Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) beteg válasza Ch4os (#3849) üzenetére


beteg
őstag

találtam egy ilyet: media player classic
http://sourceforge.net/projects/guliverkli/
ez lejátsza az iso-t, meg az mkv-t is

Csak futni kell!

(#3852) Jazz válasza beteg (#3848) üzenetére


Jazz
veterán

Jobbat mondok: Mplayer Fronted (Semmi köze a média playerhez)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3853) beteg válasza Jazz (#3852) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#3854) Tomitosz válasza attyspocak (#3846) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Bocsi...lehet tényleg félrevezető voltam...van egy AVI formátumú filmem amit szeretnék DVD-re kikódolni...csak az a baj hogy van hozzá SRT formátumban felirat is....azt meg ugyebár a nero nem teszi hozzá :( Ezért kéne valami progi ami ezt össze tudja hozni.

A 64bitnél meg nem a kezelő progira gondolok...az elmenne rajta...hanem a rendszerhez illesztő progi hiányzik...az eszköz kezelőben nem ismeri fel és drivert sem talál hozzá...a 32biteset meg nem fogadja el :O

(#3855) Loretto válasza Tomitosz (#3854) üzenetére


Loretto
veterán

Ez nem lenne megoldás? Igaz először ráéget, majd utána csinál dvdt a filmből.

Soirée...

(#3856) DewiL válasza Tomitosz (#3854) üzenetére


DewiL
senior tag

pl Winavi converter
[link]

legalábbis nekem régebben a 7.7el sikerült

[ Szerkesztve ]

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#3857) spiercell


spiercell
aktív tag

Milyen program, az ami felvesz a gépről mikrofon nélkül, mert ez a hangrögzítő nem vesz fel, nekem soha nem is működött! Valaki tudja esetleg?

(#3858) DewiL válasza spiercell (#3857) üzenetére


DewiL
senior tag

a recording options-nál be kell állítani hogy mi legyen a bemenet amiről fel akarsz venni
pl waveout és akkor bármivel tudsz fel venni

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#3859) Tomitosz válasza DewiL (#3856) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Felraktam...de nincsen ilyen opció benne :(

(#3860) Gerisan válasza Tomitosz (#3854) üzenetére


Gerisan
tag

VSO convertXtoDVD.nagyon jó progi én is ezzel konvertálom át a filmeket dvd-be

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3861) jasszer


jasszer
senior tag

Tudtok olyan progit, ami a mutatja a hálózat forgalmát, korlátozható vele a sebesség (mint a netlimiternél pl), ingyenes és telepítést nem igényel (portable)?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3862) attyspocak válasza spiercell (#3857) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Én nero waw-izé nem jut eszembe használtam. Simán megadva neki a bemenet helyét. :)

(#3863) Tomitosz válasza Gerisan (#3860) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Működik..magától felismeri és hozzá teszi a feliratot...köszi :R

(#3864) Star/[GM]Ray válasza vivera (#3836) üzenetére


Star/[GM]Ray
csendes tag

Köszi a a progit !!! :) :D

OBSCURE - staaR - AMD ?! < INTEL ?!

(#3865) vivera válasza jasszer (#3861) üzenetére


vivera
csendes tag

hali
Szerintem ez elég korrekt:[link]
30 napos mér netet,lant (amennyi hálókarid van) és lehet korlátozni a sebességet.
Távoli pc-t is tud figyelni ip alapján,riasztási opciókkkal ellátva.+egyéb szűrők.

[ Szerkesztve ]

"Régi kerámia procikat keresek gyüjteménybe" = kilóra gyűjt paraszt vakítással :D

(#3866) Bici


Bici
félisten

Hali!

Keresek Blue ray lejátszó progit.
Feltört progi szóba sem jöhet, de a 30, 15, stb. napos korlát nem gáz, mert csak próbára kell.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3867) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel több doc vagy pdf fájlt tudok kinyomtatni batch rendszerben, teszem azt van vagy 20 doksim, beadagolom neki mindet, majd ő szép sorban kinyomtatja őket, ezzel elkerülve azt, hogy esetleg pár kimarad. Találtam egy Batch+print nevezetűt, de egyrészt az fizetős, másrészt a hálózati nyomtatót bár felismerte, de a doksikat csak nem akarta elküldeni neki... :( (word doksikról van szó)

A segítséget előre is köszönöm! :R

Let the Zone take me if I am.

(#3868) ollie válasza Bici (#3866) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Blu ray meghajtó nélkül nem tudod kipróbálni, és a meghajtóhoz meg tuti adnak lejátszó szoftvert is.

***

(#3869) Bici válasza ollie (#3868) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

Blue ray meghajtó van, progi nincs. Lehet, hogy van a lemezén, de az elkeveredett a raktárban. :O

Szóval a kérdés továbbra is fennáll. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3870) sekli válasza kutga (#3867) üzenetére


sekli
addikt

sajatgepben kijeloles -> jobbgomb -> nyomtatas nem jo...? ;)

(#3871) jasszer válasza vivera (#3865) üzenetére


jasszer
senior tag

Kipróbálom, köszi.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3872) sekli válasza Bici (#3869) üzenetére


sekli
addikt

ha jol tudom, a PowerDVD 6.6-nak van BD verzioja is...

innen meg meg lehet vanni a WinDVD 8-at 75USD-ert, vagy upgrade-elni 59-ert, egy kis nyelvtudas ugyan szuksegeltetik hozza...:P

[ Szerkesztve ]

(#3873) Bici válasza sekli (#3872) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

Köszi, de ingyenes kellene. A melóhely nem fizet ezért, én meg pláne nem, mivel nem nekem kell.

Olyan is jó, aminek van próba változata...
Bár most nézem, hogy ennek van, csak ott meg nem írnak Blue-ray támogatásról... Na, mind1, kipróbálom, köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3874) Tomitosz válasza Bici (#3873) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

A nero 8 már tud írni blue-ray lemezt...ahoz elvileg van lejátszó is...és ha írni tudja akkor valószinűleg lejátszani is menni fog :) Abból lelehet tölteni 30 napos próba verziót...azon is rajta van biztosan :K

(#3875) konzol1990


konzol1990
csendes tag

Hali lenne olyan problémám hogy nem tudom hogyan feltörni a szüleim által a gépre rakott korlátozót neve: Parental Lock Guard ... kerestem már mindenhol de sehol nem bukkantam rá a gyógyszerére :/ kéne egy kis help hogyan tudom észrevétlenül hatástalanitani :/

(#3876) piqla válasza konzol1990 (#3875) üzenetére


piqla
őstag

Te meg telepits fel egy keyloggert, es gondoskodj arrol, hogy a szuleid eszrevegyek, hogy valamilyen gyanusnak kinezo oldalt olvasgatsz (mondjuk ha belepnek a szobaba, gyorsan zard be az ablakot, vagy pedig ha szembol latnak, akkor egy sotet kepernyore tapadj, amikor benyitnak, gyorsan nyiss egy uj ablakot ami ugye hofeher es csak azt latjak, hogy nem azt olvasod, mint elobb) --> a kivancsisag miatt ugyis megnezik, hogy melyik oldalakat latogattad meg.
Ha pedig a mappakba szeretnel betekintest nyerni (ez a program ugye olyat is tud) hat... Lehet, hogy nem veletlen titkosak.
Szoval en mindenkepp keyloggerrel kezdenek. Vagy venek parezer forintert egy vinyot, es azon csak a te cuccaid lennenek.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#3877) Tomitosz válasza piqla (#3876) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Valószinűleg túl sokat gépezik és ezért van letiltva ;]

(#3878) sekli válasza konzol1990 (#3875) üzenetére


sekli
addikt

vagy beszeld meg veluk..., elvegre iden mar 18 leszel.... :DDD

(#3879) attyspocak válasza konzol1990 (#3875) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Gratulálok a szüleidnek a nevelési sikereik és módszereikhez, és persze azért kiváncsi lennék, mi elől tiltottak el. ;)
A keyloggert én nem javaslom, mert egyrészt etikátlan, másrészt veszélyes játék mások tevékenységét tudtuk nélkül megfigyelni és adataikat így megszerezni. Értem ez alatt, hogy hozzá lehet férni egyéb jelszavakhoz is. Aztán meg jönnek a visszaélési lehetőségek csábításai.....

(#3880) konzol1990 válasza sekli (#3878) üzenetére


konzol1990
csendes tag

:DDD :DDD :DDD igen de szerintük sokat gépezek és a tanulás rovására megy stb stb ... nekem az a problémám h konkrétan 1 óra használat után a gép kikapcs ... :((( :DD

jah és a gépet én használom szal semmien adat nincs ami a szüleimé :)

[ Szerkesztve ]

(#3881) Ch4os válasza konzol1990 (#3880) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Akkor szerintem teljesen jól be van állítva a gép. :D

Megoldások lehetnek:
- Ha van jogod akkor lődd ki azt a process-t ami ezt csinálja./Szedd le a progit. (gondolom nincs)
- Előbb említett másik vinyó vétele, majd arról boot? Esetleg CD/DVD-ről, memóriakártyáról, pendrive-ról boot-olás.

és végül a legetikusabb:
- beszélj a szüleiddel.

(#3882) Ch4os válasza konzol1990 (#3880) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Nem is rossz kis progi.

Próbálkozz, hátha nem változtattak jelszót:
Important!
Temporary password is: pass
Show main window: Hold down keys P L G
Show timer window: Hold down keys P L V

Ha nincs admin jogod, akkor meg törd meg a local admin pass-t, és lesz. :DDD

(#3883) attyspocak válasza konzol1990 (#3880) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Az nem lehet, hogy igazuk van? Pl. a kockafejüek klubbjába jársz? ;)

Én is tanulok, - bár munka mellett - és biza le kell mondani ilyenkor -most még vizsgaidőszak is van - a játékról. Csak e-mail, pár fórum átnézése marad, ami meg bele fér az egy órába. :)
De tényleg és a sport?

(#3884) konzol1990


konzol1990
csendes tag

Azokkal már próbálkoztam :/ ...
Ez most amin vagyok másik gép innen tudok netezni de jáccani nem ... :F nem nevezném magam igazi kockának csak lusta vagyok tanulni és ez a bünti de próbálkozok meg minden de ez idő tájt is kéne egy kis kikapcsolódás :DD új hdd kilőve mer észrevennék és a maradék játék is elszáll igazából vissza kéne fejteni a kódot h észrevétlen maradjon ... :(((

Focizok rendszeresen szal nincs gond a sportal nyáron foci télen kondi szal sport van de akkor is kéne gép :/ itt a jó kis gépem és nem tudok jáccani rajta :(((

[ Szerkesztve ]

(#3885) Ch4os válasza konzol1990 (#3884) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Nem kell visszafejteni a kódot, azt kiadták.
Keresed meg benne a kiskapukat. :)

De úgy látom, hogy marad a beszélsz a szülőkkel, vagy tényleg elkezdessz tanulni. ;]

(#3886) konzol1990 válasza Ch4os (#3885) üzenetére


konzol1990
csendes tag

Van pár ismerősöm aki nagyon jó programozó pl a tanárom aki csinálta a legyen ön is milliomos progiját .. szal szerinted igy meg lehetne keresni a kódot?:/

(#3887) attyspocak válasza konzol1990 (#3886) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Várj csak. Napi egy órát enged, vagy egyhuzamban egy órát?

(#3888) konzol1990


konzol1990
csendes tag

Héj?! ez mien nyelven van mert C# amit én tanulok nem tuggya kezelni :(((

(#3889) konzol1990 válasza attyspocak (#3887) üzenetére


konzol1990
csendes tag

Napi 1 óra ... próbáltam már azt h ujrainditom a gépet de a számláló csak megy .. és meggy ... és megggy ... :F

(#3890) Bici válasza Tomitosz (#3874) üzenetére


Bici
félisten

Okés, köszi!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3891) Ch4os válasza konzol1990 (#3886) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Forráskódból mindent meg lehetne tudni, hogy működik, pl: hova menti a kódot, de ha hash-eli a jelszót, akkor nem lehet visszafejteni, vagy nagyon nehéz.

Egyszerűbb lenne, ha szereznél egy XP admin pass törő boot CD-t, azok közül valamelyik bruteforce módon a jelszót vissza tudja neked adni. Persze az sok idő, ami függ a jelszó bonyolultságától, géped teljesítményétől is. De hát van időd, még csak 18 leszel. :D
Ha meg be tudsz lépni adminként, akkor nyert ügyed van.

Ja és nem ismerjük egymást! Előre is bocsánat, hogy ilyen fiatalon "megrontalak" és nem hagyom a szülői nevelés hatásait érvényesülni. :B
Amúgy pedig ha van egy nulla tudásúnál jobb router a házban, akkor avval is tudnának korlátozni a netelérésben. Remélem ezt tudják. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3892) Ch4os válasza konzol1990 (#3888) üzenetére


Ch4os
aktív tag

VB.NET

(#3893) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok! Ne adjatok már olyan tanácsot egy fiatalkorúnak, hogy törje fel a szülei által installált programot! Javaslom, hogy olvassátok el a fórum alapelveit, különben könnyen kitiltva találjátok magatokat a fórumról!

A szülei nem véletlenűl tiltották el a géptől...

[ Szerkesztve ]

***

(#3894) PazsitZ válasza konzol1990 (#3880) üzenetére


PazsitZ
addikt

A legegyszerűbb megoldás szvsz egy linux boot cd. Ha nem játékra kell a gép...

- http://pazsitz.hu -

(#3895) attyspocak válasza ollie (#3893) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Én mondjuk simán saját erkölcsi elveim miatt nem értek egyet ezzel. Az már elég gáz a mai világban, hogy fórum alapelvként kell ilyesmiket is megfogalmazni, de mindhiába. :U

(#3896) Jarod1


Jarod1
addikt

tudtok olyan progit ami pl: az asztalon mutatja particiókat :F :F :F :F mennyire vannak tele.

(#3897) Ch4os válasza ollie (#3893) üzenetére


Ch4os
aktív tag

És ha privátban írom meg neki? Ugyan úgy tudni fogja, de akkor meg betartottam a szabályokat?
Amúgy pedig mindig írtam a szülőkkel való kommunikációt, végső és legjobb megoldás úgyis csak ez lehet.

(#3898) attyspocak válasza Jarod1 (#3896) üzenetére


attyspocak
aktív tag

XP vagy vista alatt? Vagy akármi más oprendszer?
Mert ugye ez nem emindegy. Vista alatt ott a slide bar, amire vnnak ilyne kiegészítők, pl. a Driveinfo nevú, ami támogaztja a több HDD kijelölést.
a driveinfó közvetlen letöltési helyét már nem tudom megadni, de az adatlapja szerint thomp123@gmail.com címmel rendelkező Kris Thompson nevű alak tette közzé.

(#3899) Jarod1 válasza attyspocak (#3898) üzenetére


Jarod1
addikt

Xp alatt, kellene

(#3900) 79Zsolt


79Zsolt
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon nagy szükségem lenne egy olyan programra, aminek segítségével zenei számokat tudok kedvem szerint alakítani. Depeche Mode-Sister of Night zongorakisérete kell nekem, és csak reménykedni tudok benne, hogy létezik olyan program amivel lehetővé válik, hogy csak a zongora hallatszodjon. Előre is köszönöm mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.