Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) kentucky


kentucky
őstag

Na kicsit butus voltam, és csak a második díjbekérőből vonódik le az előleg :B

(#25802) HENE


HENE
aktív tag

Köszi!

(#25803) cincinatus válasza HENE (#25798) üzenetére


cincinatus
tag

Mindenképp Iqpro, ha flottában gondolkodsz, mert náluk nincs belépési díj sem.

Bár mindenféle kezdeti feltöltési bónuszokkal és kiegészítő csomaggal, feltöltőkártyásban is ki lehet hozni jól 3 hónapot (pl. Domino NetPlusz L első két hónapban 4 Gb-t ad.)

(#25804) qnadam válasza KILLERLALA (#25800) üzenetére


qnadam
veterán

miért ne lehetne 3 hónapra? vagy te úgy döntöttél hogy csak hosszabbra lehet és kész? :U

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25805) pietrrr válasza okiszPSX (#25795) üzenetére


pietrrr
aktív tag

MMS 2017-ben??? :Y

Nem lenne egyszerűbb bármilyen csevegővel, esetleg emaillel kiváltani?

(#25806) okiszPSX válasza khorvat (#25797) üzenetére


okiszPSX
tag

Nem tudom még megmondani, mert Dec végén léptem be, nem telt még le az első hónap.

Teljesen igazad van az MMS-sel kapcsolatban, csak mivel az előző flottámban az meg 5Ft/db volt, ezért "hozzászoktunk", mert olcsó volt. Most már majd maradnak az alternatívák.

Van a belépésről is infom. Én sem személyesen intéztem. Telón/emailen keresztül mindent leegyeztettünk, majd küldték tértivevényesen, postai úton a SIM kártyákat. Én szerződést is e-mailen keresztül kaptam, de általában azt is küldik a postán a SIMekkel együtt. Csak nálam volt egy csavar, mert a posta baszakodott ünnepeket alatt, azért kaptam emailbe meg a szerződést.
Nem tudok még mást elmondani, megjöttek a SIM-ek, beraktam, azóta működik minden mindhárom telefonon. Net is pörög. Hónap vége felé kapom az első számlát, majd írok, hogy s mint, de kiindulva az eddigiekből, nem hiszem, hogy gond lesz.

(#25807) KILLERLALA válasza qnadam (#25804) üzenetére


KILLERLALA
tag

Probléma ?

(#25808) okiszPSX válasza pietrrr (#25805) üzenetére


okiszPSX
tag

Most komolyan meg kell indokolnom, hogy miért volt eddig MMS? Hadd döntsem már el én....
Egyrészt előző kommentemben leírtam, hogy 5ft/db volt az előző flottámban, szóval olcsó, sokat használtuk, de ami fontosabb, remélem azzal tisztában vagy, hogy szülőknek -nagyszülőknek, akiknek nincs mobilnet a telefonjukon, de MMS-t képes fogadniuk a telójuk, azoknak nagy öröm egy-egy kép a családról, hasonló belső dolgokról.
Szóval a nagy óhajtozós smileyaid helyett, nem árt ha kicsit gondolkozol mielőtt osztod az észt.. ;)

(#25809) GhostHunter


GhostHunter
tag

Hali !

Valaki irja mar le normalisan az Euro Quattro flottat
Par dolog nem vilagos..
Facebook-om nincs !
Koszonom !

(#25810) MADcat válasza GhostHunter (#25809) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A táblázat meg van gondolom fentebbről.

"Hang alapú" kártya 10.000.- adatkártya 5000.- a beugró.
Hűség nincs.
Telenor flotta, de azt hiszem az egyik csomag T-mobile.
Írsz vagy telefonálsz nekik, ott lebeszéltek mindent. Bemásolt papírokkal szerződést köttök. NEM a te nevedre. A számhordozás lehetséges. Ha lelépsz a flottából, viheted magaddal a számod, egyéb költségek nélkül.
Rendes többpéldányos szerződést kapsz, minden feltétellel kikötve.
Ha kimarad valami kérdezd meg bátran, ha valahol ordas baromságot írtam, javítsatok ki. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#25811) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Számot amúgy lehet bevinni iQpro flottába (eleve Telenoros)?
Annyira bejött az iQpro, hogy ezen gondolkodom. :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#25812) kano válasza okiszPSX (#25806) üzenetére


kano
nagyúr

Tudnál nézni egy sebességet?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25813) arkone válasza kano (#25812) üzenetére


arkone
aktív tag

Annyi a sebessége, amit ott a cella bír.

Telenornál tökmindegy melyik flottában vagy, vagy csak feltöltőkártyás. Annyit bír, amit az ott lévő torony.

(#25814) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

iqpro és euro quattro haví díjat tudnátok írni nekem? a táblázatban a régi van, de úgy tudom hogy kevesebb lett az áfa

(#25815) GhostHunter válasza MADcat (#25810) üzenetére


GhostHunter
tag

MADcat !

Koszonom !
Az a "NEM" egy kicsit faj..! / nem az en nevemen van /
Flottaban vagyok most is 6.990 nettoert, de szurja a szemem az a 2.000 penz. :-)

(#25816) qnadam válasza KILLERLALA (#25807) üzenetére


qnadam
veterán

azon kívül, hogy mások nevében nyilatkozol, ráadásul hülyeséget? azon kívül a világon semmi.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25817) pietrrr válasza okiszPSX (#25808) üzenetére


pietrrr
aktív tag

1) Nem látok sem a fejedbe, sem a jövőbe, hogy mit fogsz leírni, 5 Forintért valóban alternatíva lehet.

2) Nem osztottam az észt, valós alternatívát ajánlottam.

3) Természetesen semmit sem kell megindokolnod, pláne nem felém. De félinformációkból ne csodálkozz, ha téves következtetést vonnak le az emberek.

Mindenesetre gratulálok a reakciódhoz, remek élményeket fogsz szerezni a fórumon. :C

(#25818) RiGS válasza #79335424 (#25781) üzenetére


RiGS
tag

Adatkártyákra is érvényes lesz az ingyenes roaming?
Azt hittem csak a hangalapú előfizetésekre

(#25819) #79335424 válasza RiGS (#25818) üzenetére


#79335424
törölt tag

A csak hang nem felelne meg az EU -s elvnek. Az adat roamingot is el kell törölni. A miniszterek az adatra vonatkozólag is megállapodtak az egymásnak fizetendő díjakról.

(#25820) okiszPSX válasza pietrrr (#25817) üzenetére


okiszPSX
tag

Írhatod a sztereotípiákat, a lényegen nem változtat. Te nem fél információkból helytelen következtetést vontál le, hanem degradálóan írtad, ki használ még Mms-t 2017ben kb..
A fél információ max az, hogy nem sikerült kb feldolgozni a nem csak engem érintő szitut. Hiszen sokan vannak még így, akiknek idősebb családtagjai ezt még tudják, az általad említett alternatívákat már nem - használni/kezelni. Ezen rágodj, ne a nemlátsz a fejembe szövegeken.
Végül pedig hidd csak el, nem csak te élsz ezen a fórumon, más is használja már évek óta, gond nélkül.
Én befejeztem az OFF témát, ahogy az admin is kérte, maradjunk a topic témájánál. Pá!

(#25821) kano válasza arkone (#25813) üzenetére


kano
nagyúr

Ez sajnos nincs így. Nekünk most Telenoros céges flottánk van és nem engedélyezett a 4G. Így volt régen megírva a keretszerződés és nem lett megújítva még.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25822) DrBubo77 válasza kano (#25821) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Akkor az elég gáz. Ma már a Telenor (szinte) mindenkit felenged 4G-re. Ezek szerint titeket nem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25823) KILLERLALA válasza qnadam (#25816) üzenetére


KILLERLALA
tag

Már annyiszor megfogadtam, hogy nem foglalkozom a hozzád hasonlókkal, de nem tudom szó nélkül hagyni, ha már személyeskedel ! Nem azt írtam, hogy nem lehet, hanem arra próbáltam célozni, hogy a flottáknak úgy hiányoznak az ilyen beugró emberkék mint hajótöröttnek egy pohár víz ! Ha nem megy a mondataim értelmezése, inkább ne fűzz hozzá valótlan hülyeségeket ! Sajnos nagyon sok gondot, bosszúságot okozhatnak a beugró-kiugró nem tetszik, nem erre gondoltam, nem így akartam emberek stb...
De ez nem az én bajom, nekem nincs flottám, csak szúrja az szemem.
Remélem többször elolvasod ezt, mielőtt böfögsz erre is valami hülyeséget !

(#25824) nimfas válasza KILLERLALA (#25823) üzenetére


nimfas
addikt

Bocs, de ameddig a flotta szabályzatban nem szerepel a hűségidő kifejezés, addig lehet 3 hónapra is.
Nekem Iqpro van, de lehet váltok mert basznak rendbetenni a számlázást.... nem én vagyok az egyetlen itt a fórumon sem akinek baja van ezzel (5 hónapból kettő lett számlázva, az is úgy hogy én szóltam nekik... elég rossz statisztika) és még csak augusztus óta vagyok náluk. Remélem nem koncolsz fel élve :DDD

(#25825) Zeki válasza nimfas (#25824) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vigyázva lépj ki az utcára! :)

(#25826) kano válasza DrBubo77 (#25822) üzenetére


kano
nagyúr

:K Így jár egy olyan cég akinek a keretszerződése lejárt, továbbra is szolgáltatnak neki, de amíg nincs meg az új keretszerződés addig a régi szerint (2010-ben kötött talán). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25827) Andrewstarr válasza okiszPSX (#25806) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Kintaroo:

ATelenoros lemondó nyilatkozatot postán küldted vissza vagy emailben scannelve? Köszi! :R

(#25828) cincinatus válasza nimfas (#25824) üzenetére


cincinatus
tag

Barátnőmék most a változatosság kedvéért kaptunk egy számlát 9 napra a Telenortól és 21 napra díjbekérőt a Iqpro-tól decemberre :D Amit ígértek, azt sajnos még nem utalták vissza. Majd hétvégén lesz türelmem átnézni és írni nekik emailt.

Hangsúlyozom, hogy 3 hanghívásos SIM-ről van szó, tehát az adatkártya számlázása ettől akár jó is lehet.

Mondjuk szerintem olyan adatkártyát kérjen mindenki, amin nem lehet hanghívást fogadni és indítani, mert ott könnyen előfordulhat, hogy felszámítják a 800 Ft + ÁFÁ-t egy téves hívásért vagy SMS-ért.

(#25829) 123xyz válasza KILLERLALA (#25823) üzenetére


123xyz
tag

"a flottáknak úgy hiányoznak az ilyen beugró emberkék mint hajótöröttnek egy pohár víz" - Ezt magyarázd már el nekem légyszi, mert nem értem. De tényleg. Mire alapozod ezt a kijelentésed? Szerintem amelyik flottát zavarná a gyorsan kilépő ügyfelek száma, az hűségidőhöz köti a díjcsomagot és a probléma meg van oldva. Szóval ha a flottához nincs hűségidő, az számomra azt jelenti, meg tudják oldani az ügyintézést gond nélkül.

"Sajnos nagyon sok gondot, bosszúságot okozhatnak a beugró-kiugró nem tetszik, nem erre gondoltam, nem így akartam emberek" - Egyébként is, amit igazán nem értek a megjegyzéseddel kapcsolatban, hogy miért az egyszeri felhasználónak kéne azzal foglalkoznia, hogy mi a jó vagy nem jó a flottának? Ha a flotta biztosítja annak a lehetőségét, hogy belépési díj, kaució, és/vagy hűségidő nélkül lehet náluk szerződést kötni, akkor miért ne lépjen be valaki például csak azért, hogy kipróbálja, milyen a szolgáltatás színvonala? Aztán ha 1-2 hónap után nem tetszik neki, gond nélkül lemondja, ha viszont megfelelő, akkor meg addig használja, amíg elégedett / nem talál még jobbat. Az meg a flotta feladata, hogy normálisan kezelje az ilyen helyzeteket (is), és pénzügyileg stabilan tartsa magát.

[ Szerkesztve ]

(#25830) okiszPSX válasza Andrewstarr (#25827) üzenetére


okiszPSX
tag

Szia!
Milyen lemondó nyilatkozatot? :D
Nem mondtam le semmiről. T-mobileos voltam, ők megcsinálták a számhordozásomat is. :)
Ha a szerződésre gondolsz, kinyomtattam, aláírtam, vissza scanneltem és email-en keresztül küldtem nekik vissza.

[ Szerkesztve ]

(#25831) khorvat válasza okiszPSX (#25830) üzenetére


khorvat
senior tag

Lehet a telefonszám tulajdonjogáról való lemondásra gondol?

(#25832) kano válasza okiszPSX (#25830) üzenetére


kano
nagyúr

Ha beléptél a flottába akkor bizony le kellett mondanod a szám tulajdonjogáról.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25833) khorvat válasza kano (#25832) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez valószínű, hogy a frissen kötött szerződés része volt, de majd a kollegá megmondja ez vmilyen formában szerepelt-e szerződéskötéskor.

(#25834) kano válasza khorvat (#25833) üzenetére


kano
nagyúr

Biztos, hogy le kell mondani a szám tulajdonjogáról a flotta tulajdonosa javára, különben nem lehet belépni (kivéve persze, ha egyénileg is lehet szerződni, de ez itt nem megy ahogy hallom).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25835) okiszPSX válasza khorvat (#25833) üzenetére


okiszPSX
tag

Persze, ahogy írjátok.
Ez a szerződés része volt, nem külön dolog. Engem ez nem érdekel meg zavart, az itt sokakkal ellentétben. Mindenki úgy félti a számát, mintha a NASA akarná megkaparintani... Nekem csak az volt a fontos, hogy ezer helyre ez van már megadva, ne kelljen újból eljásztani a procedúrát.
A szerződésben meg kitérnek rá, hogy a flotta bárminemű problémája - bedőlése miatt, a telenor szolgáltató köteles publikus csomagba rakni engem a számommal, amiről értesítést küldenek és mehetek/csinálhatok utána amit akarok. Mindemellett azt tudom mondani, hogy elmondásuk szerint a flotta már évek óta üzemel, nekem ez meg a hozzáállásuk elég volt.

(#25836) Andrewstarr válasza okiszPSX (#25830) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

"Megállapodás előfizetés átruházásáról" című formanyomtatvány.

(#25837) MADcat válasza Zeki (#25825) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#25838) arkone válasza kano (#25821) üzenetére


arkone
aktív tag

Ez felelőtlen lépés akkor a cég részéről. :(

(#25839) arkone válasza KILLERLALA (#25823) üzenetére


arkone
aktív tag

"hanem arra próbáltam célozni, hogy a flottáknak úgy hiányoznak az ilyen beugró emberkék mint hajótöröttnek egy pohár víz ! Ha nem megy a mondataim értelmezése, inkább ne fűzz hozzá valótlan hülyeségeket !"

Az írásod alapján tehát hiányoznak a flottáknak az ilyen beugró emberek, ugyanis a hajótörött embernek az életébe kerülhet, ha x időn belül nem talál vizet, akár egy pohárral is! :) Így a 2. mondatod eléggé vicces. Te sem tudod értelmezni rendesen azt, amit te magad írsz. :( Nem bántani akarlak ezzel, de ha meg szeretnéd magad védeni, akkor lehetnél körültekintőbb is.

Szerintem ne akadj ki azon, ha más valaki máshogy gondolja. Szó nélkül meg kell állni, amit mondtál is hogy megfogadtad és majd intézi magának úgy.

Béke! :U

(#25840) KILLERLALA válasza arkone (#25839) üzenetére


KILLERLALA
tag

Így van ! Ezután nem szólok itt senkihez ! BÉKE !

(#25841) Zeki válasza KILLERLALA (#25840) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a baj veled, hogy te nem szóltál, hanem letámadtál embereket.
Normális hangnem kell.

(#25842) kano válasza arkone (#25838) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, csak meg vannak az okai.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25843) arkone válasza kano (#25842) üzenetére


arkone
aktív tag

Akkor marad a lassú 3g. :/ Itt ahol én lakom a 3g-n egyszerűen alig jön adat. Még messenger üzenet is alig jön át. Előbb kapom meg, ha manuálisan 2g-re váltok. 4G viszont nagyon jó.

(#25844) KILLERLALA válasza Zeki (#25841) üzenetére


KILLERLALA
tag

Majd kicsit olvass vissza, kibe kötnek bele mindig, bármit ír !
De már les.arom !
Én jó helyen vagyok, más meg innentöl nem érdekel !
De jó lenne már ha nem én lennék a téma !
Lépjetek túl ezen a dolgon, én is ezt fogom tenni !

(#25845) kano válasza arkone (#25843) üzenetére


kano
nagyúr

Itt megvan a 7Mb/s.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25846) Andrewstarr válasza okiszPSX (#25835) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Akkor ezt is csak scannel-ve visszaküldted? :U

(#25848) pietrrr válasza KILLERLALA (#25844) üzenetére


pietrrr
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.