Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Tudtok mondani olyan progit amibe beteszek mp3 fájlokat és kitölti a netről a tag-eiket? Tudom van egy csomó ilyen de lényeg lenne hogy még a tagbe rakja bele az album borítót is ha talál.

"Csak úgy mondom"

(#3702) #65675776 válasza Csapi007 (#3701) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tag & Rename Mondjuk nem ingyenes.

(#3703) Csapi007 válasza #65675776 (#3702) üzenetére


Csapi007
veterán

Egyik se vált be igazán de a gyári Samsung szoftver megoldaotta.

"Csak úgy mondom"

(#3704) Encian


Encian
tag

Olyan programot keresek XP alá, ami láthatóvá, írhatóvá-olvashatóvá teszi a linuxos raw fájlrendszerű particiót.

Köszönöm a segítséget !

(#3705) Encian válasza Encian (#3704) üzenetére


Encian
tag

találtam :)

(#3706) KTU válasza Encian (#3705) üzenetére


KTU
addikt

azért megoszthatod velünk :)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3707) Encian válasza KTU (#3706) üzenetére


Encian
tag

ehh, sajnos a végeredmény nem 100%-os a fájlok nem láthatóak eredeti környezetükben /mappák és almappák/ ill. még a nevük sem jó. emelkedő sorszámmal átnevezte őket. külön a .doc, .xls, mp3... stb. ez nem jó megoldás. mindjárt telepítek egy ubuntut, talán az majd látja.

[link]

(#3708) Encian válasza KTU (#3706) üzenetére


Encian
tag

Az Úr áldja meg az Ubuntu készítőit. :R Live cd telepítés nélkül tökéletesen lát mindent.
Adatmentés megtörtént.

(#3709) attyspocak


attyspocak
aktív tag

MOV kiterjesztésű fájlt milyen progival tudok szerkeszteni? Vágni, esetleg feliratozni.

(#3710) sekli válasza attyspocak (#3709) üzenetére


sekli
addikt

ha mast nem, ezzel mindenkepp at tudod konvertalni valami normalisabb formatumba...

(#3711) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Keresek egy progit, amirő még itt a PH! volt szó egy ideje, úgy 1éve..
A progi lényege, hogy tudtál vele screenshot-ot készíteni és a képernyődet feltuttad venni videora.
Ha más ilyen progi van az is jó lenne, de ebben az volt az igazán barátságos, hogy alkalmazás szinten tudtam kijelölni a területett.
A program jellegzetessége, hogy a képernyő felsőrészére elhelyezet egy kis sárga gömböt, ami volt a vezérlője.

Ha ennyiből belehet tájolni, azért még én is kutakodok :)
üdv
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3712) Winner_hun válasza amargo (#3711) üzenetére


Winner_hun
félisten

CamStudio
Bár a sárga gömbre nem emlékszek, hogy lenne olyanja:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3713) amargo válasza Winner_hun (#3712) üzenetére


amargo
addikt

Szia! Köszönöm nagyon jó a program!
Bár ez nem az, viszont addig megoldja a problémát amíg nem lelem meg :)

Annak a programnak nagyon barátságos volt a felülete, a felvenni kívánt területett maga tudta meghatározzni, tehát egy alkalmazás felé vitted és lekérdezte a méreteit stb.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3714) amargo válasza amargo (#3713) üzenetére


amargo
addikt

Erre gondoltam :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3715) janati


janati
őstag

Olyan progi kellene, ami:

Tud egyfajta "mélymásolást". Adott egy DVD-R-re kiírt film, amit az asztali lejátszó tökéletsen visz, viszont a gépben se az író, se az olvasó nem tud vele mit kezdeni 13.000kb lemásolása után....:(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#3716) sekli válasza janati (#3715) üzenetére


sekli
addikt

es iso-t se tudsz belole kesziteni...?

(#3717) janati válasza sekli (#3716) üzenetére


janati
őstag

semmit, semmivel...:(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#3718) Winner_hun válasza janati (#3715) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3719) KTU válasza janati (#3715) üzenetére


KTU
addikt

szerintem hardver probléma lessz, pioneer ODD-vel próbáltad már, teszteltem párat nekem ez vált be.

az Alkohol-nál lehet állítani a beolvasási sebességet de sajna nem biztos hogy segít

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3720) janati válasza Winner_hun (#3718) üzenetére


janati
őstag

ismerem, használom a progit, de nem tudtam, hogy ilyen funkciója is van.... :U

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#3721) silverwol


silverwol
csendes tag

Sziasztok

Hatha itt tobb szerencsem lesz...

Letezik ATI kartyakhoz anaglyph mod direct x alatt? (Az anaglyph az, amikor kek es piros korvonala van a dolgoknak, az amelyikhez van szemuveg is) Milyen segedprog. kell hozza?
Konkretan nekem egy 1950GT-m van es eszembe jutott, hogy de jo volna a 3D-s jatekok kozul nehanyat igy jatszani. Van valakinek valamilyen megoldasa?

Valaszokat elore is koszi!
Silver

(#3722) ollie válasza silverwol (#3721) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez szerintem csak akkor kivitelezhető, ha a játék direkt úgy készült. Ugyanis egy ilyen 3D-s hatáshoz ugyanannak a képnek - kis eltéréssel - 2 külön kamerából felvett példányának is kell lennie, vagyis a programnak 2x kell kiszámolnia minden frame-et, és ezzel az FPS is a felére csökkenne.

***

(#3723) silverwol válasza ollie (#3722) üzenetére


silverwol
csendes tag

Szerintem (mivel alapvetoen 3Ds jatekra gondoltam, ezert) nem nagy plusz a gepnek kiszamolnia. A 3Ds scene-t egyszer kell kiszamolnia (hogy mi hol van), csak a nezeti transzformaciot kell duplan (hogy abbol a szogbol pontosan mi latszik). NVIDIA-hoz, amennyire en tudom van ilyen prog., ill nekem meg FPS felezessel is megerne :).

Silver

(#3724) attyspocak válasza silverwol (#3723) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Meg tudod adni az nvidiához való ilyen progi nevét vagy linkjét? Mert azért kipróbálném, hogy pl. a COD2 milyen anaglif szemüvegen át. :)

(#3725) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Azt szeretném tudni, hogy HD (1920x1080) felbontású TS fájlok mivel szerkeszthetőek úgy, mint pl. az mkv fajl az mkvmerge progival. Egyesítés darabolás felirat bele integrálás.

(#3726) gyurman


gyurman
tag

WhereIsIt helyett tudtok mást ajánlani? A lényeg ne csak begyűjtse az adatokat, hanem flag és kategóriába lehessen rendezni, sorszámozza a lemezeket stb.
Sajnos az egyik repeszett verzió elintézte az egyik katalógus fájlom.
Protection feltörő is érdekelne hozzá, mert így kalap az egész. Mi van helyette? Mivel birom feltörni?

(#3727) attyspocak válasza gyurman (#3726) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Tudtommal az általad említett program tudja katalogizálni az anyagot. Igaz nem tört verziót használtam. ;)

(#3728) gyurman válasza attyspocak (#3727) üzenetére


gyurman
tag

Warez userrel levédte az állományt.
Amivel mindent meg lehet oldani a 3,25 verzió. Részletesebb infóért kérdezz.

(#3729) silverwol válasza attyspocak (#3724) üzenetére


silverwol
csendes tag

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/20101 (google: "anaglyph nvidia")

En ilyesmiket talaltam. Ertelemszeruen nem tudtam kiprobalni. Azert a tapasztalatokra kivancsi volnek, ha lesznek :).

(#3730) Jazz


Jazz
veterán

Olyan programot keresek ami a hangfile-ból kiírja a frekvenciát (nyilván egy periódikus majdnem tiszta hang).

Pl.: Gitár vonal bemeneten, megpengetem a húrt és kiírja a frekit. (vagy akár ha egyből nem tud egy wav-file-ból pl.)
thx

free your mind

(#3731) Jazz


Jazz
veterán

!UP

free your mind

(#3732) attyspocak válasza Jazz (#3731) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Bár én még igen csak új vsgyok itt ,de azt tudom, hogy ebben a tipusú fórumban az up-olás igen csak felesleges. Hiszen itt nem fog egy-két hét alatt eltűnni a hozzászólásod a süjjesztőben. Ha valaki tud választ és olvassa a kérdésed, úgyi fogsz kapni tőle infót, ha nem tolod tele a topikot ilyen uppolással.

[ Szerkesztve ]

(#3733) Jazz válasza attyspocak (#3732) üzenetére


Jazz
veterán

lol, látszik új vagy. ;]
Ez a topic eleve nagyon nem megy mert kevsen érdekeltek benne, ergo a főoldaon az 50-es listában hamar benne sem lesz, ezért kell néha feltolni, ha szeretnél is választ kapni, és ne tűnjön el a süllyesztőben. Ezt így szokták, ezért van.
Csak hogy tudd, szabályzat napi!5 Up-ot engedélyez. Nekem meg csak ez az 1 szerecsétlen az egész 4000hsz. alatt.
Úgy hogy írásod felesleges és értelmetlen, bocsi. :K

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3734) Winner_hun válasza Jazz (#3733) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te baromira el vagy tévedve

Alapelveket
olvastad vagy csak hírből ismered?

Idézek belőle:
mértéktelen UP-olás: ne várd, hogy minden kérdésedre _azonnal_ választ tudjunk adni. Topikonként napi 2 UP megengedett!
Mellesleg az sem igaz, hogy eleve nagyon nem megy mert kevsen érdekeltek benne
Csak magadnak akarsz igazat, ilyen hülyeségekkel nem fog összejönni.
Úgy hogy írásod felesleges és értelmetlen, bocsi. :K

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3735) Vhaerun válasza gyurman (#3728) üzenetére


Vhaerun
tag

Én kérdeznék,mert engem is érdekelne,hogy vissza lehet e hozni valahogy a lekódolt katalógust.
Köszi előre is.

(#3736) attyspocak válasza Jazz (#3733) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Nos én tényleg új vagyok, de ismerem pl. azt a funkciót, hogy kedvencek közé betesz. Gondolom ezt mások is ismerik. Azok, akiket egy adott téma érdekel, ezt használják is szerintem. Hiszen így több ezer topic-ot nem kell átböngészni. Aztán van kereső funkció is.
Bozonyos, hogy a főoldalon megjelenő topicokba is bele bele néznek olyanok akik nem olvasták még azt, de szerintem azok, akik tényleg foglalkoznak a témával és ezért tudnának neked segíteni, nagy valószínűség szerint nem véletlenűl találnak rá, hanem tudatos keresés eredménye képpen, vagy a fent említett beállítás miatt.

Így szokták? És amit "szoktak" az csak jó lehet?

Megjegyzem, hogy egy kritikus megjegyzés is tartalmasabb és értelmesebb, mint az - eszerint engedélyezett bár nem az általad közölt mennyiságben ;) - UP-olás. ;)
Persze ehez a kritikát érteni, értelmezni kell.

[ Szerkesztve ]

(#3737) attyspocak válasza Winner_hun (#3734) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Köszönöm a kiállást! :)

(#3738) Jazz válasza Winner_hun (#3734) üzenetére


Jazz
veterán

Na szép!!! :((

Most mi is a probléma? Ő kötött belém, 1 szerencsételn Up-om volt, mi a baj??? Hol van itt mértéktelen? A 4000-es topic-ban volt 1db hsz.-om és rá 1db Up-om??? Mutass már rá légyszíves.

Kevesen érdekeltek: ezt értsd úgy hogy VGA topic ezerszer jobban megy mert többen "érdekeltek" benne. Ezzel remélem nem sértettelek meg. Szeretem ezt a topicot amúgy:), de visszább olvsaol láthatod néha annyira nem prög.

De különben is miva?? Miért kellett így hirtelen a védelmére kelned?
Megyek kitépem a hajam.
És írásod (kivéve a pontos idézést az alapelvekből) céltalan és felesleges. (és ez az én szövegem ;) )

attyspocak:Még egyszer. Az up azért van főként (nem azért mert közben jött 100hsz.-ás-Főként, szvsz, bocsánat... ) hanem mert a fórum főoldalon a többi nagyon gyorsan prögő topic elé kerül és nem lesz bennt az első, de még a második blokkban sem. Főleg akkor gond ez ha fontos és sürgető a probléma. Így aki csak véletlen kattingat topicoc-ra, az kiesik, és lehet hogy pont őtudna segíteni. Nem mindenkinek van bennt a kedvencekben.
Nem megbántani akartalak, de tényleg feleslseges volt amit írtál. Pont egy ártatlan bárányt kellet célba venned. :U :)

De 1 UP könyörgöm, megyek befonom a szemöldököm. Főleg Winner_hun kiakadását nem értem és a stílust.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3739) attyspocak válasza Jazz (#3738) üzenetére


attyspocak
aktív tag

OFF: Jó hogy eldöntöd kinek felesleges az írása! ;)

Mint írtam az kritika volt, nem kötözködés. Tudod mi a különbség? Ha igen, akkor talán értékelni is tudni kéne a különbséget. Ha nem nincs miről beszélni.

Arról nem beszélve, hogy ha már te engem kioktattál - hiszen a reagálásod inkább volt kioktató, mint kritikus - akkor ezt megtehetted volna pontos adatokkal és ismeretek birtokában és nem ílyen felületesen. Gondolom erre reagált Wiinner.

(#3740) attyspocak válasza Vhaerun (#3735) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Szerintem csak azzal a programmal, illetve olyannal, ami lekódolta. Ezt vélhetően nem maga a katalogizáló program tette, hanem a feltörést végző személy éített bele egy kiegészítést. Persze ha van benne gyárilag kódoló funkció, akkor lehet, hogy csak azt állította át a törés készítője.
Ha telepítesz egy azonos vagy újabb - ha van - verziót rá ami nincs törve, az nem segít?

Az jutott eszembe, hogy ezt a törést talán a gyártó megbízásából készítették. ;)

(#3741) Jazz válasza attyspocak (#3739) üzenetére


Jazz
veterán

OFF:Na akkor nyelvtanozzunk. Szerinted amit te írtál az KRITIKA?? Kötözködés és kioktatás céltalanul.
Az enyém csak hasonlóan visszavágott, bocs ha túl erős volt. :)
Amit írt a pontos alapelvi édézésről, az a Kritika. Azt el is fogadtam ha jól emlékszem.
Stílusa? Én nem emélkszem hogy hülyéztem és baromoztam volna. :U

No és hadd legyen már jogom hozzá hogy kinyilvánítsam a véleményem egy nekem címzett kötözködő levél tartalmát illetően!

Nahh legjobbakat, BUÉK mindenkinek! :)) (részemről befejeztem, ne off-oljuk már szét a topicot)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3742) attyspocak válasza Jazz (#3738) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Tudom mire van és megértettem elsőre is, de eltérő a véleményem erről. Ennyi.

Winner stílusával van gondod? A tied aztán sokkal barátibb volt! Nevetségesnek tartottál és feleslegesnek a hozzászólást, amit nem is palástoltál. Hát ez mennyivel szebb stílus?
No ennyit erről.

Igen szerintem kritika. Nem volt sértő, nem volt céltalan és nem volt alaptalan sem. A kötözködés céltalan és alaptalan.

[ Szerkesztve ]

(#3743) Winner_hun válasza Jazz (#3738) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most mi is a probléma? Ő kötött belém, 1 szerencsételn Up-om volt, mi a baj??? Hol van itt mértéktelen? A 4000-es topic-ban volt 1db hsz.-om és rá 1db Up-om??? Mutass már rá légyszíves.

Ehhez a részhez hozzászóltam? Nem. Akkor meg?

Kevesen érdekeltek: ezt értsd úgy hogy VGA topic ezerszer jobban megy mert többen "érdekeltek" benne. Ezzel remélem nem sértettelek meg. Szeretem ezt a topicot amúgy:), de visszább olvsaol láthatod néha annyira nem prög.

Én egy ideje olvasom rendszeresen, amikor tudok beírom a jó programot. Írhatok bele mindig, hogy jobban pörögjön de azt hozzászólásgyűjtésnek hívják, nem segítségnek (odaírhatom mindenkinek hogy gooooogle)

De különben is miva?? Miért kellett így hirtelen a védelmére kelned?
Megyek kitépem a hajam.

Annak a védelmére kelek, akinek igaza van.

És írásod (kivéve a pontos idézést az alapelvekből) céltalan és felesleges. (és ez az én szövegem ;) )

Megmagyaráznád, hogy miért céltalan és felesleges? Válaszolsz rá, máris célba ért. A saját szövegedre megint csak az alapelvekkel tudok jönni (;]):
"a hozzászóló fórumbeli hozzászólásai erejéig lemond szerzői jogáról"

Főleg Winner_hun kiakadását nem értem és a stílust.

Én nem az up-ba kötöttem bele, mivel azzal semmi gond nincs, hanem ahogy reagáltál a kolléga hozzászólására, (számomra) lenézően. Pláne a napi 5 upos beírásoddal, amit ki is emeltél, aztán teljesen nem úgy van.

ps: ilyenkor szokás odaírni, hogy písz?:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3744) Jazz válasza attyspocak (#3742) üzenetére


Jazz
veterán

Persze, szolgált célt, azt hogy kötözködjön. :DDD ;)

free your mind

(#3745) attyspocak válasza Jazz (#3744) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Kicsit utánna olvastam a freki mérésnek, hogy számodra is legyen célja a topic pörgésénk Azt találtam, hogy műszer nélkül nem igen fog menni, mert csupán szoftverrel ez nem megoldható. Olyan szoftvert találtam, ami a műszer mérését a pc-n megjeleníti és még hangbemenetet (voice) is kezel.

Bár ez beszédhez lett készítve úgy tűnik a leírásából, ettől talán alkalmas lehet a gitárhoz is, persze műszerrel kiegészítve.

szoftver

műszer

[ Szerkesztve ]

(#3746) Jazz válasza Winner_hun (#3743) üzenetére


Jazz
veterán

Hűűűhaa! Kisregény! :DD Hogy be van zsongva mindenki így Szilveszter tájt.:) Kihűl a kajám....
- az hogy egy hsz. egy Up, belémköt, ez volt céltalan és feleselges. Mondhatni nem helytálló. pontosítsak még? Ahogy te is írtad, ezzel nincs baj sosem volt. Na ezért felesleges.
- jajj remélem nem kell mégegyszer ecsetelnem az okot az up-ra. Örülök hogy te gyakran benézel, de van aki azt sem tudja létezik ez a topic.... Éééérteeed.
- valóban, lehet kicsit Kritikus volt, ami irányult az ő kicsit kötözködő hsz.-ára, ami hivatott azt a célt szolgálni hogy elgondolkoztasson és Kritikával éljen stílust stílusra reagálandóan. Lol :C
- valaha tényleg ez volt alapelvekben ha jól emélkszem, Mindjárt szétszedem régi vinyómat és bitenként kiszedem az adatoka. De ha meg nem, kit érdekel. Tooom most nem így van, ezt rögtön el is fogadtam. :K
- písz....behalok :DDD

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3747) Jazz válasza attyspocak (#3745) üzenetére


Jazz
veterán

Jók vagytok amúgy srácok...! ;) Néha kell a pörgés. :D

Király vagy, köszi szépen! Bár a hardver kicsit drága lenne asszem.
Én arra gondoltam hogy csak van olyan software ami kiemeli a peródikusságot egy hangsávból, és megszámolja időegység alatt a csúcsokat. Én is megtudnám számolni kézzel, nem olyan bonyolult művelet. Működik ez természetesen "tiszta" hangnál, mivel nem tökéletesen egyenletes, ezért a progi gondolom bizonyos tűréshatárral dolgozna a csúcsokat illetően.
Nincs kedvem írni C++-ban egy ilyet. :U (Bár tudnék :) )

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3748) attyspocak válasza Jazz (#3747) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Szerintem nincs az a szoftver, ami képpes lenne a pontos mérésre. Csak gondolj bele, hogy magasabb frekvencián milyen számítási képességre lenne szükség. Ezt a műszeres mérés kiiktatja és ráadásul szinte - han nem - tökéletesen pontos.

(#3749) Jazz válasza attyspocak (#3748) üzenetére


Jazz
veterán

Mondjuk 20000 művelet/másodperc? Jó kicsivel több. Az azért nem valami sok. No meg van ideje bőven, kiragad 1sec-et aztán számolgathat. Nem baj ha már sec-el késleletetve írja ki.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3750) attyspocak válasza Jazz (#3749) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Nos nyílván nem véletlen, hogy műszert használnak ehez. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.