Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) toxxxil válasza Winner_hun (#3050) üzenetére


toxxxil
csendes tag

"Azt csak a bioshockhoz készült, valaki úgy készítette, az nem egy általános program."
Na nee, tényleg?

És ez szerinted kizárja annak a lehetőségét, hogy valaki készít hasonlót a Jericho-hoz, okoska?

(#3052) Winner_hun válasza toxxxil (#3051) üzenetére


Winner_hun
félisten

.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3053) nemi válasza toxxxil (#3051) üzenetére


nemi
tag

Ne éld bele magad. Szerintem kb leszarják az emberek hogy neked nem megy Jericho demo.
Sajnos ez egy uj videokartya lesz. Vagy vársz...
Türelem rozsat terem.

(#3054) Okoska2


Okoska2
aktív tag

Sziasztok.
Olyan virusirtot keresek ami ingyenes es a Firefox Download Statusbar plugin-al egyutt tud mukodni. Szoval ha letoltok valamit akkor automatan futtasson rajta egy virus scant. Az eddigiek amit probaltam mind megnyitottak a viruskeresot es ott klikkelgetnem kellett.
Elore is koszi!

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3055) toxxxil válasza Okoska2 (#3054) üzenetére


toxxxil
csendes tag

AVG.
Az avgscan.exe-t add meg vírusirtónak.
Kipróbáltam, nem kell kattintgatni csak egy dos ablak jelenik meg ha letöltesz.

(#3056) toxxxil válasza toxxxil (#3055) üzenetére


toxxxil
csendes tag

Tesztelgettem ezt egy kicsit és nem vagyok vele elégedett, abban a formában, ahogy az előbb javasoltam inkább ne használd.

(#3057) Okoska2 válasza toxxxil (#3056) üzenetére


Okoska2
aktív tag

Probaltam mar. A NOD32-t is. Maguktol nem indulnak el. Mindig kell kattintgatni. Egyelore meg nem talaltam olyat amit ha beirok utvonalat magatol lefuttatja a tesztet csak arra a file-ra amit ep letoltottem. Ezert kerek segitseget hatha valaki hasznal ilyet ami mukodik is. Nincs a gepemen most virusirto mert nem talalom szuksegesnek. Tudom mit nem szabad megnyitni/letolteni. (elvileg) Eddig nem is volt gondom. Csak azert nem artana legalabb a letolteseket atnezni foleg ha automatan menne.

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3058) #65675776 válasza Okoska2 (#3057) üzenetére


#65675776
törölt tag

NOD32-t nem is kell elindítanod, automatikusan ellenőríz minden netes forgalmat ha az IMON engedélyezve van.

(#3059) Okoska2 válasza #65675776 (#3058) üzenetére


Okoska2
aktív tag

Ja. Csak nem szeretnek egy hatterben allandoan futo virusirtot. Ezert csak a letolteseket szeretnem automatan ellenoriztetni. Amugy a nod32 meg nem ingyenes....

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3060) Sianis válasza Okoska2 (#3059) üzenetére


Sianis
addikt

A NOD32 részekre van bontva. Lehet úgy is beállítani, hogy csak a netes forgalmat ellenőrizze.

Sianis

(#3061) akasp


akasp
senior tag

tudna-e nekem valaki oylan programot mondani, ami színvonalasabb a moviemakernél, de egyszerű a kezelése, de elég sokat tud. jah és ne legyen valami über 100 gb-os ha lehet :)

elsősorban ulead videostudiora gondoltam. vélemény?

(#3062) Okoska2 válasza Sianis (#3060) üzenetére


Okoska2
aktív tag

Meg mindig nem ingyenes. Ingyenest keresek...

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3063) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Van egy 4 és fél órás hangoskönyvem, egyben. Olyan progi kéne ami mondjuk 10 perces darabokra darabolja.

"Csak úgy mondom"

(#3064) gyurman válasza Csapi007 (#3063) üzenetére


gyurman
tag

Szerintem keress rá:
besweet
azon az oldalon van mp3 split. Megtalálod. Én azt használom.

(#3065) #65675776 válasza Okoska2 (#3062) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az Avast is megteszi. Egyébként miért zavar ha fut a háttérben? A NOD32 pl nevetségesen kevés erőforrással beéri és az Avast sem borítja szét a gépet.

Egyébként olyasmit keress, hogy néma mód.

(#3066) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok!
Lehet hogy nem a legjobb helyen járok, de így hirtelen ezt találtam legközelebb állónak a kérdéseimhez:

1. Msn kiváltására valami kisebb memóriaigényű program, ami kompatibilis vele.
2. Ingyenes víruskereső, ami szintén nem zabálja a memet (avg-re gondoltam, az megfelel)?
3. Ingyenes cd/dvd író, aminek szintén nincsenek nagy igényei, és az alap dolgokat tudja.

És az se lenne hátrány, ha futnának win2k alatt is.

(#3067) Brutforsz válasza adalbert1 (#3066) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

1. A Miranda IM-et ajánlom kipróbálásra, annak idején Win alatt ezt használtam. Egy pendrive-ról futott, tehát mindig veled lehet a beállított azonnali üzenetküldő programod. Eltart egy kis ideig, amíg összelövöd a részleteket, de aztán kezes jószág. Az Msn mellett sok más protokollt is támogat. A Messenger újabb funkciói közül még nem építettek be mindent, pl. régen nem sikerült fogadnom a partnereim saját smiley-jait (nem mintha nagyon akartam volna :) ), tehát néhány területen kompromisszumokat kell kötnöd (lehet, hogy azóta megoldották, nem követtem a fejlesztést). Cserébe még Win95 alatt is fut.

3. Érdemes kipróbálnod az ImgBurn-t. Mindent tudott, amire nekem kellett, noha kb. 3 MB az egész program. Win95 - Vistáig megy.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3068) adalbert1 válasza Brutforsz (#3067) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi!
Felraktam a Trillian nevű messenger progit ,egyelőre teszt alatt a dolog, de lehet hogy kipróbálom a Mirinda-t is.

Az Imgburn-nel nem csak isot tudok írni? Lehet vele data dvd-t és audio cd-t is?

(#3069) #65675776 válasza adalbert1 (#3068) üzenetére


#65675776
törölt tag

Multisession-ön kívül mindent tud.

(#3070) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Segítsetek pls!

Következő a szitu:
Adott 1 gép a koleszban (az én gépem, regisztrált ip-vel, ip-nként 1 gép használható)
Következőt szeretném megoldani: Legyen az előbb említett gépem A, illetve van itt még mellette egy B gépezet, ami tulképp servernek lett összerakva. A gép be van kötve a kolihálóra, A és B pedig össze van kötve crosskábellel.
Kérdés: megoldható-e valahogy (pl progival vagy vhogy), hogy a B gép lássa a kolihálót, illetve fordítva, a koliból be tudjanak csatlakozni A-n keresztül a B-n futó serverre?? (irc, ventrilo, CS, ftp, ilyesmi)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#3071) Chili7


Chili7
őstag

Nem ide való, de máshol nem kaptam választ:

Véletlenül az angol verziót vettem meg az Adobe Acrobat 7.0-ból. Pár dolog nem világos, lehet hozzá magyarítást találni valahol?

thx

(#3072) kraftxld válasza A_ScHuLcZ (#3070) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha az A gépen xp van, akkor csak simán össze kell hidalni a 2 hálózati kapcsolatot (kijelölöd mindkettőt, hálózati híd létrehozása)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3073) BigBadPlaYeR válasza akasp (#3061) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Én Sony Vegas-t használok. A szignómban lévő linken van hozzá leírás. De a fórumon a topicjába is kérdezhetsz bármit.

De ha nem full pro kell, akkor az Ulead elég lehet neked. A lényeget tudja az is és tényleg egyszerű használni.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#3074) #25954560 válasza Okoska2 (#3057) üzenetére


#25954560
törölt tag

free antivir? le lehet loni a rezidens reszet es beepul a menube 'scan with antivir' v ilyesmi es akkor egy file-t is tudsz, de van scan resze is, ami konfigolhato...

(#3075) KTU válasza Chili7 (#3071) üzenetére


KTU
addikt

Itt a 7 meg a 8 is magyar és ez szerintem free, az angolt teljesen töröld aztán rakd fel valamelyiket.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3076) KTU válasza Csapi007 (#3063) üzenetére


KTU
addikt

Audacity akkorára vágod vele, amekkorára akarod

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3077) Chili7 válasza KTU (#3075) üzenetére


Chili7
őstag

Nem Readert keresek, hanem sima Acrobat-ot.
...amúgy úgy néz ki, h megoldódik.

(#3078) janos1988


janos1988
addikt

Hello.

Nekem olyan progi kellene ami 1 megadott konyvtarat (osszes benne talalhato fajllal egyutt), megadott meretu tobb - a forrassal megegyezo konyvtari szerkezettel - konyvtarba atmasolja.

Pl. van 1 konyvatram amiben par tucat al konvytar van es azon belul is tobb alkonyvtar... es sok-sok fajl talalhato bennuk. Na most ezt a konyvtarat (szerkezetet) megadom neki, mint forrast es masolja at az ott talalhato fajlokat es konyvtarakat - megtartva az eredeti fa-strukurat - megadott meretu konyvtarakba. Asszem igy ertheto :F

uhh de csunya a sok konyvtar szo :B

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#3079) ollie válasza adalbert1 (#3068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdemes még kipróbálni a Pidgin-t.

***

(#3080) ollie válasza janos1988 (#3078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit jelent ez a megadott méret?

***

(#3081) #25954560 válasza janos1988 (#3078) üzenetére


#25954560
törölt tag

ehhez kene vmi pelda. lehet szkriptelgetni kene.

(#3082) sekli


sekli
addikt

Helo,

Egy olyan (lehetoleg free) programot keresek, amivel jo sok mp3-at tudok "lekicsinyiteni" (marmint mondjuk 128kbit/s-re mp3 lejatszohoz) ugy, hogy az ID3-tagek meg a filenev automatikusan megmaradjon... Hasznal valaki ilyet...?

(#3083) #65675776 válasza sekli (#3082) üzenetére


#65675776
törölt tag

Goldwave (File -> Batch processing).

(#3084) janos1988 válasza #25954560 (#3081) üzenetére


janos1988
addikt

csa.

peldaul van 1 mp3 konyvtar 104gbnyi mp3 zenevel tele (de ez csak pelda ;] )

mp3 a fo konyvtar, azon belul van 4 al konyvtar, azokon belul pedig tobb tucat mappa (de meg nehanyon belul lehetnek meg dir-ek) es azokon belul vannak fajlok ami akar 30 is lehet. na most ha en ezt a fo mp3 koynvtaraban talalhato sok-sok fajlt es directoryt akarom olyan 4,3 gb-os konyvtarakra osztani (az eredeti struktura megtartasaval), azert, hogy ha legkozelebb mindet vissza akarom masolni akkor eleg legyen csak F5-ozni total comanderbol es ne kelljen szorakozni a konyvtarazassal. az meg nem erdekel, hogy 1 album 1ik fele az X-edik lemezen lesz a masik fele meg az Y-adikon.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#3085) sekli válasza janos1988 (#3084) üzenetére


sekli
addikt

zippeld be 4.3-as darabokra, gondolom dvd-re akarod kiirni... csa.

daa-raa kossz, megnezem...

(#3086) ollie válasza sekli (#3082) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#3087) Peet210


Peet210
őstag

Milyen program ami *.mdf fájlokat nyit/olvas?
Előre is köszönöm.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#3088) ollie válasza Peet210 (#3087) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#3089) total90


total90
veterán

Hi!
Tudna valaki olyan programo(ka)t mondani amivel lehet változtatni a zixpén a témákat?Régebben volt valmi olyanom de má' nem tom' mi volt az.Asszem valami Style akármi volt a neve.Lényeg ,hogy olyan ami megváltoztassa a tálcát,ikonokat stb.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3090) Winner_hun válasza total90 (#3089) üzenetére


Winner_hun
félisten

Style XP

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3091) sgergi válasza total90 (#3089) üzenetére


sgergi
veterán

Szerintem erre gondolsz.

(#3092) #25954560 válasza total90 (#3089) üzenetére


#25954560
törölt tag

lehet ez is: windowblinds

(#3093) total90


total90
veterán

Huh.köszi!A StyleXP vagy a Windowblind a jobb?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3094) sgergi válasza total90 (#3093) üzenetére


sgergi
veterán

Én a stylexp-t használtam, szerintem jó program.

(#3095) carvelino


carvelino
csendes tag

Sziasztok!

OIyan (free) progira lenne szűkségem, amivel képeket vetíthetek, és alátehetek zenét
(persze az egyes képeknél én szeretném megmondani mennyi ideig mutatja, hogy a zene ütemére mehessenek, vmiféle klip álljon össze )

remélem érthető voltam, előre is köszi
carv

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#3096) bnss válasza carvelino (#3095) üzenetére


bnss
veterán

OpenOffice, ha klippet akarsz csinálni, akkor passz, arra hirtelen a Sony Vegas jut eszembe, de az nem ingyenes.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3097) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Milyen program, ami képes SÉRÜLT cédéket bitről-bitre beolvasni?
Van egy eredeti XP-m, és egy régi cédé olvasó telepítés közben szétkacolta. Szar lenne ha emiatt megint meg kéne vennem... :(

Beauty is pain

(#3098) tupacamaru válasza Narancs (#3097) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem a CD Roller jó erre, de mintha az IsoBuster is képes lenne rá. :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3099) Brutforsz válasza Narancs (#3097) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A telepítőlemez sérülése esetén nem kell új licenszt vásárolnod. Ha a jogtisztaság szükséges kellékeivel rendelkezel, akkor szinte bármilyen forrásból telepíthetsz, sőt, ha jól tudom, a forgalmazók nagyjából anyagáron cserélni is szokták a meghibásodott adathordozókat. Javaslom, nézz utána ennek a lehetőségnek is.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3100) Makaveli


Makaveli
senior tag

Milyen program amivel le tudom kicsinyíteni a képek szélességét/magasságát??? Sürgősen kéne!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.