Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) gyurman válasza gandras (#3195) üzenetére


gyurman
tag

1 megoldást láttam:
Azoknál a szervizeseknél, akik a mikrohullámú internetet szerelik:
Program méri, melyik vevő milyen erős, és ha nekik is van whois szolgáltatásuk, mint a dns-eknek, akkor akár a pontos címük is lekérhető, ahoz meg már csak google map kell, meg egy gps és máris tudod, hova kell menni.

Avagy autózol, és a mitfahrered mondja, hogy merre nő avagy csökken a jel erőssége.
Már csak a szervízprogi kell. Ahoz meg torrent:wifi

Kell még valami?

(#3202) edgR


edgR
őstag

hali
milyen programmal tudok kepeket lopni dx alkalmazasokbol? olyan kene, mint a fraps, hogy egy beallithato hotkey megnyomasakor egy elore megadott formatumba menti a screent egy elore megadott helyre.
(fraps eleg bugos nalam, nem mindig mukodik a hotkey, vagy nagy a delay, nemtom.. :S)
eddig csak olyat talaltam, amivel egyszerre egy kepet tudok lopni, de azt akkor megtehetem paint-tel is, nem akarok folyton alt+tab-ozni...
koszonom elore is

(#3203) Winner_hun válasza edgR (#3202) üzenetére


Winner_hun
félisten

HyperCam ha jól tudom alkalmas erre. A CamStudioval én eddig csak windowsban készítettem videót, hogy 3D alkalmazásból képet tud-e lopni, azt nem tudom.
Itt van elég sok program, lehet válogatni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3204) edgR válasza Winner_hun (#3203) üzenetére


edgR
őstag

sajnos eleg keves (0), ami megfelelne a merhetetlen nagy igenyeimnek, de azert koszi.. :)

(#3205) sekli


sekli
addikt

helo, egy VideoCD-t (avseq01.dat) szeretnek valamilyen normalis formatumba, mondjuk mpg-be menteni, lehetoleg minosegromlas (attomorites) nelkul, milyen (ingyenes) programmal lehet ezt a legkonnyebben megvalositani...?

(#3206) ollie válasza sekli (#3205) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha sima videocd, akkor a file eleve mpeg formátumban van, és meg tudod nyitni bármelyik lejátszóval. De akár át is nevezheted valami.mpg-re.

***

(#3207) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
Találtam egy progit, biztos ismeritek, Diskeeper a neve.
Jó progi ez? Érdemes használni? Nem vágja haza a rendszert?

(#3208) ollie válasza _stick_ (#3207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vágja haza a rendszert.

***

(#3209) sekli válasza ollie (#3206) üzenetére


sekli
addikt

koszi, tudtam, hogy le lehet jatszani, de azt nem, hogy at lehet nevezni es kesz... :B

[ Szerkesztve ]

(#3210) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Tud valaki ajánlani valami képlet / egyenletszerkesztő progit? Office 2003 [ENG] -be nem tudom az Istenért se beleverni...

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#3211) ollie válasza BigBadPlaYeR (#3210) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

pl: MathCast

***

(#3212) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Keresek - ha lehet egyszerűbb - progikat: gépek terlehéséhez, teszteléséhez.
Vinyó, mem, proci, videokari tesztereket. Hömérsékletkijelzőt.

Ha lehet az egészet egy programban.
Everest tudja ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#3213) sekli válasza Ch4os (#3212) üzenetére


sekli
addikt

Az everestben csak proci es RAM teszt van, valamint mutatja a homersekleteket...,
Teszteleshez PCMark-ot vagy Sandrat hasznalj szerintem...

(#3214) ollie válasza Ch4os (#3212) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PC Wizard ingyenes.

***

(#3215) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem tud valaki egy jó programot, amivel rendesen lehet word dokumentumot képformátumba konvertálni (jpg, tif, png)? Vagy ami pdf-ből tud esetleg képfájlokat készíteni. Eddig az összes program A4-es méretű képeket készített (akárhogy próbáltam egyedi méretet állítani), a több oldaltól pedig pedig szintén kikészültek és jobb esetben az első oldal elkészült, vagy a nagy semmi lett az eredmény.

(#3216) #25954560 válasza Gyusz (#3215) üzenetére


#25954560
törölt tag

valami olyan printer driver-t kene feltenned, ami kepbe tolja a dokumentumokat. lehet a ghostscript segit neked.

(#3217) munky


munky
őstag

sziasztok!

tudnátok nekem olyan progit ajánlani amivel mp3 fájlokat fel lehet "darabolni" :F

magyarul adott nekem egy mp3 ami alapon 15perc hosszú de nekem csak az első 3 percére lenne szükségem elég láma vagyok szal nem tudom milyen progival lehetne ezt kivitelezni :S :B

pls help me! :U

[ Szerkesztve ]

(#3218) PazsitZ válasza munky (#3217) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én ilyesmire a Goldwave progit használom.
Bár mp3-ba menteni csak plusz codec-el tud, de pár pillanat és egy grabbelővel át lehet tolni a vágott anyagot wav-ból mp3-ba.

- http://pazsitz.hu -

(#3219) #65675776 válasza munky (#3217) üzenetére


#65675776
törölt tag

MP3DirectCut. Veszteségmentesen szabdalhatod vele az MP3-akat, ellentétben a GoldWave-vel.

(#3220) munky


munky
őstag

köszönöm!

:R PazsitZ :R

:R daa-raa :R

:)

[ Szerkesztve ]

(#3221) gyurman válasza PazsitZ (#3218) üzenetére


gyurman
tag

Vagy nézd meg: (#3064) [link]

Ezzel meg darabolhatod a zenéidet mp3 lejátszóra. Pl 60 perceset 5 perces darabokra.

(#3222) Coyot


Coyot
őstag

üdv!

srácok az a helyzet , hogy van egy program ami soros porton működik, de a notin nincs soros ugye, ezért olyan program kellene ami a a sorosra érkező üziket átrakja usb re, létezik ilyen?

köszi :R

Má' nem

(#3223) dokar


dokar
addikt

Milyen program amivel úgy tudok kitörölni fájlt, hogy megnézi az összes vinyómat, hogy hol szerepel és mindet törli? Ilyen fájlok pl picassa.ini, thumbs.db.

extra - SEXRay

(#3224) #65675776 válasza dokar (#3223) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kereső. A találatokat mind kijelölöd és Delete.

(#3225) gyurman válasza Coyot (#3222) üzenetére


gyurman
tag

Az USB-s cuccoknak is van com portjuk, csak nem com1 hanem 2-nég több. A programot meg beállítod, hogy ne az 1-re, hanem nagyobbra írjon. Nem?

(#3226) Coyot válasza gyurman (#3225) üzenetére


Coyot
őstag

az a baj a programban van com1-4 ig ezek egyike sem usb, sajnos:(

Má' nem

(#3227) gyurman válasza Coyot (#3226) üzenetére


gyurman
tag

mert mit akarsz pontosan? Telefont buherálni?

(#3228) dokar válasza #65675776 (#3224) üzenetére


dokar
addikt

nahát a mezei winfos kereső tényleg segített, kösz a tippet :R
előtte TC-ben próbáltam ügyködni

extra - SEXRay

(#3229) dokar válasza Coyot (#3222) üzenetére


dokar
addikt

de a notin nincs soros ugye

nagyon sok notin van, mert aki szintén az mérnöki iparban dolgozik, az tudja, hogy szükség van rá. a dell notimon is van.

próbálkozz a virtuális soros porttal

mellesleg milyen eszköz van a túloldalt? egy plc? :)

extra - SEXRay

(#3230) Coyot válasza dokar (#3229) üzenetére


Coyot
őstag

ööö ez egy gyújtás állító ketyere, nem értek a lovakhoz :D, csak annyi, hogy soros porton akar mindenáron kommunikálni a sw-je a ketyerével, a megoldás pedig egy serial usb bridge , mostmár asszem működni fog :)
amugy ladán akarunk gyújtást állítani, finomhangolni kell a ketyerét,hogy jobban húzzon :)

Má' nem

(#3231) Ben96


Ben96
tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan programot amivel helyi hálozaton lehet headsettel beszélni?

(#3232) Kernel válasza Ben96 (#3231) üzenetére


Kernel
nagyúr

XP-ben Futtatás: conf

(NetMeeting)

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3233) Ben96 válasza Kernel (#3232) üzenetére


Ben96
tag

Kössz!

(#3234) Kernel válasza dokar (#3228) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nehéz lenne elhinni, hogy a mindentudó TC valamit kevésbé tud. Talán rosszul próbálkoztál.

Keresőnél "Lemezek" gomb, "Helyi merevlemez". Ez jelöli ki a helyi lemezeket, egyszerre.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3235) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Van 5-6 fenykepem, beloluk szeretnek egy amolyan kevereket csinalni, a kepek kozott homalyositott atmenettel; magyaran a kepeket balrol jobbra "osszeragasztani", nemi atmenettel. Milyen program ami kepest erre?:)

Fontos: Grafikai szoftverek teren abszolut nem vagyok otthon, ugyhogy ne mondjatok, hogy PaintShopProval ez 5 perc, mert ott maximum egy save as-t tudok vegigvinni. Elore is koszi.

Szereted az állatokat?

(#3236) ollie válasza piqla (#3235) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

pedig magától semelyik program ne mfogja megcsinálni

***

(#3237) Loretto válasza piqla (#3235) üzenetére


Loretto
veterán

IrfanViewban csinálj egy panorámaképet, majd az összeillesztéseket mosd el picit mondjuk Photoshopban.

Soirée...

(#3238) Brutforsz válasza piqla (#3235) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A GIMP* tud ilyet a Pandora plugin segítségével.

A képek kiválogatását nem számítva ez 8 kattintásba került, nevezetesen:

1. Kiterjesztések (menü)
2. Make Panorama (menüpont)
... hozzáadogatod a képeidet a kívánt sorrendben
... ízlés szerint beállítod az átfedést (overlap)
3. OK (gomb)
4. Kép (menü)
5. Látható rétegek összefésülése (menüpont)
6. Összefésülés (gomb)
7. Kép (menü)
8. Kép automatikus vágása (menüpont)
-> Kész, lehet menteni

a PH!-n bemutatta: ollie :D

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3239) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Van valami olyan progi, amivel a pendrivén lévő hírdetést letudjam szedni? format meg ilyenek nemjók, valami spécibb kéne... Van-e esetleg olyan progi, ami a szektorokat képes törölni? :R

(#3240) KTU válasza Gyusz (#3215) üzenetére


KTU
addikt

PDFCreator kiválaszthatsz jpeg formátumot is többek közt, ez 1 virtuális nyomtató.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3241) piqla válasza Brutforsz (#3238) üzenetére


piqla
őstag

Ejha! Koszonom szepen a leirast, nem semmi! Kar, hogy mar a masodik pontnal elakadtam :DDD hiaba jobb klikk save as, elmentem a tobbi scm koze, es baromira nincsen ilyen, hogy make panorama... Bocs :DDD

Szereted az állatokat?

(#3242) Brutforsz válasza piqla (#3241) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Én bocs, mivel elkúrtam. Nem vettem figyelembe, hogy én a Pandora plugint ubuntus csomagként tettem fel, amit ezek szerint egy kicsit felturbóztak.

Feldobtam most Win alá a 2.4-es GIMP-et, meg a szükséges szkriptfájlt, így valóban nincs közvetlen make panorama. Kövesd a linkelt oldalon látható használati útmutatót, az az út is csak egy kicsit bonyolultabb.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3243) Hujikolp válasza Hujikolp (#3239) üzenetére


Hujikolp
őstag

senkinek semmi ötlete?

(#3244) #25954560 válasza Hujikolp (#3243) üzenetére


#25954560
törölt tag

kicsit reszletesebben kene. miazhogy hirdetes? milyen formatum? hol helyezkedik el? mikor latod? stb

(#3245) Kernel válasza Hujikolp (#3239) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gondolom, U3 pendrive-ról van szó, előtelepített programokkal. Először a gyártó honlapján kell megnézni, van-e hozzávaló formázó vagy akármilyen program.

Fórumon volt olyan, hogy valaki egyéb úton formázta, utána a belassult az adatátvitel, szóval nem árt vigyázni.

Ha nem jön össze, U3 irányban kell további keresést folytatni (Google) vagy a HWSW fórumon is voltak ilyen témák. Már ha valóban U3 cuccod van.

Szektorszintű felülírás egyébként nem jelenthet problémát, pl. Runtime Diskexplorer (Windows diskeditor).

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3246) Kernel válasza Kernel (#3245) üzenetére


Kernel
nagyúr

A Diskexplorer arra is alkalmas, hogy szektorszintű 1:1 lemezképet készítsünk egy meghajtóról. Ezt érdemes megtenni, így probléma esetén visszaállítható az eredeti állapot. Elvileg U3 esetén is, de én olyat közelről még nem láttam, ezért biztosra nem mondhatom.

Meg kell nézni a jelenlegi fájlrendszert, a kluszterméretet is, és formázásnál figyelembe venni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3247) gyurman válasza Kernel (#3246) üzenetére


gyurman
tag

Ilyen Runtime Diskexplorer helyett ingyeneset nem tudtok?

(#3248) Kernel válasza gyurman (#3247) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha jól rémlik, keresővel találtam valamikor free diskedit-et Windowsra, de valamiért nem "tetszett" annyira, mint a Diskexplorer. Bár rendes diskeditor kinézete volt annak is...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3249) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ha a pendrivét bedugom, akkor feldob egy ablakot, amiben reklám van. Ez szerintem swf-el csinálták meg, és ezen felül emulál egy meghajtót, amiben késöbb megtudom megint nézni a hirdetést. Ha eltávolítom, akkor eltünik az emulást.

Ez az U3 ez mi? A gyártós jó ötlet, mingyárt megnézem.

nincsen meg ahivatalos honlap, mindehol csa terméket, mindenfel.

[ Szerkesztve ]

(#3250) Hujikolp válasza Hujikolp (#3249) üzenetére


Hujikolp
őstag

no meglett a progi http://www.u3.com/uninstall/ ha visszakapom, akkor kipróbálom. THX a segítséget :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.