- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- norbx: IRC a 90-es évek és a 2000-es évek elején
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Geri Bátyó: Régi VGA, HDMI és a felbontás
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gerner1
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
emiki6
veterán
válasz
FireKeeper
#64240
üzenetére
Akkor mégegy érv, hogy miért lett volna jobb a B450 helyett a B550.
Mer vettem egy nzxt hue+ -t gondolván maj rádugom csak a csíkot a lapra. Mikor nézem hogy kell rádugni, akkor látom, hogy a csík az 5V ARGB, a lapon meg csak 12V RGB van. Jó, akkor kell használjam a vezérlőt. Van rajta egy dizájnbaszás, amitől pont nem fér be az SSD helyre, így tehetem csak úgy be a ház aljára. Aztán nézem, hogy molexen kér tápot, nekem meg nincs is molex csatis kábelem és még ha vennék is egy sata->molex átalakítót, akkor is borzasztó hosszú a sata kábel. Szóval rendeltem roger.smith-től egy molex pöcsöt a táphoz.
Csak ez így közel sem ideális, szívesen kihagynám a vezérlőt és mostmár tudom is mit vehetnék bele, de úgy tűnik, hogyha az RGB úgy jár, hogy kivezetik és én egyszer platformot cserélek, akkor nehogymár használhatatlanná váljon.Akkor marad a hue+ amíg AM4-en élek. 👍
Új hozzászólás Aktív témák
- Arc Raiders
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Milyen széket vegyek?
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Projektor topic
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Sötétvörös iPhone 18 Pro, ezüst-fekete iFold?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- További aktív témák...
- 156 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060 (ELKELT)
- APPLE MacMini 7,1,i5-4278U,8GB RAM,1TB,macOS Monterey
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Kingston HyperX FURY 16GB (2x8GB) DDR4 2666 MHz HX426C16FB3K2/16
- Bialetti kézi kávéőrlő
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
