Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183) Den válasza heim51 (#176) üzenetére


Den
veterán

Én egy velleman k8200-at vettem. 250k volt összerakva, de megveheted 200k-ért csomagban, ha értesz az elektronikához és szeretsz szerelni. Nem túl sokat nyomtattam még vele, úgyhogy ajánlani egyelőre nem merem. Elsőre azt látom hogy nagyobb dolgokat jól nyomtat, masszív megfelelő külsejű darabok születenek. Az apró néhany miliméteres részletekkel nem vagyok elégedett, de lehet hogy ez még beállítások finomhangolásával javítható.

A nyomtató elég legószerű, tele egyszerű univerzális megoldásokkal, ami jó ha szeretsz barkácsolni, és szeretnéd igényeid szerint módosítani a gépet. De egyelőre nem tiszta, hogy nem-e olcsóbb építeni egy eleve jobbat. A nyomtató, hozza amit elvártam, de olyan ez mint amikor veszel egy alap pc-t aztán látod a gyenge részét, kicseréled, aztán más lesz a szűk keresztmetszet, azt is cserélnéd, aztán a végén már csak a doboz van az erdeti gépből :) Fejben már újraterveztem a nyomtatőt, de egyelőre nem nyúlok hozzá, mert nem vagyok benne biztos, hogy ez a szálolvasztős technológia képes e olyan minőségre, ami miatt érdemes pénzt ölni egy komolyabb mechanikába.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.