Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1990) oncsi


oncsi
őstag

Én kellemesen csalódtam a Voda sebességében. A T, itt Pesten a belvárosban sokszor akadozott. Nem csak a 4G, hanem úgy kb minden. Ezért is kerestem mást is. A Voda 3G-ben is viszonylag stabil 20Gbps felett volt. Már letöltöttem 60GB adatot. (kiélem a Linux distrok utáni vágyaimat) Tegnap nappal természetesen már nem volt net. Sajnos úgy van ahogy már lentebb írtam, hogy nem számolja a nappali, meg az éjszakai forgalmat külön. Minden féle reklám fogások helyett (én is horogra akadtam) inkább úgy kellene fogalmazni, hogy nesze user van havi 112GB felhasználható interneted. De ha elérted a 12GB-ot (amihez kapsz még egyet egy ezresért, ha nem tiltod le időben) onnantól kezdve csak éjszaka netezhetsz.. Én még kibővítettem a nyári 3GB-al, de természetesen ezt is előbb elhasználja, és másnapra megint nincs semmi. Nem lenne ez így sem rossz, ha nappal adna egy lassított forgalmat. De nem, nappal csak a voda oldala nézhető. Este, mint most is, megy rendesen.
Az is érdekes, hogy a T-mobilos 30GB-os csomagba jött egy SMS, miszerint bővíthetem azt 5500Ft-ért, korlátlan! éjszakai csomaggal. :W Most szólnak, miután megvettem a vodát pont ezért?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.