Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24998) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Mostanság lenne időszerű egy routert vásárolnom,(jelenleg dsl modem külön a routertől + router + nas konfigurációm van) esetleg routermodem is szóba jöhet, 10mbites adsl-em van egyelőre, nem váltok 25mbit-re és kábelnetre pedig a t-lányok ezt szeretnék, nekem elég ez ami most van. Később 2 éven belül lehet róla szó.
Mostani routerem egy wrt610n ver 1-es eddig becsületesen, derék módon kiszolgált, amióta vettem, lehet már 3-éve talán(régi modell ez már). Félévente, évente kellett néha újraindítani, mert rendesen leterhelem, több gép megy róla wifivel, egy nas is rá van kötve, filecsere 0-24-ben. Mostanság viszont dobálja lefelé a netet sűrűn lefagy, szerintem elöregedett, vagy nem tud megbirkózni a 10mbit-es adsl-el a megnövekedett sávszéllel, nem tudom szerintem nem is kéne megkottyannia neki.
Mit ajánlotok helyette ez annak idején 40k-volt, ha olcsóbban is van ilyen mit ő, vagy jobb mint ő, az nem hátrány 30-35k-t rászánok 40-et már annyira nem akarok. Márka nem is tudom, nem volt vele különösebben gondom, de jöhet más is, ami strapabíró és jó.

Üdv R

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.