Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) Steelmanus válasza kranazoli (#25645) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat ez erdekes, kezdem azt hinni hogy akkor nalam van valamilyen hiba, mert nekem ez a kieg (Youtube High Definition) sem akar mukodni a youtube.com-on. Az FF 12.0 friss telepites, ujra telepitettem a legfrissebb flashplayer-t is csak az ATI driver regebbi, 11.12. Csak azert zavar, mert 1-2 nappal ezelott meg jo volt. Mindegy kivarok, (#25638) Matthewus irta hogy a szkriphez amit hasznalok lesz javitas.

(#25652) DS39 válasza Steelmanus (#25642) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ez furcsa, nekem simán jó, persze csak a youtube.com-ról megnézett videóknál, az egyéb oldalakon beágyazottakra nem jó.

(#25653) Steelmanus válasza DS39 (#25652) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen az, en is csak a youtube.com-os videokrol beszelek, a beagyazott videokkal mar nem is torodom, arra is volt szkriptem de mar jo ideje nem mukodott rendesen, volt olyan beagyazott ahol mukodott, es volt ahol nem. Kezd mergesiteni, mert egy baratom keresere kiprobaltam egy progit tegnap, es Explorer hibaval kifagyott a rendszerem (W7 64). Beleneztem a Hibanaploba es volt 20 kritikus kernelhiba + egy vezerlesi hiba a Dev 0-n vagyis a rendszer vincsimen, lehet megserult a fajlrendszerem, mar masra nem tudok gondolni.
Koszonom a segitsegeteket, mivel Nalatok megy kiegeszitovel, akkor csak nalam lehet a hiba, meg megprobalok egy fajlrendszer vizsgalatot.

(#25655) Matthewus válasza Steelmanus (#25653) üzenetére


Matthewus
őstag

Van a YousableTubeFix-en kívül más szkript is pl. a Yays! vagy a Youtube Center ezek elvileg működnek most is, a fő funkciókat ezek is tudják.

(#25656) scope2007 válasza WonderCSabo (#25654) üzenetére


scope2007
addikt

ez nagyon tetszetős.. melyik verziótól is lesz ilyen már végre? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25657) HZoli87 válasza scope2007 (#25656) üzenetére


HZoli87
veterán

(#25658) Gedeon31 válasza HZoli87 (#25657) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az mikortól is lesz elérhető? :)

(#25659) HZoli87 válasza Gedeon31 (#25658) üzenetére


HZoli87
veterán

Június 5.

(#25660) Gedeon31 válasza HZoli87 (#25659) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi szépen :)

(#25661) scope2007


scope2007
addikt

köszi :)

egyébként most frissített nálam a yousabletubefix. már működik a hd automatán

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25662) myke01 válasza WonderCSabo (#25654) üzenetére


myke01
senior tag

Kell is már az "arculatváltás" ,pontosabban "ráncfelvarrás" :) .

(#25663) TeeJay válasza scope2007 (#25641) üzenetére


TeeJay
félisten

elvileg a lelakott oprendszerre is a legújabb Firefox és flash player volt telepítve mert ugye ezek frissítik magukat, viszont azon még a régi 4.x NOD32 volt
az új telepítéskor pedig már a legújabbat raktam a gépre

elképzelhető hogy az fogná meg ennyire a böngészőt meg a videólejátszást hogy ugrik a hang és lassú minden?

még nézelődöm mi lehet a hiba :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#25664) S-Attila válasza TeeJay (#25663) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nézd meg, hogy a Feladatkezelő mit mutat ilyenkor.

(#25665) Steelmanus válasza scope2007 (#25661) üzenetére


Steelmanus
addikt

Kiraly ! Eppen most lettem kesz az OS ujratelepitesevel amikor irom a hsz.-t. Muszaj volt mert gubancos lett a fajlrendszer. Koszonom az infot.

(#25666) Visormail válasza scope2007 (#25661) üzenetére


Visormail
addikt

A youtube high definition kieg nálam még mindig nem.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25667) Steelmanus válasza Visormail (#25666) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

En azt ajanlanam hogy a youtube high definition kiegeszitot csereld le egy, a szkripteket kezelo ill. telepithetove tevo kiegeszitore, es hasznalj szkripteket. Peldaul a YousableTubeFix joval tobb allithato opcioval bir, mint amit jelenleg hasznalsz.
Telepitsd fel vagy a Greasemonkey-t vagy a Scriptish-t ezekkel lehet telepiteni a szkripteket, es akkor az http://userscripts.org/-rol kedvedre valogathatsz a szkriptek kozott.
Greasemonkey 0.9.20 es a Scriptish 0.1.7 mindketto jo, a sorrend lenyegtelen. ezutan mar telepitheted a YousableTubeFix szkriptet, majd allitsd be kedved szerint.

(#25668) kranazoli válasza Steelmanus (#25667) üzenetére


kranazoli
senior tag

Nálam meg épp a kieg- működik, de a Greasemonkey és/vagy Scriptish + YousableTubeFix nem. Hiába állítom be, hogy HD720 nem vált HD módba.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#25669) w.miki


w.miki
veterán

FF 12-ben a kezdő/új lap esetén megjelenő oldaldarabokat hol lehet állítani, be/ki kapcsolni?
Vagy egyáltalán mi ennek a neve, ennek a lehetőségnek? (Mert enélkül a google sem segít :( ... bár lehet úgy sem...)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25670) WonderCSabo válasza w.miki (#25669) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az about:newtab -re gondolsz?

(#25671) w.miki válasza WonderCSabo (#25670) üzenetére


w.miki
veterán

ööö... azt hiszem...
régen ilyesmi volt, de most csak üres lapot ad, nem tudom mi történt

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25672) DS39 válasza w.miki (#25671) üzenetére


DS39
nagyúr

most is ilyet ad, csak a jobb felső kis négyzetes cuccra kell kattintani.

mondjuk nem az igazi a dolog, mert nem minden oldalhoz tölti be a képet.

[ Szerkesztve ]

(#25673) Steelmanus válasza kranazoli (#25668) üzenetére


Steelmanus
addikt

Mint irtam ujra kellett telepitenem az op.rendszerem, ezert az FF 12.0 is ujra lett telepitve es egybol a Greasemonkey + YousableTubeFix parossal kezdtem az FF-ben a YouTube videok lejatszasat, es mukodott, mint ahogy (#25661) scope2007 is jelezte. Mas kieg akkor meg nem volt fent de kesobb a tobbi megszokott kiegeszitoimet is feltettem es jelenleg is mukodik.
Frissitetted a YousableTubeFix szkriptet? Mert az elozo verzioval tenyleg nem ment a felbontas valtas.

(#25669) w.miki FireFox 12.0-t irtal, abban is van ilyen? En ugy emlekszem csak a 13-as verziotol van ilyen lehetoseg, de lehet hogy tevedek.

[ Szerkesztve ]

(#25674) w.miki válasza DS39 (#25672) üzenetére


w.miki
veterán

nem látok négyzetes cuccot fent
(igen, nekem a régebbi verzióban is volt, most, hogy frissítettem tűnt el... vagy valamit keverek?)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25675) WonderCSabo válasza w.miki (#25674) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most pontosan hanyas verziót is használsz?

Mindenesetre a browser.newtabpage.enabled változó értéke legyen true, és a browser.newtab.url váltózé pedig about:newtab.

(#25676) DS39 válasza w.miki (#25674) üzenetére


DS39
nagyúr

FF12-ben van ilyen ha about:newtab-t beírom.
erre gondolok:

[ Szerkesztve ]

(#25677) w.miki válasza WonderCSabo (#25675) üzenetére


w.miki
veterán

hát ez jó kérdés, többet is felraktam, van amikor a 14-es indul el, van hogy a 13-as (ez az alap), de amikor nem jelentek meg az ikonok, az a 11-es volt (amit elvileg nem is indítok el soha), ami aztán 12-es frissítette magát :F

(pont MOST az alapot akartam elindítani, ami a 12-es volt az előbb, de most a 13-as )

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25678) kranazoli válasza Steelmanus (#25673) üzenetére


kranazoli
senior tag

Csináltam egy új profilt és most jó.

Beágyazott videóknál is működnie kellene?! Mert ott nem vált HD módba. :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#25679) WonderCSabo válasza w.miki (#25677) üzenetére


WonderCSabo
félisten

11-esben még nincs ilyen. Átállítottad a változókat?

(#25680) Steelmanus válasza kranazoli (#25678) üzenetére


Steelmanus
addikt

Lehet hogy a masik kiegeszitovel akadt ossze, a beagyazott videoknal nem mukodik, arra egy masik szkriptet kell telepiteni. Regen ez volt az alap Youtube Embed HD majd ezt a szkriptet dqdb modositotta, de most nem talalom a linket ahova megadta igy lett a verziszam 1.4a, majd BullBoss tovabb szerkesztette, es meg tett bele egy Pause gombot is, Youtube Embed HD - Fixed + FullScreen/Pause button es igy mar 1.5 lett a szama. Ha letoltod egy youtube_embed_hd_-_fixed_+_fullscreen_pause_button.txt-t kapsz. En ugy szoktam csinalni, hogy telepitem az alap 1.4-es verziot, majd megkeresem az FF profilban a ( nalam gm_scripts ) mappa, es az abban levo 1.4-es verziot megnyitom egy jegyzettombel szerkesztesre, torlom a tartalmat es bekopizom amit letoltottem BullBoss-fele txt tartalmat, majd siman mentem. Ezalatt a FireFox ne legyen megnyitva.
Sajnos nem minden oldalon mukodik de errol nem a szkriptet irok tehetnek, van ahol mukodik van ahol nem.

(#25681) localhost


localhost
Közösségépítő

13 béta haldoklása

Ez a tünet naponta ~5-10-szer, bezárom és megy tovább minden, mintha MISE történt volna.
Korábban sosem láttam ezt.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25682) kranazoli válasza Steelmanus (#25680) üzenetére


kranazoli
senior tag

Áhámmm! Köszi a kimerítő választ. Ezt lehet, hogy kihagyom akkor, de azért köszi! :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#25683) Steelmanus válasza kranazoli (#25682) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szivesen valaszoltam, jelenleg en sem hasznalom egyszer megcsinaltam, majd kimentettem a szkriptet tartalmazo user.js fajlt ha meggondolom magam egyszeruen visszateszem, ill. radobom az FF ablakara es telepszik.

(#25681) localhost Probald ki lehet segit a bajon, Matthewus ajanlotta.
A Plugin Container kilovese ha nincs ra szukseg: Uj bejegyzes.
plugins.unloadASAP Logikai True

(#25684) WonderCSabo válasza localhost (#25681) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vmi specifikus oldal?

(#25685) localhost válasza WonderCSabo (#25684) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Semmi, én Facebookozok, ph-zok, itt-ott szörfölök, saját oldalama heggesztem, és soha semmi módon nem sikerült beazonosítanom, hogy ezt mindig akkor csinálja, amikor... szóval random. És semmi speciális kiegészítőm nincs.

MANUS: plugins.unloadASAP Logikai True beállítva, majd visszaszólok, mi lett.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25686) localhost válasza localhost (#25685) üzenetére


localhost
Közösségépítő

NYEMAM! :(
Azóta is volt egy alkalom, hogy letérdelt. Érdekes, hogy a hibaablak bezárása után minden működik.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25687) Steelmanus válasza localhost (#25686) üzenetére


Steelmanus
addikt

En pedig most tettem fel a Firefox 13.0b5 magyarnyelvut, nezegettem videokat es vannak linkjeim borzalmasan megirt oldalakhoz azokon is kiprobaltam, de eddig nem jott elo a hiba.
Tiszta telepitessel telepited a betat, vagy egy regebbi stabilra telepited?

(#25688) Steelmanus válasza localhost (#25686) üzenetére


Steelmanus
addikt

Helyesbitek. A 13.0b5 alatt a A Plugin Container kilovese ha nincs ra szukseg:
plugins.unloadASAP Logikai True nem mukodik, a plugin-container beragad.

(#25689) localhost válasza Steelmanus (#25688) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Régire tettem, de ma már kikapcsolok, talán holnap bíbelődök vele....
Kösz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25690) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Mit jelent, ha a tab-on, az oldal töltése közben animáló kis ikon, zöldről pirosra változik? :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25691) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#25690) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az fura, mert a Firefoxban nincs piros animáló ikon. Nincs vmi kieged?

(#25692) Fire/SOUL/CD válasza WonderCSabo (#25691) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem véletlen a mosolygó smiley a korábbi hsz-em végén, az előzmények miatt, ugyanis Ubuntu alatt, szándékosan kb 1 órán keresztül válogatott támadó oldalakra, felnőtt tartalmú és minden egyéb elképzelhető szemét oldalra felmentem, melynek végén egszerűen bezáródott az FF és azóta van ez a jelenség: [link]
Mondjuk időközben lett más jelenség is: [link]

Two in One, sikerült bedönteni az Ubuntu-t is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25693) Brutforsz válasza Fire/SOUL/CD (#25692) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ubuntun ez - egyébként narancssárga - a normál színe a cuccnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#25694) Fire/SOUL/CD válasza Brutforsz (#25693) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Úúú, vaze... Asszem jobb, ha megyek szpáttyolni, reggelig kerestem volna a piros bogyó rejtélyét. :))

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25695) localhost válasza localhost (#25689) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jó reggel, ma tettem egy próbát az újraindítás letiltott kiegészítőkkel állandóvá tett beállítással, azaz simply pure nature neutral
13b5 kíváncsi vagyok botladozik-e.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25696) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#25694) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mondjuk ha előtte zöld volt, akkor megint gáz van. :D

(#25697) Donvit078


Donvit078
tag

ezt megint meg kellett tanuljam a fox akkor fagy le mindig amikor a legfontosabb dolgod van éppen:) áááá

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#25698) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Van egy kis problémám, miszerint lassú a firefox. Pl most is gépelés közben laggol és néha jelentősen elkezdni enni a procit. A indavideó szaggat. Az egér görgő hatására is néha másodperceket kell várni. Az már csak hab a tortán, hogy a youtube gombjai egyes videóknál egymásra csúsznak. Régebben is volt hasonló problémám, de akkor a plugin container ette a procit, de az egyik frissítés óta újra előjött ez a probléma. Anno úgy oldottam meg, h letiltottam a plugin containert a beállításokban, netes leírás alapján.

Szerk.: Most újra engedélyeztem a plugin containert, meglátom, h mi változik így.

[ Szerkesztve ]

(#25699) zoli62


zoli62
addikt

Van olyan kiegészítő, amivel Silverlight videót le lehet tölteni?

(#25700) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Lenne egy kérdésem.
Kezdőlapot beállítottam magamnak, ahogy szerettem volna,
de azt sehol nem találom, hogy hol tudom beállítani, mikor új lapot hozok létre, akkor ne egy nagy üres ablak jöjjön elő, hanem mondjuk a google.
Egy ideig ez így is működött, de feltelepítettem valamit, ami felülírta a googlet, azt kiiktattam, most viszont nem tudom visszarakni a google-t. :B
Valakinek ötlete?
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.