Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Dot válasza cousin333 (#4297) üzenetére


Dot
őstag

Helló köszi a válszod de ez nemjött össze a VirtualDub 1.7.7 es/teljes, frreware/ verziója még az .mkv fájlokat se kezeli.
Egyébkénet 720p verziót akarok 720p be tömöríteni picit rosszabb minőségbe.
7GB os fájlkat sikerül lefogyasztani 6GB köré az angol szinkron eltávolításával, de a célom hogy ráférjen 1 dvd-re még távol van...:/

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#4302) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Haverom barátnője ki szeretne szedni pár zeneszámot egy DVD filmből. Milyen programmal tudná ezt megcsinálni?

All Black...

(#4303) TiMoN válasza canniball (#4300) üzenetére


TiMoN
senior tag

cFosSpeed [link]
Ezzel tudod szabályozni, sőt... még rendbe is tartja a kapcsolatot.
Nagyon olcson meg lehet venni a licenszet, érdemes mind adsl min kabelnet esetében...
Beállitásoknál találsz olyat hogy forgalomkorlátozás és ott időre be tudod állitani :)

de asszem van olyan router amit ezt tudja... :) az a legy 1xrübb

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#4304) #65675776 válasza Dot (#4301) üzenetére


#65675776
törölt tag

Így is elfér egy DVD-n, elvégre léteznek DL lemezek...

Egyébként a sima VDub nem támogatja az mkv-t, a VirtualDubMod viszont igen.

(#4305) canniball válasza TiMoN (#4303) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha jól látom a cFosSpeed forgalomkorlátozás néven azt teszi, hogy a beállított időt/adatmennyiséget elérve lelövi a kapcsolatot vagy figyelmeztet.
Nekem viszont olyan kéne, hogy az elérhető 3Mb-ből pl. 8:00 és 16:00 között 2,5-et, 16:00 és 23:00 között 1,5-et használhat az adott gép, 23:00 és 8:00 közöt pedig övé az egész.

Az én routerem sajna időpont alapján csak engedélyezni/letiltani tudja a gépeket, a forgalmat szabályozni nem. És szerintem egyszerűbb egy progit telepíteni, mint új routert venni. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4306) gabor128


gabor128
aktív tag

Üdv!

Powerpointból szeretnék avit csinálni. Tudtok olyan progit, ami felveszi az asztalon zajló dolgokat és jó minőségű aviba menti (ha a PPT-t kirakom teljes képre, majd később megvágnám)?

Köszi

(#4307) GrandeP


GrandeP
őstag

Jó reggelt!

Nekem 1 weblap szerkesztő kellene... vmi olyan ahol egy kattintással meg tudom nézni h mi lett abból amit épp csináltam... tehát ne is notepad szerüt. :D

Régen erre az office 2003 weblap szerkezstőjét használtam az tudta ezt a funkciót egyzerű is és magyar is volt... tehát vmi hasonló kéne... nem baj ha shareware. ;)

Köszönöm előre is

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#4308) Winner_hun válasza gabor128 (#4306) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4309) canniball válasza gabor128 (#4306) üzenetére


canniball
nagyúr

Egy egyszerű és tetszetős képernyőrögzítő eszköz: a Jing

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4310) canniball válasza GrandeP (#4307) üzenetére


canniball
nagyúr

NVU

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4311) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Van egy file-om .zip formátumban és kér valami paswordot. Mivel lehetne feltörni?

All Black...

(#4312) Winner_hun válasza Stalker-2572 (#4311) üzenetére


Winner_hun
félisten

google, vagy inkább torrent: zip password recovery

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4313) Stalker-2572 válasza Winner_hun (#4312) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Unknown compression method :F pedig tettem fel külön winzipet is :W

All Black...

(#4314) gabor128 válasza Winner_hun (#4308) üzenetére


gabor128
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Letöltöttem néhányat, ezek közül a Camstudio 2 bizonyult használhatónak. Sajnos van ezzel egy kis gondom. A tömörítés kiválasztásánál nem tudom melyiket kellene, mert egyiknél sem tudtam elérni, hogy 15 fps fölé menjen az arány (legalább 25 legyen), más kodeknél meg kifagy. Ha jól láttam, akkor 6000 bit/sec volt a max.
Melyik kódolást kell választani, hogy a fps nőjön?

(A PPT grafikaigényes, és így a felvételen "akadozik")

[ Szerkesztve ]

(#4315) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Ismertek olyan megoldást, amellyel egy offline katalógus hozható létre, melynek egy tétele nagyjából így néz ki, s maga az állomány ugyanígy kereshető, mint ezen az oldalon?

A cél tehát az, hogy egy adott sablon alapján bekerülő adatokból és képekből (egy tárgyhoz több kép tartozik, mint a fenti példában is) egy ilyen fogyasztható dolog készüljön.

Fontos, hogy a rendszer teljesen offline (ha szükséges, a böngészőt használhatja megjelenítéshez) és egyszemélyi módon működjön, tehát nem webes tartalomkezelőre gondolok, valamint csoportmunka-képességre sincs szükség.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#4316) Winner_hun válasza gabor128 (#4314) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem Microsoft Video 1 van beállítva, 1,3 gigás felvételből a winrar csinált 29 megát:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4317) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

Hoi!

Tud vki vmi olyan programról, amivel alkalmazások alatt meg lehet változtatni az egér Y-tengelyének mozgását?
( jelen esetben a game-ben nincs ilyen lehetőség, én meg már totál hozzászoktam az invert mouse-hoz. )

(#4318) Kazimír válasza lúzer (#4273) üzenetére


Kazimír
őstag

Bocsánat, hogy csak most érek rá megköszönni (péntektől társasági életet éltem net nélkül :B ).
Szóval nagyon szépen köszönöm a belefektetett időt és munkát, otthon ki is fogom próbálni! :K

Szép napot!

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4319) Dot válasza #65675776 (#4304) üzenetére


Dot
őstag

... Nekem is van dl-dvd m csak míg egy sima dvd 50Ft a dl 6x több valahogy nem éri meg.
Megnézem ezt a VirtualDubMod t.
THX.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#4320) Dundy


Dundy
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan progit, amit Vista alatt maximális részletességgel kiírja, hogy milyen eszközök vannak a gépemben?

Van a notebookomban egy Ricoh SD/MMC kártyaolvasó és fontos lenne megtudjam, hogy pontosan melyik típus is ez.

Linux alatt van egy "lspci", ha jól tudom, na most, ilyen kellene Vista alá :)

Köszi!

(#4321) #54715584 válasza Dundy (#4320) üzenetére


#54715584
törölt tag

eszkozkezelo nem irja ki?
everest?

[ Szerkesztve ]

(#4322) Dundy válasza #54715584 (#4321) üzenetére


Dundy
tag

Köszi, kiírja, csak még mindig nem vagyok 100%ban biztos, hogy az az a típus.

(#4323) cousin333 válasza canniball (#4309) üzenetére


cousin333
addikt

Egy másik hasonló: Wink

"We spared no expense"

(#4324) cousin333 válasza Dot (#4319) üzenetére


cousin333
addikt

Sajnos ez van és szerintem már nem is fog változni, jön a Blu-Ray. Akkor is azt javaslom, hogy egyszerűen vágd ketté. DL-en én is gondolkodtam, de egyre több az ilyen nagy fájl... :U

"We spared no expense"

(#4325) Kazimír válasza Kazimír (#4318) üzenetére


Kazimír
őstag

..és működik is. :K

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4326) canniball válasza canniball (#4300) üzenetére


canniball
nagyúr

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4327) #54715584 válasza canniball (#4300) üzenetére


#54715584
törölt tag

gondolom netlimitert is erre talaltak ki meg a cfosspeedet, de netlimitert nem szeretik a letoltosok
egyebkent meg gugli :)

(#4328) canniball válasza #54715584 (#4327) üzenetére


canniball
nagyúr

A cFosSpeedet kipróbáltam, de úgy tűnik nem jó :( , a NetLimiterrel az a baj, hogy az ingyenes verzió csak monitor funkcióval bír, a guglizásom pedig nem hozott megfelelő eredményt (bár lehet csak nem voltam elég ügyes/türelmes hozzá).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4329) lúzer válasza Kazimír (#4325) üzenetére


lúzer
veterán

oks :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4330) Veyron


Veyron
tag

Üdv!
Olyan programot keresek ami a képernyő látottakat esetemben grafikonokat, árfolyam mozgásokat videora veszi, vmi screen recorder dolog kellene, rákaerestem google-ben nagyon sok progit kidobott és nem tudom melyik lenne a jó, blogomhoz kelene.Tudnátok vmi jó progit ajánlani?Köszi

(#4331) canniball válasza Veyron (#4330) üzenetére


canniball
nagyúr

Legalább egy picit olvass vissza...
Segítek: a (#4306)-ban ugyanez a kérdés.
Vagy használd a keresőt!

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4332) Veyron válasza canniball (#4331) üzenetére


Veyron
tag

Bocsánat nézd el nekem :R :R :R Túl gyorsan akartam infohoz jutni...

(#4333) kali válasza Veyron (#4330) üzenetére


kali
legenda

(#4334) lúzer válasza Veyron (#4332) üzenetére


lúzer
veterán

CamStudio

ez ingyenes és magyarul is tud

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4335) csaboo


csaboo
tag

Sziasztok!

Egy egyszerű programot keresek, mellyel quicktime video klippeket tudnék összevágni (tulajdonképpen csak két kis videórészletből szeretnék egy fájlt csinálni :U ) A Windows movie maker nem akarja kezelni, mint formátum...
Köszi! :R

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#4336) Gyusz


Gyusz
őstag

Valaki tudna ajánlani egy jó, könnyen használható partíciókezelő programot? Partition Magic nem OK, mert amikor szívtam a vinyómmal LBA módban, akkor ugyan tudtam vele kreálni elsődleges/másodlagos partciókat, de aztán következő indításnál hibásan látta az általa elkészített! partíciókat, pedig Windows szerint (és szerintem is) minden OK volt.

(#4337) Pcwizard válasza Gyusz (#4336) üzenetére


Pcwizard
csendes tag

üdv!

Hol használnád?

Windows alatt a sajátja a diskmgmt dos alatt pedig a paragon ha jól emlékszek... de a partition magic az egyik ha nem a legjobb.... csak tudni kell használni.

A pcfixwizard.extra.hu megoldja az összes számítástechnikai problémádat.

(#4338) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

nezegettem par webkamerat, nehanynak van biztonsagi kamera funkcioja is - gondolom szoftveresen
kineztem magamnak egy microsoft livecam nx-3000-et es egy genius vlook 313 mediat-t
van ezekhez vmi szoftver, hogy bizonyos idokozonkent keszitsenek kepet, vagy biztonsagi kamera szinten folyamatos felvetelt?

(#4339) RoyalFlush válasza #54715584 (#4338) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nekem Genius Look webkamerám van (~ pár éves darab), a hozzá adott CD-n lévő szoftver segítségével időzíthető, hogy a nap mely időintervallumában kapcsoljon be az érzékelő funkció. Ez annyit takar, hogy ha ebben az időintervallumban mozgás érzékelhető (a beállított sensitivity szintnek megfelelően), jelez. Rögzíteni nem rögzíti az eseményeket.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4340) #54715584 válasza RoyalFlush (#4339) üzenetére


#54715584
törölt tag

uuuh, szuper, ez kell nekem :)
koszi :R

(#4341) #54715584 válasza RoyalFlush (#4339) üzenetére


#54715584
törölt tag

meg egy kerdes: ez nem latszik gepen, hogy fut, ugye?

(#4342) RoyalFlush válasza #54715584 (#4341) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Látszik hogy fut (azt látod amit korábban linkeltem, vagyis a set timer nélkül). Még 1x kiemelném mozgás érzékelésekor nem rögzíti az eseményeket (nem készít felvételt), csak hanggal jelez. Mozgóképet (avi, mpeg), állóképet (bmp, jpg) készíthetsz vele, de tudtommal ezt nem időzítheted.

Legalábbis az általam használt verziójával nem (nem tudom készült e újabb a modernebb változatokhoz).

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4343) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Szerintem vásárlás előtt mindenféleképpen térj ki ezekre és érdeklődd meg pontosan az eladótól.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4344) Tosee


Tosee
őstag

Hali!

Nekem olyan progi kellene, ha van, ami teszteli az egész gép mind hardver, szoftver környezetét, és ha esetleg valamelyik hardverrel vagy driverrel probléma lenne akkor jelezné nekem...

Tud valaki ilyet? Vagy hasonlót?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#4345) #54715584 válasza Tosee (#4344) üzenetére


#54715584
törölt tag

everest, pcmark, gugli :)

(#4346) RoyalFlush válasza #54715584 (#4340) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egyébként max sensitivity esetén olyannyira érzékeny a cam ill. szoftver hogy már a fényviszonyok hirtelen megváltozása esetén is riaszt :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4347) jagada


jagada
őstag

Hi!

Adva van egy várostérkép ami 72 db képfiléből áll, mivel a térkép fel lett darabolva 72 részre, úgy szkennelték be. Van olyan progi amivel a képeket egymás mellé illeszthetném, és 1 db képfileként tudnám elmenteni az egészet?????

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#4348) Winner_hun válasza jagada (#4347) üzenetére


Winner_hun
félisten

paint?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4349) jagada válasza Winner_hun (#4348) üzenetére


jagada
őstag

azt mán próbáltam, de túl nagy méretű lenne és nem tom beállítani akkorára a méretet, csak 4 db-ot tuttam egymáshoz illeszteni benne, vagy be lehet valahogy állítani benne a méretet extrém nagyra??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#4350) Winner_hun válasza jagada (#4349) üzenetére


Winner_hun
félisten

ctrl+e
Bár nem árt ha van pár giga memória a gépbe, nekem volt, hogy a 2 giga kevés volt:D
Melyik oldalról van szó?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.