Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) Steelmanus válasza Lenry (#26947) üzenetére


Steelmanus
addikt

Unistallald a flasht a 64 bites uninstall programjaval, pl innen is letolteheto, Usite csomagold ki ez ugy hasznald a 64 bitest.
Azutan nyiss meg egy olyan oldalt amin tudod hogy van beagyazott flash tartalom, ne a YT-ot, es akkor is fagy? Igy kiszurheted hogy a bongi rossz vagy a flash.
Ja meg valami, a flash-ben kikapcsolt Hardveres gyorsitassal is fagy?

[ Szerkesztve ]

(#26953) csako válasza brozy (#26952) üzenetére


csako
veterán

Microsoft Silverlight

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26955) SureStudio


SureStudio
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Mozilla Firefox-om egyik nap frissítette magát és valamiért átváltott az AVG keresőére, később rájöttem, hogy előző nap mikor a nyomtatómhoz drivert kerestem a driverrel együtt letöltöttem ezt a cuccot, kitörültem, de semmi, a bővítmények között és a kiterjesztések között sincs, a beállítások alapból a goolge keresőre van beállítva.
Nem tudom mi lehet. Kérném segítségeteket, 13.0.1-es Mozillám van.

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#26956) Nobuo válasza SureStudio (#26955) üzenetére


Nobuo
tag

Programok telepítése és törlése résznél nem találod meg a gépeden?

(#26957) DS39 válasza SureStudio (#26955) üzenetére


DS39
nagyúr

ezért nem jó csak tovább-okat nyomogatni, mert ezek szeretnek keresőket, toolbarokat installálni a böngészőkbe.

AVG-ben biztos lehet uninstallálni, ha nem:

about:config -> browser.search.defaultenginename -> Google

(#26958) SureStudio


SureStudio
tag

A programoknál nem volt benne... :(
DS39 Köszönöm másodszorra sikerült :)

[ Szerkesztve ]

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#26959) Spectrum válasza Steelmanus (#26924) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Na ezt kipróbálom, csak ezért látogattam el ebbe a topicba. Ha teljes képernyős alkalmazást futtatok és közben megy FF egy frissülő flashes oldallal, akkor még az adott alkalmazás is villan, nem egyszer ki is dobott az asztalra.

(#26960) Mancsy


Mancsy
HÁZIGAZDA

Mostanában (1-1,5 hét) nálam a Facebook egyszerűen nem tölt be. Ha egy nap egyszer talán mégis, akkor is borzasztó lassú. Minden más oldal rendben, gyorsan, hiba nélkül működik. Win 7 64 bit, a jelenség Firefox, Chrome, IE alatt is megvan, mind legfrissebb stabil verzió, mindegyik kitakarítva, újratelepítve, CCleaner is lement, hosts fájl átnevezve, ESET SS és Malwarebyte's AM nem találnak semmit.
Valakinek akad ötlete? Kezdek tanácstalan lenni.

Persze nem a Facebook hiányzik ennyire, csak egyrészt kell a munkához, másrészt nem értem, hogy ok nélkül mi változott, miért nem jön be egy oldal egyáltalán.

(#26961) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Olyan kiegészítőt keresek, ami az Opera Wand jelszókezelővel egyenértékű.
Próbáltam már a Secure Login és a Remember Passwords kiegészítőt, de egyik sem jegyezte meg az általam használt összes weboldalon a jelszót, holott az opera wand igen.

Tudtok valami olyasmit, ami "mindent visz"?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26962) scope2007 válasza Bici (#26961) üzenetére


scope2007
addikt

ez mindent visz (pár napja ajánlottam is) BEST

LastPass - Password Manager, Form Filler, Password Management
van beépülője Firefoxba, IEbe, Chromeba, Operaba
de tedd fel a "LastPass univerzális Windows telepítő"t 32 vagy 64biteset, és a firefox induláskor leszedi a beépülőjét magának.

ez lesz a LastPass eszköztár [még az ikonját is lehet váltogatni :D]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26963) Fandango válasza Bici (#26961) üzenetére


Fandango
veterán

En a Keepass progit hasznalom es Firefox ala a Keefox addont hozza.

(#26964) Bici válasza scope2007 (#26962) üzenetére


Bici
félisten

scope2007, Fandango: esetleg olyan nincs, amihez nem kell külön progi, vagy közös regisztráció?
Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26965) Fandango válasza Bici (#26964) üzenetére


Fandango
veterán

Szemely szerint amiota erre a kombora ratalaltam eszembe se jutott mast keresni, annyira bevalt.

scope2007: a LastPass csak a bongeszokhoz tud login es form adatot tarolni?

[ Szerkesztve ]

(#26966) Bici válasza Fandango (#26965) üzenetére


Bici
félisten

Én nem szeretném online tárolni a jelszavaimat, bár, ahogy nézem, a akeepass megy wine.on... :U Na, kipróbálom. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26967) Bici válasza Bici (#26966) üzenetére


Bici
félisten

Áhh, a citibank jelszóval egyik sem bír... :/
Mindegy, keresek másikat. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26968) DS39 válasza Bici (#26967) üzenetére


DS39
nagyúr

inkább örülj neki, az ilyen bankos jelszavakat jobb nem tárolni gépen/neten, tudod az ördög nem alszik :)

(#26969) Steelmanus válasza Bici (#26961) üzenetére


Steelmanus
addikt

A Secure Login milyen jelszavakat nem tud eltarolni, en is azt hasznalom, kiveve hogy nincs bankom igy azt nem tudtam meg kiprobalni. Bankos jelszot nem is tarolnak a gepemen.

Megeloztek.

[ Szerkesztve ]

(#26970) Nobuo válasza Bici (#26967) üzenetére


Nobuo
tag

Nem is jegyeztess meg bankos jelszót egy programmal sem.

(#26971) Bici válasza Steelmanus (#26969) üzenetére


Bici
félisten

A citibankos jelszót nem tárolja el. Minden alkalommal felajánlja, hogy megjegyzi, de a végén sosem illeszti be a megfelelő helyre az eltárolt jelszót - valószínűleg a beviteli mező random változtatja valamelyik tulajdonságát. Így pötyöghetem be egy virtuális billenytűzettel. :(((
Nem nagy kockázat, mert nagyon kevés mani van a számlámon, mivel csak apróságok netes vásárlására használom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26972) Steelmanus válasza Bici (#26971) üzenetére


Steelmanus
addikt

Így pötyöghetem be egy virtuális billenytűzettel.
Akkor szerintem ezert nem jegyzi meg, mert nem erzekel bevitelt. Szerintem egyik jelszokezelo sem fogja emiatt kezelni.

(#26973) Bici válasza Steelmanus (#26972) üzenetére


Bici
félisten

Opera wand megjegyzi. :/

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26974) Steelmanus válasza Bici (#26973) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ertem, mar regota nem hasznalom az Operat, akkor rosszul gondoltam ezt a virtualis billentyuzetet. Es az Operat elfogadja bongeszonek a bank? Mert altalaban sok helyen diszkriminaljak, ez olvashato is az Opera magyar honlapjan a Szegyenfalon.

(#26975) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Nálatok is csinálja azt a FF, hogy ha kilépek belőle majd szinte azonnal vissza, akkor feldob egy ablakot, hogy a Firefox már fut. :DDD
Régebben egy időszakban sűrűn volt nálam ez, de már egy jó ideje nem jelentkezett a probléma csak most kezdte megint tegnap reggeltől.
Nem akkora a gond természetesen és várok közte kicsit mostantól, de azért kíváncsi lennék rá, hogy nem egyedi-e a problémám.

[ Szerkesztve ]

(#26976) Bici válasza Steelmanus (#26974) üzenetére


Bici
félisten

A belépésig elfogadja, de nem tudok utalni. :/ Nincs semmiylen kiírás, hogy nincs támogatva. Próbáltam már FF, IE, stb. módban is.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26977) Nobuo válasza Mosanke (#26975) üzenetére


Nobuo
tag

Nincs beállítva, hogy kilépéskor törölje az előzményeket pl., vagy hasonló, amiért nem áll le rögtön kilépéskor? Vagy lehet a géped lassú kicsit.

Mindenesetre, ha nem enged vissza Ctrl+Alt+Del, folyamatok, firefox.exe folyamat leállítása.

[ Szerkesztve ]

(#26978) SureStudio válasza Mosanke (#26975) üzenetére


SureStudio
tag

Lehet lassan tud visszaállni...
Nekem csak párszor volt ilyen, és a feladatkezelő épp ezért jó :R

[ Szerkesztve ]

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#26979) Mosanke válasza Nobuo (#26977) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Ezt a 'kilépéskor törölje az előzményeket' ezt hol kell megnézni a FF-ban?
Nem tudom, hogy nálam ez hogy van beállítva, vagy egyáltalán be van-e állítva.

[ Szerkesztve ]

(#26980) Nobuo válasza Mosanke (#26979) üzenetére


Nobuo
tag

Beállítások/adatvégelem.

(#26981) Mosanke válasza Nobuo (#26980) üzenetére


Mosanke
senior tag

Így van beállítva. Én azt hiszem ezt a részét nem is állítgattam sosem. Legalább is nem emlékszem rá.

Lehet, hogy valamit nem kell bepipálni?

[ Szerkesztve ]

(#26982) Nobuo válasza Mosanke (#26981) üzenetére


Nobuo
tag

Ott van, hogy "előzmények törlése a firefox bezárásakor" erről beszéltem, neked ez be van kapcsolva.

Az "egyéni beállításokat használ az előzményekhez" résznék állítsd azt be, hogy "megjegyzi az előzményeket", ha pedig böngészés közben a jövőben olyan oldalakat látogatnál, hogy nem szeretnéd a gyereked vagy valaki megnyithassa véletlenül az előzményekből, akkor pedig használd a "privát böngészés"-t.

Ha beállítottad, hogy megjegyezze az előzményeket, akkor lépj ki és rögtön vissza, engedni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#26983) Mosanke válasza Nobuo (#26982) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nagyon szépen köszönöm. :R :R
Már át is állítottam.

(#26984) Nobuo válasza Mosanke (#26983) üzenetére


Nobuo
tag

Így elhárult a probléma? Van még baj a megnyitással?

Szerkesztve: Gondolom, akkor már minden oké. Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#26985) Mosanke válasza Nobuo (#26984) üzenetére


Mosanke
senior tag

Most úgy néz ki, hogy jó lett. Próbálgatom de nem dobja fel azt az ablakot. Köszi még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#26986) vlevi válasza Mosanke (#26975) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, egy ideig eltart, míg kitakarítja magát.

(#26987) feka007


feka007
nagyúr

Na jó, valaki mondja el, hogy miért nem találja meg mostmár jóideje a CTRL+F kereséssel amiket beírok? Kipróbáltam az IE-vel, az érdekes megtalálja egyből, szóval ebben a csodálatos firefox-ban van a hiba.. Le is frissítettem, a legújabb van fent, de semmi. Kicsit már idegesítő, hogy hogy lett ez ilyen szar.. :U Lehet kipróbálom a Chrome-t azt maradok azon, ha az használható..

[ Szerkesztve ]

(#26988) DS39 válasza feka007 (#26987) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam semmi baja a keresőnek.

(#26989) Steelmanus válasza Bici (#26976) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sejtettem, de mivel nem hasznalom az Operat es bankom sincs igy biztosat nem
mondhattam. Ez az Opera wand inkabb karos mint hasznos szigoruan bankolasnal, mert azt hiszed hogy belepsz, mikozben a bank rendszere meg megtagadja az utalast.

(#26987) feka007 Mondj egy oldalt ahol nem mukodik a Ctrl+F kombos kereso.

[ Szerkesztve ]

(#26990) Bici válasza Steelmanus (#26989) üzenetére


Bici
félisten

Okés, de ha a Wand fe l tudja ismerni a belépő beviteli mezőket, akkor technikailag lehetséges, vagyis firefox alatt is lehetséges ilyen kiegészítő, és akkor be is tudok lépni, és utalni is tudok.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26991) scope2007 válasza feka007 (#26987) üzenetére


scope2007
addikt

hibátlanul működik. a gebasz nálad van

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26992) potyi23 válasza Mancsy (#26960) üzenetére


potyi23
senior tag

nemolyan reg enis irtam,h baszakdik a fb,mar lassan 1,5 honapja,20X kell nekifognom mire bejon,mig a laptopomon,regi 1 eves xp vel siman megy ...szerintem valami a firefoxal van,vagy valami kiegeszitojevel :W :W

(#26993) DS39 válasza potyi23 (#26992) üzenetére


DS39
nagyúr

én inkább vírusra gyanakodnék, ha egyik gépen megy másikon nem, mert semmi baja az fb-nek, xp/7 alatt, FF-szal/Chrome-mal. (és még FF-szal gyorsabb is)

[ Szerkesztve ]

(#26994) Mosanke válasza Mancsy (#26960) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!
A MBAM nagyon speciálisan kihegyezett progi, és lehet hogy nem fogja megtalálni. Ez a jelenség inkább kémprogram gyanús. Erre van egy jó alkalmazás : SuperAnti Spyware. A FREE-t töltsd le. Telepítés után frissítsd az adatbázisát és utána kerestess vele. Nem ígérem, hogy megoldja a problémádat de egy próbát megér. Tud magyarul.
A hosts fájlt miért nevezted át? Megnézted mi van benne? Ilyen legyen.
Törölni belőle akkor is tudsz ha kiveszed a pipát az írásvédettsége elől. Ha írásvédett. Majd restart és átírod/kitörlőd a felesleges tartalmát. Újabb restart és vissza a pipa.

[ Szerkesztve ]

(#26995) S-Attila válasza feka007 (#26987) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nálam is tökéletes.

(#26996) potyi23 válasza DS39 (#26993) üzenetére


potyi23
senior tag

virus teljes mertekben kizarva,mert 1,5 honapja tettem ujra a rendszert,es az elos inditas utan mar nemment !szoval elejetol fogva csinalja..

(#26997) medica


medica
senior tag

Hi! Incredibar akaratom ellenére valahogy felkerült a böngészőimbe, chrome-ból és explorerből sikerült eltávolítanom de firefoxból nem tudom. Vírusirtók nem jelzik.
Hogy tudok megszabadulni tőle?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#26998) Mosanke válasza medica (#26997) üzenetére


Mosanke
senior tag

(#26999) Steelmanus válasza medica (#26997) üzenetére


Steelmanus
addikt

Masnak is volt vele gondja, torold a leirtak alapjan, miutan lefutattad (#26998) Mosanke altal ajanlott programot, vagy ha nem szeretned feltelepiteni akkor manualisan is elvegezheted.

[ Szerkesztve ]

(#27000) medica válasza Steelmanus (#26999) üzenetére


medica
senior tag

Köszi, próbáltam már ezzel is korábban. Az a gáz hogy úgy tűnik sikerült kitakarítanom mindenhonnan (explorer, chrome), csak ha firefoxban új lapot nyitok beadja a mystart.incredibar.com-ot. Beállításoknál kezdőlapot visszaállítottam a korábbira (google), az ok. Kiterjesztésben, bővítményben nem látom az incredibart. :W

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.