Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) Egon válasza Vigneau (#26247) üzenetére


Egon
nagyúr

Elöljáróban annyit, hogy nem biztos hogy szignifikáns a véleményem: az utóbbi időben kiestem kicsit a vérkeringésből; az itteni tudorok valszeg jobban képben vannak/több tapasztalattal bírnak mint én.
Nagy vonalakban az a helyzet, hogy 4 gyártó termékei közül választhatsz. Seagate kiesik: az utolsó szériákkal komoly gondok voltak (nekem is volt problémás Seagate az említett 120 GB-ost követően). A Samu sokak szerint kevésbé megbízható: az én tapasztalatom inkább az, hogy - mivel jó árban adják - sokkal többen veszik mint pl. a WD-t, és a több eladott példányra értelemszerűen töb hibás termék jut. A teljesítménye sokszor rosszabb a vetélytársaknál, cserében általában halkabb náluk.
A Hita nagyon népszerű mostanság (elég elolvasni az utolsó 100 hsz-t). Gyors, nem melegszik, és olcsóbb mint a WD.
Úgy gondolom, nem nagyon létezik olyan vinyó, amely mindenki számára egyformán best buy lenne. Az a kérdés, hogy mit preferálsz leginkább: sebesség, megbízhatóság, ár, melegedés, zajszint stb. Ha elmondod, hogy számodra mi a legfontosabb 2-3 szempont ezek közül, akkor könnyebb konkrét terméket ajánlani.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.