Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) RoSSo3 válasza gingerbalm (#41097) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Na bumm, akkor azért a kb. 600 forintért havonta meg főleg nem éri meg ez a macera.

(#41102) laskr99 válasza mapege (#41100) üzenetére


laskr99
addikt

Állítani bármit lehet. Fél éve kb 4ről 13ra növeltettem, mondjuk ez is bőven elég most.

(#41103) gingerbalm válasza RoSSo3 (#41101) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Ja...

(#41104) mapege válasza RoSSo3 (#41101) üzenetére


mapege
csendes tag

Ja csak eqnal 10 a beugró meg drágább a net is így nem éri meg. Mondjuk én nem vagyok a problémás ügyfél szerintem de amit kellett megkaptam itt is

(#41105) gingerbalm válasza mapege (#41104) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

netes kártyára csak 5 rugó a beugró, és abban a tekintetben hogyne érné meg jobban, hogy az ügyintéző elérhető, nekem most pl. 7250 Ft-tal lóg az IQ, immár 7. hónapja, telefont nem veszik fel, viberen kommunikálunk legújabban, még éppen csak postagalambbal nem kértek levelet... Ez a felesleges idegeskedés mivel jobb, mintha fizettem volna az EQ-nak 5 ezer beugrót és nem lenne semmi problémám?

[ Szerkesztve ]

(#41106) kano válasza RoSSo3 (#41096) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként ez nem teljesen van így, mert amíg az EQ-nál lehetett kérni megosztót a korlátlanhoz is agasan az volt a legolcsóbb. Most, hogy nem lehet, drágább az EQ, de ott legalább lehet intézkedni, ha nehezen is néha.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41107) Bferibörs válasza mapege (#41095) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bocs ilyen áron sem az IQ-t választottam anno, az itt olvasottak alapján ( kb. 1 éve).
Azóta csak romlott a helyzet olvasatomban.
Nem bántam meg a másik flottát, végül 1 sim helyett 2- t rendeltem. Amit ma már nem lehet korlátlanhoz.
Tegnap este feltettem egy kérdést a flotta facebook oldalán.Nem vártam csak esetleg mára választ. Kb. 15 percen belül válaszoltak.Telefont felveszik,kommunikálnak. Igen lehetnek ott is problémák, de nem mindegy,hogy intézhető e vagy sem.
Ma sem választanám az IQ-t.

Kano +1

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#41108) RoSSo3 válasza kano (#41106) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Igen, tehát a lényeg, hogy ha valamit kell intézni, akkor célszerűbb az EQ mellett letenni a voksot.
Nekem is számítana az a 600 Forint, mert az is pénz, hogy ne számítana. De ha se megkötni, se visszamondani nem lehet időben, akkor a 600 Ft-os előny könnyen elúszhat (sőt).

Szerintem minden attól függ, hogy ki, milyen szolgáltatásra venné igénybe. Ha valaki egyszer rászánja az időt, hogy megkösse az iQ-t, és nem akarja egyhamar lemondani, akkor talán nincs gond és élvezheti az előnyeit.

(#41109) Fenyi Leopol


Fenyi Leopol
tag

Ennek az IQ-nak kétszer örül az ember. Egyszer, amikor megkapja a korlátlan kártyát, másodszor akkor, amikor sikerül tőlük megszabadulni. Felmondáskor mondva csinált dolgokra hivatkoztak. Hogy nem küldtem vissza a simkártya tartó kártyát. Olyan számról is küldtek számlát, ami soha nem volt a nevemen. Persze mindig visszaírtam, hogy nem fizetek. 6 hónap levelezgetés után a Telenornak írtam közvetlenül. Ekkor lett vége.

FL

(#41111) laskr99


laskr99
addikt

EQ-nál lehet kérni sima netkártyát? Telefonálni nem szoktam, voda tuti is 2500 fogyott el 1 év alatt. Ma hívtak IQ-tól, hogy megint fel lett adva a kártya, holnapra itt lesz... Hiszem ha látom. EQ eddig ahogy látom stabilabb és fontolom ,hogy később ha sima beszéd nélküli netet is lehet akkor átmenni oda.

(#41112) zzola válasza Fenyi Leopol (#41109) üzenetére


zzola
félisten

Kinek a nevén van ez az előfizetés?

(#41113) MADcat válasza laskr99 (#41111) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bevett kamu duma, hány embernek játszották el...
Mondom ne add fel, szard le hogy sokszor hívod őket. Lesz kártya, csak sz@rnak bele mindenbe...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41114) tsteve válasza RoSSo3 (#41108) üzenetére


tsteve
senior tag

csatlakozom.. iqpro-t csak erős idegzetűeknek.. az első 5-6 hónap egy valódi szopás-hegy volt velük, mindent elcsesztek amit lehetett, bunkók és szarnak bele mindenbe valóban.. de azóta csak a Telenortól jövő számlákkal kell foglalkoznom...
velük (az iqpro-val) szerencsére nincs is kapcsolatom gyakorlatilag...
szóval fél év szopás után a következő másfél év OK

[ Szerkesztve ]

(#41115) laskr99 válasza MADcat (#41113) üzenetére


laskr99
addikt

Tudom ,hogy az. Most van az h várom ,ha holnap nem jön meg megint zaklatom.

(#41116) kano válasza Bferibörs (#41107) üzenetére


kano
nagyúr

Én is szeretnék még egy adatmegosztót, de sajnos már nem lehet. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41117) Fenyi Leopol válasza zzola (#41112) üzenetére


Fenyi Leopol
tag

Az IQ nevén volt, viszont közvetlen a Telenortól kaptam a számlákat.

FL

(#41118) z67 válasza Fenyi Leopol (#41117) üzenetére


z67
őstag

Ilyet hogy lehet megoldani?

(#41119) csacsi67 válasza Fenyi Leopol (#41117) üzenetére


csacsi67
addikt

Az elejébe én is amikor átértem korlátlan csomagra utánna számlázott a IQ.

(#41120) Fenyi Leopol válasza z67 (#41118) üzenetére


Fenyi Leopol
tag

Leírtam a Telenornak, a szitut. Választ nem kaptam, de többet számlát sem.

FL

(#41121) laskr99 válasza laskr99 (#41115) üzenetére


laskr99
addikt

Jött egy email,hogy az ehónapot jóváírják :U

(#41122) zzola válasza Fenyi Leopol (#41117) üzenetére


zzola
félisten

Akkor IQ volt a tulajdonos, te meg a számlafizető?
Nekem korlátlan net van, de IQ számláz....

(#41123) z67 válasza Fenyi Leopol (#41120) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm!

(#41124) csacsi67 válasza laskr99 (#41121) üzenetére


csacsi67
addikt

Lárod milyen jó ,higy jő pár negativ kritikát idétrem Huszár Urnak. Ne tudd meg mit kapott tölem de csak finoman.Tudod ez a külömbség az EQ ba Tegnap hivtam Timit Péter is rá enem vették fel rá egy percre csörgött a telefonom Péter vissza hivott elmondtam a problémám majd rá 5 perc mulva Timi is hivott vissza. Nem sztárolom az EQ ,mert nekem sem volt bajom az iQ az utolso 3 honapot kivévée .De egy idö után nálam elszakad a cérna ,hogy minden honapba jön a fenyegetö levél hogy kikapcsolják a telefobt és én tudom ,hogy a dijbekérö után azonnal utalom.Az elmult honappban 7x küldtem el nekik ebben a honapban nem fogom.Meg már ezek után sem.Mert én sem komunikálok velük ugyan ugy mint Ök.

(#41125) Bferibörs válasza laskr99 (#41111) üzenetére


Bferibörs
addikt

Lehet kérni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#41126) zagloba


zagloba
aktív tag

Néztétek az EQ új Vodás előfizetéseit? Csak ne lenne 2 éves szerződés!

(#41127) fant0mi válasza zagloba (#41126) üzenetére


fant0mi
addikt

Elvileg az uj Telenorosban nem lesz huseg. Jovo heten kozzeteszik.
De mintha ugy vettem ki a szavakbol, hogy csak flotta neven levo csomagok lesznek (tulajdonos a flotta, a szamlafizeto a maganszemely, aki a Telenortol kapja a szamlat).
A Telekomos csomagok megszunnek.

(#41128) zagloba válasza fant0mi (#41127) üzenetére


zagloba
aktív tag

Jó lenne tudni,h mennyire nézik az EU-s tartózkodást a vodánál? Kamionos barátomnak pont jó lenne! 80GB net korlátlan beszéd!😀

(#41129) 4Grider válasza zagloba (#41128) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Vodánál nézik a legpontosabban:
A Vodafone EU Roaming használata során a külföldi, magyarországi hívószámokra irányuló hívások, SMS-ek és MMS-ek használata; illetve a külföldön felhasznált adatmennyiség mértéke (tarifában foglalt adatforgalom és kiegészítő adatopciók együttvéve) nem haladhatja meg a belföldi használat négy havi számlázási ciklusonként vett átlagát, valamint a vizsgált időszakban a szabályozás hatálya alá eső ország roaming partnerének hálózatán forgalmazott napok száma nem haladhatja meg a Vodafone Magyarország hálózatán forgalmazott napok számát.

(#41130) vpanangin válasza 4Grider (#41129) üzenetére


vpanangin
senior tag

Ha ez flották esetén is így van (márpedig ha jól olvastam korábban, akkor te is üzemeltetsz egy Vodásat, így totál képben vagy) akkor már mindjárt értem, hogy miért nem válaszol Péter egyetlen ez irányú kérdésre sem a FB csoportban.

[ Szerkesztve ]

(#41131) 4Grider válasza vpanangin (#41130) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenoros flottát üzemeltetek. De a Vodafone EU roaming szabályzatából másoltam be az előbb két mondatot.
A flottákra ez vonatkozik:
https://www.vodafone.hu/kozep-nagyvallalatok/roaming/euroaming

[ Szerkesztve ]

(#41132) kano válasza vpanangin (#41130) üzenetére


kano
nagyúr

Telenort nem érdekli állítólag, de szerinted, ha Péterék most kötötték a megállapodást a Vodával akkor mennyi tapasztalata lehet a Voda hozzáállásával kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41133) vpanangin válasza kano (#41132) üzenetére


vpanangin
senior tag

Péteréknek nem kell, hogy legyen tapasztalata a Vodával kapcsolatban hiszen erre ott van a megkötött szerződés ami irányadó.

(#41134) kano válasza vpanangin (#41133) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, persze a Voda bele fogja írni, hogy a vonatkozó EU-s szabályzat alapján járunk el de zárójelben ott lesz, hogy de nem nézzük ám. Vagy hogy gondoltad? A vonatkozó EU-s szabályzások szerint kell megkötni minden szolgáltatónak a szerződéseit. Az más kérdés, hogy ezt mennyire szankcionálják.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41135) vpanangin válasza kano (#41134) üzenetére


vpanangin
senior tag

Kérlek, hogy olvasd el a témához írt két hozzászólásomat és értelmezd! Ugyanis a gondolatmenetednek ezt a részét nem értem és azt sem, hogy én ezt hol írtam, vagy hogy ez hogyan kapcsolható bármely leírt mondatomhoz?

(#41136) Bferibörs válasza zagloba (#41126) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szerintem drága a telenorosokhoz képest. Talán a 80 giga ami jó lehet.
Vodát sajna nem szeretem,1x próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#41137) zagloba válasza Bferibörs (#41136) üzenetére


zagloba
aktív tag

Kamionosok szeretik a vodát! Elég jó a lefedetsége az EUban! Svájc is az EUban van! És az a br 5 Ft is percdíj nagyon kedvező! Én VOIP őt használok ott van ilyen jó percdíj!😁

(#41138) Peter.70 válasza zagloba (#41137) üzenetére


Peter.70
őstag

Most már a diginél is jók a telefon ( VOIP ) percdíjak

(#41139) Bferibörs válasza zagloba (#41137) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen erről már hallottam- itthoni szolgáltatásban gondolkodom

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#41140) #15490560


#15490560
törölt tag

Tudja valaki hogy EQ-nál hogyan tudok belépni számlafizeteshez a MyTelenorba? A mobilos appba be tudok menni pin kód igényléssel smsben (ott nincs sehol számla menüpont nálam), de a webes verzió e-mailt és jelszót kér! Az e-mailem adott, de jelszó se a szerződésen nincs, se a Telenoros aktiváló e-mailben. Jelszóemlékeztetőre nem küld semmit a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#41141) Beniii06 válasza #15490560 (#41140) üzenetére


Beniii06
őstag

Itt regisztráltál már?

Csak telefonszámmal tudsz regisztrálni, mert nem a te neveden van az előfizetés, de ez pont elég, hogy a számlákat megtekintsd és befizesd. Elvileg, megadja az EQ az ügyfélszintű jelszót, nekem viszont az nem fogadta el a webes felület, de nem is kellett.

Arra készülj fel idegileg, hogy döglassú a rendszer. Pl. kattintasz egy menüpontra és percekig képes tölteni az oldalt és nem a nettel van gond.

Szerk.: email-t és jelszót is neked kell kitalálni(beírni sajátot) a telefonnalszámmal való regisztráció fülön.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#41142) #15490560 válasza Beniii06 (#41141) üzenetére


#15490560
törölt tag

Köszi! Ezt nem tudtam eddig, nem találtam! Most már stimmel minden, működik!

(#41143) Degeczi válasza zagloba (#41137) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Svájc is az EUban van"

Nem.

(#41144) #08205312 válasza Degeczi (#41143) üzenetére


#08205312
törölt tag

Szerintem mindenki értette.
A vodánál Svájc is az EU-s dijszabásban van.

(#41145) Degeczi válasza #08205312 (#41144) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor azt kell írni, mert így nem azt jelenti az idézett mondat.

(#41146) Peter.70 válasza #08205312 (#41144) üzenetére


Peter.70
őstag

Sőt Törökország is

(#41147) kano válasza Degeczi (#41145) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem értette mindenki...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41148) Degeczi válasza kano (#41147) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan nem.

(#41149) zagloba válasza Degeczi (#41148) üzenetére


zagloba
aktív tag

Akkor úgy mondom, aki érteni akarja az érti aki meg nem akarja érteni az úgyis fakopács!😀

(#41150) DrBubo77 válasza zagloba (#41149) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Svájc és Törökország nem az EU része, de a Vodafone ezekben az országokban is az EU-s díjszabást veszi figyelembe.
A további vitát mellőzzük erről a kérdésről. Köszönöm. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.