Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) adameee2


adameee2
csendes tag

Sziasztok olyan programot keresnék amivel egy rajzfilet képkockákra lehet bontani,ha nincs ilyen akkor bocs hogy hülyeséget kérdeztem :)

(#4602) Trelleg


Trelleg
csendes tag

Üdv !

Olyan programot vagy leírást keresek ami a következőt lehetőve teszi:

Szóval tegyük fel hogy invitel adsl előfizető vagyok, van egy inviteles ip-m és hostom mikor elindítom a netet ha ircre fellépek a hostom a következő yxz@123-123-123-123.pool.invitel.hu vagy valami hasonlo én azt szeretném elérni hogy a hostom helyén egy regisztrált dyndns legyen pl ha fellépek ircre a hostom a következő legyen yxz@yxz.no-ip.org :)

Aki ebben tudna segíteni nagyon örülnék :R :) .

Üdv Trelleg.

(#4603) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

Sziasztok

Komplex kérdésem lenne. Olyan programot vagy winamp plugint keresek, amely olyat tud, hogy randomban játszik egy listáról, és bizonyos időnként (vagy 7 dal után vagy háromnegyed óránként mondjuk) beszúr egy fix számot, majd az eredeti listából folytatja.

Áruházi zeneanyaghoz kéne és nincs ember aki live-ban nyomni tudná.

Előre is köszi a segítséget

Énlennék

(#4604) AceMcLoud42 válasza Trelleg (#4602) üzenetére


AceMcLoud42
csendes tag

Szia

Egy megoldást tudok. Ha van hostserv a bizonyos IRC szerveren, akkor lehet igényelni névhez rendelt virtuális hostot. Más módon sajnos nem láttam, hogy lehetne.

üdv

Énlennék

(#4605) ollie válasza adameee2 (#4601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik videoszerkesztő.
Néhány ingyenes : VirtualDub, Windows Movie Maker 2

***

(#4606) light01


light01
tag

Hali.

Olyan gondom van,hogy van egy mixalbum,ami nagyon tetszik,de csak úgy bírtam leszedni,hogy számonként,tehát 34 darabban.És ezért nem bírom rendesen kiírni cd-re,mert minden szám között szünetet hagy.Van erre valamilyen programm,amivel össze bírom rakni?

(#4607) canniball válasza light01 (#4606) üzenetére


canniball
nagyúr

Adatként vagy audio CD-ként akarod kiírni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4608) tothbe válasza light01 (#4606) üzenetére


tothbe
addikt

nero-ban pl. be lehet löni audio cd esetén, hogy a track-ek közti 2mp-es szünetet kihagyja.

By(e) Tothbe

(#4609) Kkocos válasza AceMcLoud42 (#4603) üzenetére


Kkocos
tag

Szivjosagbol nem :DD , ha penzt is szansz ra, priviben johet barmijen kulonleges keressel

(#4610) adameee2 válasza ollie (#4605) üzenetére


adameee2
csendes tag

köszi :)

(#4611) NoLF válasza raskolnikoff (#4557) üzenetére


NoLF
addikt

karóra, mobil, sűrű alt+tabolás, anyuhoz átkiabálás a másik szobába... a lehetőségek száma kvázi végtelen.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4612) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

sziasztok

Van olyan progi vagy háttér, amivel lehet ilyen animált hátteret berakni? Pl. mint az akváriumos képernyőkimélő, csak az a háttér és azon vannak az ikonok, miközben úszkálnak a halak. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4613) Kkocos válasza V.Stryker (#4612) üzenetére


Kkocos
tag

Dunatévé

(#4614) V.Stryker válasza Kkocos (#4613) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most direkt szivatsz? :U Komolyan kérdeztem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4615) pityulee™ válasza V.Stryker (#4612) üzenetére


pityulee™
tag

win-ben bármilyen html-t betehetsz háttérnek, és ebbe a html oldalba be lehet ágyazva pölö egy [http://www.phersotty.com/fishBowl.swf]flash bizbaz[/L] (*.swf) is ami simán lehet animált

csak kell találni vmi számodra kafa swf-et, beágyazni egy eg html-be oszt mehet háttérnek
de van oan prg is ami swf-ből hátteret csinál

[ Szerkesztve ]

(#4616) pityulee™ válasza pityulee™ (#4615) üzenetére


pityulee™
tag

fakk ebbe a zidőlimitbe
flash biz baz

(#4617) V.Stryker válasza pityulee™ (#4616) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, bár ezt valahogy nekem nem sikerült kivitelezni. :S

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4618) Dundy


Dundy
tag

Sziasztok!

[b] Milyen programmal tudnék olyat csinálni, hogy:

1. Veszek egy pl. JPEGet
2. Az azon levő embernek az orrát megnyújtom majd visszállítom eredeti méretre

-- úgy, hogy ez folyamatában látszódjék [/b], azaz nem csak szimplán Photoshoppal!

Igazából a cél egy DVDs prezentáció lenne (amire Ulead VideoStudio 11et használok), de az egyes képekkel vicces animációt szeretnék mívelni.

Minden ötletet előre is köszönök! :)

[ Szerkesztve ]

(#4619) Kkocos válasza Dundy (#4618) üzenetére


Kkocos
tag

On screen video gabber+photoshop

(#4620) Dundy válasza Kkocos (#4619) üzenetére


Dundy
tag

Köszi!

Már nézném is, de ez a neve, hogy "on screen video grabber" ? Mert így nem talált semmit a google. :F

Amúgy - a video grabberből kiindulva - ugye azt érted, hogy én olyasmit keresek, amin olyan videót/animációt csinálok egy JPEGből, ahol LaciPista orra megnyúlik viccesen, majd visszamegy eredeti állapotába. Most ez egy hülye példa, de gondoltam szemléltetésre jó lesz. :)

Tehát a "folyamatában"-t nem arra értettem, hogy azt akarom rögzíteni, ahogy Photoshoppal éppen csinálom és nyújtom az orrát. :))

[ Szerkesztve ]

(#4621) Kkocos


Kkocos
tag

Ertve vagyunk, akkor miert nem rakod ossze kepekbol, nem tudom, biztos van valami profi program is tudja ezt neked kehozni, ketlem hogy lenne trial vagy free valtozata is. Kulon, kulon minden mozzanatat osszerakod, *.gif vagy mitodomen, lehet jpeg2avi converter, stb

(#4622) light01 válasza canniball (#4607) üzenetére


light01
tag

audioként

(#4623) kircipeti


kircipeti
senior tag

Hi!

Olyan progit keresek, amivel szet tudok vagni tobb reszre egy nagy file-t es a reszeit kulon-kulon kiirva dvd-re ossze tudom illeszteni ujra, anelkul hogy winyora masolnam oket. Sajna a totalcommander beepitettje nem jo, mert ott fel kell masolni a reszeket egy mappaba es ugy tudja csak osszeilleszteni.

Koszi elore is!

(#4624) pityulee™ válasza kircipeti (#4623) üzenetére


pityulee™
tag

nem kell felmásolni. az első darabot kijelölöd > összeillesztés > addig kéri a többit amíg kész nem lesz (meg nem találja a végén a *.crc-t)

[ Szerkesztve ]

(#4625) canniball válasza light01 (#4622) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor az lesz a megoldás, amit tothbe kolléga javasolt: Neroban kiválasztod az audio CD-t, áthúzod a számokat, és miközben ki vannak jelölve a jobb klatty->Beállítások alatt a Szünetet átállítod nullára.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4626) Dundy válasza Kkocos (#4621) üzenetére


Dundy
tag

hát, pont ezt akartam elkerülni.. :)

Biztosan létezik olyan program, ami ezt megcsinálja, csak nem találtam még rá.

Ha más nem, akkor ajánlották még az Ulead Cool3D-t, azzal megadod a kindulási és a végképet és a többit legyártja. Bár kizártnak tartom, hogy az azt csinálja, amit én szeretnék, de végső - gyorsító - megoldásnak nem is olyan rossz ötlet.

(#4627) Brutforsz válasza Dundy (#4626) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

morpholt animáció

Ha ilyen animációra gondoltál, akkor a kulcsszó a morph, ezzel tudsz keresni szimpatikus szoftvert. Ezt a Sqirlz Morphfal dobtam össze.

Megadod a kiinduló és a célképet, valamint - igény szerint - elhelyezed rajtuk a kontrollpontokat, a többi a program dolga.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#4628) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helo mindenkinek!

Olyan progit keresek, ami játék közben ki tudja írni a hőmérsékletet (proci, v.kártya, chipset) pl. úgy mint a FRAPS az FPS-t
Van ilyen?

Előre is kössz!

(#4629) localhost


localhost
Közösségépítő

GYÁRTÓFÜGGETLEN Tv-tuner kezelőprogramot (nem driver!) keresek, olyasmit, mint a ChrisTV.

Bombázzatok, kérem :U

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4630) lajszer


lajszer
tag

Hali!

Vettem egy Samsung digitális kamerát és laptopomra mini-firewire kártyával akarom csatlakoztatni. Semmi szoftver nem volt a dobozban. Mi ajánlotok mivel tudám átvenni a legjobb minőségbe és esetleg egyből meg is szerkeszteni DVD-nek?

üdv, l.

(#4631) localhost válasza lajszer (#4630) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[link]
Pinnacle Studio v11.
Magyarul is: Pinnaclesys.hu

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4632) lajszer válasza localhost (#4631) üzenetére


lajszer
tag

Köszi a tippet és a kézikönyvet! Utánanézek...

(#4633) Phoebe


Phoebe
tag

Kellene egy olyan program, mely azt a nagyon különleges és ördöngős feladatot tudja ellátni, hogy képes CD-t, DVD-t írni.
Nero 6 v6316 uninstall, CD Burner XP 3 v30116 uninstall, Small CD-Writer uninstall.
Semmi eget rengetőre nincs szükségem csak ~10.000 db. fotót szeretnék archiválni.

(#4634) #65675776 válasza Phoebe (#4633) üzenetére


#65675776
törölt tag

IMGBurn

(#4635) danati


danati
senior tag

Sziasztok!
Nekem egy viszonylag könnyen használható de jó videó szerkesztő programra lenne szükségem.

(#4636) Dundy válasza Brutforsz (#4627) üzenetére


Dundy
tag

Köszi Brute az ötletet,máris megnézem a programot.

Igazából nem teljesen erre gondoltam, csak felmerült az ötlet, ha már máshogyan nem tudom.

Köszi!

(#4637) localhost válasza danati (#4635) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hsz: 4631

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4638) sordin


sordin
csendes tag

Sziasztok!
Én egy olyan programot vagy TC plugint vagy akármit keresek amivel random könyvtárakat lehet másolni egy adott helyre. Konkrétan az mp3 albumaim ugye egy egy könyvtárban vannak és azokat szeretném az mp3 lejátszómra másolni, de nem akarok mindig válogatni, hanem azt akarom, hogy a progi válasszon ki véletlenszerűen könyvtárakat és azokat másolja át. Olyan progit már találtam ami random másol fájlokat adott helyről másik helyre, de én egész könyvtárat akarok másolni.

Köszönet.

(#4639) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Keresek olyan video konferencia programit, ami a következőre képes:

3 különböző helyszínen zajlik valami, mindenhol 1 kamera kintvan.
Egyszerre csak egy helyen történik valami fontos program,
és olyankor azt a máik 2 helyre kell közvetíteni élőben.
Ez 3 különböző városban fog zajlani neten keresztül egyszerre.

Valaki tud ajánlani valamit?

Köszi!

(#4640) KEndre válasza kem (#4639) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

szia!

Annyit tudok mondani, hogy az NIIF-nek van ilyen profi megoldása, persze ez inkább egy szolgáltatás. Gondolom, nem olyan drága, ha valami "közhasznú" témáról van szó. Ha ez a vonal érdekel, keresd Mohácsi Jánost (mohacsi[kukac]niif[pont]hu), ő az illetékes.

üdv:

Krasznay Endre - KEndre
PROHARDVER Kft.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#4641) kraftxld válasza kem (#4639) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Microsoft Live Communicatios Server 2005 vagy ennek az utóda, Office Communications Server 2007

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4642) lorcsi


lorcsi
veterán

van egy fájlom: .vsd
az rendben van, hogy a visio nyithatja meg (progi is megvan, viszont ha írom a serialt letílt, mert nem lehet benne 'F'betű :F)
utánanéztem az MS-nek is van .vsd-t olvasó progija, fel is tettem mégsem tud vele mit kezdeni :F

esetleg más ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#4643) #65675776 válasza lorcsi (#4642) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem lehet, hogy valami régebbi Visio Viewer-t tettél fel. A legfrissebb ez.

(#4644) Jofi81 válasza localhost (#4629) üzenetére


Jofi81
őstag

(#4645) localhost válasza Jofi81 (#4644) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, megnézem :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4646) Phoebe


Phoebe
tag

mpg-et szeretnék sokszorosára gyorsítani és pár filmkockát jó minőségben kimenteni

(#4647) haxy27


haxy27
aktív tag

Tud valaki a Netlimiterhez hasonló programot?

A lényeg az lenne hogy távolról lehessen vezérelni az adott gép internet sebességét (Sebeségkorlátozást) és megnézni a pillanatnyi sebeséget.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#4648) Winner_hun válasza haxy27 (#4647) üzenetére


Winner_hun
félisten

cfosspeed szabályozza, mutatja is (bár kicsit többet mutat) szabályzásról nem tudok, csak prioritásról.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4649) haxy27 válasza Winner_hun (#4648) üzenetére


haxy27
aktív tag

A Cfos nekem nem jó mert alapjáraton nem tudja azt ami nekem kell és még meg felezi a net kapcsolatom sebeségét is. A netlimiter nél meg én álitom be hogy az egész gépen mekkora legyen a net sebeség vagy ha akarom csak egy adott program sebeségét korlátozhatom , ráadásul a hálozatban lévő gépeken lévő netlimitert is kezelhetem. Igaz ez utobbi licenc fuggő, sajnos. És ez a gondom hogy nekem single licence van. igy a hálozati gépeken nem tudom távkezelni a netlimitert, a több gépes licenc meg drága. :O

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#4650) VladimirR


VladimirR
nagyúr

du meter-hez hasonlo programot keresnek, epuljon be talcaba, csinaljon szep (nagy) grafikon, hogy visszamenoleg is alssam a forgalmat, kezeljen tobb interface-t es lehetoleg tudja elkuloniteni a helyi forgalmat az internetestol
letezik ilyen?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.