Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) zoltanz válasza #65675776 (#4150) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi szépen meg is van nekem valahol, ez egy frankó progi.

gabor128: Igen pl aszem a Media Player Classic is tud több hang fájlt (szinkront kezelni).

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4152) Painordead


Painordead
csendes tag

Sziasztok!
Nekem tulajdonképpen nem egy konkrét program, hanem egy eljárás, programcsomag kellene, amivel egy meglévő dvdhez tudnék hozzácsapni egy, vagy több feliratot.
Próbáltam a leírást itt:(http://dvdx.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=181&Itemid=289 és itt http://dvdextrasub.atw.hu), leszedtem a programokat, de az első helyen a remuxed résznél nem akarja megcsinálni a Video_TS.IFO-t valamiért, a másodiknál pedig a felirat nem működik, azzal a programmal nem lehet transparent hátteret beállítani.
A kérdésem az lenne, hogy tud valaki ilyen oldalt, ahol ez le van írva és 100%, hogy működik, vagy ő maga szokott ilyet csinálni, és megosztaná velem a prog. listáját, eljárását, azt megköszönném. Vista van fenn, hátha ez okozott kompatibilitási problémát a muxMannel?

(#4153) dregpeter


dregpeter
tag

Sziazstok

remélem tudtok nekem segiteni ebben:

nem tudja valaki, hogy hova menti a Mozilla a azokat a videokat amiket oldalakon nézek meg? ( nincs youtube letöltöre van szükségem) ,

vagy valami amivel lelehetne szedni rola?(ha nincs rá más mod)

Az élet mndig olyan, amit nem mindig lehet szeretni, de egyet mindenki szeret MEGKÖNYEBBÜLNI

(#4154) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

kéne nekem egy ingyenes weboldal számláló progi, tudtok ajánlani?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4155) Tibord


Tibord
senior tag

Helló
Kellene nekem egy AVI --> MPG (VCD, DVD) átalakító Vista 64bit-re
Jó lenne ha tudná a következőket:

-Egyszerre több elindítása egymás után
-Én határozom meg a képminőséget vagy a méretet (Pontosan)
-A legfontosabb hogy SZÉP LEGYEN :Y
-Nem kell hogy gyorsan dolgozzon ez nem feltétel (Az egész éjell elötte áll :)) )
-Ja és az se baj ha sokféle formátumot ismer

Előre is köszi a tanácsokat és a segitséget.

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#4156) Winner_hun válasza animatrix11 (#4154) üzenetére


Winner_hun
félisten

MyStat
Statgép

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4157) Winner_hun válasza dregpeter (#4153) üzenetére


Winner_hun
félisten

DownloadHelper

Multémédia tartalmú anyagokat (mp3, mpeg, jpeg, stb...) lehet vele letölteni. Képes még olyan vidók letöltésére, melyek flash, stream alapúak. Ezeket külön program nélkül nem lehet letölteni (pl youtube videók).
A rippelt videokat .flv formátumban menti le a program, melyek lejátszásához külön lejátszóprogram kell, például az FLVPlayer

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4158) attiati válasza Winner_hun (#4123) üzenetére


attiati
veterán

Kiraktam az asztalra egy mappát, ráhúzom a tálcára, de nem lesz ilyen görgethető, hanem a mappa ikonjára kattintva megnyitja azt. :F

hogy tetted ilyen görgethetővé?

(#4159) lúzer válasza attiati (#4158) üzenetére


lúzer
veterán

ez a baj!
közvetlenül az intézőből húzd, asztal közbeiktatása nélkül

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4160) attiati válasza lúzer (#4159) üzenetére


attiati
veterán

akkor is parancsikon lesz belőle :((

nem kell valahol beállítást módosítani?

[ Szerkesztve ]

(#4161) animatrix11 válasza Winner_hun (#4156) üzenetére


animatrix11
őstag

thx! :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4162) lúzer válasza attiati (#4160) üzenetére


lúzer
veterán

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4163) attiati válasza lúzer (#4162) üzenetére


attiati
veterán

pontosan ezt csinálom, abból lesz egy ikon és ugyanúgy külön ablakban nyitja meg ha rákattintok. Szó nincs ott kibontogatásról :O én vagyok a lúzer :) :(

(#4164) lúzer válasza attiati (#4163) üzenetére


lúzer
veterán

nincs mellette duplanyíl mint a #4116 hsz-nál?
esetleg nem lóg bele a trayba?
kicsit elhúzod a tálcán, nincs ott?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4165) Winner_hun válasza attiati (#4158) üzenetére


Winner_hun
félisten

X:\Documents and Settings\usernév\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\
Ide hozz létre olyan nevű mappát amibe pakolni szeretnél

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4166) lúzer válasza Winner_hun (#4165) üzenetére


lúzer
veterán

az nem jó szvsz, működik, de ott KELL hogy legyenek a fájlok fizikailag, szóval nem egy partíciót böngészel, csak a helyi mappaszerkezetet

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4167) lúzer válasza attiati (#4163) üzenetére


lúzer
veterán

ez is megy:

jobb klatty tálca üres területén
eszköztárak->új eszköztár...
mappa: oda navigálsz ahova akarsz, kész

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4168) Winner_hun válasza lúzer (#4166) üzenetére


Winner_hun
félisten

De jó. A mappát ott létrehozod és utána lehet rendezgetni a parancsikonokat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4169) lúzer válasza Winner_hun (#4168) üzenetére


lúzer
veterán

OK. legyen úgy :)

ui: most már csak bejön valamelyik

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4170) Winner_hun válasza lúzer (#4169) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja igen, azt hiszem félreértettem amit írtál. Azt hittem hogy az eljárás nem jó:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4171) lúzer válasza Winner_hun (#4170) üzenetére


lúzer
veterán

csak több macera, lehet hogy tévedek.
de legegyszerűbb áthúzni, nem értem miért nem megy

egyébként start menüből is nyílik, ha egyik intézőből pl. E partíciót áthúzzuk jobb egérrel ide, és parancsikon...
C:\Documents and Settings\....user....\Start Menu

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4172) attiati válasza lúzer (#4171) üzenetére


attiati
veterán

köszönöm srácok, hétvégén végigpróbálgatom, de az új eszköztár létrehozás tuti jó :)
:R

(#4173) Bici


Bici
félisten

Szasztok!

Tudtok olyan progirol, ami 24fps-es NTSC DVD-bol tud PAL DVD-t csinalni? Van a DVD-n menu, kep, hang.
Az nem gaz, ha az egesz egy picit lassabb lesz a 24<->25 fps miatt, de a hang maradjon szinkronban.

Elore is koszi! Bocs, nincs ekezetem. :)

Udv.: Bici

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4174) #54715584 válasza Bici (#4173) üzenetére


#54715584
törölt tag

dvd lab pro
dvd shrink

(#4175) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan filmszerkesztő programról amivel olyan feliratokat lehetne készíteni egy film alá, mint amit neves TV társaságok tudnak? Például: amikor kiírják valakinek a nevét a riport közben alul, más és más animációkkal társítva.

A válaszokat köszönöm!

(#4176) sekli válasza gamer0101 (#4175) üzenetére


sekli
addikt

legegyszerubben movie makerrel, azzal meg ezt azt tudsz csinalni a videoval, es alapbol az xp resze...

(#4177) #54715584 válasza gamer0101 (#4175) üzenetére


#54715584
törölt tag

ilyen kell nekem is :)

(#4178) Tibord válasza Tibord (#4155) üzenetére


Tibord
senior tag

Ezek szerint nem tud senik? :O
Azért köszi, majd máshol is rákérdezek :)

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#4179) #54715584 válasza Tibord (#4178) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem vagyok benne biztos, de lehet a winavi muxik

nezzel szet a start64.hu-n is

[ Szerkesztve ]

(#4180) Bici válasza #54715584 (#4174) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

Köszi a javaslatot!
Kipróbáltam mindkettőt, de valahogy nem az igazi. Biztos meg lehet vele csinálni, de nem tűnt túl egyszerűnek, és gyorsnak. (Javíts ki, ha tévedek!)
Egy videostúdióba kellene, hogy a real-time beírást megspóroljuk vele.
Az újra kódolás nem számít, van erő bőven, csak ne kelljen sokat variálni vele.
Olyasmire gondoltam, hogy benyomom neki a PAL ISO fájlt, és már csinálja is melőle az NTSC-t menüvel, és mindennel együtt. Azért ennél lehet valamivel bonyolultabb. A lényeg, hogy ne kelljen túl sokat vacakolni vele, mert rengeteg anyaggal van dolgunk.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4181) #54715584 válasza Bici (#4180) üzenetére


#54715584
törölt tag

sajnos nem tudok ilyen progit, nem is volt szuksegem ra, mert a dvd-m es a tv-m is tudja mindket formatumot :)

(#4182) Gerisan


Gerisan
tag

Mivel tudnék egy dvd9 játékot szétszedni két dvd5-re?lehetőleg úgy hogy működjön is :)

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#4183) Winner_hun válasza Gerisan (#4182) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4184) #54715584 válasza Gerisan (#4182) üzenetére


#54715584
törölt tag

mar volt par ilyen kerdes-valasz a topicban :)
dvd-shrink
dvd-lab
de vannak itt profik, akik tobb es jobb programot hasznalnak :)

(#4185) szucsistvan


szucsistvan
csendes tag

Sziasztok!

Keresek valami olyan lejátszó progit, ami megtudná azt csinálni, hogy beletöltök egy rakás zenét és lejátsza, de megmondom neki, hogy mondjuk mindennap 15:00-kor álljon le és 15:49-ko mondjuk folytassa a lejátszást.

Tud valaki erre valamilyen megoldást?

(#4186) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

van a gép és van a tv, ha kikötöm a gép képét tvre akkor minden ok, és olyan programot keresek ami hasonlit bsplayerre, de az a gépen rárakja a feliratot de a tv-n nincs rajt a felirat.
Milyen programot ajánltok amiben a felirat nagyságát is lehet állitani, a bsplayer jó lenne de nem viszi ki tvre a feliratot nekem :F :O
Pedig minden adva van mostmár a tvre kötéshez, de az a felirat mizéria teljessen felhúz.
(Trust 120V wireless dvd/video viewer) ;]

A másik program amit keresek van egy adatbázis és elfelejtettem a jelszót ehhez nincs valami megoldás ami megkeresi a jelszót ?
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#4187) Bici


Bici
félisten

Hali!

Újabb zaklatással jelentkezem:

Olyan progi érekelne, amivel egy 24 fps-es anyagot 29.97-be lehet konvertálni, méghozzá úgy, hogy nem változik a hossza, szinkronban marad a hanggal, és nem simán frame-duplázással műxik.
Van egy olyan eljárás, ami a mezőket összefésüli, és így írják a 24 fps-es anyagokat NTSC DVD-re, és profi videós cuccok tudják, de nekem szoftveres kellene.

Köszi előre is!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4188) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Van egy MS klaviaturam, ami a magyar nyelvu oprendszerek alatt tisztesseges ekeyetes karaktereket jelenit meg gepeleskor. Viszont most egy XP64 angol lett telepitve es a klaviatura elfelejtett magyarul a veyerlopultban sincs a magyar nyelvu vinben megszokott valtasi lehetoseg.

Valaki tudna segteni, hogy lehetne a klavin ismet ekeyetes karaktereket hasznalni?

[ Szerkesztve ]

(#4189) attyspocak válasza attyspocak (#4188) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Megoldódott.

(#4190) djadji


djadji
senior tag

Milyen programot tudnék használni, hogy teszteljem a RAMot, a VGA-t , VGA RAM-ot, az alaplapot, CPU-t, anélkül, hogy WINt kellejen telepíteni. SZval Op rendszer nélkül lehessen tesztelni mindenfélét.
Ilyesmi program a HIREN... de ennél újabbat szeretnék (a RAM tesztje még mindig az egyik legjobb!)
Ötlet?

http://djadji.fw.hu

(#4191) Paqito válasza attyspocak (#4189) üzenetére


Paqito
senior tag

Szia!

Bár engem nem érint, de talán közkinccsé tehetnéd a sikeres módszert, hátha lesz majd olyan sorstárs, aki hasonló cipőben jár majd mint Te ;)

Legjobbakat

[ Szerkesztve ]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#4192) lúzer válasza Motaba78 (#4186) üzenetére


lúzer
veterán

és ha leklónozod az elsődleges megjelenítőt?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4193) zszszs


zszszs
tag

Van-e olyan zeneszerkesztő program, amivel mp3-as zenéből "kiszedem" az énekhangot. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, mert a karaoke-t nem is így csinálják. Keresgettem, de nem jutottam dülőre. :F

(#4194) Motaba78 válasza lúzer (#4192) üzenetére


Motaba78
őstag

hiába van klónba meg szinház módba, akkor sincs bsplayerrel felirat a tv-n sajna, mediaplayerrel jó csak nem tudom a felirat nagyságát állitani :O

(#4195) ollie válasza zszszs (#4193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nagyon (de tényleg nagyon) rossz minőségben lehet megoldani, annyira, hogy nincs is értelme.

***

(#4196) canniball válasza Motaba78 (#4194) üzenetére


canniball
nagyúr

Anno én is szenvedtem ezzel, aztán feltelepítettem valami progit, ami a feliratokat kezelte: lehetett benne nagyságot, színt, képernyőn való elhelyezkedést meg minden okosságot állítani és (ha kellett) automatikusan indult a BSplayerrel - ez után már a TV-n is minden rendben volt. Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de mintha a DirectVobSub lett volna az.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4197) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok van olyan progi az xp állá amellyel mp3 számokkal kareokézhatok :D.Vagy mi a feltéttele annak,hogy kareokézhassak van egy audigy 4 hangkártyám annak van olyan opciója a meghajtó progin belül de nem tudom beüzemelni.

(#4198) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Van egy játék a The Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay, amit régebben még a 6x sorozat elötti kártyámmal tudtam futtatni. Most egy 8800GT karim van és a játék a telepítést követően nem indul el. Valami olyasmit ír ki, hogy OpeGL 1,3 kell a futtatásához. Valaki tudna segteni, hogy lehet egoldani, hogy fusson a gama?

Rendszer AMD X2 5200+, 2x1GB Dual chanell Corsair memo, 8800GT VGA és Vista 32bites.

(#4199) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok
vennék egy vinyót a gépbe és át akarom menteni rá az xp-ét melyik program a legjobb ehezz ? lehetöleg nem bonyolult kéne :R

(#4200) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Sziasztok! Olyan freeware programot keresnék ami hasonló, mint a hangrögzítő, csak nincsen "korlátozva" hogy x mp-t lehet vele rögzíteni. Magnóról szeretnék átvenni felvételeket számítógépre. thx előre is! :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.