Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#3801) Evome


Evome
aktív tag

Véleményetekre vagyok kíváncsi.

Azon filózok most hogy vissza mondom a Mario Kart 8 előrendelésem ( dobozos), és megveszem a Digitális változatot. Ugye 40 font és 50 font a két verzió árai.

Hülyeség digitális verziót venni ? Én tudom jól hogy se elcserélni, se eladni nem fogom a játékot, és persze jó is lenne ha nem veszítem el véletlen a kis kazettát/ nem kell mindig cserélgetni ha mással akarok játszani.
Viszont ha csak így veszek játékokat akkor "hamar" megtelik a gép, ami plusz SD kártáty igényel akkor. Vagyis +10 font minden kiadásnál + egy jóféle SD kártyára is kéne pénzt kaidni.

Ti hogy látjátok ezt a helyzetet ? Ne garasoskodjak, és adjam ki azt az extra összeget, vagy teljes mértékben fölösleges a digitális verzió a pár másodperces kazetta csere miatt stb...

Ki hogy csinálja ? :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#3802) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Egy hete megérkezett a SWITCH-em, úgyh. ha netán valaki/valakik még vásárlás előtt vannak és a kritikus hangok miatt még morfondíroznának, azok kedvéért leírom a tapasztalatomat.:
A Joy-Con tökéletesen működik. Strapabírónak tűnik: a kardozós játéknál (1,2 switch) véletlen érte nagy ütődés többször is. A mérete ránézésre az én kézméretemhez kicsinek tűnt, de a használat rácáfolt. Nekem kényelmes. A neon színválasztás élőben nagyon jól néz ki.
A dokkoló kifejzetten ötletes, és nekem még nem sikerült a tab-kijelzőt megkarcolnom. Biztos ami biztos rendeltem hozzá fóliát, de az érkezés odébb van. A tab felbontása Zeldához tökéletes. HDMI problémám nem volt. A támasztó fül kinyitását szoknom kell. Dokkolva is és hordozható módban is használjuk (film nézéskor és utazáskor). A Joy-Conok kijelzőre csatlakoztatása, és lehúzása semmilyen kényelmetlenséggel sem jár.
A nyitó játékok mennyísége egyáltalán nem kevés: gyanítom a Zeldát mindenki megveszi hozzá úgyh. meglepődnék ha valakinél nem okozna függőséget. :) (Én nem vagyok egy nagy "hardcorgamer", de a Zelda kifejezetten lebilincselő. Alvás rovására is pörgetem. 3 éve a Portal I. is leültetett órákig játszani, de ez durvább... :D ). Megvettem a Zelda mellé régi nagy lieblingemet a Bomberman-t (a sztori módot még nem játszom, de egymás ellen ketten rendíthetetlenül megy a robbangatás, és nemsokára beszerzek még 2 Joy-t, hogy négyesben is pusztíthassunk. A PC-én Worms-özést most egy jó időre kiszorította... :) ). Az 1, 2 Switch is nagy meglepetés volt, nem számítottam rá, hogy ilyen jó. Társaságban kiváló szórakozás! Egyenlőre úgy látom, hogy XBoxra, PSP-re, "gémerpécére" szerintem emellett nem lesz szükségem.

(#3803) Sirandrish válasza Evome (#3801) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is előrendeltem, és eszem ágában sincs digitálisan megvenni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3804) koncsik válasza koncsik (#3789) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak Japánban 20 UE4 játék van fejlesztés alatt :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3805) Sirandrish válasza koncsik (#3804) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Néhány címnek jobban örülnék, mint egy számnak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3806) ldave válasza Sirandrish (#3805) üzenetére


ldave
félisten

József Attila út 32.

A Slime draws near! Command?

(#3807) Gebriel válasza csab2 (#3795) üzenetére


Gebriel
veterán

Van elégedetlenség meg követelőzés rendesen. :U

(#3808) Peat;) válasza koncsik (#3804) üzenetére


Peat;)
veterán

UE4 androidra is van, szóval ne igyunk előre...ugyanakkor zelda grafikás játékot gyors és olcsó fejleszteni a gépre és nincs más elvárás aki ilyen gépet vesz, míg a nagy konzolokra az elvárt grafikát drága és hosszú idő fejlesezteni és ott eléggé telített a piac. Van esély hogy normális kínálat legyen, egyfajta menekülő utat is látok a gépben azoknak a fejlesztőcégeknek amik már nem bírnak versenyezni a nagy kiadók hatalmas költségvetésével de nem tipikusan nintendo fejlesztők. Szerintem jót tenne a konzolnak ha skyrim és hasonló stílusú játékok is jönnének rá, csak általában a nintendo gépeknél az van hogy jön egy két ilyen cím, megbuknak és többet nem fejlesztenek rá. Most majd kiderül mi lesz. Én is megvettem a gépet, ötletes és van benne potenciál, igazából ez már az a szint ahol nincs megkötve a fejlesztők keze, fizikailag és grafikailag minden stílus megvalósítható vele.

Egyébként a wii remote is megy ezzel a masinával? Illetve wii sports szintű játékok gondolom nem lesznek rá, mert nem annyira pontos az irányító mint anno a wii féle szenzoros? Ott még a tvhez is kellett ugye egy infracsík.

[ Szerkesztve ]

(#3809) Sirandrish válasza ldave (#3806) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez nagyon gonosz volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3810) koncsik válasza Peat;) (#3808) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos igazad van.
A JoyCon-ok HD rumble funkciója elvileg legalább annyira pontos, mint a wii megoldása volt. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3811) Evome válasza Sirandrish (#3803) üzenetére


Evome
aktív tag

És te miért pártolod jobban a kazettás módot ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#3812) Sirandrish válasza Evome (#3811) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egész egyszerűen azért mert kevés a tárhely a gépen. Nem akarom azt hogy 1-2 digitális játék után majd törölgetni kelljen, mert egy frissítés már nem fér fel mondjuk.
Ha meg SD kártyákat veszek, akkor meg már mindegy ha a kazikat cserélgetem nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3813) ayo válasza Sirandrish (#3805) üzenetére


ayo
addikt

lesz majd 20 indie cím és örülj, ha nem droppol :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#3814) Evome válasza Sirandrish (#3812) üzenetére


Evome
aktív tag

Na még jó hogy rá kérdeztem :D Meggyőző érvek és, most én is raálisabbank látom a kaziknál maradni. :R
Akkor marad az elő rendelés mindenre :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#3815) Sirandrish válasza ayo (#3813) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt hittem végre kiadják az OOT-t UE4 alatt ;]

Evome Örülök hogy segíthettem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3816) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Switch 2.2.0. Firmware - stabilitás növelése - kb. 5mp letöltési idő

To update your device, just follow these steps:

Navigate to “System Settings”
Go to “System”
Select “System Update”
Wait for update to finish

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3817) Hunner


Hunner
senior tag

Végre megérkezett USA-bol a csomagom tokkal és "üvegfóliával"

Mivel kettő fólia volt a pakkban és sikerült elsőre feltenni, amugy meg "filléres" tétel, a másodikat egy budapesti lelkes switch tulajnak felajánlom. Nem gyűjtök PM-eket, szóval aki úgy érzi kell neki, aki kapja marja alapon az első válaszadó viheti. orzly márkájú, szóval nem az egekig praiselt amFilm, de hasonlo minőség.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3818) SzDavid99


SzDavid99
tag

A Mr. Shifty-t egyelőre senki ne vegye meg Switch-re, komoly fps-problémákkal küzd a játék. :(

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#3819) woros válasza Hunner (#3817) üzenetére


woros
őstag

Arra nem gondolsz hogy ha betorik az uveg akkor mit raksz fel helyette? :) Nekem is orzly van es igazi miniseg.

(#3820) Hunner válasza woros (#3819) üzenetére


Hunner
senior tag

Rendelek egy újat, nem ezen fog múlni. Amúgy nem terveztem leejteni, se szöget beverni a switch-el, szóval nem tartok tőle hogy ez reális veszély lenne. :)

Másrészt minden ilyesmit elkavarok. A múltkor találtam 2 fóliát a G2-re, előtte egy hónappal 3 fóliát a Canon 600D kijelzőjére. Nem kell ez nekem, úgyis elhánynám a lakásban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3821) Bazsi1987 válasza Hunner (#3817) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Sajnos bajai vagyok de nagyon kéne fólia nekem most agyalok amazonoson, ha utalok egy kisebb pénz magot nem adnád fel?😊

(#3822) Hunner válasza Bazsi1987 (#3821) üzenetére


Hunner
senior tag

Pont ezt a cécót szeretném megúszni, bocsi. :(

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3823) Bazsi1987 válasza Hunner (#3822) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Semmi gond 😉

(#3824) Crucio válasza Hunner (#3822) üzenetére


Crucio
aktív tag

Szia!
Én szívesen átvenném Budapesten a héten.

(#3825) Sirandrish válasza Hunner (#3817) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem már 3 üvegfóliám van pluszba, mert a tokhoz is kaptam 2-t :D Elfér az a polcon :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3826) Hunner válasza Crucio (#3824) üzenetére


Hunner
senior tag

Ment PM (és elkelt :K )

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3827) koncsik


koncsik
MODERÁTOR


Nintendo Swith Mini 2019-ben?

Karaktert és bringát is cserélhetsz az online lobby-ban - MK8 Deluxe újdonság

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3828) oriic válasza koncsik (#3827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is adná magát a dolog. Biztos van most is olyan aki egyáltalán nem használja TV-vel a cuccot.

Live-Die-Respawn

(#3829) boost válasza koncsik (#3827) üzenetére


boost
addikt

Haha, ez konkrétan az, amit megjósoltam pár hete. Meg is keresem a hozzászólást...

Itt is van: [link]

"azt nem mondom, hogy szeretnék, de én pont egy kisebbet várok, ami ugyanez a proci, memória, csak már modernebb, alacsonyabb fogyasztással, esetleg kijelző egy kicsit kisebb, és akkor az lesz a handheld verzió. Nem kell mellé dock, HDMI kábel, lecsatolható kontrollerek, hanem fix. Nyílván bluetoothon lehetne hozzá több JoyCon-t csatolni szükség esetén. Kompatibilis lenne a mostani felhozatallal, és nem 300USD lenne, hanem mondjuk 180. Megjelenéskor jönne egy 2D Zelda. Látok benne fantáziát."

(#3830) Sirandrish válasza koncsik (#3827) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Haver felgyújtja a Nintendot, mert neki meg pont CSAK asztali kéne :D
Mondjuk nekem is elég lenne 50el olcsóbban :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3831) Darth_Revan válasza koncsik (#3827) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én meg inkább nagyobbat akarok, 6.2" helyett legalább 8" :(

(#3832) oriic válasza koncsik (#3827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw 50-60k-ért simán megvenném.

Live-Die-Respawn

(#3833) hszilard666 válasza oriic (#3832) üzenetére


hszilard666
veterán

Én 130K ért is csak legyen már rá skyrim! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#3834) koncsik válasza boost (#3829) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C Domo arigato szgergely san :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3835) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#3829) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Dehogy jósoltad, én jósoltam meg :P

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3836) saelin válasza koncsik (#3827) üzenetére


saelin
veterán

Csak szerintem csúnya ezzel a matt műanyag borítással? De lehet a színek vagy maga a forma teszi ilyenné.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3837) ayo válasza saelin (#3836) üzenetére


ayo
addikt

photoshopolhatsz te is magadnak sajátot ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3838) n000rbi válasza saelin (#3836) üzenetére


n000rbi
senior tag

"It seems several people on the NeoGAF forums have been working on what a Switch Mini could look like and have come up with a few ideas."

:U

(#3839) koncsik válasza saelin (#3836) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen, ez még csak találgatás, majd ha szabadalom is lesz, az már gyanús. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3840) saelin


saelin
veterán

Attól még áll amit fentebb írtam. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3841) pyg


pyg
csendes tag

Sziasztok, valakinek nincs eladó kijelzővédő fólia/üveg?
Érdekelne még tok is... Üdv.

(#3842) woros


woros
őstag

Ide is McDonald's ide is... Switch giveaway :(((

(#3843) koncsik válasza woros (#3842) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az oroszok már a spájzban McDonalds-ban vannak? Elvileg orosz exclusive...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3844) ayo válasza koncsik (#3843) üzenetére


ayo
addikt

igen, csak ott lesz ilyen - bár mondjuk Zelda bundle-t is csináltak itthon, szóval nagyon sokba nem állna most sem.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3845) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Nagyon töröm a fejem egy Switch vásárlásán, egyedül a gyenge játékfelhozatal ami megijeszt, nem szeretnék úgy járni mint a PS Vitával. Igazából ha már egy Fifa lesz a gépre, akkor teljesen megéri nekem a vásárlás. AAA játékok jönnek majd erre a kütyüre?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#3846) ldave válasza KOHO (#3845) üzenetére


ldave
félisten

Valamilyen FIFA biztos lesz a gépre, ezt maga az EA mondta, várhatólag majd a FIFA 18-cal egyidőben. Aztán hogy ez a PS4/X1 kaliberű FIFA lesz-e vagy valami más, az majd akkor kiderül.

Ha AAA címek között olyasmire gondolsz, mint Red Dead Redemption 2 vagy Destiny 2, akkor ilyesmik nagy valószínüséggel nem jönnek majd a gépre.

A Slime draws near! Command?

(#3847) kovsol válasza KOHO (#3845) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk PS Vitára is van fifa, és nagyon adja a hátlap tapizással való célzás szerintem.

May the Force be with you!

(#3848) ferensz


ferensz
senior tag

Ma ezzel a csomagocskaval en is csatlakoztam hozzatok. MK8 Deluxe elorendelve, most pedig irany az E-Shop :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3849) Sirandrish válasza ferensz (#3848) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szép pakk...:)
Viszont a dobozt meggyalázták ahogy látom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3850) woros válasza ferensz (#3848) üzenetére


woros
őstag

Grat! Mivel most a MK8D miatt megy egy kicsi hype szeretném mindenki figyelmébe ajánlani a Mario Kart Hungary facebook csoportot melyben egyenlőre csak Wii U-s tournamentek mennek, de lesz természetesen Switches is mellette. Lernenboy élő közvetítéseket szokott csinálni youtubeon péntekenként általában, jó a légkör és a csapat. :) Ma is mindenkit várunk a Vasárnapi Veteránok tournamenten, persze csak Wii U-n egyenlőre. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.