Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) as_Rock


as_Rock
őstag

Sziasztok!

Adott egy XP SP2, kellene rá olyan program amivel a usereknél meg tudom adni a hét napjaira bontva, hogy melyik nap mettől meddig léphetnek be, és/vagy milyen programokat futtathatnak, az első is elég, de ha a másodikat is tudja a program az lenne a legjobb:R

A lényeg: Ha be van lépve, akkor se tudja az adott időnél tovább használni a gépet a user!:D

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3302) kraftxld válasza as_Rock (#3301) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Beléptetni tartományba?
Aztán a szerveren lehet állítani, hogy az adott user mikor tud belépni. Meg ki is vágja egy idő után ha akarod :)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3303) as_Rock válasza kraftxld (#3302) üzenetére


as_Rock
őstag

Otthoni PC :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3304) [w]


[w]
őstag

hordozható képnézegető programra lenne szükségem, amit nem kell telepíteni és egy pendriveról bárhol indítható lenne.

ötlet? :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3305) Jadro válasza [w] (#3304) üzenetére


Jadro
veterán

Irfan View

Magyarítható, sok plugin van hozzá és jól hasznáható. Lehet vele nézegetni, konvertálni, átszabni. Mindenképpen ajánlom!

És nem mellékesen, teljesen FREE!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3306) [w] válasza Jadro (#3305) üzenetére


[w]
őstag

ezzel az a baj, hogy először ezt is telepíteni kell valahova, amit céges gépen nem tehetek meg. :(

vagyis nekem egy legrosszabb esetben .zip-pelt progira van szükségem, amit eleve nem kell telepíteni ahhoz, hogy hordozhassam.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3307) Brutforsz válasza [w] (#3306) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Az IrfanView FAQ-jából idézek:

Q: Is there a portable IrfanView version (for USB sticks, CDs etc.)?
A: Yes, EVERY IrfanView version is portable. You can:
1. Copy your existing/installed IrfanView folder to USB stick (recommended), or
2. Use the normal installer and install IrfanView to an USB stick folder, or
3. Use the ZIP version and unzip to an USB stick folder.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3308) [w] válasza Brutforsz (#3307) üzenetére


[w]
őstag

azt én vágom, hogy tudsz idézni a fakjúból, de hol is van a zip version? :U

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3309) 7 válasza [w] (#3308) üzenetére


7
addikt

Azt ugyan hirtelen nem talaltam meg, de nekem anno Wines idoszakban ez is tokeletes volt: XnView

(#3310) Brutforsz válasza [w] (#3308) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Itt. :U

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3311) pityulee™ válasza [w] (#3304) üzenetére


pityulee™
tag

sztem erre a FastStone Image Viewer a legjobb, lexebb, legingyenesebb... :) van belőle külön portable verzió

(#3312) Gerisan


Gerisan
tag

Hello!
Olyan programot keresek amivel egy dvd9-es játékot egy sima dvd-be tudnék tömöríteni vagy szét szedni két dvd-re

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3313) Thulcandra válasza Gerisan (#3312) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Játékot nem fogsz letömöríteni dvd9 -ről dvd5 -re lol :W

Egyébként meg archiválni akarod, vagy úgy akarod szétszedni, hogy működjön is a játék 2 lemezről. Mert azt megint felejtsd el :D Az csöppet meghaladja egy program képességeit, ahoz bizony tudni kell programozni, meg haxxorkodni, és még így se szedhető szét minden játék.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3314) Gerisan válasza Thulcandra (#3313) üzenetére


Gerisan
tag

Találkoztam már ilyennek hogy letömrőtítettek egy dvd9-es játékot dvd5-re,ezért is kérdeztem hogy esetleg van-e ilyen program?Nem tudom hogy az illető hogy csinálta.

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3315) Thulcandra válasza Gerisan (#3314) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Arra még mindig nem válaszoltál, hogy archívként, vagy működő játékként. Gondolom utóbbi.

Működő játékként néhány dvd9 esen lévő játékot át lehet rakni dvd5 -re, de ez manuálisan, több program segítségével történik, programozási ismeretek szükségesek. Lényegében kicsit megnyirbálják a játékot, kirakják a felesleges részeket, lehetséges fájlokat tömörítenek is, de, hogy működőképes maradjon a dolog ugyebár átkell irní a programot pár helyen, hogy tudja kezelni a változtatásokat. Mindenhez elkell távolítani a másolás és egyéb védelmeket is ami szintén kézzel történik segédprogramok segítségével...

Egyébként meg 700 ft-ért lehet venni dvd9 írható Verbatim dvdt, kisebb márkanévvel ellátottat meg még olcsóbban...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3316) [w] válasza pityulee™ (#3311) üzenetére


[w]
őstag

wow, ez lett a befutó, köszönöm! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3317) Jadro válasza pityulee™ (#3311) üzenetére


Jadro
veterán

Hmm ez is szép és jól használható. Azt hiszem ismerkedek vele. Tudja azokat amit az Irfan View is. Köszi a tippet! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3318) MasOyama


MasOyama
őstag

Milyen program az ami emailt tud küldeni egyesével 30 cimzettnek?
Mert outlookot használok, és ha beállítom, hogy a leveleket több címzettnek küldje(titkos másolat), akkor spamba kerül sok embernek a levelem.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#3319) as_Rock


as_Rock
őstag

3301-re 5let? Otthoni PC-n, nem céges hálózatban!!! :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3320) kraftxld válasza MasOyama (#3318) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Outlook + Exchange szerver páros simán tudja. Felveszel a szerveren egy distribution group-ot, a címeknek csinálsz contact-okat, ezt belepakolod a group-ba aztán mehet is a dolog :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3321) kraftxld válasza as_Rock (#3319) üzenetére


kraftxld
nagyúr

XP home/pro?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3322) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Sziasztok, van egy avi filmem, kínai hanggal, japán és angol felirattal. Ehhez a filmhez sikerült megszereznem a magyar feliratot, ami .txt kiterjesztésü, és a szöveg szépen benne van, de időkódok nélkül.
Hogyan tudnám ezt a film alá betenni, (ráégetni) úgy, hogy helyes időrendben jelenjenek meg a feliratok? (valamilyen módszer csak van rá..) Köszönöm.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#3323) as_Rock válasza kraftxld (#3321) üzenetére


as_Rock
őstag

Pro, csakis!:D És magyar (bár gondolom manapság már nem annyira lényeges mint régen volt)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3324) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Olyan honlapszerkesztőt keresek, ami hasonló designer nézetben jeleníti meg a HTML kódot, mint a DreamWeaver. De semmi egyéb extra nem kéne bele. Táblázat, képbeszúrás, alap szövegformázások. Tud esetleg valami ilyen kis apró progit? Ha ingyenes és ráadásul hordozható is lenne, az külön előny lenne (Nem, kávét nem kell főznie :P ).

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#3325) BigBadPlaYeR válasza BigBadPlaYeR (#3324) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Sikerült találni! :)) KompoZer Portable

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#3326) ollie válasza BigBadPlaYeR (#3325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez NVU, a Kompozer csak egy bugfix hozzá.

***

(#3327) Tüzi

megvan a progi, thx to pityulee™ :))

mostmár csak azt nem értem, ha átrakom alapértelmezettnek az eddigi másodlagos hangsávot, akkor az idióta bsplayer miért ugyanazt kezdi el lejátszani, és miért nem ami mostmár elsődleges.

mindegy is, vlc player viszi :)

köszönöm :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3328) gyurman válasza Jadro (#3317) üzenetére


gyurman
tag

Igen az xnview tudja szinte azokat. Én otthon azt használom. Bár még nem próbáltam djvu formátumot megnyitni benne, azt eddig csak irfanviewwel tettem.
Szerintem jobb, nekem jobban tetszik, mintha több funkciója is lenne az xnviewnek.

[ Szerkesztve ]

(#3329) gyurman válasza as_Rock (#3319) üzenetére


gyurman
tag

Valami Internet security tudott ilyet, vagy valami nő nevű ingyenes szerver, de mi lehett a neve..
Jenna vagy Janne, kersgélj!

(#3330) Phoebe


Phoebe
tag

..vel nagyméretű txt-ben karaktersorra kereshetek és utána kilistázza átlátható formátumban.
Egy nyelv szavai között szeretnék keresni, pld. PH karakterkapcsolatra.
A szavak txt-ben, egymás alatt sorakoznak.

(#3331) ollie válasza Phoebe (#3330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PSPAD tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

***

(#3332) Phoebe válasza ollie (#3331) üzenetére


Phoebe
tag

Köszönöm.
Telepítettem, magyar szerencsére, a listát sikeresen betöltöttem, keresőfület végigzongoráztam. Mi a módja a kilistázásnak?
Sima keresés, inkrement, következő előfordulása..? Nem kaptam eredményt.

(#3333) maru


maru
aktív tag

Olyan programot keresek amivel kitudnám fejteni a DVD_VR (asztali DVD felvevő által készített) lemezeket.

(#3334) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Valaki ismer olyan progit, amelyik ha képernyő kímélő bejön, vagy x perc tétlenség után lekapcsolja a hangot? Idegesít, mikor éjszaka úgyhagyom a gépet, és elfelejtem némítani, 1-2 óra fele meg msn-en tilinkelnek hogy keljek má.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3335) Korcsii


Korcsii
őstag

nem tudtok olyan ingyenes progit, amivel a hangkártyán (audigy2) éppen bejövő hang frekvenciasávjait lehet szerkeszteni?
a hangártya progija (creative) sok dologra alkalmas ilyen esetben is, lehet torzítani, meg efekteket hozzáadni élőben, sőt a mély+magas hangokat is lehet állítani, de nekem most jobb lenne ha nem csak mély/magyas, hanem sokkal több csúszka lenne (pl mint a winampban)

előre is kösz :R

(#3336) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki olyan szoftvert, amelyben az 5.1-es hangrendszer minden csatornáját külön lehet editálni.

Például olyasmi kellene, mindt a Cooledit2000. ez a program sajnos csak a két front (stereo) hangszóróra tud editálni, illetve keverni. Mp3, wav formátumokat.
És jól jönne, ha lenne a programban hasonló keverő, szűrő funkciók, mint ebben.

Légyszi írjátok ide, hogy ki mit tud a témáról, és milyen szoftvert javasoltok!

Köszi
;)

(#3337) ssolitude válasza Korcsii (#3335) üzenetére


ssolitude
őstag

Audacity

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3338) gabor128


gabor128
aktív tag

Köszi
;)

[ Szerkesztve ]

(#3339) Chili7


Chili7
őstag

Azt mivel lehet megcsinálni, és hogyan hogy egy iso fájlhoz hozzáadok egy gho ghost fájlt?
Konkrétan norton ghost boot cd-hez akarom hozzáadni magát a mentést, hogy egy lemezről lehessen a nortont indítani, és a mentést visszamásolni?

Isobustert próbálgatom, de nem jöttem rá, hogy meg lehet-e vele csinálni.

(#3340) tommy-gear


tommy-gear
tag

Egy ingyenesen használható egyszerű kis dvd borító tervező programot keresek, a nero mostanába mindig elcseszi a borítókat!
Előre is köszi! :)

(#3341) oregcsóka válasza Chili7 (#3339) üzenetére


oregcsóka
őstag

Isobuster

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#3342) kraftxld válasza Chili7 (#3339) üzenetére


kraftxld
nagyúr

WinISO

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3343) kraftxld válasza gabor128 (#3336) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Steinberg Nuendo

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3344) oregcsóka válasza tommy-gear (#3340) üzenetére


oregcsóka
őstag

Írtam privit. ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#3345) gyurman válasza Phoebe (#3332) üzenetére


gyurman
tag

CTRL+F szó beír LISTA gomb megnyom.

(#3346) gyurman válasza as_Rock (#3319) üzenetére


gyurman
tag

All Seeing Eye
Most olvastam róla, nem kerestem, nem próbáltam de ha megy, akkor számolj be róla!

(#3347) gyurman


gyurman
tag

Szevasztok!

Mi az a program, amivel hard disk image boot -olható? S hogyan? Úgy mint a virtuális gépekben, csak virtualitás elindítása nélkül.

Iso indítását már láttam, de az nem érdekel, mert az csak read only. Láttam iso memóriában is, de ahhoz sok mem kell.

(#3348) gyurman


gyurman
tag

Hogyan lehet beállítani a prohardvert hogy ne időrendbe, haname téma szerint listázzon?

(#3349) Winner_hun válasza gyurman (#3348) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt vannak a beállítások. Amúgy ezt itt kellett volna megkérdezni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3350) Winner_hun válasza gyurman (#3347) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha jól gondolom, a Norton Ghost-ra gondolsz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.