Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Winner_hun válasza Scorpion (#3400) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amit ajánlottam azzal leszedhető, nekem az első track le is jött.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3402) littleNorbi válasza Thomas1 (#3399) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

THX!

(#3403) littleNorbi válasza Thomas1 (#3399) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

A Compression-t azt hol találom?

(#3404) Winner_hun válasza littleNorbi (#3403) üzenetére


Winner_hun
félisten

Attól függ milyen vdubot tettél fel:
sima vdub: nem tudom, nincs fent a gépemen
mpeg2-es vdub: audio és video menüben is van compression
vdubmod: Video / compression.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3405) littleNorbi válasza Winner_hun (#3404) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

THX, megvan.

(#3406) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
Van egy problémám. Egy kb. 6.5GB-os cucc van becsomagolva 100 mb-os darabokban. Mondom a Winrarnak hogy csomagolja ki, erre egy idő után azt írja, hogy a 4BG-nál nagyobb cuccokat csak a NTFS, vagy NFTS( nem emlékszem ) fájlrendszer támogatja. Meg azt is írta, hogy nincs elég hely a lemezen, pedig van. Ilyenkor mi a teendő?

(#3407) Phoebe


Phoebe
tag

Ezúton küldöm a PSPAD nevű program alkotóinak, hogy inkább menjenek el dolgozni ahelyett, hogy a gépről elsőre eltávolíthatatlan programot fércelnek össze.
Ha ellenőrnek szegődnek, akkor olyan populációban találnak társra, ahol jó eséllyel tudnak majd érvényesülni, illetve felmutatni valamit, valami jelentéktelent.

[ Szerkesztve ]

(#3408) Winner_hun válasza hopimix (#3406) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha XP-d van, akkor csekk disz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3409) hopimix válasza Winner_hun (#3408) üzenetére


hopimix
tag

Köszi!

(#3410) gyurman válasza hopimix (#3406) üzenetére


gyurman
tag

Start menü/ futtatás:
cmd
és enter
az új ablakba:
CONVERT c: /FS:NTFS /V /NoSecurity
és enter
a c: az ahova menteni akarod a fájlokat.
Kérdez, akkor igent ell nyomni és várni, hogy had dolgozzom.
majd újra kicsomagolás próbálkozás, és végül elújságolni itt, hogy haladtál, és megköszönni.

(#3411) Amoonre


Amoonre
tag

Hali egy olyan chat program érdekelne ami a háttérképernyö lenne és folyamatosan fut meg minden. Van ilyen? Ha igen akkor megmondaná valaki nekem a program nevét. Előre is köszönöm.

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#3412) gyurman válasza Amoonre (#3411) üzenetére


gyurman
tag

Ha valami ablakkezelővel megoldod?
Van már olyan, hogy áttetszővé teszi az ablakot, és mondjuk nem csukod le kicsibe, vagy beállítod, hogy mindig a toppon legyen akkor már másik ablak be sem takarja.

(#3413) Amoonre válasza gyurman (#3412) üzenetére


Amoonre
tag

Aha értem. Ez mondjuk eszembe se jutott. Ha más nem lesz akkor marad ez a megoldás. Köszönöm a segítséget.

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#3414) Prosector


Prosector
addikt

Hali !

Lehet,h nem pont ide kéne írnom,de nem találtam jobbat.

A Nero 8 BackItUp-jának partíciómentő része ekvivalens a Norton Ghost,Acronis ,stb. progikkal ? Úgy értem,h a Nero ezek szerint 1 lemezzel meg tudja csinálni a partíció-visszaállítást...mert a NG-nak ,Acronis-nak ehhez 2 lemez kell, ha jól tom.

(#3415) DragonR+


DragonR+
aktív tag

Sziasztok!
Tudom senki sem kérte :B, de talán akad olyasvalaki a közeljövőben, akinek a segítségére lehet az SI Cataloguer. Ez egy lemezkatalogizáló program, a Whereisithez hasonlítanám.
Itt találjátok ezt a programot, meg még pár hasonló jóságot az SI-től. :)
Üdv: DragonR+

[ Szerkesztve ]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#3416) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!
Olyan szoftvert keresnék, aminek segítségével, egy adatbázisból, web-en keresztül, online kimutatásokat tudnék készíteni.Olyanokat mint az Excel kimutatásai (pivot). Tehát fogok egy nagy halom adatot, leszűri, csoportosítja, sorokba, oszlopokba rendezi, táblázatosan megjeleníti. Nem lenne utolsó ha lehetne grafikont is csinálni belőle.
Hol, merre érdemes keresgélnem?

Köszi!

(#3417) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok

Olyan progit tud nekem valaki ajánlani ,amivel egyszerre többen is lehet webkamolni? (mint pl a skype ,vagy msn konferenciabeszélgetése csak közben lehet webkamolni is, mer skyp-ban nem lehet akkor ha konferencia van :( )

Előre is köszönöm :R

BANZAII

(#3418) ollie válasza MaciG (#3417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ilyen program nem létezik. Gonolj bele, ha 10 emberrel dumálsz, akkor 10 video streamet kell továbbítani (illetve fogadni) mindenkinek. Nem hogy nem fér el a képernyőn (egy szám felett), de még iszonyatos sávszél is kell neki.

***

(#3419) Nikitaa7


Nikitaa7
tag

Sziasztok!
Olyan progit, progikat keresek, amikkel le lehet tiltani internetes tartalmakat, oldalakat.
Fontos lenne, köszi szépen!

(#3420) #54715584 válasza MaciG (#3417) üzenetére


#54715584
törölt tag

volt regen ilyen progi, de az egy szexchat volt :D

(#3421) ollie válasza Nikitaa7 (#3419) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Internet Explorer -> Tools menu -> Internet Options -> Security tab -> Restricted sites -> Sites

Ez már nem is jó?

***

(#3422) kraftxld válasza MaciG (#3417) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Office Communications Server 2007
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3423) Nikitaa7 válasza ollie (#3421) üzenetére


Nikitaa7
tag

És mi van ha firefox-ot használunk?:) amugy ez is jó, de vmi olyan kéne, ami hatásosabb, mert nem lehet minden egyes oldalt letiltani.

(#3424) ollie válasza Nikitaa7 (#3423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De mégis, mit akarsz tíltani? Kérsz tanácsot, de nem mondod meg mire. :F

Firefoxhot amúgy vannak ilyen kiterjeszések.

[ Szerkesztve ]

***

(#3425) MaciG válasza ollie (#3418) üzenetére


MaciG
addikt

Elbírja :DD Erre példa az extra vide chat-es szolgáltatása ,csak sajna ott hiába nyitsz privát szobát, a videóképed bárki látja nem csak azok akiknek "küldeni" szeretnéd

BANZAII

(#3426) MaciG válasza kraftxld (#3422) üzenetére


MaciG
addikt

Köszönöm szépen

Kipróbálom :R

BANZAII

(#3427) canniball válasza Nikitaa7 (#3423) üzenetére


canniball
nagyúr

Nézz körül a tűzfalad beállításaiban is, hátha van benne ilyen opció.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3428) kraftxld válasza Nikitaa7 (#3423) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Bármilyen proxy szerverrel, tűzfallal meg lehet csinálni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3429) Nikitaa7 válasza ollie (#3424) üzenetére


Nikitaa7
tag

Internetes böngészés közben szeretném letiltani a felnőtt tartalmakat. videók, képek, stb.
A gyerek maradjon gyerek, nem igaz?:)

(#3430) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, olyan progit keresek ami az asztalon mutatja hogy az egyes partíciók mennyire vannak tele, Valakinek Tipp? :F

(#3431) ollie válasza Nikitaa7 (#3429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez volt az első keresés eredménye:

Firefox Adult Filter

***

(#3432) gyurman válasza Nikitaa7 (#3429) üzenetére


gyurman
tag

Ajánlom neked a Safety.net tűzfalat, beállítható minden, igaz angol nyelvű, s nem biztos, hogy minden magyar oldaltól is fog tudni védeni.
Amit ajánlani merek, van a T-online Security programja. Nem tudom pontosan a nevét, de felhívod őket, segítenek. Én úgy tudom, abban van ilyen szolgáltatás. Igaz pénzért. Ennek a programnak van nem T-onlines változata. Az azt hiszem a Panda Secuity. Nézz körül. majd a többiek segítenek.

(#3433) gyurman


gyurman
tag

Srácok, kérdésem az, hogyan tudnám a számítógépem bekapcsolni úgy, hogy nem vagyok itthon?
Probálkoztam a Wake On Lan-nal, de dinamikus IP-m, van. S néha a dyn.hu frissíti az IP-met, de néha nem, illetve van amikor be tudom, és van olyan amikor már nem tudom kapcsolni.
Ti milyen megoldást tudtok? Akár bekapcsolásokért 30 Ft-ot is fizetnék. Gondoltam mobilra, de sim karim sincs másik, telóm az van.
Ötlet?

(#3434) ollie válasza gyurman (#3433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha elég sokat fizetsz, én bármikor elmegyek a lakásodra bekapcsolni a géped. ;]

***

(#3435) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hali!

Lenne 1 olyan kerdesem hogy nemtud vki olyan programot mondani nekem,amivel a vistaban hasonlo ablak valtasi lehetosegetet tudok hasznalni xp-n?
Elore is koszonom!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3436) #54715584 válasza [pod]Diablo (#3435) üzenetére


#54715584
törölt tag

windowsblinds oldalan a progik kozott van ilyen
most hirtelen nem jut eszembe a neve

(#3437) [pod]Diablo válasza #54715584 (#3436) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Koszi,megtalaltam egesz jo kis progi:)
Csak Igazabol olyasmi progi kene nekem mint vistára a swithcer.Switcher-hez hasonlo progi letezik xp-re is nemtudja vki?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3438) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, Melyik progival tudom megcsinálni hogy grafikusan mutassa melyik partícón mennyi hely van????? :F :F

(#3439) sekli válasza Jarod1 (#3438) üzenetére


sekli
addikt

Hard Disk Sentinel, kicsereli az ikonokat az intezoben...

(#3440) Jarod1 válasza sekli (#3439) üzenetére


Jarod1
addikt

mondjuk én olyanra gondoltam ami az asztalon van, de azért köszi.

(#3441) sekli válasza Jarod1 (#3440) üzenetére


sekli
addikt

fuu, abbol baromi sok van, en regebben a Samurizevel jatszottam...

(#3442) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok!

NEm tud nekem valki mondani egy olyan progit ami felveszi a ventrillos beszélgetéseket?

BANZAII

(#3443) ollie válasza MaciG (#3442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik hangfelvevős program felveszi neked.

***

(#3444) canniball válasza [pod]Diablo (#3437) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom milyen az a swithcer, de ilyen ablak-pörgetős megoldást tud a Yod'm 3D nevű progi.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3445) Hujikolp válasza ollie (#3443) üzenetére


Hujikolp
őstag

Én még azzal egészíteném ki, hogy ha kell, akkor a hangerőszabályzóban bekell állítani, hhogy melyik csatornát nézze, amikor felveszi.

(#3446) MaciG válasza ollie (#3443) üzenetére


MaciG
addikt

Igen felveszi, de ott átállítom hogy "what u hear" legyen akkor én sem tudok ventrin beszélni, mert ott is átállítodik és viszhangzik az egéssz

BANZAII

(#3447) ollie válasza MaciG (#3446) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Máshogy nem igazán lehet megoldani, és ez nem programfüggő.

***

(#3448) gabor128 válasza gabor128 (#3336) üzenetére


gabor128
aktív tag

Üdv!

Olyan hang editáló progit keresek, amiben az 5.1 minden csatornáját lehet külön szerkeszteni.

ssolitude ajánlotta az audicaty progit. Megnéztem, jó kis progi, de nem tudja azt ami nekem kell. ssolitude bizonyára félreértette, amikor a Cool2000 progihoz hasonlót kerestem, mert ott 4 csatorna van, melyek külön editálhatók és az egész összemixelhető.

Audicaty:
Lehet benne nagyon sok csatornát létrehozni, de azt már nem lehet beállítani, hogy az 5.1-nek melyik csatornáján szóljon az adott hangfájl. Ebben a programban bal, jobb, vagy sztereót lehet összesen, meg a sztereo hangfájl két csatornáját lehet össze illetve szétszedni.
Nekem, mint említettem, olyan kell amiben több csatornára létre tudok hozni ill. beimportálni hangfájlokat (wav, mp3) és meg tudom mondani, hogy az 5.1 6db csatorája közül melyiken szólaltassa meg az adott csatornát. A végén ezt valahogy összemixelni és lejátszáskor az általam létrehozott fájlból különböző hangszórók szólalnának meg.

Egyébként az audicaty jó program, nagyon sok effekttel, ingyenes és magyar nyelvű.

(#3449) mexel


mexel
veterán

Milyen programmal tudom megnézni a PCI-e sebességét? Tehát azt szeretném tudni, hogy tuningnál van-e pci lock, és nincs-e túlhúzva a videókártya. A rivatuner nem írja ki, a sandra sem, és az everest sem. Elvileg 100-nak kellene lenni, de semmi progit nem találok ami mutatná.

(#3450) BigBadPlaYeR válasza gabor128 (#3448) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Sony Vegasban meg lehet csinálni. (pont most írtam egy kis 5.1-es leírást a lapomon hozzá) Bár az inkább ugyebár videóvágó, de tudja azt, ami neked kell. Alternatívaként esetleg...

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.