Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) harylmu válasza Winner_hun (#4500) üzenetére


harylmu
őstag

Na úgy alakult hogy felpakoltam. Segítségül letöröltem a Vezértlőpultból minden progit, mai nem kell, hátha valamelyik eszi a netet :). Gép resi -> kék halál. Gép resi -> kék halál. Gép resi -> F8 -> Csökkentett mód hálózattal -> Ccleaner download -> Lefutattam, és a registryt is kipucoltam. Gép resi -> elindul. Megnéztem a progiba, de semelyik progi se eszi a netet. Hogy a francba lett 1,7megás netem vajon.

(#4502) Winner_hun válasza harylmu (#4501) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez az 1,7 mega honnan jön, speedtest? Esetleg a modemmel lenne valami?:F Abban meg lehet nézni a beállított sebességeket

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4503) harylmu válasza Winner_hun (#4502) üzenetére


harylmu
őstag

[link] ezen nézem, de a speedtest.net is 1,7et ír ki

(#4504) Winner_hun válasza harylmu (#4503) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem lett esetleg egy router berakva? Mióta áll fent ez a probléma?
Modemben megnézted a sebességet hogy mennyire van állítva?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4505) harylmu válasza Winner_hun (#4502) üzenetére


harylmu
őstag

A feltöltés 384kb/s

(#4506) harylmu válasza Winner_hun (#4504) üzenetére


harylmu
őstag

Router :) Hát egy olyan 3órája áll fent a probléma, hogy mi hatására azt nem tom :((

(#4507) Winner_hun válasza harylmu (#4506) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt nem teljesen értem:B Router lett berakva mostanság? Netán azóta áll fent a probléma?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4508) harylmu válasza Winner_hun (#4507) üzenetére


harylmu
őstag

Router 1 éve van. 3hete lett 5megás netünk. És egy olyan 5órája meg 1,7es lett hirtelen.

(#4509) maru válasza harylmu (#4508) üzenetére


maru
aktív tag

Az Internet szolgáltatódat kérdezted már?

(#4510) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziaszok!

Igen szokszor szoktam füllhalgatóva játszani és zavaró hogy közben nem tudok állítani a hangerőn csak a menübe kilépve...
Olyan progi érdekelne, melyet be tudnék konfigurálni hogy pl. a + és - gombokkal hangosítson vagy halkítson a hangerőn (úgy ahogy a "sokgombos" billentyűzetek funkciógombjai :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4511) RoyalFlush válasza Dr. Romano (#4510) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Winampban (bár jobb lenne JetAudio, lehet abban is lehet) Options -> Prefences -> General Prefences -> Global Hotkeys -> Enabledet bepipálod hozzárendeled a "+" gombhoz a volume up-ot, a "-"-hoz a volume down-t. Meg amit még szeretnél :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4512) Dr. Romano válasza RoyalFlush (#4511) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi szépen! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4513) Dr. Romano válasza RoyalFlush (#4511) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajnos ez mégsem jó, mert a hangerő változtatása csak a Winampból "érkező" zenére érvényes és nem az általános hangokra :(
Más ötlet?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4514) pityulee™ válasza Dr. Romano (#4510) üzenetére


pityulee™
tag

na pl.: ezt még telepíteni sem kell. ki is próbáltam, és műxik. igaz h közben nem jáccottam
de ha esetleg nem jön be, van még itt egy-két hasonló progi, amivel lehet próbálkozni

[ Szerkesztve ]

(#4515) cousin333 válasza Dr. Romano (#4513) üzenetére


cousin333
addikt

Logitech Navigator SE :K

"We spared no expense"

(#4516) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

pityulee™ Köszi szépen! :R

cousin333 Sajna pénzhiány miatt most szoftveresen kell megoldjam :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4517) Dashes


Dashes
őstag

Egy ismerősömnek szüksége lenne olyan programra:
"amelybe a word-ben elkészített a/5-ös oldalakat egyetlen, fekvő a/4-es két oldalra lehet beilleszteni és onnan ki lehet őket nyomtatni, felismerje a betűtípusokat, formázás rovására ne menjen."
Ez egy állított a/5-ös méretű "könyv" lenne.
Adobe InDesign-al próbála, de nem sok sikerrel.
Köszönöm előre is a segítséget :R

(#4518) ollie válasza Dashes (#4517) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet így nyomtatni a wordből. Akár azt is megcsinálhatod, hogy felteszel egy PDF writert, és azzal "nyomtatod ki" PDF fájlba.

***

(#4519) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#3550) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hali! Tudom, régi hsz., de érdekelne a Windows-ba beépített faxolás. A Faxszolgáltatások immár telepítve vannak, és egy Word-dokumentumot szeretnék faxra küldeni. Kiválasztom a printerek között a Faxot, és ezután megjelenik az ablak, ahol be kell írni a számot, ahova küldeném. Ezt meg is teszem, de sz*rik rá. Látszik egy ikon, amely akkor szokott megjelenni, amikor elküld egy nyomtatást.
Kell valami faxmodem vagy egyéb, amivel sikeresen elküldhető a dokumentum egy faxra? :F
Lehet, hogy nagyon amatőr kérdés, de nem találtam erre vonatkozó, egyértelmű leírást.
Az alábbi formátumban megfelelő a telefonszám-beírás? Budapesti faxszámról lenne szó. (Először saját faxszámra próbálkoznék.)
Előre is köszi! :R :R

Sk8erPeter

(#4520) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#4519) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bocs, időközben megtudtam, hogy szükség van faxmodemre, VAGY internetes faxszolgáltatónál kapott felhasználónévre és jelszóra. :O

Sk8erPeter

(#4521) Dashes válasza ollie (#4518) üzenetére


Dashes
őstag

"Word-ben hogy lehet megoldani, h két különállóan, a/5-re megszerkesztett dokumentumot lehessen egyetlen a/4-re kinyomtatni?" :B

(#4522) Jarod1 válasza Dashes (#4521) üzenetére


Jarod1
addikt

változtass a nyomtatási méreten., vagy a beállításoknál 2 oldal 1 lapra.egymás mellé..

(#4523) pitman válasza Jarod1 (#4522) üzenetére


pitman
őstag

De mintha azt írta volna, hogy könyvet akarnak így gyártani, ahhoz pedig az oldalak sorrendjét is változtatni kell, nem csak egymás mellé rakni őket az a/4-es oldalon (feltételezve, hogy tényleg könyvszerű, kétoldalas nyomatokat akarnak).

(#4524) Jarod1


Jarod1
addikt

létezik olyan progi amivel SE k700i ről le tudom menteni az MMS-eket? :F :F

(#4525) canniball válasza Jarod1 (#4524) üzenetére


canniball
nagyúr

Elég az MMS-ek média-tartalma (képek, hangok stb.) vagy a teljes MMS-ek kellenek? FMA-val talán.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4526) pityulee™ válasza Jarod1 (#4524) üzenetére


pityulee™
tag

talán a MyPhoneExplorer, de nem tuti

(#4528) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Hi! tudtok valami jó adatmentő programot? Egy két dvd-m hibás. Az Isobuster nem teljesen vált be.

[ Szerkesztve ]

(#4529) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!
Van egy PDF-em, amit gyanítom Adobe Acrobattal készítettek és letiltották benne a nyomtatást... Tudtok esetleg valami (ingyenes) progit, amivel fel lehetne oldani ezt a korlátot?

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#4530) kraftxld válasza BigBadPlaYeR (#4529) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4531) kraftxld válasza SalvadorLynx (#4528) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4532) AirBooms


AirBooms
addikt

Hali!

Tudtok olyan programot, hogy amikor elindítok egy programot, akkor követi végig az indítási folyamatot, és ha hiba van az indítási folyamatban, akkor kiírja, hogy mi az a hiba?
Régebben volt nekem ilyenem, de már nem emléxem, mi a neve... :U

(#4533) BigBadPlaYeR válasza kraftxld (#4530) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Köszönöm, tökéletesen működött! :R

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#4534) lúzer válasza BigBadPlaYeR (#4533) üzenetére


lúzer
veterán

trial verzió is töri?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4535) Yooha


Yooha
aktív tag

Létezik, olyan program, amivel xp alatt lehetne valahogy "szimulálni2 windows mobile-t, ti. megnézni, kipróbálni milyen is az?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4536) canniball válasza Yooha (#4535) üzenetére


canniball
nagyúr

Vmware (vagy valamelyik konkurens) nem tud ilyet?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4537) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

A gondom az lenne, hogy avit kellene DVD-be konvertálnom. Csak nem tudom, mivel...a lehető legegyszerűbb eset áll fenn nálam: 700 megás avi (1 CD), felirat nélkül :) Nincs szükségem menüre sem, csupán annyira, hogy asztali DVD lejátszó lenyomja a cuccot (sajna nem divx-es).Mindezt szeretném a lehető legkevesebb minőségromlással megoldani, és ha lehet, nem 5 féle programot igénybe véve, tehát az "alkotás öröme" érzést hanyagolnám :D

Szóval, melyik lenne számomra az ideális alany? A ConvertXtoDVD pl. mennyire jó? Vagy van jobb? A konvertáláshoz szükséges idő annyira nem lényeg, mert hétfőre kell, hogy kész legyen, a gépem meg csak végez addigra :D Szóval inkább az egyszerűség és a minél veszteségmentesebb program érdekelne...

Előre is köszönöm.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4538) klambi


klambi
addikt

hello mindenkinek....
kellene 1 kis apró szivesség valakitől, aki tud segíteni 1 olyan progit találni amivel nyomon toom követni a saját gépemben történő dolgokat....kicsit varez a téma, de aki tud az lécci priviben keressen meg! :R :R :W :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#4539) Yooha válasza Traxx (#4537) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én a winAVi-t használom. Ha egyszeri alkalomra kell, akkor a trial verzió ingyenes, bár bevallom, nem tudom a felhasználási időn kívül van-e benne korlátozás.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4540) Traxx válasza Yooha (#4539) üzenetére


Traxx
őstag

2 filmet kell átforgatnom :) Mennyi minőségromlást vettél észre az avihoz képest a kapott DVD minőségében? (az én forrás avi-m egész jó, legalábbis 1600x1200-ban elviselhető, tv-n meg pláne jó lesz :D )

Köszi :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4541) kraftxld válasza Yooha (#4535) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Itt olvasgass :)
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4542) Yooha válasza Traxx (#4540) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én nem vettem észre minőségromlást, mondjuk a kiindulási fájljaim kb 600x400 szoktak lenni.

kraftxld: Köszi a tippet, majd próbálkozok. Most egy khm...közepes erőforrású gépnél ülök, és az eddigi próbálkozásoknál nagyon belassult a gép.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4543) AirBooms


AirBooms
addikt

A 4532-re valaki? :F :R

(#4544) kraftxld válasza AirBooms (#4543) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet, hogy erre gondoltál:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4545) Traxx válasza Yooha (#4542) üzenetére


Traxx
őstag

Ez bejött :DD Hétfőn kiderül, hogy nyomja le az asztali lejátszó, gépen mindenesetre jól muzsikált. Különösebb romlást én se vettem észre. Azt hiszem, ez a progi megmarad egy ideig :) Köszi még egyszer :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4546) AirBooms válasza kraftxld (#4544) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszi, de nem. Ezt ismerem.
Nekem nem boot közbenre kell, hanem egy program elindítása utánra hibakereső. Pl. elindítok egy játékot, ami ugyan elindulni látszik, de pár mp múlva dob egy hibaüzenetet, amivel nem tudok mit kezdeni. Erre kéne egy progi, hogy megtudjam, hol akadt el indítás közben a játék.

(#4547) Sleed


Sleed
aktív tag

sziasztok
valaki megtudja nekem mondani,hogy az alábbi viedónál a bal alsó sarokban a nevek mellett "végigfutó" csíkokat milyen programmal lehet megvalósítani?
[link]
köszönöm

(#4548) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan progit, ami MP3+cdg-ből mpeg-et csinál? Valami ingyenes, nem próbaverziós progi kéne. Ha tudtok akkor linket is kérnék

Köszönöm!

(#4549) kraftxld válasza Levin01 (#4548) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4550) tommy-gear


tommy-gear
tag

sziasztok, milyen progival tudom levenni a videókról a hangsávot? tehát úgy akarom hogy a csak a videó menjen, alatta semmi hang csak némán szóljon, nandubbal nemtudtam megcsinálni esetleg van rá vmi egyszerűbb progi??

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.