Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) DrBubo77 válasza Klown (#57948) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Tudsz belépést intézni másnak is? ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57952) Klown válasza DrBubo77 (#57951) üzenetére


Klown
aktív tag

Nem hinném, nekünk is csak családban dolgozik valaki katolikus fenntartású iskolánál. Bár ha anyósomat megkérdezném szerintem is ő kaphatna igazolást. Rendszeresen önkénteskedik a plébánián...

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#57953) ilias válasza wolf88 (#57947) üzenetére


ilias
tag

Ott garantált a térerő... :-)

(#57954) bopeti98 válasza sniper112 (#57893) üzenetére


bopeti98
őstag

Ez az Auchan flotta mindenki számára elérhető akinek van bizalomkártyája, vagy ez valami dolgozói cucc?

(#57955) 4Grider válasza bopeti98 (#57954) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden bizalomkártyásnak, aki teljesíti a feltételeket.

(#57956) raziq


raziq
újonc

Yettelnél a IT Services flottáról mi a vélemény?

(#57957) Papix


Papix
tag

Kedvezménybankról mi a véleményetek?
Itt is a yetivel kötsz szerződést a honlapjuk szerint.

(#57958) Peter.70 válasza INGJOKE (#57943) üzenetére


Peter.70
őstag

Így van :K

(#57959) DrBubo77 válasza raziq (#57956) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Én voltam náluk, akkor minden rendben volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57960) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Bestfleet akkor szintén felejtős. Illetve a korlátlan netes csomaguknál a flottakezelővel szerződünk, vagyis akkor az talán megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#57961) vence


vence
junior tag

Hát ...
az sem lenne túl nagy meglepetés, ha ...
egy az egyben egy másik szolgáltatóhoz kerülne a flotta.

Mert a Yeti-nek, ugye "nem kell".

(#57962) wolf88 válasza Papix (#57957) üzenetére


wolf88
tag

Nem tudom,de követem a fejleményeket ezzel kapcsolatban. Meg kivárom,hogy a KÜF mivel rukkol elő. 2 éve vagyok náluk, akkor tesómat is hoztam, idén év elején sógornőm,februárban anyám, apám csak azért nem még,mert előfizus volt és mindenképp a Bumm lett volna,így most várja a félévet,hogy leteljen.....

(#57963) Papix válasza adika4444 (#57917) üzenetére


Papix
tag

A Yetteltől jön a számla, nem a KÜF számláza tovább.

(#57964) stuka20


stuka20
aktív tag

Szépet emelt a küf. Előző hónap 5900, most 6600.

[ Szerkesztve ]

(#57965) lasz10 válasza stuka20 (#57964) üzenetére


lasz10
junior tag

Miért, Neked a KÜF számláz?
De a digi is emelget:

https://bit.ly/3UUXZYw

(#57966) slice14 válasza stuka20 (#57964) üzenetére


slice14
veterán

Nem a KÜF emelt, hanem a Yettel. A pár éve szokásos inflációs áremelés...
De ezt a többi szolgáltató is megtette.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#57967) snooze válasza stuka20 (#57964) üzenetére


snooze
veterán

azt sem tudod bakker,hogy ki számláz?🤔👏 akkor hova fizetsz??🤔🤔

GO Gunners!!!

(#57968) vence válasza slice14 (#57966) üzenetére


vence
junior tag

Mindenfelé rekord inflációk voltak ... élelmiszer stb.

A mobilelőfizuk mégis inkább lefelé mennek, mentek ...

Meg osztogatják a plusz adatkereteket és egyéb kedvezményeket,
pl. külföldi hívásra perceket, mert mást már nem nagyon tudnak.

Ja - majdnem elfelejtettem, itt annyira szokatlan - ingyen hónapokat és az Euró halmokat hozott számokért.

Szóval infláció mellett is lehet más irány is ...

Ami itt folyik az pedig már egyre unalmasabb.

(#57969) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Azért az se gyenge, hogy az ember X ideje egy flottában van, és azt se tudja, ki számláz, kinek fizet. :U

(#57970) stuka20 válasza lasz10 (#57965) üzenetére


stuka20
aktív tag

Eh, fentebb a képernyőfotót olvastam, hogy mi az, meg alatta volt még róla szó, szóval az maradt bennem.

(#57971) sniper112 válasza 4Grider (#57955) üzenetére


sniper112
aktív tag

Nem láttam feltételeket pedig meg csináltam a bizalom kártyát és az engedélyt is, csak az a kérdés hogy yetteles ként lehet e oda menni. Mert így akkor oda megyek ha már a kuf átalakul.

(#57972) DrBubo77 válasza sniper112 (#57971) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem hamarosan sorra kerül az Auchan flotta is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57973) goop válasza DrBubo77 (#57972) üzenetére


goop
őstag

Nem hiszem. Ezek messze nem akkorák, és a kondíciók is elég gyengék a küf höz képest.

(#57974) DrBubo77 válasza goop (#57973) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Már más flottáknál is jelezték a megszűnést, ha visszaolvasol egy kicsit.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57975) goop válasza DrBubo77 (#57974) üzenetére


goop
őstag

Tudom, de én speciel ezekre a flexis kicsikre gondoltam, avon is ilyen pl.

(#57976) antal750 válasza vence (#57961) üzenetére


antal750
aktív tag

Hát én vasárnap beszéltem telefonon a yettelnél egy emberkével számhordozás volt a téma plusz egyéb kérdések. Ő azt mondta hogy fel mondja a szerződést a yettel a "küf" - l beszélt okokról is de én nem hittem neki. Most úgy néz ki igazat mondott sajnos.. Fatert akartam volna behozni a küf - be de nem sikerült, most űgy néz ki nem is baj. Csatlakozott a netfone-hoz, bár kitudja az meddig lesz még. Szóval a beszélgetésünk alatt egy infót is megosztott, "senkinek ne mondjátok el" ha igaz a Vodafone és a Telekomhoz fog menni a küf. Azt is mondta kb ugyanilyen feltételek mellett talán folytatódik és lesz még flotta. Nagyon remélem mert körbenéztem a 3nagy szolgáltató havi díjas előfizetéseit a szememből a könny kicsordult.

(#57977) goop válasza antal750 (#57976) üzenetére


goop
őstag

Ebben nagy titok nem volt. Kidobák őket a yettelből, maradt a voda és a telekom. (De gyanítom a telekom jó drága lesz, szóval mindenki a voda felé fog húzni)

(#57978) adika4444 válasza antal750 (#57976) üzenetére


adika4444
addikt

Ezek szerint akkor a yeti-nél ez elő volt már készítve... Az új tulajdonosi struktúra merőben máshogy működött, mint a norvég-érában.

A Netfone a Vodafone hálózatát használja és elvileg alacsonyabb prioritással üzemel az amúgy is gyenge hálózaton. Ezen felül szeretnek árat emelni 10 hónap után vagy hogy, arra érdemes odafigyelni.

A Telekom esetében meglepő lenne egy BUMM szinten árazott konstrukció, bár persze sose tudni. Az ugyanakkor tény, hogy van vezetékes láb és egy kedvezményes mobilszolgáltatással tudnák aktivizálni a konkurens vezetékes szolgáltatóknál lévő ügyfeleket, hogy mobil és vezetékes fronton is csatlakozzanak. Ez még nyomott áras userekkel is jó deal lehet, ha csak a 10--20% vált, akkor is 4--8k ügyfél, de biztosan többen fognak, mert az itteni topik forgalmán is megfigyelhető, hogy amíg régebben egy szűkebb kör flottázott, mára az átlagfelhasználókban is megfogalmazódott az olcsóbb iránti igény és a tenni akarás ezért.

Nem vagyok persze távközlési szakértő, vannak itt bőven akik értenek hozzá, de amíg 2--3 éve egy átlagos beszélgetésnek az volt a vége, hogy érzelmi és megszokás alapján van a szolgáltató, addig mára az átlagember is felkapja arra a fejét, hogy 4 giga net meg 275 perc 3000-ért és 50 giga meg korlátlan beszéd 7000-ért. Vezetékes fronton még csakcsak nyelnek (gondolom a kábelezés miatt), bár a DIGI és a Vodafone-féle áremelések sokak ingerküszöbét átlépték, de mobilos fronton egy olyan tendenciát látok elindulni, hogy már keresnek alternatívát és olcsóbb, jobb lehetőséget és a megszokás kezd háttérbe szorulni.

üdv, adika4444

(#57979) sbe561


sbe561
tag

Sziasztok!
A napokban kezdtem foglalkozni a témával, hogy flottát kellene váltanunk. Jelenleg a Htfsz-ben vagyunk 9 éve, 5 telefonszámmal, de a Voda már nem foglalkozik velük kellően így ott is a netfone-t kezdik tolni. Viszont a netfone, ha jól tudom nem flotta így nincs egymás közt ingyen beszélgetés, csak a korlátlan csomaggal.
Képbe került a küf, de látom, hogy annak ebben a formában vége. Illetve az Auchan-t találom kedvezőnek.
Az összefoglalóban található táblázat (jelenleg) nem elérhető, így mit tudtok ajánlani még?

[ Szerkesztve ]

(#57980) DrBubo77 válasza sbe561 (#57979) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Most próbáld meg a táblázatot!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57981) snooze válasza DrBubo77 (#57980) üzenetére


snooze
veterán

ez nagyon karcsu lett..🤔

GO Gunners!!!

(#57982) kano válasza 4Grider (#57933) üzenetére


kano
nagyúr

Az érdekes, hogy a feleségeméknél van unlimited net a korlátlan hanghoz. Illetve a legkisebb náluk is 5GB ami 1100 Ft és pár 10Ft (90-100Ft) a különbség a 10G, 15G, 25G árai között. És vajon mi lesz az Új dolgozói csomagokkal?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#57983) kano válasza INGJOKE (#57939) üzenetére


kano
nagyúr

Figyu, nem vagyok küf párti, de hagyd már abba légyszi. Utálod őket, jogos van hozzá. De unalmas hogy minden hsz-ben fikázás megy a részedről.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#57984) tamikomac válasza 4Grider (#57869) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Mostanra erre a kitűnő kérdésre nagyjából megkaptuk a választ.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#57985) Baltazár123 válasza adika4444 (#57978) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ment a radio1-en egy kampány pár hétig, hogy fizették a közüzemi számlákat. Pont sokat vezettem és sokat hallgattam a rádiót. Mindenféle számlákat fizettetek a népek nyilván, de feltűnő volt a mobil és mobil+vezetékes net stb dominancia és a mellbevágó összegek. Durvák. Az egyik riporter beszélgetett a nyertessel és mondta, hogy az összeget mondja és abból kitalálja 36e meg az apró volt és mondja erre a műsorvezető, hogy telefonszámla lesz és tényleg. Pár nyertesre emlékszem, volt egy aki elveszítette a munkáját és munkát keresett és havi, igen havi! 52e meg az apró volt a családnak a távközlési számlája nettel együtt.

Én meg fizetek 2 számra + adatmegosztó 12e meg aprót a KÜF-nél. Ha kell majd a gyereknek is, akkor 3 szám se lesz több 17-18e (illetve ki tudja, de a mostani tarifákkal).
Pont ezen agyaltam, hogy okés a kényelem miatt talán el lehet fogadni pár ezer forint különbözetet, de itt súlyos tízezrekről beszélünk, ahhoz képest, hogy bemegy a madár az üzletbe és rádumálják valami bajnok csomagra vagy jelentkezik weboldalon és akkor is egy dörzsölt üzletkötő ráolvaszt valami jó kis csomagot.

Ennyire talán nem keresnek jól a magyarok, hogy legalább 10e forintra, de akár sokkal többre is csak legyintsenek, azt gondolnám, de ezek szerint tévedésben élek. A jól van az úgy mentalitás erősebb, mint gondoltam.

(#57986) tamikomac válasza adika4444 (#57978) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Valóban, sok embert már nem érdekel ki a szolgáltató, csak legyen valamennyire elfogadható minőségű, de az árak ne legyenek az egekben. Most nagyon sokan elkezdenek nézelődni merre tovább, és rá fognak jönni, hogy (most biztos nem leszek népszerű) a KÜF se hozta le a csillagokat az égről, mert bizony valamennyire hasonló csomagokat kínál az itt sokat kérdezett 'IT Services' (flottatelefon.hu fillére pontosan ugyanez), a BestFleet pedig dettó ugyanazokat a csomagokat is tudja mint a KÜF, kb. 5-10%-al többért, köztük van a "BUMM" is, és újabb csomagok is.

És itt jön a képbe, hogy itt is lehetséges a Yettellel szerződni, flottatelefon.hu összes csomagja ilyen, BestFleet All In, Flexi és Etal-On a direkt Yetteles. A Flexi is ezt a KÜF-ös 275p/4GB/7/13/24/50/végteleneket adja, ezeket a régieket.
Ha igaz a pletyka, miszerint a Yettelnél rámennek arra, hogy nincs direkt szerződés velük flottacsomag-magánszemély között (kivételek persze mindig lesznek), hanem marad a továbbszámlázós, akkor ezeknek az előbb említett csomagoknak, ahol "direkt Yettellel kötök szerződést, nem adom ki a kezemből a hívószámomat", ezeknek előbb-utóbb vége lesz, vagy csak a KÜF jutott erre a sorsra? Az IT Services, flottatelefon.hu, BestFleet, stb. stabil? A KÜF-ről is azt gondoltuk stabil.
Furcsának tartottam, hogy nagyon régi tarifacsomagokkal üzleteltek, még be is kérdeztem ide, hogy tudnak lezárt csomagokkal jönni-menni és igen, ha van hosszú távú szerződés miért ne, de hol vannak az új csomagok? A 250perc, 300perc, 5GB/15/25... Azokra előbb-utóbb meg kell kötni a szerződést és előbb-utóbb eltűnik a régi, hacsak...

Akárhogy is, most eldőlt egy dominó nagy darabja és csak találgatunk mi volt a háttérben.
Aki pedig pontosan tudja, azoknak titoktartási van.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#57987) tamikomac válasza Baltazár123 (#57985) üzenetére


tamikomac
aktív tag

"Jól van az úgy mentalitás erősebb, mint gondoltam."
Mennyire igaz.
Pl. mennyien beszélhetnek Yettel feltöltőkártyás csomaggal 30Ft/perc áron, miközben a Dominó 190Ft-ért ad 9Ft/percet Telekom mobilba és 19Ft/percet más belföldi hálózatba. Elsőre nem tűnik soknak a különbség, havi 200 percnél legrosszabb esetben is már 2010 Ft (ez már elég lehet egy kicsi netre). És ha valaki 30Ft/percezik havonta 200-at, ott a Vodafone Tuti100+ korlátlanja lesz a nyerő (ha van térerő) belföldi normál díjas irányba 5e Ft.

Annó volt a Praktikum Privát csomag ami jött és sokáig maradt is 160 Ft-os percdíjjal.
Már olyan 50 Ft körül voltak a percdíjak, sokan még mindig a 160-assal jöttek-mentek és beszélgettek. Elég sokan reklamáltak (jogosan), hogy egy 3000 Ft-os feltöltő 18(!!!) percig elég, és ez rablás. Az is. Uram-Hölgyem váltson tarifacsomagot 1000 Ft, privátnál díjmentes (ugyan miért :) is). És akkor mennyi lesz a percdíjam? A mostani harmada. Mi? Igen, a mostani harmada. És ezt miért nem lehet velem közölni, miért rabolnak le? Ön szerint ki a fejőstehén? Na jó ez utóbbi mondat nem hangzott el :) , a többi igen.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#57988) qnadam válasza Baltazár123 (#57985) üzenetére


qnadam
veterán

akkor azt is tudod már, hogy láthatsz ennyi félmillás telefont az emberek kezében.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57989) INGJOKE válasza kano (#57983) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mi a fikázás abban, hogy leírom a tényeket? Nekem is és az egész családnak KÜF csomagja van. Attól még nem kell vaknak és hülyének lenni. :)

(#57990) snooze


snooze
veterán

el is tünt a facerol a küf bejelentö poszt a hsz-ekkel együtt..🤔🤔

GO Gunners!!!

(#57991) adika4444 válasza snooze (#57990) üzenetére


adika4444
addikt

A kedvezoflotta.hu-ról is. A szerződésmegszűnéses és a más flottáknak szóló felhívás is.
Azt írja az oldal, hogy átmenetileg nem üzemel, új tarifák kidolgozása miatt. Kérdés, ez egy Yettel megállapodás előszele, vagy valamely más szolgáltatóval? A Yettel azért gyanús, mert lekerült a poszt mindenhonnan...
Nagyon durva radírozás volt a face-csoportban is.

üdv, adika4444

(#57992) goop válasza adika4444 (#57991) üzenetére


goop
őstag

Inkább arra tippelek, hogy a yettel fenyítette be őket. Meg egy sufni cég akar jogászkodni a yettellel szemben? Eleve halott ügy.

[ Szerkesztve ]

(#57993) freelancer68


freelancer68
tag

Annak aki nem olvassa a netfone topic-ot:

MadMancs
#5578
Rendelet szabályozza a flottákat hamarosan.
Flották maradhatnak, arra a célra amikre ki lettek anno tálalva, vállalati flották stb.
Tehát azok nem lehetnek akik kimondottan azért jöttek létre hogy üzleti előfizetéseket átruházzanak. Most Yettel önként meglepte ezt KÜF-el, még a hatálybalépés előtt. Később jön a többi.

#5584
Magyarországon élünk.. Szerinted honnan indulhatott? 🤐
Szolgáltatóknak már elküldte GVH erről az értesítést

(#57994) DrBubo77 válasza snooze (#57981) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A régi adatokat kukáztam, 2-4 évvel ezelőtti árak ma már nem túl relevánsak.

A friss infók összegyűjtése lassan megy.
Örülnék is neki, ha küldözgetnétek flottás árakat, hogy bekerülhessenek a friss adatok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57995) azbest válasza freelancer68 (#57993) üzenetére


azbest
félisten

lol, kell a drágább ár a magasabb adóbevételhez

(#57996) freelancer68 válasza azbest (#57995) üzenetére


freelancer68
tag

Itt is az kellene bevezetni, mint az üzemanyagnál. A szomszédos országok átlagárait vegyék itt is figyelembe.

(#57997) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Aki átmegy “politikába” az egy hétre mellőzni fogja a topikot. Szóltam előre!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#57998) morcosharcos válasza MADcat (#57997) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Jogos, ráadásul van rá külön topik.

"Itt is az kellene bevezetni, mint az üzemanyagnál. A szomszédos országok átlagárait vegyék itt is figyelembe."

Ez nem is hülyeség amúgy, nekem feküdne

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#57999) Gloob válasza MADcat (#57997) üzenetére


Gloob
addikt

Nagyon helyes döntés! Csak tényleg legyen így, ne csak riogatás maradjon!

Samsung Galaxy A52S

(#58000) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Melyik most a legolcsobb netes flotta? Csak adat erdekel..ki telefonal 2024-ben? ;]
Diginel 3000Ft 30 giga, aztan korlatozzak (eddig talan ketszer sikerult elernem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.