Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#74301) Vhiktor válasza sunny474111 (#74300) üzenetére


Vhiktor
veterán

A jelenlegi tv-d után a C2-nek is hatalmas fényereje lesz :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74302) sunny474111 válasza Vhiktor (#74301) üzenetére


sunny474111
tag

Köszi a gyors választ! Akkor viszont a C2 lesz valószínűleg, számomra a mostani is szinte elég fényerőben. Hasznos volt összehasonlítani.

(#74303) cd930 válasza Vhiktor (#74301) üzenetére


cd930
aktív tag

Vhiktor és mindenki más!

Az utóbbi hetekben aktív voltam a topicban, de előtte jópár éve nem látogattam ide.
Van olyan oldal, ahol korábbi tévék tudása összevethető a mostaniakkal?
Egy Samsung UE46F6670 használtunk eddig, ami annak idején nem volt csúcs, de jónak számítottak a 6500-as modellszámtól (pl. 100Hz-esek volt, alapból több garancia volt rájuk).
Mindig arról lehetett olvasni, hogy évről évre butulnak a tévék, egyre magasabb modellszámú készülékek tudnak hasonlót, mint az előző években.
Ez ugyanúgy működik mostanság is?

20+ éve a Prohardveren

(#74304) Saccco válasza cd930 (#74303) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen. Sőt 55" alatt még az adott modellek is butábbak, nem csak az előző évhez képest.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74305) gyépés válasza sunny474111 (#74302) üzenetére


gyépés
aktív tag

Én az LG B2-n is elgondolkodnék, kb. ugyanolyan jó, mint a C2. Pár dologban jobb is, és fényerőben meg prociban gyengébb csak gyakorlatilag. Ha esetleg az a fényerő is elég, spórolhatsz pár mátyást. :)

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#74306) M3oH


M3oH
addikt

Sziasztok!
Samsung QE55QN90BATXXH vélemények? Megéri a 400k vagy inkább oled? Bár a keretem max ennyi és oledból csak kisebb jönne ki. Egy 49" lg 652t váltanna, de megvallom kisebbet nem szeretnék. Köszi a válaszokat!

(#74307) tha_answer válasza M3oH (#74306) üzenetére


tha_answer
őstag

Minilednel ekkora meretben ekkora osszegnel megfontolando a tcl c835. 55c835 350k@euronics.
Van reszletes profi magyarul teszt is rola a youtubeon.

[ Szerkesztve ]

(#74308) gyépés válasza M3oH (#74306) üzenetére


gyépés
aktív tag

Szerintem LG B2 pont 400k, és a C2 sincs sokkal fölötte. Azok jobbak összességében kicsit, de a QN90B is jó tv teljesen szerintem. Bár én sajnos személyesen egyiket sem ismerem, csak túrtam a netet tv ügyben az elmúlt 2 hétben. :)

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#74309) sunny474111


sunny474111
tag

Köszönöm a válaszokat! A C2 mellett döntöttem, utolsó kérdés, a TV kalibrációt megéri kérni vagy elég a gyárit saját preferencia szerint beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#74310) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Sziasztok,
Javaslatotokat szeretném kérni :) Maximum 120cm szélesség áll rendelkezésre ezért 50" a max. Elsődleges felhasználás a filmnézés (FullHD) + Netflix, később majd egy Series X is lenne ami miatt fontos a legalább 120Hz képfrissítés. OLED-et nem szeretnék.
QE50QN90BATXXH típust néztem, jelenleg még elérhető 330e körül (1-2 hétig mindenki ezen az áron árulta, de már 400 felett van) és minden paraméternek megfelelne.
Ezen kívül mi az amit ebben a méretben / kategóriában javasolnátok ezekkel a feltételekkel?
Köszönöm :R

(#74311) cd930 válasza ViTToRe (#74310) üzenetére


cd930
aktív tag

2-3 centin múlik, hogy nem fér be hozzád az 55-ös..
Én is emiatt ettem a kefét, de inkább átalakítom a bútort, hadd nőjön meg a tévé :)

20+ éve a Prohardveren

(#74312) gyépés válasza sunny474111 (#74309) üzenetére


gyépés
aktív tag

Ez [link] lehet jó kiindulásnak.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#74313) kicsirobi


kicsirobi
tag

Szép jó reggelt. Tv vásárlás előtt állok. Ugyanis az LG 55" ledsora bekékült , és nem szeretnék bajlódni vele.
Szóval a kassza 300 ezer Ft alatt enged , PS5+ Netflix+HBO Max+ Disney + ,+ letöltött filmek lennének a fő használati tevékenységek. 135cm széles a falköz ahová tudnám tenni, és 3m-ről néznénk nem napsütötte szobában. Esetleg,ha tudtok jó akciókat is azt is megköszönöm. Illetve ,ha valaki bajlódna a LEDsor cserével megegyezhetünk (LG 55UJ6307) köszönöm szépen

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#74314) gyépés válasza kicsirobi (#74313) üzenetére


gyépés
aktív tag

Én teljesen ugyanezekkel a paraméterekkel nézegettem tv-t, és ezt találtam legjobbnak: Sony Bravia XR-55X93J
De végül egyáltalán nem vettem tv-t, másra kell a pénz sajnos. Pedig még feleségem is bíztatott rá. Ritka az ilyen. :)

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#74315) Lujo123 válasza sunny474111 (#74309) üzenetére


Lujo123
junior tag

Én is pont ezt vettem meg ma :)

A fórum korábbi hozzászólásai alapján, teljesen felesleges és pénzkidobás a kalibrálás vásárláskor, majd bejáratás után (100+ óra használat) van értelme.

(#74316) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.

Általános felhasználásra cserélnem le a 25 éves Thomsont :)
Max 150.000 a keret, gyerek nem mindig pont szemből nézi, világos és sötétben vegyesen használva.
Új, 43-asnál nagyobb nem fér el, ezért ezt az LG43UQ81003-t néztem ki, van ennél jobb választás, vagy ez is megfelel ( a kövezkező 25 évre :DDD )?

Semmi extra igény nincs, legyen szép a kép, digi tv-vel lesz használva.
Köszönöm!

(#74317) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Egy közel 8 éves LG LF652V 55"-os TV-nek keresem az utódját. A keret 500-600 euro - Ausztriában élek, ezért az itteni termékpalettából van lehetőségem válogatni.
8 év hosszú idő, azóta meg rengeteg minden változott. Pl. nem tudom hogy van e 3D, a mostaniakon nem igazán látom ezt az opciót. A másik hogy jó lenne az Android TV, meg hogy a Kodi és a Youtube stabilan fussanak rajta külön eszköz nélkül.
Létezik olyan is amelyik színhelyes mondjuk 100% sRGB-t tud? Fotó szerkesztéssel is foglalkozom, kíváncsi vagyok hogy ki tudnám e az új TV-vel váltani a monitorom.

A másik a CL+-os kártyafoglalat hogy ne kelljen külön beltéri a digi-hez.

Melyek mostanság a stabil márkák és típusok 55"-ban? Ha lehet 4k természetesen. Látok LG-t, Samut, TCL-t, Xiaomit, lövésem nincs hozzájuk.

Előre is köszönöm!

(#74318) Szotyi222 válasza gyépés (#74312) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Ez mindenképpen angol felületen jelenik meg ?

(#74319) tha_answer válasza robi1979 (#74317) üzenetére


tha_answer
őstag

"Melyek mostanság a stabil márkák és típusok 55"-ban? Ha lehet 4k természetesen. Látok LG-t, Samut, TCL-t, Xiaomit, lövésem nincs hozzájuk."

"Fotó szerkesztéssel is foglalkozom,"

TCL C835 profi teszt talan segit
https://youtu.be/p3lsnk3ZASw

A 55C835 350k huf, de ha ugynezed h fotoszerkeszteshez a monitort is kivaltja, illetve munkaeszkoz ami penzt termel...

(#74320) tha_answer válasza konci79 (#74316) üzenetére


tha_answer
őstag

"25 éves Thomsont"
Akkor amihez a legtobb garancia van. :DD

(#74321) kecsawi válasza sunny474111 (#74309) üzenetére


kecsawi
senior tag

Vásárláskor nincs értelme kalibrálni, mert változik a tv bejáratáskor. Jópár óra után viszont érdemes. (Pontos infókat Vhiktortól)

(#74322) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Időszerű lett a tv csere. Tekintettel arra, hogy egy lg 32lc51-et váltana, garantált a minőségi ugrás :)
Amit kinéztünk az a tcl 55c635, hosszas nézelődes után.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez jó választas lenne-e egy kb közepesen vilagos szobába ahol oldlarol es hátulról erkezik a fény. Kb 2,1 2,5 méterről nénnénk.
Mennyire stabil a talp? Van egy minden bárhonnan is leverő macskánk, mert ha nem igazán, akkor rögvest konzollal szerezném be.
Főként filmet néznénk és streaming szolgáltatásokat.
Játékre nem használnánk. Arra ott az lg es a c64 :D, mindhárom gyerkőc imádja.
A tcl készülékekre is árfüggő garancia van ugye?

Köszi a tanácsot!

[ Szerkesztve ]

(#74323) Vhiktor válasza sunny474111 (#74309) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem éri meg, felesleges pénzkidobás és még rontani is fog a képen.

Már ott bukik a dolog, hogy kalibrálás elött be kell járatni a panelt, 100 órát használni kell, illetve kalibrálás elött is legalább fél órát mennie kell a tvnek, hogy bemelegedjen.

Nem lehet a dobozából kivett tv-t rögtön kalibrálni, valamint egy rendes kalibrálás 3 óra és nem 20 perc.

A többi problémát meg az előző posztokban kifejtettem.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74324) Robi81 válasza Saccco (#74291) üzenetére


Robi81
tag

Helló.55c635 tv-n gondolkodom én is.milyennek találod?médialejátszója jó?köszönöm válaszod :R

(#74325) robi1979 válasza tha_answer (#74319) üzenetére


robi1979
aktív tag

Szia!

WOW! Ez bőven meghaladja 1000 euro körül a keretem. Megnéztem a tesztet, de az nem derül ki számomra hogy a TCL C835 tud e 100% sRGB-t. Illetve itt nálunk Ausztriában sehol nem lehet kapni. Ha lehetne nem sajnálnám rá az 1000 eutrot, jónak tűnik. Német Amazonról szabad TV-t rendelni? Ott van TCL C837 1200-ért.

Ha eltekintek a 100% sRGB-től, van esetleg valami más 55"-ban 600 euro környékén?

(#74326) Saccco válasza Robi81 (#74324) üzenetére


Saccco
nagyúr

Visszakerült a dobozába. :DDD
Karácsonyi ajándék lesz belőle, de meg kellett vizsgálni.
Android/Google TV, mehet rá a VLC és a Vimu, vagy a Nova, aztán megy minden vele.
A képe teljesen jó. Mondjuk sötétben nem próbáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74327) Robi81 válasza Saccco (#74326) üzenetére


Robi81
tag

Akkor meggyőztél. :DD
Nekem is megfelel az olvasottak alapján már csak azon gondolkodom 55"vagy 65" legyen.köszönöm a válaszod

[ Szerkesztve ]

(#74328) Tomek979


Tomek979
tag

Sziasztok!

Most voltam az emagnál és egy lg-s eladóval beszélgettem. Tetszetős ez a típus: LG 50QNED813QA
Milyen alternatívák vannak ebben az árban? (255e most ez a tv)
Van ennél jobb ajánlat?

(#74329) Saccco válasza Tomek979 (#74328) üzenetére


Saccco
nagyúr

Samsung QE50Q80BAT ez nem edge LED.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74330) Aftershock11


Aftershock11
csendes tag

Hello,

150k körül mi most a best buy? 50-55 col, közvetlen napfény nincs.

Köszi előre is!

(#74331) bijesz


bijesz
aktív tag

Elolvastam az összefoglalót, hát az oledes rész eleje nettó hülyeség, ezek után a többiben se vagyok biztos.

Valaki ellenőrzi ezeknek az állításoknak a tartalmát?

(#74332) Vhiktor válasza robi1979 (#74325) üzenetére


Vhiktor
veterán

sRGB-t hogyne tudná? Az a sima rec 709 színtér. A p3 szinteret nem tudja lefedni teljesen. :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74333) Zamma


Zamma
őstag

Hali!
Tudom hogy nem leszek közönségkedvenc - mert nincs több keret rá -, de hátha lesz olyan aki ajánl 100 000 Ft-ig tv-t, ami ezeket tudja:
- 60 év feletti személynek
- ebből fakad hogy jó lenne ha könnyen olvasható lenne a menüje
- sima tv nézésre, 1080p FULL HD felbontás
- 80-100 cm
- ismert, kedvelt márka (talán a Samsung, LG előnyben)
- min. 3 év gari, de jobb lenne 5
- szép kép és hang
- gyors vezértlés/csatornaváltás
- smart rész nem érdekes annyira, androidos box lesz rádugva HDMI-n
Azaz semmi extra, de nagy segítség lenne a nagy kínálatban ha valaki eligazítana... :U :F Köszönöm szépen! :R :C

(#74334) Vhiktor válasza Zamma (#74333) üzenetére


Vhiktor
veterán

Szerintem nagyjából az ami ebbe a keretbe koppra belefér a 2 márka közül.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74335) exception


exception
aktív tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni.
400k lenne a rendelkezésre álló keret, ebből szeretnék gazdálkodni. 75” lenne a cél, tudom, hogy jobb képet kapnék ennyiért 55”ban, de messze van a tv, projektor pedig nem fér. Mi a legjobb, amit ajánlanátok ennyiért? Tudom, hogy nem prémium, nem is az a cél!

Köszönöm, ha valaki tud értelmes alternatívát!
Xiaomi Mi 75 Q1et néztem, tesztekben nem mondanak róla rosszat, de mi lehet a valóság…

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#74336) tha_answer válasza Zamma (#74333) üzenetére


tha_answer
őstag

Amire a legtobb garancia van.

(#74337) Zamma


Zamma
őstag

Ha van olyan ami nem Samsung vagy LG, de versenynen lehet velük, azt is ajánljatok légyszi. Köszi!
:R

[ Szerkesztve ]

(#74338) Alex91 válasza Zamma (#74337) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , es a teszt: [link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#74339) erahurka válasza Alex91 (#74338) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én inkább vennék Samsungot vagy LG-t vagy más értelmes márkát kisebb tudással mint ezt a szutykot.

(#74340) Rick4 válasza erahurka (#74339) üzenetére


Rick4
félisten

Van 14 napja, ha mégse jönne be neki.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#74341) Zamma


Zamma
őstag

Írtam hogy korosabb személynek lesz, fontos a megbízhatóság. Én nem gondolnám hogy egy friss piaci részvevő kínálatából vennék bármit is... Részemről a teszt nem több egyszerű PR-nál, bocs mindenkitől ha nem így van.
Az összefoglalóban lévő követelmények az irányadók, csak semmi dzsunka... Samsungot itthon is gyártanak, valszeg van hozzá alkatrész...
Lehet hogy most csúnya leszek, de az import nem EU-s országból jön, ha a szomszédba kapnak pár rakétát pillanatok alatt fuccs a garimnak...
Ettől függetlenül, hajrá Ukrajna! Sokáig éljen a BÉKE - kőolajvezeték! PEACE!

[ Szerkesztve ]

(#74342) Begbi


Begbi
csendes tag

Sziasztok. Tegnap vettem egy samsung q80b tv-t és pendrive-ról néztünk filmet gond nélkül viszont leválasztani a pendrive-ot sehogy sem sikerül. Próbáltam ez ügyben informálódni a media marktban de a telefont egész nap nem veszik fel. Tudna valaki segíteni hogy ez normális e vagy esetleg én nem tudtam rájönni a lecsatlakoztatás mikéntjére. Köszi előre is. :R

(#74343) Alex91 válasza Zamma (#74341) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , ez talan?
[link] , ez meg favorit TCL, mondjuk nem sokaig ennyi az ara…

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#74344) Rick4 válasza Begbi (#74342) üzenetére


Rick4
félisten

Húzd ki, és kész vagy.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#74345) Zamma válasza Alex91 (#74343) üzenetére


Zamma
őstag

Köszi. Jó lehet az ár, bár én nem látom feltüntetve a garanciát... :U

(#74346) Alex91 válasza Zamma (#74345) üzenetére


Alex91
félisten

100 ezerig 1 ev, 100 ezer felett meg 2 ev, ha a gyarto esetleg tobbet nem ad… Szoval a TCL-lel +10k-ert kapsz +1 ev garit :D

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#74347) Begbi válasza Rick4 (#74344) üzenetére


Begbi
csendes tag

Az lett a vége. Csak tartottam tőle hogy gondot okozhat a tévének vagy a pendrivnak. És furcsa hogy a 7éves samsung tévémen is le tudtam csatlakoztatni az újjon meg nem. A boltban is mikor kipróbáltunk egy igaz más tipusú samsung tévét de ott is lecsatlakoztatta az eladó ha jól emlékszem.

(#74348) Malfroy válasza Alex91 (#74346) üzenetére


Malfroy
aktív tag

:K

(#74349) Vhiktor válasza erahurka (#74339) üzenetére


Vhiktor
veterán

Veszélyes dolog markahűség alapján választani es egy rossz tapasztalat alapjan altalanositani.
Lg nanocell

Szóval mindenből ki lehet fogni kukába valót, ezért kell neten rendelni és ha valami baj van akkor elallni q vásárlástól és addig kérni ujjat amíg jó nem lesz.

Most akkor ezek alapján az összes lg xar? Korántsem. Szuper tvket gyártanak. De mindenkinél becsuszik gyártási hiba, nem is kevés.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74350) erahurka válasza Begbi (#74347) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy szoktam ilyenkor hogy kikapcsolom a készüléket és utána húzom ki a pendrive-ot. Nem tudom van-e értelme és nem-e ugyanaz mintha bekapcsolva kitépem belőle.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.