Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) WonderCSabo válasza adamssss (#25050) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Firefox fülkezelési programrésze hibás, és végtelen ciklusba fut Nálad. Ha nem friss a Firefox, frissítsd, ellenkező esetben rakd újra.

(#25052) kranazoli válasza HZoli87 (#25048) üzenetére


kranazoli
senior tag

Nem, sajnos nem kaptam választ rá.

Beírtam GTX570/580 topic-ba is, oda se írt senki.
Hivatalos nV fórum-on sem érkezett válasz. De ott mintha láttam volna olyan topic-ot, amely a 3D-s órajelen történő bennragadásról szólt.

Amióta írtam, azóta 1x sem volt a bug.

nV-nél nincs külön desktop és mobil driver. Pontosabban nincs külön fejlesztés. Egyelőre nem tudom, hogy nV driver bug lesz-e; vagy firefox hardveres gyorsítás. Én most fox-ból feldobtam a 12.5-ös bétát.

Ez egyben elég rossz választás is, ui. nV-ből is az utolsó Béta van és hozzá egy Béta Fox.

Na, mind1 majd csak kiderül, hogy mi a bug okozója. Így nagyon kétesélyes még a történet. Azonban Én Fox-ra gyanakszom, ui. ha ez egy általános nV probléma lenne, akkor már mennének a hsz-ek nV hivatalos fórumába a hibáról.

Fox fórumot meg nem olvasgatok. De Én erősen a Fox-ra tippelek, hogy abban van vmi bug.
(picit laikusként úgy tűnik mintha vmi bennragadna a Fox-ban - akár egy 3D gyorsította folyamat; lap; ... - és az olyan infót továbbítana az nV driver-nek, hogy még mindig kell Neki a 3D-s órajel)

Ui.: Bár, ilyet sem olvastam nV topic-ban, hogy vki legalább annyit írt volna, hogy ugyanez van Nála is, ... Majd befut a végleges Fox 12; szerintem lassacskán egy WHQL driver is, aztán majd utána lesz érdekes(ebb).

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#25053) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok!

A 11.o-t használom. Egy ideje fura hiba jelentkezik. Teljesen véletlenszerűen nem tölti be az oldalakat, mintha nem lenne netkapcsolat. "A kiszolgáló nem található" - írja, és nem értem az okát. Pl. az Indexen klikkelek egy linkre, vagy itt a mobilarénán, vagy belépek a gmailbe, és a bejelentkezés gomb megnyomása után már ez a hibaüzenet fogad. Mitől lehet mindez? Operával nincs ez, de jobban szeretem a Firefoxot sokkal PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#25054) HZoli87 válasza kranazoli (#25052) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, egyelőre kikapcsoltam a hardveres gyorsítást. Remélem kiderül, hogy mik okozza a gondot.

(#25055) draco31


draco31
veterán

Hello!
Mitől lehet az, hogy ha kicsit lassul az egyébként "remek" 1Mb-os netem, akkor néha így szétmegy az oldal, és csak akkor áll helyre, ha törlöm a sütiket.
11.0-ás verzió XP-vel.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25056) WonderCSabo válasza draco31 (#25055) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó kérdés. Ha továbbra is előfordul, akkor az első hsz-ben lévő diagnosztikát érdemes lefuttatni. És frissíteni a legújabb Firefoxra, ha esetleg nem az van.

knyitogato: Neked is a fentebb említett diagnosztikát ajánlom.

(#25057) vante


vante
aktív tag

Jó most egyáltalán az FF Sync szolgáltatása? Regisztrálni akarok (amúgy az FF frissen telepített, új Winre), és beírom az adatokat, stb, majd tovább, és szürke lesz a Tovább gomb, de nem történik semmi.

(#25058) S-Attila válasza vante (#25057) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nekem nem szürke. A megadott jelszónál megvan a legalább 8 karaktered?

Bocs, közben leesett, hogy hülyeséget kérdeztem, mindenesetre nekem működik a regisztráció.

[ Szerkesztve ]

(#25059) knyitogato válasza WonderCSabo (#25056) üzenetére


knyitogato
őstag

Köszi.

Töröltem a firefoxot mindenestől, kitakarítottam ccleanerrel a gépet, visszaraktam a FF-t, és most egyelőre nincs gond. Koppkopp.

(#25060) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Az about:support, Grafika részlegének legutolsó sora mit takar? Ha jól emlékszem, amikor utoljára néztem ezeket a beállításokat, akkor nem volt ilyen sor benne.

[ Szerkesztve ]

(#25061) WonderCSabo válasza HZoli87 (#25060) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az Azure az egy új grafikus könyvtár, amivel a Firefox gyorsabban tudja renderelni az elemeket. Az a sor azt jelenti, hogy az Azure hardveres gyorsítással, D2D-re támaszkodva működik.

(#25062) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Másnál nincs olyan, hogy YT-on, ha feljebb veszem a minőséget a videón, akkor alig tölti? Papiron 15mb-es netem van(igaz csak 10-t kapok), de folyamatosan nézem a hálózati terheltséget és látom, hogy kb 200kb/s-nél többel nem tölti, holott simán 1MB/s-el is kellene. Valami 5let? FF11, 1-2 kieg ami ilyenbe nem szól bele.

(#25063) HZoli87 válasza WonderCSabo (#25061) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi.

(#25064) knyitogato válasza knyitogato (#25059) üzenetére


knyitogato
őstag

Sajna újra jelentkezett a hiba. Idegesítő.... :W

(#25065) KaiotEch válasza KaiotEch (#25062) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most szándékosan kipróbáltam a fos böngészővel(IE) és ott simán maxon szedi lefelé...

(#25066) WonderCSabo válasza KaiotEch (#25062) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajnos ennek semmi köze a Fx-hoz, ez az Flash plugin sara (IE-re külön plugin van).

(#25067) BullZeye válasza KaiotEch (#25065) üzenetére


BullZeye
veterán

De leginkább az is előfordulhat, hogy mivel mindent több szerveren tárol google, kifogtad FFben azt amelyik épp túlterhelt, és IEben pedig egy szabadon levőt.

(#25068) KaiotEch válasza BullZeye (#25067) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ugyan azzal a videóval próbáltam. (Most jónak tűnik.)

[ Szerkesztve ]

(#25069) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Landolt az új letöltéskezelő, a legújabb Nightly buildben már elérhető.

(#25070) HZoli87 válasza WonderCSabo (#25069) üzenetére


HZoli87
veterán

Elég jól sikerült, jobb mint a jelenlegi. De még messze van, amikor landolni fog a stabil verzióban. :)

(#25071) vlevi válasza WonderCSabo (#25069) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont most láttam. Első ránézésre jó. Még szokatlan, de nem fikázom, mert nem rossz.

(#25072) robotjatek válasza HZoli87 (#25070) üzenetére


robotjatek
tag

Egy clear all gombot még besuvaszthatnának valahova. Amúgy tetszik, ideje volt már :)

(#25073) M3oH válasza robotjatek (#25072) üzenetére


M3oH
addikt

HAt az nem elvetendo otlet, a show downloads melle elferne.

(#25074) WonderCSabo válasza robotjatek (#25072) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jobbgombos menüben benne van, de egyébként igazatok van.

Szerk.: Ebben az új DM-ben az az érdekesség, hogy teljes mértékben egy "amatőr" (tehát nem Mozilla alkalmazott) programozó készítette.

[ Szerkesztve ]

(#25075) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ujabb stabil vezió mikor jelenik meg? 11-es nálam nem az igazi

(#25076) WonderCSabo válasza Gedeon31 (#25075) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Április 24-én. De mi a gondod?

(#25077) Gedeon31 válasza WonderCSabo (#25076) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tegnap teljesen letörőltem,majd úgy tette vissza. Állandóan lefagy ,teljes képernyő fehér lesz,semmit nem tudok ilyenkor csinálni jó pár másodpercig.

(#25078) WonderCSabo válasza Gedeon31 (#25077) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Új profillal is?

(#25079) Gedeon31 válasza WonderCSabo (#25078) üzenetére


Gedeon31
addikt

Most még csak azt tapasztaltam ,ha más program is megvan nyitva néha látszódik egy darabja a böngészőnél egy csikban.

(#25080) pethYeti válasza WonderCSabo (#25076) üzenetére


pethYeti
addikt

Lehet már tudni a 12-es milyen újdonságokat fog kapni?

(#25081) WonderCSabo válasza pethYeti (#25080) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem sok. [link] [link]

(#25082) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Landolt a GStreamer backend a HTML5 videókhoz. Ez azt jelenti, hogy ezentúl GStreameren keresztül a Firefox az alapból nem támogatott tömörítéssel rendelkező videókat is le tudja majd játszani.

(#25083) pethYeti válasza WonderCSabo (#25081) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi, ha a beta6-ot felteszem az automatikusan fog frissülni 12 teljesre vagy marad végig a beta chanelen?

Valamint legegyszerűbben hogy tudok engedélyeztetni egy nem kompatibilis kieget?

(#25084) WonderCSabo válasza pethYeti (#25083) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, a béta bétára frissít.

Első hszben megtalálod.

(#25085) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

FONTOS:

Akinek a Firefox letiltotta a Javát, frissítse (a Javát).

(#25086) bodhi9


bodhi9
csendes tag

Üdv! Adblock Lite van valakinek feltéve? Mennyivel jobb/rosszabb, mint az Adblock Plus? Mik a tapasztalatok?

(#25087) kranazoli válasza bodhi9 (#25086) üzenetére


kranazoli
senior tag

Nem is hallottam még róla.
: D

Ha nincs benne alapból Element Hiding Helper, akkor pl. abban. Az Element Hiding Helper addon oldalán csak az AdBlock Plus-t említik meg.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#25088) bodhi9 válasza kranazoli (#25087) üzenetére


bodhi9
csendes tag

Fent van az addons.mozilla-n...
Leírás: Adblocklite is a fork of the Adblock Plus version 1.3.10 (classic UI) extension for blocking advertisements on the web. This fork will provide the same features as Adblock Plus 2.X and higher while keeping the old UI but without "acceptable ads" feature.

Csak arra lennék kiváncsi, nem leakel-e vagy valami komolyabb bug nincs-e benne...

(#25089) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az mitől van, hogy amint felmegyek a facebook-ra egyből szétvágja a wifi hálózatot?
Rohadt idegesítő...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25090) WonderCSabo válasza adamssss (#25089) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát, a böngésző nem igazán képes erre. Nézd meg a vírusaidat.

(#25091) Fandango válasza bodhi9 (#25088) üzenetére


Fandango
veterán

Hali, en nemreg raktam fel a Lite-ot a sima helyett, element hiding helperrel is mukodik, eddig semmi hibat nem tapasztaltam, sot talan mintha egy nagyon kicsit gyorsabban jonnenek be az oldalak, de lehet csak en kepzelem be :))

(#25092) kingabo válasza kingabo (#24871) üzenetére


kingabo
őstag

Úgy tűnik ez a kiegészítő volt a hibás: [link]

(#25093) BullZeye válasza kingabo (#25092) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez a kiegészítő egy user.

(#25094) kingabo válasza BullZeye (#25093) üzenetére


kingabo
őstag

Bocs a készítő linkjét másoltam ki véletlenül nem a kiegészítőét: fasterfox

(#25095) Face8814


Face8814
őstag

Hi!

Régebben már valaki kérdezte, de most egyszerűen nem találom, hogy ha egy kiegészítő már nem kompatibilis a jelenlegi FF-el, és a Kiegészítők menüben már nincs felajánlva az eltávolítás opció, akkor hogyan lehet azt törölni?

Itt egy kép hogy konkrétan miről is van szó: [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#25096) WonderCSabo válasza Face8814 (#25095) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért mert ezt a kieget nem te raktad fel, hanem egy program, ergó nem is tudod eltávolítani. A Program files/Mozilla Firefox/extensions mappában keresd, és töröld ki.

(#25097) Face8814 válasza WonderCSabo (#25096) üzenetére


Face8814
őstag

Az a baj, hogy az extension mappán nem találok semmit ami erre a dologra utalna. Kemény 3 fájl van benne: icon.png, install.rdf, preview.png. Nem úgy tűnik mintha ezek közül valamelyiknek is köze lenne hozzá..... :F

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#25098) S-Attila válasza Face8814 (#25097) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Esetleg a Vezérlőpulton a Programok eltávolítása alatt nézd még meg.

(#25099) Face8814 válasza S-Attila (#25098) üzenetére


Face8814
őstag

Ott nincs ilyen..... :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#25100) S-Attila válasza Face8814 (#25099) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Pedig nagyon valószínű, hogy tényleg valami program telepítette, aminek a neve nem feltétlenül utal a kiterjesztés nevére.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.