Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26284) Create.


Create.
addikt

Na beléptem az IT services flottába, mindent gyorsan intéztek. Viszont a számom nem tarthattam meg (feltöltős telenoros volt) hordozgatni meg nem akartam. Írta valaki, hogy meglehet tartani, lehet akkor ez a telenoros ügyintézőtől is függ, nem tudom. De telefonon is azt mondták az IT-sek, hogy telenorost max akkor engednek megtartani, ha másik telenoros flottából akarok menni, máskülönben át kell vinni másik szolgáltatóhoz és úgy vissza. Ami meglepett csak annyi, hogy a 10gb netet csak telefonon lehet hozzáadni és csak az új számlázási időszak kezdetekor fogják aktiválni, esetemben ez február 3, ami annyira nem vészes net nélkül, vagy veszek addig valamennyit.
Mindenesetre a flotta részéről minden pozitív volt. Telefonon keresztül mindenben korrektül tájékoztattak, a papírokat is 2nap alatt leküldték, illetve felhívták a figyelmem, hogy a mobil online start netet nehogy engedélyezzem szerződéskötéskor, mert rengetegbe fog kerülni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.