Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) WonderCSabo válasza kranazoli (#26250) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#26252) kranazoli válasza WonderCSabo (#26251) üzenetére


kranazoli
senior tag

Hmmmm. Érdekes. Köszi! :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#26253) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Megérkeztek a Desktop Web Appek a Nightyba. A Mozilla Marketplaceről telepíthetőek.

(#26254) Puma K válasza WonderCSabo (#26248) üzenetére


Puma K
veterán

Amit találtam script az szimpatikusabb mint az általad linkelt.
Hagyom a script-et és inkább kattintgatok magamnak felbontást meg videó indítást...

Minden esetre köszönöm a tippet!

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26255) oncsi


oncsi
őstag

Üdv Mindenkinek!

FF-ot használok már legalább ...jó régen. De van egy program ami nem megy csak IE-el. Firefox alatt egy bövitményt hiányol (nevét nem mondja) telepiteni nem telepiti (nincs is megfelelően jó FF-re) A program a StarFinder. IE-el is kell bővitmény (Whip4.exe) Ezzel tökletes. Egyszer felraktam próbábol egy progit, aminek a hatására a FF-alatt IE-nek mondja magát, és müködik is vele, de csak kb 80%-osan (tehát igazán használhatatlan így) Chrome alatt kifagy. Tehát azzal nincs gond. Megtetözve az egész problémát csak ezzen a program részére van fentartva egy XP kis partició (meg mégegy programnak ami nem is megy máson) De a fő géppen már ubi van, ami nem IE comp. progi. Tehát a kérdés:
Linuxon futó Firefox alkalmassá tehető e a StarFinder számára egy büvitménnyel? Mi lehet annak a neve.
Köszi előre is

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#26256) Steelmanus válasza Puma K (#26254) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia!

Pedig amit WonderCSAbo ajanlott YousableTubeFix joval fejlettebb mint amit linkeltel YouTube Auto Buffer & Auto HD & Remove Ads en is a YousableTubeFix-et hasznalom foleg ezert: Nem kell a szoveg :D

Garantaltan mukszik, rendszeresen frissitik, ha van HD a YT-on akkor automatikusan azt mutatja, Te valasztod meg hogy mit ill. mit ne mutasson az YT oldalon, mukodik a VGA gyorsitas, tudd bufferelni, valaszthat felbontast automatikusra vagy kezire allitva, fixre allitani videon az also lejatszo ezkoztart, stb.
Termeszetesen nem akarlak rabeszelni, de ha ezt hasznalod akkor nem kell kattintani sem.

#26255) oncsi Ha az IE-t szeretned maszkolni FF alatt arra vannak nagyon jo kiegeszitok is, azok kozott nem neztel szet? Nem kell kulon program.

[ Szerkesztve ]

(#26257) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Meglehet valahogy oldani,hogy a címsor egyben keresősáv is legyen,ahogy a Chromban is van?

(#26258) Brutforsz válasza oncsi (#26255) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ez ebben a formában elég esélytelennek tűnik. Valószínűleg eleve a StarFinder sem fog Linux alatt elindulni. Ezután szükséged lenne egy alkalmazásra vagy beépülőre, ami megnyitja a dwf fájlokat (feltéve, hogy jól sejtem, és a program tényleg ezeket használja). Ilyen sem nagyon van - elvileg lehetne, mert a dwf nyílt formátum, csak nem érdekelt eddig a dolog annyi embert, hogy valaki megírja.

Ha a StarFinderből - nyilván rengeteg munka és a felhasználói szerződés megsértése árán - ki tudnád nyerni a dwf fájlokat, akkor azokat meg tudnád jeleníteni minden további kiegészítő nélkül akár linuxos Firefoxban is, ha feltöltenéd az Autodesk vonatkozó szolgáltatásának oldalára (ez a lépés feltehetően szerződésszegés level2).

Nem ragozom, ez tipikusan az a helyzet, amikor biztosítanod kell azt a környezetet, amibe ezeket a programokat szánták - ha ezt még le is küzdenéd, ott van, ugye, a másik fontos, csak Windowson futó alkalmazás.

Élhető megoldásnak azt látom, hogy - nyilván amennyiben a vas elbírja - például VirtualBoxban létrehozol Ubuntu alatt egy virtuális gépet, amin Windows fut. A két rendszer így egyszerre futhat, a szükséges alkalmazások vígan elvannak (a StarFinderhez érdemes Internet Explorert használni, nyilván nem csak felesleges kötözködésből szerepel a követelmények között, hanem a WHIP! csak ahhoz készült), a rendszerek közötti átjárhatóságról megosztott mappa segítségével tudsz gondoskodni.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#26259) CPT.Pirk válasza ToBeY (#26257) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De mi a probléma?

Beírom a címsorba, hogy cica, és a googleben rákeres. Chrome alatt a ducktogo keres, de ha beállítom a googlere, akkor pont ugyanaz történik, mint a rókánál.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26260) *Ropi* válasza WonderCSabo (#26231) üzenetére


*Ropi*
félisten

A frissítési hiba már 1 hónapja megvan kb., néha feldob egy ablakot, hogy a frissítés biztonsági hiba miatt nem sikerült (majd lövök screenshotot, ha legközelebb felbukkan). 12-ről 13-ra is kézzel frissítettem, mert magától meg sem találta, azt mondta, hogy naprakész.

A Syncet tegnap csináltam (volna) életemben először, de még ma reggel sem ment neki egyik gépről sem...

Ami még érdekes, hogy a http://support.mozilla.org-ot biztonsági kivétellel kellett hozzáadnom, mert gyanús webhelyként azonosította.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26261) CPT.Pirk válasza *Ropi* (#26260) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez valami külön tűzfal / internet security progi, vagy a win7 sajátja?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26262) *Ropi* válasza CPT.Pirk (#26261) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem, a Firefox maga jelölte megbízhatatlannak. Egyébként Eset Smart Security van fent most, de azon át elvileg megkapja ami kell neki, mert minden más jól működik (a böngészéssel nincs gond).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26263) CPT.Pirk válasza *Ropi* (#26262) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Próbálkozz a reset gombbal.

Am. egy - két ismerősöm van, akik idővel leszoktak az eset használatáról, nem voltak megelégedve vele. Átmentek avastra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26264) WonderCSabo válasza CPT.Pirk (#26263) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem is elegem lett a Esetből. Win tűzfal + MSE, teljesen jó, és ingyenes.

(#26265) chab7 válasza oncsi (#26255) üzenetére


chab7
addikt

Mi ez a StarFinder? Nem linkeltél és nem találom a kereső találatok közt vajon melyikről van szó. Kíváncsivá tettél vele, mert szeretem a csillagászatot, de én is kizárólag Linuxot tartok. Azért egy pillantást vetnék rá mi is ez.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#26266) Brutforsz válasza chab7 (#26265) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ha eltaláltam, melyik programra gondolt oncsi, akkor ott legfeljebb az autóalkatrészek árának van köze a csillagászathoz. :)

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#26267) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megtaláltam miért nem tudtam megnyitni doksikat. A pdfdownload kiegészítő eltávolítása után rögtön kapom a kérdést, hogy mit szeretnék csinálni, megnyitni v. letölteni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26268) chab7 válasza Brutforsz (#26266) üzenetére


chab7
addikt

Ohhhh :)) jó hülye nevet adtak akkor ennek a programnak.
Csodálkoztam is, hogy egy tudománnyal kapcsolatos programnak nincs Linuxra megoldása. De ha valami autós akkor megértem :U

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#26269) oncsi válasza chab7 (#26265) üzenetére


oncsi
őstag

A StarFinder-nek csak annyiban van köze a csillagokhoz, mint egy autó márkának, amit csillagosnak szoktak nevezni. :)
Ez egy katalogus program (elektronikai gyüjtemény) Elég terjedelmes, sok ezer HTML és dwf fájl.
És sajnos valóban ugy van ahogy Brutforsz kollega írta. Jelenleg egy külön wincsin van egy XP, és az alatt megy, Csak szeretném ezt, és az IE-t is nyugdijazni végre. Win-es FF-re készülgetnek megoldások, de eddig nem váltak be. :((

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#26270) Puma K válasza Steelmanus (#26256) üzenetére


Puma K
veterán

Hali!

Feltettem és sikerült kifagyasztania a böngészőt mikor 2.25-re tettem. Meg amúgy is nem azokat a funkciókat tudja amiket az általam linkeltben megtaláltam...

Nekem az kell, hogy egy videót vagy zenét automatikusan az elérhető legjobb (720p, 1080p, Eredeti) minőségben kezdje el tölteni és ne induljon el magától ha kapok egy linket vagy én bökök rá Youtube-on böngészve.

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26271) WonderCSabo válasza Puma K (#26270) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem az kell, hogy egy videót vagy zenét automatikusan az elérhető legjobb (720p, 1080p, Eredeti) minőségben kezdje el tölteni és ne induljon el magától ha kapok egy linket vagy én bökök rá Youtube-on böngészve.

Ezt pontosan tudja a YousableTubeFix, és minden be lehet állítani rajta, amit nem használsz, kikapcsolod. A lefagyás pedig ottani hiba lesz, mert ezt a szkriptet rengeteg ember használja a legnagyobb megelégedéssel. :)

(#26272) Steelmanus válasza Puma K (#26270) üzenetére


Steelmanus
addikt

Jol van nem eroskodok tovabb, mivel WonderCSabo ajanlotta, - ha esetleg nem tette volna akkor mas, vagy en ajanlottam volna - de valaszolt is a hsz.-re. Az en moncsim felbontasa 1440x900, es kiprobaltam egy YT videon a 2.25-os beallitast.
Iron Man 2 Trailer (OFFICIAL) 1080p 2.25-on:

(#26273) kranazoli


kranazoli
senior tag

Az Nálam volt probléma, hogy a

YousableTubeFix
Last update Jun 9, 2012

akármit állítottam mindig leállította az autoplay-t. Hiába volt azon a beállításban, hogy "Don't prevent", mégis megakadályozta. Akármikor megnyitottam egy YT oldalt, akkor állandóan manuálisan kellett indítanom. :F

:R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#26274) Steelmanus válasza kranazoli (#26273) üzenetére


Steelmanus
addikt

Milyen verzioszamu Flash-t hasznalsz? A 11.3 nem jo, legalabbis nalam, visszatettem a Adobe.Flash.Player-11.2.202.233-at. Nalam jo. Aurora es Firefox 14.0b6 alatt is. Ati kari 12.1 driver, tudom Te NVidia-as vagy.

(#26275) WonderCSabo válasza Steelmanus (#26274) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A 11.3 sajnos tele van hibával. Pl. a böngésző bezárásakor mindig crasht okoz...

(#26276) Steelmanus válasza WonderCSabo (#26275) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen, igy van, nem is volt fent sokaig, jo felora hasznalat utan tavozott a gepemrol :D

(#26277) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

A Skype felrakott egy kiegészítőt amit csak engedélyezni vagy letiltani tudok viszont törölni nem. Van rá valami megoldás, hogy leszedjem?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#26278) WonderCSabo válasza < CyberBob > (#26277) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nézd meg a profil mappádban az extensions mappában, vagy a Firefox telepítési mappájában az extensions mappában. Ha megtaláltad a Skype kieget a fájlrendszerben, töröld ki.

[ Szerkesztve ]

(#26279) < CyberBob > válasza WonderCSabo (#26278) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm, sikerült törölni.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#26280) bpityusz


bpityusz
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta tapasztalom, hogy internetezés közben, ha Firefoxot használok, újraindul a gépem. A Firefox a legújabb verzióra frissítette magát, azóta ez a produkció.
Ha nem indítom el (explorer, chrome, s egyéb alkalmazás, pl. filmnézés megy helyette) a probléma nem jelentkezik. Próbáltam újratelepíteni, registry rendbetétel után, a probléma hasonló.
Core2Duo (E6300) procim van XP 32bit oprendszerrel, 2x2 giga DDR3 Corsair memóriával (2 modulos csomag). A memóriák 1 hónaposak.
Szerintetek mit tegyek? Jól megvoltam a Firefoxxal, de azt hiszem ilyen áron nélkülözöm.
Üdv,
bpityusz

(#26281) CPT.Pirk válasza bpityusz (#26280) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

XP már öreg mint a sivatag.

Eseménynaplóban kellene utánanézni, hogy mi történik, mikor újraindul.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26282) WonderCSabo válasza bpityusz (#26280) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Illetve az első hsz -> diagnosztikát is nézd meg, hátha vmi kieg, vagy plugin akasztja ki. Mellesleg szinte 100% hogy Nálad lesz vmi probléma, az Fx csak triggereli. Az Fx nem képes crashelni egy gépet magától.

(#26283) kranazoli válasza Steelmanus (#26274) üzenetére


kranazoli
senior tag

11.3-ast. Na, majd megnézem akkor a korábbi 11.2-essel. :R

Na, feltettem a 11.2-es flash-t és a YousableTubeFix-et. Amint települt és frissítettem egy YT video oldalt, dettó ugyanaz. A flash nem indul el automatikusan, hanem manuálisan kell elindítani a lejátszást. Pedig a "Don't prevent autoplay and autobuffering"-nél van a pipa. Nem értem. :F

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#26284) Fandango


Fandango
veterán

Nekem eddig semmi bajom a 11.3 flash-el, remelem ez igy is marad. :K

(#26285) WonderCSabo válasza Fandango (#26284) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Stable channelen nekem is ok. Nightlyn meg "csak" annyi, hogy a Firefox bezárásakor crashel, ha volt flashes cucc megnyitva. De ezer más baj van vele. :(

(#26286) DS39 válasza bpityusz (#26280) üzenetére


DS39
nagyúr

a Firefox főleg GPU-ból dolgozik, kapcsold ki a hardveres gyorsítást, nagy valószínűséggel megszűnik a hiba.

(#26287) WonderCSabo válasza DS39 (#26286) üzenetére


WonderCSabo
félisten

a Firefox főleg GPU-ból dolgozik

Csak nem XP-n. Ott csak layers composition van hardveresen gyorsítva, az kevésbé számításigényes, mint a rendering.

(#26288) zoli62 válasza WonderCSabo (#26275) üzenetére


zoli62
addikt

Nálam érdekes ez még egyszer sem volt se Xp-n, se W7-en, de hát a Vistán viszont van :)

(#26289) Puma K


Puma K
veterán

A 13-mas verzió mintha bugos lenne... a korábban tapasztalt furcsaságok, a régebbi 12-es FF-fel tökéletesen működnek és Flashblock is érzékeli a Youtube-ot meg a Geaser Monkey-s script-et és úgy működik ahogy kell...

Komolyan mondom nem lesz ez így jó... tovább nem fogom frissíteni... legutóbb mikor összeomlott (friss Windows 7-re telepítve, driverek frissítve már csak használni kellett volna a gépet) akkor írtam is nekik, hogy ez nem lesz így jó... 3.6 óta nem találtam teljesen stabilat kivéve a 12-es... 2005-2006 óta használok Firefox-ot talán, és közben komplett gépeket cseréltem meg laptopokat, de néha-néha belefutottam gixerekbe a többi verziónál... pedig biztonság szempontjából az FF a legjobb kiegészítőkkel megtámogatva mást nem is használnék, Chrome-tól a hajam égnek áll, pedig használtam minimum fél évig a "kötelező" félévenkénti Windows újratelepítés/partíció-visszaállítás idő között.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26290) Steelmanus válasza kranazoli (#26283) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Nalam is a 11.2-es Flash es az alabbi beallitasokal mukodik. Erdekes mert ha a konfiguracios lapon a Watch page-en es a Channel page-en Override in the foreground tab be van pipalva, akkor minden esetben automatikusan indul a video, meg akkor is ha atalliton hogy ne inditsa el magatol. Itt van ket kep ahogy most allitottam be, igy mukodik a valtas auto, vagy hogy kezi inditassal nezzem a videot:

(#26289) Puma K Szedd le vagy tiltsd le a Flashblock-et, mert lehet hogy az kavar be.
Amugy is nagyon leakel, en mar regen nem hasznalom, eleg az AdBlock Plus + Hufilter + egyeni lista.

[ Szerkesztve ]

(#26291) bpityusz válasza WonderCSabo (#26282) üzenetére


bpityusz
csendes tag

Ma megnézem mindet.

A jelenség nem is szimpla restart jellegű, mert megvárja míg leáll minden, s utána indul újra. Mintha 2 másodperccel leállítás után ismét bekapcsolnám.
Sejtem én, hogy valami más lehet az, s ez hozza elő, de az a furcsa, hogy csak ez. Más böngészővel bmilyen oldalakon órákat bír. Már frissítés telepítésének befejezésekor jelentkezett.

(#26292) kranazoli válasza Steelmanus (#26290) üzenetére


kranazoli
senior tag

Köszönöm a segítséget, de Nekem továbbra sem jó. Próbáltam már korábban is amiket most írtál, ill. most is de az eredmény mindig ugyanaz. Manuálisan kell indítanom a lejátszást. Mind1, egyelőre hanyagolom és kieget használok. Ez így Nekem azért nem jó, ugyanis sokat hallgatok YT lejátszási listákat háttérzenének és ott sem jó, hiába van pipa az autoplay kivételnél. Nem tudom Nálam miért nem jó, passzolom, de a fő szempont amiért Én használnám a HD lejátszás a többi funkciója nem érdekel annyira.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#26293) gologolo


gologolo
tag

WonderCSabo: Hozzád irányítottak, egy olyan programmal kapcsolatban, ami statisztikát készít a számítógép (böngésző) használatról. Havi áramfogyasztás számításhoz kellene.

Köszi, üdv:
Levente

(#26294) localhost válasza gologolo (#26293) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Böngésző áramfogyasztásaaaaaaaa? Hahaha hihihi... Anyudat így sem tudod majd meggyőzni, hogy a gép előtt ülve amikor csak netezel, alig növeled a villanyszámlát napi 8-14 órában.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26295) WonderCSabo válasza Puma K (#26289) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt minden jól működik, a 13-as verzió nagyon jó lett. :) Azt a GS scriptet használom, amit írtam, ezer éve működik tökéletesen.

gologolo: Ki irányított ide? Mindenesetre ilyen kiegészítő nem igazán létezik. Vannak programok, amik a teljes rendszer használatáról készítenek statisztikát, meg ugye az eseménynaplóban is tudod nézegetni.

Mellesleg amúgy sem kapnál releváns adatot, az ilyen megközelítés teljesen felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#26296) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Elkezdődött a címsor keresési találatainak átalakítása. Screenshot a legfrissebb patchről.

(#26297) Steelmanus válasza WonderCSabo (#26295) üzenetére


Steelmanus
addikt

En iranyitottam ide a W7 topikbol de a kerdes eleve igy volt felteve:
Havi áramfogyasztás számításban vagyok, és érdekelne hogy hol lehetne Windows 7-ben statisztikát lehívni a használati szokásokról? Konkrétan az érdekelne hogy havonta átlagosan hány órát van bekapcsolva a gép.
En a kiemelt reszre vonatkozoan iranyitottam ebbe a topikba, mert elfelejtettem annak a proginak a nevet amit ajanlottal a hasznalati statisztika kovetesere.

(#26298) kranazoli válasza kranazoli (#26292) üzenetére


kranazoli
senior tag

Na, készítettem egy új profilt és úgy látszik mi a hiba.

Amíg csak a GS van fent + YousableTubeFix addig minden jól működik.

Azonban ahogy feltettem mellé a többi addon-t máris jelentkezett a hiba, hogy nem indul automatikusan a videó lejátszás.

Használom ezt az addon-t: Youtube Video Replay 2.2

Úgy látszik a kettő együtt okozza a problémát. Külön-külön egyik sem. Azonban Nekem szükségem lenne egy ilyen loop funkcióra YT videóknál. Vki esetleg tud egy másikat, ami korrekt módon működik a fenti GS script-el? :R

Találtam egy ilyet: YouTube Auto Replay 2.75 Ez utóbbival úgy látszik okés.

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#26299) *Ropi* válasza CPT.Pirk (#26263) üzenetére


*Ropi*
félisten

(#26263) CPT.Pirk és (#26264) WonderCSabo: köszönöm a válaszokat, de nem az ESET okozza: kikapcsolt tűzfallal is ugyanaz a helyzet. Futok még egy kört...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26300) Puma K válasza Steelmanus (#26290) üzenetére


Puma K
veterán

Nem szedem le mert most már minden tökéletesen működik hála a 12-es verizónak. Mikor fent volt a 13-mas akkor még a Cookie-kat sem törölte ki mikor rányomtam, hogy "Összes süti törlése"... és mondom mindezt egy zsír új, minden egyéb programtól mentes Windows 7 Home Premium-on csinálta amire már csak az általam használt programokat (tömörítő progik (WinRAR), rendszerkarbantartó progik (CCleaner, Spybot Search and Destroy), stb-stb) kellett volna feltenni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.