az egyik tekercset kellett kicserélni rajta...

a kapcsoló panel hibát ki tudod úgy próbálni, hogy kiméred, hogy a kapcsoló az alaplapom melyik két lábat zárja rövidre. De nem hiszem hogy ott lenne a gond. az vagy kapcsol vagy nem...
esetleg szedd szét, a CPU foglalatot kicsit takarítsd meg, és rakd össze ismét.

[ Szerkesztve ]

(#1942) Kukti válasza Pulsar (#1941) üzenetére


Kukti
tag

az is lehetséges, de a gép azon részéhez hozzá sem nyultam szóval elviekben az nem lehet.

ami jobban zavar az az, hogy egyszer 1mp -re pörög fel egyszer meg meg akár 20mp-ig is

teljesen változó

azért nagy köszönet a tippekért és segíteni akarásért ilyen gyorsan :R

[ Szerkesztve ]

(#1943) SDA válasza Pulsar (#1938) üzenetére


SDA
csendes tag

Nem! Ott még nem is kapcsol ki, cs lecsukás közben csíkozódik, aztán visszajön a normális kép, megint csíkos lesz....és így tovább, majd pár centire kikapcsol, mint ahogy azt kell is.

Ha azon a részen, ahol a jelenség látható, megállok és mozgatom, akkor előbb utóbb kitisztul a kép... ezért is nem értem...

(#1944) Pulsar válasza Kukti (#1942) üzenetére


Pulsar
veterán

próbáld még meg azt, hogy lehúzod a kijelzőt az alaplapról, és a küldő kimenetre dugsz egy monitort...

(#1943) SDAszinte biztos, hogy LCD kábelt kéne cserélni...

[ Szerkesztve ]

(#1945) SDA válasza Pulsar (#1944) üzenetére


SDA
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem használom így amíg tudom, aztán ha teljesen tönkrement majd meglátjuk mi lesz... mennyibe fog kerülni stb...

Köszi, mégegyszer!

(#1946) Kukti válasza Pulsar (#1944) üzenetére


Kukti
tag

az volt az első hogy lehúztam a monitort, még a camera meg a wifi kábeleket is kiszedtem. de mint mondtam nem a kép a gond, hanem az hogy felpörög a gép majd ki is kapcsol.

sajna semmi nem segített, holnap még agyalok rajta, ha rájövök szólok, hogy mindenki okosodjon :D

(#1947) Pulsar válasza Kukti (#1946) üzenetére


Pulsar
veterán

hát a felpörög, leáll hiba proci néha lap szokott lenni...
okok, várjuk a fejleményeket :)

[ Szerkesztve ]

(#1948) hybridflat


hybridflat
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy elég komplex problémám. Tönkrement a laptopomban az előző kijelző, így sajnos muszáj volt vennem egy másikat.(szerencsére találtam használtan egyet) Minden egyezőségre figyeltem, SXGA+ az új is mint az előző, annyi különbséggel, hogy a gyártó más. Magával a kijelzővel nincsen gond, tűéles képe van. Ami a probléma, hogy már a bootolástól kezdve, a teljes kép bal felső negyede látszik teljes a képenyőn.(remélem valamennyire érthetően fogalmaztam) Az egyik probléma, hogy mivel egy laptopról beszélünk nem tudom sehogy sem "összehúzni" képernyőt. Már mindenfélével próbálkoztam, felbontás, DPI, illesztő és videokártya driver újratelepítés...stb. De a legrosszabb, ahogy írtam is, hogy már a bootolástól kezdve jelen van és a Biosban sincs túl sok választásom a kijelző beállítások terén.(ntsc/pal és kb. ennyi) Külföldi fórumokat böngészve is kevés ilyesmi probléma volt, de az esetek többségében a hibát az okozta, hogy egy widescreen TV-re vagy hasonlóra lett rákötve a gép és ez után nem működött.(a legtöbbször itt megoldotta a dolgot egy driver újrarakás)
Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne valami használható ötlete a dologhoz!

(#1949) Vins válasza Kukti (#1946) üzenetére


Vins
csendes tag

Szerintem nem függ össze a két dolog. Attól függetlenül, hogy van-e kép az lcd-n vagy nincs a gépnek indulnia kellene (neki mindegy, hogy van e megjelenítő eszköz vagy sincs).

Ez olyan mintha nem lenne benne proci (meghalt volna), azért indulgat újra. Ennek oka lehet feszültséghiba az alaplapon is, a szükséges feszkó nincs meg pl.

Nem lehet, hogy hibás az új invertered és rövidre zárt valamit az alaplapon ?

Próbáld meg kikötni külső monitorra a gépet,inverter és LCD nélkül( ne felejtsd el lenyomni a fedélkapcsolót sem :) ) ha rendben van a gép (van benne ram, jó a proci, stb) akkor kell képet kapnod.

(#1950) Vins válasza hybridflat (#1948) üzenetére


Vins
csendes tag

Ezek szerint wide-os LCD-t sikerült szerezned nem ?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.