Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#851) spyduck válasza enzo.1 (#850) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt kérdezd meg: [link]

(#852) baktiz


baktiz
csendes tag

Sziasztok egy Fujitsu Siemens Amilo PA 1510-esem van. Az lenne a kérdésem, hogy néha megáll a gép, és barna-fehér csíkos lesz a képernyő. Mitől van ez? Mi a tehendő? Ha valakinek volt már hasonló,please segítsen.Bocsi de nincs időm végignyálazni az eddigieket.Előre is köszike.

(#853) Róth


Róth
aktív tag

Sziasztok!

Dell C400 problem: bármit dugok az usb-be vagy a pcmcia-ba, felismeri a gép az eszközt, de telepíteni akarja, és nem sikerül neki. Egyúttal bekerül az eszköz a sárga kérdőjelesek közé. XP Home.
Mi a frász lehet vele?

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#854) xcbiker válasza Róth (#853) üzenetére


xcbiker
addikt

szerintem nincsenek meg a megfelelő feszültségek.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#855) Róth válasza xcbiker (#854) üzenetére


Róth
aktív tag

Vigyem szervizbe? :U

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#856) xcbiker válasza Róth (#855) üzenetére


xcbiker
addikt

akár

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#857) coce


coce
csendes tag

Sziasztok!

A gép: Fujitsu Siemens LA1703
2006 karácsonykor lett vásárolva
A hiba: A monitor vibrál,olykor elsötétül, kezdetben ha a dőlésszöget megváltoztattuk megjavult, most már ez sem segít.
Elvittük szervízbe, 2 lehetséges verziót mondtak:komplett monitor csere 50ezerért vagy képcső csere 35ezerért.
Kérdéseim: Reálisak ezek az árak?Mit ajánlotok és hol?Egyéb vélemény?

Köszönöm szépen!

(#858) xcbiker válasza coce (#857) üzenetére


xcbiker
addikt

Vagy kijelző, esetleg annak fénycsöve. - ezt többnyire egyben cseréljük.
Esetleg, ami gyakori a fénycsövet tápláló elektronika hibája. (jav. vagy csere)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#859) coce válasza xcbiker (#858) üzenetére


coce
csendes tag

Köszi a választ!Az árak amiket írtam reálisnak mondhatóak?szerinted hogy lehet a legjobban/olcsóbban megoldani?

(#860) xcbiker válasza coce (#859) üzenetére


xcbiker
addikt

priv ment

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#861) Dubi


Dubi
csendes tag

Hali! Lenne egy nagy problémám! Volt nálam egy Fujitsu Siemens Amilo Li 1705 notebook,és az volt a kérése az ismerősömnek hogy tegyek rá windows XP-t! Namármost ez a notebook Windows Vista Home Basic-kel van ellátva gyárilag és nincs hozzá semmilyen driver viszont találtam hozzá xphez valo drivereket,de nem biztos hogy hivatalos driver! Na tettem rá egy XP-t,minden jol müködik!Megprobáltam összekötni a gépemmel hogy teszteljem hogy a hálókártya is müködik-e erre a hálózati kártya nem érzékeli a kapcsolatot azt irja ki hogy "Egy hálózati kábel nincs bedugva."! Viszont amikor másik laptoppal kötöttem össze a gépet minden stimmelt! Beállitottam direkt ip-re szal a beállításokkal nincs gond! Azt nem tudom hogy most a driver szar vagy az XP-t nem szereti vagy épp most kakált be a hálokártya! A kártya tipusa VIA Rhine II FAst Ethernet Card! A WIN felismeri,hibát nem ir!
Ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen!!
Előre is köszönöm!

(#862) NoRb1k4


NoRb1k4
csendes tag

Hali!

A héten vettem egy Asus F3KA-AP067 notit, és az a problémém hogy ha rádugok egy hangfalat/fülhallgatót akkor abbol nem szól semmi :S a driver érzékeli hogy be van dugva valami de mégsem szol semmi. több drivert is kipróbáltam minddel ugyanez volt. Egyébként rendesen szól semmi baj nincs a hanggal. Oprendszerem: Vista

Segitségeteket elöre is köszi.

(#863) Protoplazma válasza Dubi (#861) üzenetére


Protoplazma
csendes tag

Dubi! Az említett notinak hivatalosan nincsenek XP-hez driverei, és hiába néz ki hardver hibának, simán lehet driver is, és bármennyire is fixtv szagú, a HP6720 notinál tapasztaltam emellett olyat, hogy XP alatt addig nem ment a LAN amíg nem frissítettem a BIOS-t.
Viszont utánanéztem az Amilo La1703-ban elvileg ugyanaz a LAN van és van neki XP drivere.
Egy próbát mindenképpen megér.

Egymást kizáró ellentétpárok egyensúlya, mely láncként fűzi tovább önmagát és ezzel a világot...

(#864) Dubi válasza Protoplazma (#863) üzenetére


Dubi
csendes tag

Köszi szépen megprobálom mindenképp!

(#865) kecskesadam


kecskesadam
csendes tag

Tiszteletem!

Sony Vaio VGN-FE41M, 2007.06. havi, Vista home premium, vagy hogy hívják, és a 10 hónap alatt nem volt még újratelepítés vagy egyebek.

Az a gondom vele, hogy időnként baromira elkezd melegedni, és a folyamatok között látszik egy svchost.exe, ami 30-60%-ot eszik a CPU-ból. Tekeri kb. egy negyed óráig, aztán abbamarad. Többször is előjön.

Mi ez, és gond-e? Elég idegesítő, már ami a hűtő nyüszítését illeti...

Még annyi, hogy ebből az svchost.exe-ből 13 példány fut nálam egyszerre, és amelyik ezt csinálja, az mindig a hálózati kapcsolatokkal meg a windows update-tel meg ilyesmivel kapcsolatos folyamatokat csinál. Mindig ugyanő használ ennyi CPU-t, mikor így beindul.

Előre is köszönöm a válaszokat. :U

(#866) fridaycs


fridaycs
tag

Sziasztok!

Van nálam egy öregecske laptop, ASUS L3500D. A töltő vezeéke leszakadt a csati dugójáról. Én ezt menet közben probáltam visszarakni a helyére, de 4 szikrázás után abbahagytam és inkább vettem egy univerzális töltőt. Mondjuk ez csak 70 W a gyári meg 90 W-os. (ma megpróbálom kicseréltetni a boltban) DE: az univerzális csatlakozóját rá tudtam dugni a régi töltő vezetékeire és mértem is egy feszültséget (19 V) elvileg így már jónak kellene lennie. De nem tölt... :O
Kérdés: hogy lehetne megoldani a problémát.
Remélem érthető voltam. :)

[ Szerkesztve ]

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#867) xcbiker válasza fridaycs (#866) üzenetére


xcbiker
addikt

a ket tolto hány amperes?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#868) xedos válasza kecskesadam (#865) üzenetére


xedos
addikt

Nem 100%-de...
A VISTA elég sok RAM-ot igényel -ha nincs a winyóval pótolja
Esetleg lehet, ekkor indexeli vagy töredezettség mentesíti a winyódat.

(#869) Alkyra


Alkyra
csendes tag

Üdv.

Már írtam a DELL notebookok topicjába, de ez már veszélyes.
A gond az volt, hogy Sennheisserrel hallok valami zavart az audió kimeneteten.(S CX300)

A megoldást egy külső hangkártyában láttuk, tekintve, hogy a hangkártya pont a wincsi alatt van.
Ma vettem is egyet.(Creative Sound Blaster Surround 5.1 USB.egész jó) Hazavittem, boldog voltam.

Beraktam telepítettem s gyönyörűen működött s isteni hangot ad ki magából.

Aztán megint hallani kezdtem...Nem folyamatosan, csak néha de egyértelmű zaj jött ki a füllhallgatóimból.

Amikor mp3mat hallgatok/megy a játék akkor nincs zaj, csak akkor ha simán a windowsban vagyok.(néha azért beszaggat...ami viszont furcsa, mivel elég erős gépem van viszonylag)
Legalábbis nem hallom.
Ez a jelenség akkor is előfordul, ha akun vagyok.

A gépem: [link]

Mostmár erősen el kezdek gondolkozni, hogy alaplaphiba....(viszont a fene akar most laptopot szervízbe vinni..)

[ Szerkesztve ]

(#870) fridaycs válasza xcbiker (#867) üzenetére


fridaycs
tag

a gyari: 19 V - 4,74 A
a univerzalis meg attól függ hány voltos jumper teszek bele. 7,5 - 2,75 A , 5 - 24 V

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#871) kecskesadam válasza xedos (#868) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

2 GB Ram van, és nem, nem töredezettségmentesít éppen. Legalábbis asszem... :U
Független attól is, mennyi alkalmazás fut egyszerre.

Mindenesetre köszönöm! :R

(#872) attila206


attila206
tag

Sziasztok!

Van egy Asus f3tc típusú gépem. Annyi problémám lenne vele, hogy a wifi (Atheros AR5006EG) gondol egy egyet és nem működik tovább. (Ledob a netről és egyetlen hálózatot sem lát a sokból), egészen addig, amíg újra nem indítom a gépet. Ugyan ez a hibám volt rendszeresen frissített XP-vel és most Vistával is (cd-n kapott illesztőprogramokat telepítettem rá). Mi lehet a baj szerintetek? Meg tudom valahogy én is oldani vagy vigyem szervízbe? Még van rá garancia, de egy pár hétig biztos nem lenne gépem... Fogalmam sincs mit tudnék vele kezdeni, gondoltam ti tudnátok segíteni :U

Előre is köszi a segítséget!

(#873) spyduck válasza attila206 (#872) üzenetére


spyduck
nagyúr

ASUS honalpjáról töltsd le a legújabb drivert, ha nem válik be akkor vidd vissza!

(#874) ledelka


ledelka
csendes tag

Sziasztok,

Egy fél éves Asus F5MAp090-es gépről lenne szó, eddig már kétszer csinálta, hogy az akksi kb 70%-on volt, mégsem kapcsolt be, csak ha csatlakoztattam a 220-ba. :W

(#875) bandi_hun


bandi_hun
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam hogy volt egy srác akinek a laptopja csak 97%-ig töltötte fel az akkut és alaplap cserés lett. Az enyém 98%-ig tölti, vadonat új Toshiba l40-17s.
4000mAh az akku, kb 2 órát bírja ugy hogy alapjáraton megy a Vista, ha zenét hallgatok stb akkor 20 perccel kevesebbet. Ez normális? Meddig kellene mennie?

HELP

Bandi

[ Szerkesztve ]

(#876) tritone válasza attila206 (#872) üzenetére


tritone
csendes tag

Hasonlóképpen jártam egy A7K-val, amiben szintén Atheros wifi van, a gépen Vista, a router pedig egy Linksys WRT54G v7.0. Ha kézzel konfiguráltam, akkor néha látta a hálózatot, néha nem, egészen addig, amíg a router "config wizard"-ját le nem futtattam. Ettől kezdve tökéletesen működik. Amit a "config wizard" biztosan átírt, az a sugárzási frekvencia volt, a több hálózati paramétert (fix IP-cím a LAN-on) ezt követően gond nélkül meg lehetett változtatni.

(#877) ako001


ako001
aktív tag

Űdv mindenkinek
1hete vettem egy asusC90s laptopot,aminek az akkuja4800mAh, 1-1,5órát bir ha csak filmet nézek.ez normális vagy ennél tőbbet kéne tudnia?
a választ előre is kőszőnőm.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#878) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Elromlott az MSI notimnak az adaptere, bedugom, és nem világít.
Még nincs 1 éves.
Szerintetek kicserélik/megjavítják garancián belül, vagy verhetem el megint a pénzem?

Üdv.

(#879) Stocz válasza G@ß! (#878) üzenetére


Stocz
csendes tag

Szevasz!
Garanciában intézniük kell, a gép része.
Az MSI-ket az Albacomp javítja garanciálisan.

Egy kérdésem nekem is lenne:
Van egy MSI M655-es gépem. A napokban BIOS-t frissítettem rajta. Utána újra is indítottam a gépet, ment is rendesen, gond nélkül. Aznap használtam még egy darabig minden probléma nélkül.

Másnap már nem működött a gép.
Bekapcsol, be is tölti az XP-t, de a bekapcsolástól számítva 1 perc 10 mp (+/- 3 mp) múlva kikapcsol.
Ugyan ezt az időt produkálja akkor is, ha megállítom a BOOT képernyőn, vagy éppen a BIOS setupban.
Szóval mindegy mit csinálok, alig több mint 1 perc után kikapcsolja magát.
Ha a kikapcsolás előtt nyomok neki egy Ctrl-Alt-Del-t (akár hányszor) akkor nem állytja le magát egészen addíg, amíg a legutolsó újraindítás után le nem telik a fenti idő.
Mintha egy időzítő lenne benne.

Az Albacomp-nak is ment levél, de még nem jött rá válasz (ahogy nézem a nyomkövetést most jár az ötödik embernél a levél :( ).

Valakinek ötlete?
Fogalmam sincs, hogy a hiba összefügg-e egyáltalán a BIOS frissítéssel, vagy sem.

(#880) G@ß! válasza Stocz (#879) üzenetére


G@ß!
őstag

Nézzél már hőfokokat nekem pls.
Lehet h addigra elér egy nagyon magas szintet, és lekapcsol...

(#881) ityam


ityam
senior tag

Hali

A notim kijelzojevel adodott egy kisnagy problema. egy 5 cm szeles fuggoleges sa'vban el van szinezodve a monitorom kepe. ha megnyomom hatulrol a kijelzot akkor megjavulamig nyomom.szal valami kontakt hiba valszeg.
a notim garis de telefonon azt mondtak hogy egy ilyen hibat nem biztos hogy javitjak gariban mert ez akkor szokott elofordulni ha megcsavarodik a noti vaza vagy tul nehez dolgot raknak a tetejere vgay leejtik ami nem rendeltetesszeru hasznalat. en viszont tudom hogy nem is pakoltam ra semmit nem is ejtettem le es nem is szoktam nagyon hajlithatni a kijelzot. persze ameddig lecsukom meg felnyitom addig minimalisan mindig meghajlik de ez termeszetes es ezt birnia kellene.
szerintetek mi lehet a hiba oka? csak hogy mivel adjam be a gariba.olyan okot keresek ami mar a vasarlaskor is megvolt mert ugyebar akkor mentesulnek a jotalas alol ha bizonyitani tudjak hogy a hiba oka a vasarlas utan keletkezett.
a hiba az ugyebar most keletkezett csak a hiba okara valszeg ok azt fogjak mondani hogy nem rendeltetesszeru hasznalat tulterheles stb. en valami olyasmit szeretnek ami nekem lenne jo mint a nem eleg eros vaz ami nem birja ki a napi igenybevetelt hosszu tavon. vagy ha belul van valami csatlakozo akkor annak az anyagminoseget kellene kritizalni vagy ilyesmi.
Aki talalkozott mar ilyen hibaval az tudna nekem segiteni? a notimon egy karcolas sincs sem repedes ami valamelyest segit annak bizonyitasaban hogy semmi extra terhelest nem kapott.csak felek hogyha szetszedik akkor bent talalnak egy torest vagy repedest es az nem lesz nekem jo ugy erzem.

szal szerintetek mire kellene hivatkoznom hogy csereljek gariban? amugy tenyleg nem csinaltam vele semmi olyat amitol tonkremehetett. vagy legalabbis nem tudok rola.

(#882) kezu


kezu
tag

Sziasztok!

Tegnap hozzámkerült egy HP nx7010-es noti.

Fel is került rá egy windows, megy minden jól. Azonban a wifivel gondok vannak. Adott egy linksys router, ami a 10/1-es chellot tolja szét wifiben, egy másik HP laptop tökéletes megelégedésére.

Azonban ennél az "újnál" bár a jelerősség és minőség 100% és kiváló, de mégis halál lassú a net. Jóesetben 1 megásként működik, ha egyáltalán behozza pl. a google-t...

Próbáltam újabb driverrel, de nem változott semmit a dolog.

Mindeközben a másik HP laptop tökéletesen kapja a wifit.

Előre is köszi a tippeket.

(#883) klaczi


klaczi
aktív tag

Sziasztok
Van egy ősöreg IBM 760el gépecske. Hogyan tudnék megszabadulni az infraporttól mondjuk a bioson keresztül amibe nem tudom hogyan kell bemenni. Feltéve, hogy van neki ilyen.(mármint bios)

(#884) Gus válasza G@ß! (#878) üzenetére


Gus
aktív tag

Az MSI notik alapból 2 évig garisak, szó nélkül cserélik a hibás tápot.

(#885) G@ß! válasza Gus (#884) üzenetére


G@ß!
őstag

:R

(#886) Proci85


Proci85
senior tag

félre ment:$

[ Szerkesztve ]

(#887) spyduck válasza Gus (#884) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ahan persze.... Ha mázlid van 2 hét de ha nincs akkor 1-2 hónap.

(#888) Gus válasza spyduck (#887) üzenetére


Gus
aktív tag

Írtam én olyat, hogy azonnal? ;)

(#889) kltz


kltz
tag

Hello! Valakinek van valami tippe hogy mi lhet a baj a gépnek, mert bekapcsol egy darabig megy és lefagy utánna egy jó darabig ha bekapcsolom nincs kép csak zúg és többszöri próbálkozásra bejön a windows is betölt és kezdödik elölről. Segítséget előre is köszönöm.

Üdv KLtz

(#890) kltz válasza kltz (#889) üzenetére


kltz
tag

Jah elfelejtettem írni, hogy egy Compaq Evo n1020v

Üdv KLtz

(#891) BluEyes válasza kltz (#889) üzenetére


BluEyes
őstag

Első körben ki kellene takarítani. A ventilátor és a hűtőborda közé szokott egy por-paplan berakódni, hasonlóan az asztali gépek hűtőihez.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#892) BluEyes válasza BluEyes (#891) üzenetére


BluEyes
őstag

Itt vannak a Szervízkönyvek a típushoz, valamelyikben találsz útmutatót a gép szétszedéséhez. [link]

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#893) tupacamaru válasza Stocz (#879) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nincs lehetőséged visszatenni egy régebbi BIOS-t, hogy azzal is fennáll-e ez a hibajelenség?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#894) xcbiker válasza kltz (#890) üzenetére


xcbiker
addikt

Többnyire ez a típus alaplap hibás lesz, vagy a chipset hal le vagy elválik a nyáktól (sokszor javíthatatlanul)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#895) kltz válasza xcbiker (#894) üzenetére


kltz
tag

De az a furcsa hogy egyszer hibátlanul megy lefagy és utánna a kijelző se kapcsolbe csak a gép. Eltelik kis idő és megint jó de egy idő után kezdödik elöről olyan ez mint egy ördögi kör.

Üdv KLtz

(#896) xcbiker válasza kltz (#895) üzenetére


xcbiker
addikt

Próbáld meg mozgatni a gépet, amikor "stabilan" megy.
Amikor meg nem akar indulni, próbáld úgy indítani, hogy beletenyerelsz kb a billentyűzet közepébe.

Nem mondom, hogy csak alaplap hiba lehet, de ez a gyakori ennél.
Látatlanban elég nehéz pontos diagnózist felállítani.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#897) kltz válasza xcbiker (#896) üzenetére


kltz
tag

Meg a winyo is olyan furcs mert azis egyszer nem tölti be kiírja h windows hiba utánna meg bejön.
Nyomás dolog müködik. Meg furcshang bugó hütö hang jön a billentyüzet job fele tájékról

[ Szerkesztve ]

Üdv KLtz

(#898) gurgo


gurgo
tag

Hahó

Érdekelne mi a véleményetek a következő hibá(k)ról, garanciális lehet-e, láttatok-e már ilyet...

A gép egy Asus A6M-Q023 (a 23-ban nem vagyok biztos, nincs ráírva). Már másfél éves, de 2 év garancia van rá, amit most sztem igénybe kell vennem, mert
Az LCD vagy a VGA szerintem meghibásodott, a tünetek a következők:

-olyan fél-1 évig semmi gond, maximum annyi, hogy készenlétből meg hibernálásból visszatérve a monitor nem kapcsol be.
Pontosabban legtöbbször bekapcsolt, de a háttérvilágításon kívül feketeség. Ilyenkor Caps lock-ra reagál, egyes bill kombókra a vinyó is dolgozik szal csak kép nincs. Ez a legenyhébb gond.Most is előfordul, de ezt simán betudnám driver hibának.

- aztán egyre gyakrabban jelentkezik a következő: akár egy újraindítás után sem jön be a kép.... csak háttérvilágítás..de már az asus logó sem. Vakon tudok a bootmenüben választani, ezután vinyó dolgozik, boot... a szerencsésebb esetben a windows asztal már bejön. Ha mutatkozik ez a hiba, néha látszólag a monitor le-felhajtása megoldja, néha elég sokszor kell ctr+alt+del mire bejön a bios screen.

- Gyakran hibásan jön be a desktop: sokszor szemre 1024x768as kép, de ilyen natívban a bal felső sarokban csak ez is hibás, mer egyrészt scrollozható a terület, vagyis kisebb a felbontás mint az lcd-jé, de a felbontásnál még kisebb területre teszi natívban, és egérrel lehet csúsztatni a képet... ami még rondábbá teszi, hogy ennek a képnek a talán legalsó pixelsora kb 50szer még megjelenik egymásalatt többszörözve (az x-edik sor tartalma van x+1,x+2...stb sorban is)
ezt a gondot általában meg lehet oldani az asztal felbontásának egyszerű visszaállításával.

- eddig a legdurvább amit csinált, hogy mikor bejött az asztal, nem 1, hanem négy példányban jelent meg egyszerre: kb 500x300ra összezsugorítva kb 800x600as felbontasúak, szintén scrollozva, bár nem is natívban jelentek meg. A 4 asztal közt elég széles fekete helykihagyással midegyik asztalpéldány kilógva a monitorból... ilyet még nem láttam, le is videóztam, ha ez segíthet a hiba felismerésében.

- most meg amikor konkrétan írok, azt látom, hogy az asztal hátterében egy függőleges egyenes mentén szép kék csíkok indulnak jobbra.. vibrálnak, de fix helyen és hosszon vannak, ha egeret, ablakot viszek oda, akkor azon nem jelenik meg, de ha ismét a háttérkép van, megint ott van. továbbá ha kiveszem a háttérképet is megszűnik. de viszsatéve ez is visszajön... na ez vadi új hiba, ezt a mai napig nem tapasztaltam.

Adalék információ: mostanában dual-view módban két monitorral is tudom haszálni a gépet és a külső monitoron semmi ilyen nem jelentkezik, csak nagyon riktán nem kap jelet ha egyik fenti hibát tapasztalom a laptop kijelzőjén.
Én legszívesebben driverekre gyanakodnék, de többféle verzió volt már a gépen, windows xp, 2003, vista, 2008 látszólag nincs különség a viselkedésben.

Szal a gépre még van kb 4 hónap gari, kérdezem a tapasztaltakat, garis hiba lehet-e a fetni?

ui: a háttérképen jelentkező csíkok most épp eltűntek, max 1-2 pixel maradt kék :DDD

(#899) spyduck válasza gurgo (#898) üzenetére


spyduck
nagyúr

Totál garanciális a gép. Sztem VGA hiba lehet. Ajánlom neked, h az összes hibajelenséget írd le egy papírra és rakd a géped belsejébe, h a szervízesek el tudják olvasni.

(#900) bonat


bonat
senior tag

Tud valaki ebben segíteni:
ACER TM5520G laptop
-szétszedtem kitisztítottam....
-összeraktam és nincs kép a TFT-n...seemit nem csinál nem kapcsol be... :F :F
-gépen simán bejön az XP

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.