Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) ollie válasza Bikeman (#3650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ó jajj, talán be kéne állítani a bitrátát.

A freerip is jó erre, de a MediaCoder és a VirtualDub is tökéletes a célra. A kulcs az, hogy beállítod a bitrátát!

Gerisan: bocs, de ennyire nem ismerem a programot. Olvasd el a használati útmutatóját.

[ Szerkesztve ]

***

(#3652) Gerisan válasza ollie (#3651) üzenetére


Gerisan
tag

Már találtam másik programot.Azért köszi :)

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3653) pitman


pitman
őstag

Nem tud véletlenül valaki olyan (lehetőleg ingyenes) programot, ami képes mpeg video állomány dolby 2ch hangsávját mpegbe átkódolni a videó újratömörítése nélkül?

(#3654) Bikeman válasza ollie (#3651) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Bitráta 192-őn van, nem szeretném lejjebb rakni (max. 128), mert akkor nem lesz túl jó a minősége.

A többi programot kipróbálom, köszi! :R

(#3655) ollie válasza pitman (#3653) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Visszaolvasni nem lehet, mi?

***

(#3656) ollie válasza Bikeman (#3654) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Látom nem vágod. A bitráta miatt ekkora a hang. Ha lejjebb veszed, kissebb lesz. Hány perces az egész?

***

(#3657) Bikeman válasza ollie (#3656) üzenetére


Bikeman
aktív tag

5 perc 35 mp-es, de sikerült! :C

Media coderrel 192 CBR minőséggel átkódolás pontban, csak az audio átkódolása menüpontot válsztva, egy 8,2 mb-os mp3 fájlt csinált.

Jó ez a program, köszönöm!

(#3658) gyurman válasza Bikeman (#3657) üzenetére


gyurman
tag

Próbáld VBR-rel. Nekem a LAMEben a quality 2-re a VBR Q 4-re a bitráta 96 és 320 között van. 5-6 MB számok lesznek.

(#3659) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

..... ami feltöri a pdf file-okat és ki tudom nyomtatni?

All Black...

(#3660) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#3659) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Pdf Restrictions Remover.

All Black...

(#3661) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valaki tud olyan programot mondani, amivel csoportos átnevezést lehet végezni úgy, hogy a file-ok neve már megvan, csak az elejüket kéne kiegészíteni. IrfanView-ben nem jöttem rá hogy lehetne ezt kivitelezni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3662) Gabás válasza Winner_hun (#3661) üzenetére


Gabás
addikt

total commander: ctrl+M :)

(#3663) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Olyan program kellene, ami mpg-ből avi-ba konvertál.

(#3664) Chili7 válasza Stalker-2572 (#3659) üzenetére


Chili7
őstag

Pdf fájlokat nem lehet kinyomtatni?

(#3665) Chili7 válasza Ch4os (#3663) üzenetére


Chili7
őstag

ezek nem jók? [link]

(#3666) ollie válasza Ch4os (#3663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

MediaCoder

De a VirtualDub is naccerű.

***

(#3667) sekli válasza ollie (#3666) üzenetére


sekli
addikt

szeretem ezt a topicot, nagyon haszos, gyakran jovok/jonnek segiteni, de mindig megeloznek... :B :R

[ Szerkesztve ]

(#3668) Ch4os válasza ollie (#3666) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Köszi.
Letöltöttem, kipróbáltam és tökéletes.

(#3669) gyurman válasza Stalker-2572 (#3659) üzenetére


gyurman
tag

Van egy progi amivel jpeggé alakítható, majd szövegfelismertethető. és megint pdf.be menthető, s máris nyomtatható. Avagy Valami password megfejtő. Én az 1. verzióval gyógyítottam ki pdf-et.

(#3670) Pollux66


Pollux66
tag

Hi Mindenki!
Az új rendszerem telepítése után a gép néha gondol 1-et és kidobja a
"számítógép kikapcsolása" ablakot, ami roppant kellemetlen tud lenni
Milyenprogi csinálhatja ezt? Nod32 helyett most Kaspersky-t használok,
az csinálhat ilyet? :F

A válaszokért előre is THX! :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3671) gyurman válasza Pollux66 (#3670) üzenetére


gyurman
tag

Beragadt power gomb? Vagy esetleg a szervizeket, fútó folymatokat és startupokat kell megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#3672) Winner_hun válasza gyurman (#3671) üzenetére


Winner_hun
félisten

Beragadt power gomb kizért, ha bekapcsolja a gépet és be van ragadva max 10 másodperc és kikapcsol. Tapasztalatból mondom, jött is rám a frász hogy mi baja van. Lefagyott gép esetén is a power gomb hosszú nyomásával lehet kikapcsolni a gépet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3673) Pollux66 válasza gyurman (#3671) üzenetére


Pollux66
tag

Beragadó power tuti biztos kizárva, mert akkor kikapcsolna a gép v. az XP kijelentkezne. Csak a kikapcsolási ablakot dobja ki!
Viszont ez nemtom mi lehet: [link]
A Kaspersky nem jelez rá semmit viszont az Ad-aware letörli, de utána
vhogy visszaállítjs magát! :O

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3674) attyspocak válasza Pollux66 (#3673) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Ez egy leütés figyelő szerintem. Loggolja a billentyűzet használatot. Ha az és nem te (ti) telepítettétek, akkor bajban vagy! Ennek a segítségével bárki, aki a log fájlokat megszerzi megismerheti a jelszavaidat, belépő azonosítóidat, sőt bármit. Hiszen eltárolja a leütött karaktereket.

Lásd pl. honosító műhelyen : keylogger

(#3675) attyspocak válasza Pollux66 (#3673) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Idézem: " A láthatatlanul működő program naplózza a billentyűleütéseket, azok időpontját, s azt is megtudhatjuk, hogy melyik alkalmazásban. A feljegyzéseket a beállított időpontban megküldi a megadott e-mail címre. A rendszeresen készített pillanatfelvételek révén vizuálisan is tájékozódhatunk arról, hogy a megfigyelés alá vett számítógépen mit ügyködik a munkatárs, a családtag stb. A naplót titkosíthatjuk, HTML formátumba exportálhatjuk. Megjegyzés: A teljes értékű próbaváltozatot 21 napig tesztelhetjük. "

Vagyis, ha a program fut és te elindítottad az IE-t, majd a kezdvencek közúl a bankod oldalát választottad és begépeled a belépéshez szükséges adatokat, akkor ezt mind elküldheti a program egy e-mailra. Az e-mailt a telepításkor adta meg, aki telepítette. Az e-mail alapján - ha nincs SMS megerősjtő kód - a számládhoz hozzáférhet.

(#3676) localhost válasza #53172992 (#38) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sőt a repper angol nyelvű szleng-kiszólásait értse meg az elhangzó dalból, gépelje le és fordítsa le magyarra, vagy eszperantóra. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3677) ollie válasza Pollux66 (#3670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XP? Fent van az SP2?

Egyébként a folyamatokból ki kell lőni a programot, majd utána kiszedni a startupból.

***

(#3678) Pollux66 válasza attyspocak (#3675) üzenetére


Pollux66
tag

Nem én telepítettem! Úgyh gány van! Vhogy le kell pusztítanom! :((

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3679) Pollux66 válasza ollie (#3677) üzenetére


Pollux66
tag

Igen SP2 van fent!
Véletlenül nem tudod h milyen néven futhat a folyamatoknál?

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3680) ollie válasza Pollux66 (#3679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csinálj egy screenshotot a folyamatokról, és tedd be ide.

***

(#3681) Ch4os válasza Ch4os (#3668) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Van egy kis probléma evvel a MediaCoder-rel.
Letöltöttem a legújabb 0.6.0.3998-as verziót, és utána a (már fent lévő) BS Player Pro v2.15.943 fekete képet jelenít nem fullsreen esetén. Ha nem fullsreen akkor jó a kép. Minden egyéb lejátszó amúgy jól működöt ezután.
Tehát akkor valami nem "kerek" valameik proginál.

(#3682) Pollux66 válasza ollie (#3680) üzenetére


Pollux66
tag

Lehet sikerül leírtanom a kis férget csökkentett módban, de még nem 100%! :DDD
A folyamatok: [link]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3683) Loretto válasza Ch4os (#3681) üzenetére


Loretto
veterán

Itt nézz körbe Bs Playernél: Beállítások --> Video -->Video Renderelés fül --> Renderelés mód (lenyílóban levőket érdemes próbálgatni).

Soirée...

(#3684) attyspocak válasza Pollux66 (#3678) üzenetére


attyspocak
aktív tag

A gépet csak te használod otthon? Szülők, hazás - élettársad, gyereke(i)d?

Legközelebb mielött a futó folyamtokról csinálsz képet, lődd ki a játékokat, és egyéb általad szándékosan telepítet és biztosan tisztának vélt nem állandóan futó alkalmazásokat. Sőt azokat is, melyekben megbízol, de állandóan futnak, mint pl. O&O.

Nekem a wscntfy.exe gyanús.

(#3685) qdak válasza Pollux66 (#3682) üzenetére


qdak
addikt

az avp.exe - 2szer, az oodag.exe az mi???

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3686) attyspocak válasza qdak (#3685) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Az oodag.exe az O&O defrag progi exe-je. Az avp.exe elvileg a Kapersky internet security progihoz tartozik.

(#3687) Gerisan


Gerisan
tag

Vagy az Alien Versus Predator :D na de komolyra fordítva a szót,a vistában van olyan hogy az asztalon mutatja a vinyóimat és hogy azokon mennyi hely van még.Nincs esetleg ilyen kiegészítő vagy egy kis program xp-re is?én már találtam egyet de az sok memóriát evett.

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3688) Winner_hun válasza Pollux66 (#3682) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tedd fel az everest nevű programot, abban az Operációs rendszer / Folyamatok menüpontban többre mész;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3689) Pollux66 válasza attyspocak (#3686) üzenetére


Pollux66
tag

A probléma megoldódott! :DD
Spy Hunter megtalálta, de mivel az automatikusan induló progiknál ezk után is indult, ezért
TuneUp-ban megnéztem az elérési útvonalát(Windows\System32\ bpk.exe) és csökkentett módban delete!
Köszönöm mindekinek a segítséget! :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#3690) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Olyan program kéne nekem amivel mkv file-t tudok vágni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3691) Yooha


Yooha
aktív tag

Olyan program létezik, ami levadássza a gépen lévő firefox/thunderbird/skype, mindenféle jelszót, és egy mesterjelszóval védi őket? Hogy ne kelljen ezeket egyesével meglelnem, sőt ott, ahol automatikusan lép be (pl. messenger) már nem is tudom a jelszót...

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#3692) Loretto válasza Winner_hun (#3690) üzenetére


Loretto
veterán

Átmeneti megoldásnak jó ez?

Soirée...

(#3693) Winner_hun válasza Loretto (#3692) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem akartam konvertálni, olyan kéne mint a virtualdub. Amúgy meg lett oldva mkvmerge-vel

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3694) #65675776 válasza Winner_hun (#3693) üzenetére


#65675776
törölt tag

A VirtualDubMod pl kezeli az mkv-t.

(#3695) Winner_hun válasza #65675776 (#3694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt kapom:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3696) #65675776 válasza Winner_hun (#3695) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor a benne levő felirat okozza a problémát. Mondjuk nem javít ez sem a helyzeten.

(#3697) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Nagy fájlokat szeretnék átküldeni a neten kersztül,úgy mint az Msn-ben csak ott ha megszakad a kapcsolat akkor lehet előlről kezdeni.A rapid stb. darabolos,torrent meg körülményes.
Tudtok erre valami programot vagy ötletet mondani?

(#3698) Loretto válasza grabber (#3697) üzenetére


Loretto
veterán

Otthoni ftp?

Soirée...

(#3699) grabber válasza Loretto (#3698) üzenetére


grabber
addikt

Azt,hogyan?Nem ismerem.

(#3700) Loretto válasza grabber (#3699) üzenetére


Loretto
veterán

Otthoni gépedből tudsz FTP szervert készíteni, amin a megfelelő azonosítás után, az általad elérhetővé tett állományokat elérik máshonnan.
Ezt érdemes átolvasni, és itt az első két topicot tanulmányozni.
Később is hasznos lehet ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.