Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    Elnézést, ha nem ide illik, már nem tudom hol volt kérdés, és nagyon sokat kell visszaolvasni, és nem is találtam.
    Na tehát kérdés volt itt, hogy WDS segítségével szeretné valaki a netet a házába az emeletre mahinálni. Azt jó tudni, hogy én úgy próbáltam, hogy EPC3925 a földszinten, és az emeleten az egyik szobába, ami naggyából valamivel picit oldalra van, de fentről lefele baromira közel van a lenti EPC-hez, tehát csak a parkettázott plafon a korlát. A WDS-hez kikapcsoltam a DHCP-t, mi után engedélyeztem.
    A router a reboot után viszonylag gyorsan(1-1,5 perc) alatt fel is állt a rendszer, és a 30/5 net jön is 30/5 sebességgel, a folyamatos forgalom letöltés, rádió is jól megy rajta, és nem is szakad.
    A netet most kábellel használom, de a telefonon Wi-fi-vel is hasonlóan jó.
    A híd a TL-WR 842 ND, de hamarosan ki tudom próbálni egy 841 típusú routerrel is, ami V7-es. Mellesleg pont amikor az OK-ra akartam klikkelni szakadt meg a netrádió, de érdekes módon más ment tovább. Szóval ajánlom azoknak, akik nem akarnak kábeleket húzogatni a házban, és min. 15-20 DB körül van a routeren a jele a másiknak...
    És egy kérdés is a végére.
    Azt meg tudnám e oldani, hogy WDS segítségével jöjjön a net, de a router saját DHCP-je adjon IP-t? Köszi!
    Egy kis adalék.
    [Speedtest.net mérési eredmény]

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák