Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Zolo1111


Zolo1111
csendes tag

Sziasztok. Segítsetek légyszi mert a servicesnek nem találom a weboldalát. A telefonflotta.hu nem az. Köszönöm!!

(#25252) -ZeeZee- válasza Zolo1111 (#25251) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Pedig az az. Fent nézd meg mit ír ki: IT & Services Company Kft.

(#25253) khorvat válasza Zolo1111 (#25251) üzenetére


khorvat
senior tag

Igazad van fordítsd meg a telefon és flotta szavakat és egyből jó helyen is leszel!

(#25254) easoft


easoft
tag

Sziasztok január 9 től ezek az új árak csak azért írom, mert sokan írnak, hogy a fórumon más ár van ez azért van, mert az egy régi táblázat!

https://www.facebook.com/groups/488791081326012/

Korlátlan csomagokban itt is korlátlan a torrent :)

(#25255) -ZeeZee- válasza khorvat (#25253) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Funkcionális analfabéta vagyok. Én észre sem vettem, hogy felcserélte... :Y

(#25256) okiszPSX válasza easoft (#25254) üzenetére


okiszPSX
tag

Most már január 9?
Eddig nem erről volt szó és azt hiszem nekem sem ezt a dátumot mondták. Aki most belép, annak már ez lesz ha minden igaz. Én is a héten várom a SIM-kártyákat..
ui: ja és kösz a privát választ ismét :D

[ Szerkesztve ]

(#25257) Zolo1111 válasza -ZeeZee- (#25252) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Köszönöm Nektek. Én valamiért fordítva írtam és teljesen más jött be. http://flottatelefon.hu/ igy már okés☺ :))

Csak a karácsonyi akcióra lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#25258) Dracula72 válasza easoft (#25254) üzenetére


Dracula72
senior tag

Mindig megörülök egy ilyen jó áru flotta tarifa táblázatnak,
aztán amikor rájövök, hogy rémlik valami plusz 5000ft/sim akkor már csak megőrülök.

Olyan jó lenne teljes képet írni egy-egy flotta reklámozásakor,
mert ez csak a mézesmadzag, aztán jönnek a kérdések, hogy mi mennyi még a plusz, hűség van e, stb.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#25259) Zolo1111 válasza Dracula72 (#25258) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Egyet értek hozzászólásoddal! Sajnos nem a frankókat jelenítik meg. Én ezért választottam ahol vagyok. Ott tényleg az van amit legelőször mondtak és amit az oldalukon láttam. Ja és eszt nem győzöm köszönni, az :C itt a fórum tagoknak, (fórumozóknak) mert itt találtam rá erre a cégre. .

(#25260) MADcat válasza Dracula72 (#25258) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem jó párszor rémlik, hogy le lett írva, hogy nincs hűség és 5-10 ezer a beugró. Köztük én is. 5 az adat és 10 a többi. Nincs ez túldimenzionálva...
Ha jó belépész, ha nem ott a többi.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#25261) Viktor77 válasza nimfas (#25246) üzenetére


Viktor77
titán

Ugye tudod, hogy a warez és társai tiltott a fórumon?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25262) nimfas válasza Viktor77 (#25261) üzenetére


nimfas
addikt

Warez? Hoooool?

Ez mind "linux disztribúció" csak a feltöltő rosszul nevezte el. :B
(Törölni már nem tudom a HSZ-t....)

Sajnos nálunk a nagy Siófokon csak a panelproliknak jár optika és 50-100Mbit-es net, a pórnép kertes övezetben 10/0,5 MBit ADSL az egyetlen opció, és analóg kábeltv amin net nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25263) tahepa válasza nimfas (#25262) üzenetére


tahepa
senior tag

Mindig utáltam a "panelproli" szót és használóit is.... :(((

(#25264) nimfas válasza tahepa (#25263) üzenetére


nimfas
addikt

Bocs, ha megbántottalak faragatlanságommal.
Maradjunk a barlanglakónál? :DDD

Lényeg, hogy mivel a panelokban laknak 1 tömbben 4 lépcsőház esetén 4x30 család... én értem, hogy az összes szolgáltató szem előtt tartva a megtérülési időt, oda telepít először normális netet, tv és egyéb hiper szolgáltatásokat, csak valahogy a város ritkábban lakott részein 10 év alatt is elfelejti ennek egy töredékét is kiépíteni. Ilyen a piacgazdaság.
Ahogy olvastam itt-ott ez nem csak vidéki, de Bp belvárosi probléma is. (Utca egyik oldala, UPC, DIGI csillió-millió MBit, utca másik oldala ADSL) :W

(#25265) #79335424 válasza nimfas (#25262) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon sokan vagyunk így, ezért is pörög ez a topik. Nálunk a mobilneten kívül egy 3/0,3 -as mikrohullámú net lehetőség van, kicsit drágábban, mint a flottás korlátan csomag ára. De, ennek semmi köze a torrentezéshez. Attól, hogy lesz egy 30 -szor gyorsabb mobilnetem, még nem kezdek el rajta ipari módon torrentezni. Sőt, a saját érdekem is az, hogy a szolgáltató korlátozza az ilyen tevékenységet. Szándékosan nem megszűntetést írtam.

[ Szerkesztve ]

(#25266) #29810176


#29810176
törölt tag

Sziasztok! Alfa-11-el kapcsolatba tud valaki valamit?? Egyik számukon sem tudom elérni őket már egy hónapja....

(#25267) #29810176 válasza bostone (#25227) üzenetére


#29810176
törölt tag

Nálam működik a net, de telefonon nem érem el őket...

(#25268) MPeter87 válasza #29810176 (#25266) üzenetére


MPeter87
őstag

Írj nekik akkor mailt vagy viber pl.

(#25269) #29810176 válasza MPeter87 (#25268) üzenetére


#29810176
törölt tag

A Vibert-t sajnos nem ismerem sajnos
e-mail címet nem kaptam

(#25270) easoft válasza okiszPSX (#25256) üzenetére


easoft
tag

Havi számla zárás akkor van így tudta sajnos csak a Telenor vállalni a módosítások beállítását...
De napokon belül lesz még egy csomag abban nem lesz EU csak belföld nem lesz korlátlan sms viszont lesz nettó 4 Ft os percdíj minden belföldi irányba ! :) és 30 db ingyen sms
Részletesebben pár nap múlva

[ Szerkesztve ]

(#25271) MPeter87 válasza #29810176 (#25269) üzenetére


MPeter87
őstag

Mindent megtalálsz a hozzászólásokban, iqpro a flottakezelő, ne a netegyesületet keresd.

(#25270) easoft

A félreértések/felesleges kérdezősködések elkerülése miatt írd oda kérlek a táblázataid mellé a belépési díjakat is.

[ Szerkesztve ]

(#25272) Fifi válasza Zolo1111 (#25259) üzenetére


Fifi
őstag

Ha nem nagy titok, elárulod, hogy hol vagy? Esetleg a kondíciókról is adsz információt? :B

Bye, Fifi

(#25273) MPeter87 válasza Fifi (#25272) üzenetére


MPeter87
őstag

(#25274) khorvat válasza easoft (#25270) üzenetére


khorvat
senior tag

Ha még értelmes 4GB körüli net is lenne hozzá 5000Ft egyszeri belépési díjjal, számhordozással, hűség nélkül, saját néven maradó telefon számmal maga lenne a tökéletes csomag a számomra.
Meglátjuk ezekből mi teljesülhet még:)

(#25275) bostone válasza #29810176 (#25267) üzenetére


bostone
addikt

Csak pár napig volt süket a net. Most minden szép és jó.
Elégedett alfa11 ügyfél vagyok hónapok óta, de ilyen esetek becsúszhatnak. Alighanem a telenor kavart be. (Nem kellett sem kártyát, sem telefont cserélnem)

Művészet az iqpro-t elérni. Ne add fel!

(#25276) Fifi válasza MPeter87 (#25273) üzenetére


Fifi
őstag

Kösz! Már fáradt voltam ...

(#25277) Zolo1111 válasza Fifi (#25272) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Nem titok, és elnézést ha nem írtam meg hol vagyok. IT SERVICES nél. A kondiciókat megtalálod a www.flottatelefon.hu oldalon. Vagy hívd fel őket. Szerintem korrekt csapat. Itt ténylegesen semmi más költségem nem volt. Se belépési , se tagsági díj. Semmi!

(#25278) -ZeeZee- válasza Zolo1111 (#25277) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

De hűségidő van, ezt azért említsük meg.

(#25279) KILLERLALA válasza Zolo1111 (#25277) üzenetére


KILLERLALA
tag

Hát szerintem már nem olyan jó az ajánlatuk, amióta 9-19 Ft között lehet telefonálni hűség nélkül publikus csomagokban !
Bár ez egyéni véleményem.
Ideje átgondolni egyes flottáknak a percdíjakat, mert így csak a meglévő ügyfeleket boldogíthatják, újakat nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#25280) Button válasza KILLERLALA (#25279) üzenetére


Button
aktív tag

azért sok helyen bejön a képbe a másodperc - perc alapú számlázás, ami nagyon nem mindegy
a publikus csomag és a másodperc alapú számlázás sajnos még mindig ellenségek :(

(#25281) Zeki válasza Button (#25280) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezért jó hogy ilyen sokszínű a paic végre, mindenkinek igényei/lehetőségei szerint.
A percdíjak már kezdenek alakulni a Domino Most opcióval, a net még nagyon drága.
A lányomnak már nincs is mobilnete, mondtam hogy azért hogy voipon hívjon a sulijából, minek havi 1090Ft-os net, 9Ft-ért sokkal olcsóbb ha rám vagy az asszonyra csörög.

(#25282) KILLERLALA válasza Button (#25280) üzenetére


KILLERLALA
tag

Igen, a másodperc alapú számlázás jó dolog, de ezért esetleg hűséget, de havidíjat mindenképp vállalsz !

Ezért jó, hogy van választék !

Mindenkinek más a jó !

Ez rendben is van így ! :K

(#25283) Zolo1111 válasza KILLERLALA (#25279) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Igen igen hűségidő az van. A kilenc forintot nem firtatnám(szerintem perc alapú), azért az nem úgy van☺Hidd el én mindent megnéztem tüzetesen. itt az oldalon találtam én más ajánlatot is, nem is tudom már azt hiszem 5 ft /perc volt. de amikor megkérdeztem őket kiderült hogy van sim kártya díja és van belépési költség. Ebbe még bele is mentem volna mert hát ez egyszeri kiadás. Túlélem☺. De a végén amikor rákérdeztem hogy akkor ezek bruttó árak? Az emberke mondta, hogy hol élek én! Ezek nyilván való, mindenki tudja hogy nettó árak mert ez céges! Szóval még én voltam a hibás. Ezek után jött a services. Biztos van jobb, de nekem jó ez.

[ Szerkesztve ]

(#25284) #29810176 válasza bostone (#25275) üzenetére


#29810176
törölt tag

Kiderült, hogy már 20-as számuk van...

(#25285) hardline


hardline
senior tag

Kedved Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy régi, elavult szolgàltatàsaink kivezetésre kerülnek igy korszerübb szolgàltatàsokat tudunk nyùjtani.
A fenti ok miatt Korlàtlan email és böng. szolgàltatàsàt 2016.12.14-n Korlàtlan email SMART szolgàltatàsra mòdositjuk.
A dijvàltozàs az Ön szàmàra elönyös. A szolgàltatàs havidija 0 Ft.
Részletek az elöfizetöi jogokròl: www.telenor.hu/ASZF Törzsszöveg 12.1.2. Üdvözlettel Telenor

Erről ki, mit tud? Sehol semmi infó, dpi oldalán még nem szerepel ilyesmi.
Ezzel lőttek a korlátlan netemnek, és "élvezhetem" az alap 20gb csomagot? Mert úgy döntöttek, hogy ez nekem előnyös?

(#25286) 4Grider válasza hardline (#25285) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért írták hogy neked ez előnyös, hogy a kötbérmentes felmondása jogodra ne hivatkozhass. Ha megpiszkáljuk a dolgot, akkor nincs igazuk, ha erre a szolgáltatásra hűségidőt vállaltál, és a szolgáltatás tartalmát változtatják.
Egyébként pedig megértem őket, mert boldog-boldogtalan kihasználta a szolgáltatást vpn-el. Utóbbiakat nem sajnálom, főleg ha sok tíz-száz GB havi forgalmakat hoztak össze pluszban. Az összes forgalmat meg ugye vpn alatt is lehet mérni...

(#25287) easoft válasza hardline (#25285) üzenetére


easoft
tag

Korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatás 1173 Ft nekem így van a szerződésemben megkerdezem a flottát nálunk marad így még 2 évig biztos ...nem is értem miért változtatnak rajta ott !

(#25288) #79335424 válasza easoft (#25287) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha havi 4 rugó a korlátlan netes csomag, akkor én tuti nem vacakolnék VPN -nel. Bár, jobban belegondolva nekem mindenképpen kelleni fog a VPN, ha külföldön szeretnék MyTV -t nézni.

[ Szerkesztve ]

(#25289) papi77 válasza hardline (#25285) üzenetére


papi77
addikt

Igen,mert most hoztak valami jogszabályt,hogy nem lehet megküönböztetni adat típusokat!

Az első: NOKIA 1611

(#25290) hardline válasza papi77 (#25289) üzenetére


hardline
senior tag

Remek dolog, de én azért kötöttem májusban 2 éves hűséggel havi 6500-ért korlátlan netet, mert nálunk ez az egyetlen normális internetlehetőség.

Ez sem egy világszám ahhoz képest, amiket elvileg tudna, de épp elég volt, hogy ne az ADSL félóránként bontó kapcsolátát kelljen jelentgetnem...
Remek dolog, hogy megint kérdés nélkül változtatgatnak hűségidő alatt.

(#25291) RiGS válasza 4Grider (#25286) üzenetére


RiGS
tag

Ez a vpn-es trükközés, hogyan működik?

(#25292) #79335424 válasza RiGS (#25291) üzenetére


#79335424
törölt tag

A szolgáltató a portokat figyeli. A böngészés a 80 -ason (http), és a 443 -ason (https) történik. Ha valamelyiken kapcsolódik egy VPN szerverhez, akkor a szolgáltató azt böngészésnek látja. A VPN -en belül folyó valós adatforgalomra nincs rálátása.

(#25293) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Csak érdekességként írom meg, mivel lejárt a hűségem pár hónapja, és több flottával is levelezek.
Ma kaptam egy ügyfélmegtartó hívást a Telekomtól (jelenleg [Move]S díjcsomagban vagyok) két év hűségért, havi -500Ft-ot vagy havi +20perc lebeszélhetőséget vagy havi +500 MB forgalmat ajánlottak, elvileg bármelyik T-boltban köthető lenne, telefonhívásra hivatkozva.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#25294) MPeter87 válasza -=MrLF=- (#25293) üzenetére


MPeter87
őstag

És 38 Fortintos percdíjakért maradnál? :Y
Ugyanilyen áron kb bárhol találsz flottás csomagot, ami 3x körberöhögi a mostanidat.
Esetleg Dominó Most?

(#25295) -=MrLF=- válasza MPeter87 (#25294) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

kiemelném "több flottával is levelezek" "köthető lenne" a flotta választás ügyintézés alatt. ;)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#25296) cincinatus válasza -=MrLF=- (#25293) üzenetére


cincinatus
tag

Flottaárakkal szemben ez nem versenyképes ajánlat.

Ha azt szeretnéd, hogy a saját neveden maradjon a számod a Dpi, az IT Services, vagy a Barcelona flotta is sokkal jobb.

Ha Telekomban szeretnél maradni, akkor pedig a Frondeo. (Igaz náluk nem marad a neveden a szám.)

De ennél tényleg a Domino Most is jobb.

(#25297) KILLERLALA


KILLERLALA
tag

Jönnek a viharfelhők Dominó Most ügyben !!!!

(#25298) Zeki válasza KILLERLALA (#25297) üzenetére


Zeki
nagyúr

Majd meghosszabbítják. Nincs itt viharfelhő.
Előre senki nem mond semmit. Ez biztos. Minden cégnél így van.

(#25299) BoC1ka válasza -=MrLF=- (#25293) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Tudsz telekomos flottat?:)

YNWA

(#25300) RiGS válasza 4Grider (#25206) üzenetére


RiGS
tag

Ezekszerint VPN-nel már a videostream is mehet korlátlanul, mert böngészésnek látja a szolgáltató?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.