Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) WonderCSabo válasza inverness (#26100) üzenetére


WonderCSabo
félisten

4 magos procid van? Az egyik mintha végtelen ciklusba futott volna. Lődd ki őket, abból nagy baj nem lehet. Persze ha éppen online flash játékozol, mentsél, ha lehet. :)

(#26102) Predator2


Predator2
addikt

Hello

Mozilla 13.0-hoz keresek pár kiegészítőt amit már régóta használok más böngészőkben.

1:Gmail-hez keresek valami olyasmit ami a sarokban jelzi ha levelem jött/és h mennyi, mutatja h ki küldte és egy pár sort a levélből + anélkül h meg kellene nyitnom a böngészővel a gmail fiókomat olvasottá tudom tenni a levelet.

2:"Kattintós" linkeket csinál (esetleg úgy is jó h csak az általam kijelölt linket alakítja át)

3: Youtube videókat tudja vele a böngészőből vezérelni.
Sokszor van h több lap is megvan nyitva és fogalmam sincs h hol megy a videó/zene de nem akarok az összes ablakot bezárni h megtaláljam, elég ha csak van egy ikon (hasonlóan mint a gmail esetében) mutatja h milyen videó megy és azt tudja elindítani/megállítani/újra lejátszani.

4: Youtube videó automata újrajátszó, csak annyit csináljon h a megnyitott videót 2342423x is lejátssza ha azt akarom

5: Reklám/kép blokkoló de csak azt blokkolja amit én mondom neki és a kis "kockákat" is el lehessen rejteni vele

6: Kép megjelenítő: van egy kis bélyegkép amit meg kéne jelenítenie anélkül h rákattintanék vagy külön ablakban megnyitnám.

Röviden ennyi :DD
THX előre is

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#26103) inverness válasza WonderCSabo (#26101) üzenetére


inverness
csendes tag

2 magos procim van. Megpróbálom újratenni a flash playert....

(#26104) DS39 válasza Predator2 (#26102) üzenetére


DS39
nagyúr

1. gmail checker
2. linkification
5. adblock plus + element hiding helper

a többire nem tudok megoldást, talán majd más segít :)

[ Szerkesztve ]

(#26105) inverness


inverness
csendes tag

Bocs a duplázásért, csak lejárt az idő... A másik kérdésem: az normális, ha pl. a nemzetisport.hu-n a plugin-container 200 MB+ és kb. 40-60 között van a CPU terhelés? Egy idő után vissza esik 20-30 közé. Hardveres gyorsítás be van kapcsolva, legújabb Ati Driver..

Szerk.: utána 300 MB+ lesz és a CPU megint csak terhelődik erősen.

[ Szerkesztve ]

(#26106) DS39 válasza inverness (#26105) üzenetére


DS39
nagyúr

most hogy mondod, tényleg elég durván terhel az nso, mondjuk eddig is tudtam hogy egy kalap sz.r rendszert használnak minden második nap be se enged a belépőjük, de amióta új design van még lassabb is, már értem..
nálam 30-40% cpu terhelés, csak attól hogy görgetem az oldalukat
plugin cucc viszi a nagy részét, bár nem ilyen nagy méretű (86 MB), mint neked.

[ Szerkesztve ]

(#26107) inverness válasza DS39 (#26106) üzenetére


inverness
csendes tag

Használtam Chrome-ot jó sokáig, ott nyugisabb volt a helyzet. Nem vagyok szakértő, de nekem olyan, mint ha FF-ben gyengébb lenne a hardveres gyorsítás, mint a Chrome-ban. FF használat közben állandóan fújtat a laptopom, míg Chrome használat közben nem. Egy darab kiegészítőt sem használok.

(#26108) DS39 válasza inverness (#26107) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt adom, én nem is használom a hardveres gyorsítást, de így is jobban merül a laptop, mintha Chrome-oznék. (ettől még fapados marad a Chrome sok területen a Foxhoz képest, ezért szívesebben használom a Firefoxot.)

bár itt az NSO a hibás, kb 2 hete van ez az új design, nekem nagyon nem tetszik és az a bazi dropdown menü ami minden véletlen egérelhúzáskor előjön, borzasztóan idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#26109) Predator2 válasza DS39 (#26104) üzenetére


Predator2
addikt

a gmail checker-t hogy lehet beállítani h mindig a sarokban legyen és ne csak akkor jelenjen meg egy pillanatra levelem jött?
mert így nem jó ha pont nem veszem észre a felugró buborékot akkor ugyan ott vagyok mintha állandóan lesném a levelesládámat

a többihez ha van még valakinek ötlete azt is szívesen fogadom

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#26110) DS39 válasza Predator2 (#26109) üzenetére


DS39
nagyúr

Eszkoztarra ki lehet rakni egy ikont ami allandoan latszik es jelzi hogy hany uj leveled van.

(#26111) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Hat ez az uj flash (Adobe Flash Player 11.3.300.257) nem jott be.
Ezen az oldalon Scythe Mine 2 CPU Cooler ha nyomom a Next-et alul mindig elveszi a fokuszt az oldalrol, vagyis hogy aktiv legyen az oldal ra kell kattintani az oldalon valahova.
A Feladatkezelo ezt mutatja:

(#26112) Steelmanus válasza Steelmanus (#26111) üzenetére


Steelmanus
addikt

Elnezest, ezt a hibat a Aurora ( Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:14.0) Gecko/20120604 Firefox/14.0a2 ) sikerult produkalnom.

(#26113) Maxtreme válasza WonderCSabo (#26096) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem nem, az sem jelenik meg sajnos :(

Brutforsz: Köszönöm, kipróbálom. :R

(#26114) Maxtreme válasza Maxtreme (#26113) üzenetére


Maxtreme
addikt

Sajna nem segített, viszont mozbackuppal elmentettem a jelszavaim, beállításaim, könyvjelzőim, és nulláról újrapakoltam. Így müxik rendesen ahogy nézem. :R (a visszaállított profil után is)

(#26115) need


need
addikt

Sziasztok...

Kicsit nézegettem a gépemet..és próbáltam helyet kinyerni vagy törölni azokat a dolgokat amik feleslegesek!

Eljutottam a C:/felhasználó/Appdata/Local/Mozilla könyvtárig és találtam benne kb. 1.1 GB adatot..!

Ezek mind kellenek...vagy ki lehet szedni azt ami nem kell...?
Ha igen akkor mit..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26116) Brutforsz válasza need (#26115) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ez a jelentős helyfoglalás feltehetően a lemezes gyorsítótár miatt van. Én például nem használom ezt a szolgáltatást, a profiljaim ~30MB/db méretűek.

A Firefox alapesetben 1 GB-os korlátot állít be a cache-nek, vagyis ha ezt sikerült megtölteni, akkor reális az érték, amit látsz.

A Firefox beállításai > Haladó > Hálózat lapon a Gyorsítótárazott webtartalom rovatban értesülhetsz az aktuális helyfoglalásról, itt törölheted, és új korlátot is beállíthatsz.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#26117) need válasza Brutforsz (#26116) üzenetére


need
addikt

ok..

megpróbálom majd lejjebb korlátozni..ha nincs változás akkor hagyom de ha nem úgy muzsikál mint most akkor vissza rakom..

thx.. :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26118) Maxtreme válasza need (#26117) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem lesz változás, sőőőt max pozitív. Nálam pl sok esetben egy idő után akadtak az 1080p-s Yt videk (holott a cpu kihasználtság kb 5% volt) Nem tudom mi köze hozzá, de levettem a cache méretet 200mb-ra, azóta semmi gondom. :)

(#26119) WonderCSabo válasza inverness (#26103) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor nem futott végtelen ciklusba. Az új 11.3-as Flash már sandboxban futtatja magát, és két exe jelenik meg, ergó ha ilyen verziójú flashed van, nincs gond.

Predator2: 3: YousableTubeFix userjs sztem tud ilyet.

(#26105) inverness: A plugin-containerben a pluginek futnak, jellemzően a Flash. A terheléért teljes mértékben az adott plugin a felelős, a Firefox nem. Továbbá a Fx hardveres gyorsításának semmi köze a pluginhoz.

Brutforsz: A cache nem a profil mappában van tárolva.

Maxtreme: Pedig semmi köze nincs hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#26120) Brutforsz válasza WonderCSabo (#26119) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Linux alatt a profilmappában van.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#26121) need válasza Maxtreme (#26118) üzenetére


need
addikt

la vakartam 200 megára.. meglátjuk mi lesz..:) :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26122) WonderCSabo válasza Brutforsz (#26120) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az igaz, valszeg akkor Macen is. Azért feltételezem need wint használom, ha nem akkor elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#26123) need válasza WonderCSabo (#26122) üzenetére


need
addikt

wines vagyok.. :B

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26124) Maxtreme válasza WonderCSabo (#26119) üzenetére


Maxtreme
addikt

valami pedig lehetett mert amíg a cache méret alap helyzetben volt, úgy swappelt a hdd yt alatt mint az állat. (gondolom ez okozta a szaggatást)
Pedig aztán azt sem lehet mondani hogy lassú winchesterem van.
Nemtom, lényeg az hogy most jó. :)

(#26125) Atapi


Atapi
senior tag

Ahoj!

Frissült nálam is ff, és azt vettem észre, hogy az új verzió a füleket nem görgeti, amikor linkeket nyitok meg az utolsó lapról új füleken és már több fül van, mint amit egyszerre meg tud jeleníteni, hanem egyszerűen a már nem látható felületre dobja és görgetnem kell, hogy elérjem ezeket.
Tudnátok segíteni, hogy ennek a lapgörgető fícsörnek mi a neve, vagy hogyan lehetne visszakapcsolni?

(#26126) WonderCSabo válasza Atapi (#26125) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Valóban nem görgeti. Én a browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent változót true - n használom, így mindig az aktuális tab mellé nyitja az újat, és nem a végére, így görgetni se kell. Ha Te ezt nem akarod használni, akkor nem tudom a megoldást, talán Tab Mix Plus kieg tudja.

(#26127) Atapi válasza WonderCSabo (#26126) üzenetére


Atapi
senior tag

nálam is az aktuális tab mellé nyitja meg az úja(ka)t, de ez nem elég, mert így is simán kicsúszik, ha több fület nyitok meg egy lapról...

(#26128) WonderCSabo válasza inverness (#26100) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Oké megnéztem. Az új 11.3-as Flash Player 2 db. FlashPlayerPlugin....exe folyamatot is futtat, a sandbox miatt. És pluszban még fut a Fx plugin-container.exéje is. A Flash valós CPU és memória használata a második FlashPlayerPlugin....exe folyamatban mutatkozik meg.

(#26129) DS39 válasza Atapi (#26127) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ez eddig is így volt, ha egy lapról, annyi linket nyitok meg hogy már nem fér ki, a nem látható tartomány végére nekem kellett görgetni.

WonderCSabo: :D

[ Szerkesztve ]

(#26130) WonderCSabo válasza DS39 (#26129) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A nem látható tartomány az a 10^-5 m alatt és 10^-8 m felett. :DDD

(#26131) Atapi válasza DS39 (#26129) üzenetére


Atapi
senior tag

eddig addig görgetett, amíg a kiinduló fül a legelső helyre került. utána nyilván nem görgetett tovább, de addig igen. most egyáltalán nem görget.

(#26132) B@ldrick válasza WonderCSabo (#26126) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Azt meglehet oldani, hogy a + is az aktuális mellé nyissa a fület?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#26133) WonderCSabo válasza B@ldrick (#26132) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Alapból nem, talán vmi kieg tudja.

(#26134) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Van olyan opció firefoxban, hogy csak jelszó megadása után indul a böngésző?

(#26135) localhost válasza #54715584 (#26134) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nincs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26136) WonderCSabo válasza #54715584 (#26134) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Viszont ha a jelszavaidat akarod védeni, akkor mesterjelszót tudsz megadni.

(#26137) HZoli87


HZoli87
veterán

Firefox 15 "Aurora" és a beépített PDF olvasó - Softpedia cikk

(#26138) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Akinek angol a Firefox, megnézné nekem, hogy hogy hangzik angolul, hogy
"keresőmezők és űrlapmezők előzményeinek megőrzése"?
Megpróbálok angol fórumokon megoldást találni a gondomra.
Köszönöm.

Ugyanis már hónapok óta nem ad fel egy korábbi keresési előzményem sem a google kereső sávja.

[ Szerkesztve ]

(#26139) Steelmanus válasza HZoli87 (#26137) üzenetére


Steelmanus
addikt

Erdekes, nalam ma frissult, Gecko/20120608 Firefox/15.0a2 es nincs jelen, igaz van telepitve PDF-XChage Viewer 2.5.201.0 bovitmeny. Pedig emlekszem hogy nemreg amikor a Nightly volt 15.x verziszammal es kiprobaltam egy kis idore, abban benne volt.
Nem lenyeges, mert a telepitettet nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#26140) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Frissítettem az általam fordított kiegészítők fordítását. Aki használja bmelyik kieget az alábbi listából, és talál hibát bmikor a kieg fordításában, kérem szóljon!

(#26141) WonderCSabo válasza Steelmanus (#26139) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A kieg neve PDF Viewer. Telepítsd újra a Nightlyt, és a telepítés utáni első indításkor rákérdez, hogy felrakhatja-e a Fx pdf megjelenítőjét. A működéséhez minden más PDF megjelenítőt le kell tiltani (tehát ezt az Xchangeset is, az Adobet is, stb)

[ Szerkesztve ]

(#26142) HZoli87 válasza Steelmanus (#26139) üzenetére


HZoli87
veterán

Jó kis fejlesztés, bár én sem fogom használni, mert a Sumatra PDF beépülője tökéletes.

(#26143) Brutforsz válasza #54715584 (#26134) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Localhost már összefoglalta a lényeget, de azért ez a téma szerintem van olyan fontos, hogy picit elgondolkodjunk rajta. (A továbbiakban feltételezem, hogy nem a böngésző elindítását akarod megakadályozni, hanem azt, hogy a profilod indítható és megtekinthető legyen.)

Mint a felhasználói programok általában, a Firefox is abból indul ki, hogy aki - az adott felhasználói profilba bejelentkezve - a gép előtt ül, az a jogos tulajdonos. Ezért nem tesz külön intézkedéseket - leszámítva, ahogyan WonderCSabo is írta, a jelszókezelőt, ahol meg lehet adni mesterjelszót, így a belépési adatok zár alá kerülnek - a személyes adatok védelme érdekében, mert feltételezi, hogy akinek titkosításra van szüksége, az, ha a teljes merevlemezen nem is, de legalább a felhasználói profilján elvégezte azt.

A probléma akkor szokott jelentkezni, amikor vagy eleve nincsen titkosítás, vagy az a bejelentkezéskor feloldásra került, de nem a tulajdonos ül a gépnél. Ez vállalati környezetben is gyakran megesik, de méginkább jellemző a háztartásokban, ahol akár már a gyors felhasználóváltás alkalmazása is problémás lehet - "nem bízol bennem, biztos titkolnivalód van stb.", nem ragozom, nyilván érthető, mire gondolok.

A profilod más személyek általi nem kívánt megtekintésének megelőzéséhez szükséges energiabefektetés mértéke szerintem leginkább attól függ, mennyire felkészült(ek) az illető(k).

Néhány ötlet:

A legalapabb esetben egy laikus felhasználóval dolgozol / élsz együtt, akinek a Firefox indítása = az asztali / tálcai / (csak nagyritkán startmenüi - állítólag ezért került ki a Windowsból a 8-cal) parancsikonra kattintás. Ilyenkor kb. annyival meg lehet úszni a dolgot, hogy - nyilván a szükséges dolgok mentését / migrálását követően - reseteled a default profilt, majd meghagyod csalinak úgy, hogy automatikusan az induljon; néhányszor használgathatod is akár teljesen semleges dolgokra, de az igazi aktivitásodat egy külön profilban fejted ki, amit pl. a futtatás segítségével indítasz el. Nyilván nem biztonságos megoldás, de már ez is sokat javíthat a helyzeten.

Level 2-n ezt az új profilmappát titkosíthatod, ennek a favágó változata pl. a 7zippel jelszóvédett archívum létrehozása, majd a profilmappa törlése, amikor kell a profil, akkor kitömöríted (az önkicsomagolós módszer is elérhető), az archívumot pedig törlöd, a munkamenet végeztével ismétled elölről. Ez a módszer akkor is használható, ha (Windowsos rendszeren) nincs rendszergazdai jogosultságod, mert a 7zip elérhető rendszerszintű telepítést nem igénylő (portable) változatban is.

Professzionálisabb megoldásként valósidejű titkosítást használhatsz a profilmappához, pl. a TrueCrypt segítségével létrehozott titkosított virtuális lemezre teszed, profilindítás előtt felcsatolod, ha végeztél, leválasztod azt.

Ha esetleg gondot okoz, hogy a profilkezelőben több profil látszik, akkor a profiles.ini fájlt is cserélheted mindig a kellő időben. Arra érdemes még figyelni, hogy Windowsokon a ténylegesen használt profilnál a lemezes gyorsítótárat vagy kapcsold ki, vagy helyezd át a profilmappába, mert ott alapesetben azon kívül van, azaz annak titkosításakor kiesik a szórásból, így árulkodhat.

Megoldhatod úgy is a dolgot, hogy a meglévő Firefox példány mellé pluszban a Firefox portable változatát nyomod fel valahová, akár merevlemezre, akár pendrive-ra, praktikusan jelszóval védett konténerben, ekkor - megfelelő beállítások esetén - minden, a program is, a profil(ok) is azonosíthatatlanok lesznek, elég a használathoz felfedned őket.

A beépített szinkronizáció lehetőségeit nem ismerem, de ha lehet profilt tokkal-vonóval szinkronizálni, akkor az is szóba jöhet, hogy kilépés előtt feltolod, utána mindig törlöd a profilmappát, s amikor legközelebb te indítod el, akkor pedig lehúzod a szerverről az egészet.

Nyilván vannak még lehetséges módszerek, most ezek jutottak eszembe. A lényeg, hogy bármilyen eljárást is válassz, teszteld le alaposan, ki-mikor-mit láthat az eredményből, mert a hamis biztonságérzetnél kevés veszélyesebb dolog van.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#26144) myke01


myke01
senior tag

Google Chrome-ból szeretném kimenteni a jelszavakat , és áthelyezni a FF-ba.

-LastPass kieg.-en kívül létezik más addon? (ami ugye létezik mindkét böngészőre,de nekem nem nagyon jön be,és nem is célom szinkronban tartani a két böngésző között ) ;
-a Chromepass progira (ami ki tudná menteni a G.C.-ből a jelszavakat) meg trójait jelez

Más módszer létezik a jelszavak kinyerésére Chrome-ból ? (Sajnos a chrome kieg-ek között nincs Password Exporter add-on )

[ Szerkesztve ]

(#26145) WonderCSabo válasza myke01 (#26144) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igazából én is csak ezt a két módszert ismere. A ChromePass pedig nem trójai, valszeg az fals pozitív lesz. A LastPasst pedig letörölheted, miután importálad a jelszavakat.

Egyébként hh. migrálsz Fx felé (mostanában nem ez a trend)? Vagy csak átmented a cuccokat?

(#26146) myke01 válasza WonderCSabo (#26145) üzenetére


myke01
senior tag

Kösz az infot ! :R

"Régi motoros" vagyok a FF használatában , ha az éveket nézzük (kb. 7 éve nyüstölöm ) :)) . A 6-os verzió környékén nagyon "berágtam rá" ,és áttértem Chrome-ra (pontosabban Comodo Dragonra) . Persze folyamatosan figyelemmel kísértem a "róka fejlődését", és most a 13-as verzióra váltáskor úgy döntöttem ,h visszatérek a "jó öreg rókához". Kezd már hasonlítani egy XXI. századi böngészőre :D :DD :C .....

[ Szerkesztve ]

(#26147) #54715584 válasza Brutforsz (#26143) üzenetére


#54715584
törölt tag

Wow, köszönöm szépen a kimerítő választ :R
Valószínű a profil dolog segíteni fog ezen a dolgon.
Igazából nincsen mit titkolni, csak jó lenne megelőzni néhány dolgot, mielőtt a család arcába ugrana full screenben.
Amit titkolnom kellene, arra jó a privát böngészés is :)

(#26148) chab7 válasza WonderCSabo (#26145) üzenetére


chab7
addikt

Már miért ne lenne ez a trend most? Én is a héten jöttem vissza FF-ra ;)

(Viszont nekem most érdekes módon a gép újraindítása után a kezdőlap 9 kis képe eltűnik és fehér lesz. Ha újra kattintgatom őket akkor megint van előnézet - rebootig.
Végülis nem olyan nagy gáz, és linuxon vagyok tehát tuti nem itt kell reklamálnom miatta, de nem bánnám ha nem így viselkedne.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#26149) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#26141) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Még egy adalék a Fx beépített PDF megjelenítő témában:

Május 22-e óta a megjelenítő nem kiegként, hanem a böngészőbe beépítve érkezik. Ettől függetlenül, a kieg is bennmaradt, és azt ez a patch tünteti el, holnaptól. Természetesen manuálisan is ki lehet törölni.

Mivel be van építve a böngészőbe, ez a funkció csak akkor működik, ha vmely kiterjesztés vagy bővítmény nem szeretné a pdf fájlokat renderelni, ergó ha semmilyen pdf megjelenítő nincs a böngészőhöz telepítve.

Az új, jelenlegi UI pedig így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#26150) Steelmanus válasza WonderCSabo (#26149) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Alaposan utanna jartal mint mindig. Egy ideje mar a stabil valtozatokat hasznalom a FireFox-bol (12-13) csak neha teszek egy kis kiterot, mint peldaul most is hogy latom a 13-as jol szerepel, es olvastam hogy a Nightly is verziotszamot valtott, gondoltam kiprobalom az Aurora-t hiszen orokli a Nightly-t. Kicsit babonas vagyok, nem szeretem a 13-as szamot :D Igaz amikor feltelepitettem akkor meg 14.x volt, nemreg frissult 15.x-re. Jo torekves a PDF megjelenites beepitese a bongeszobe, am eleg sokat hasznalom a PDF-XChage Viewer-t bongeszes nelkul is, az hogy meg beepulokent is hasznalhato, csak egy plussz, de igen hasznos funkcio.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.