Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) #54715584 válasza #54715584 (#3799) üzenetére


#54715584
törölt tag

senki tobbet harmadszor? :)

(#3802) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hy nekem kellene egy olyan program, ami a videófájlokat konvertál 3gp-be, mert a telegfonom azt játsza le csak (n73) Olyan progi kéne, ami magyar felületű és nagyon egyszerű használni.
Mod:ja és légyszi ne jöjjetek azzal, hogy a google a barátom, mert már megpróbáltam azt, de nem találtam használhatót, és mégegyszer mondom, hogy nagyon egyszerü, nagyon könnyen használható magyar nyelvű progi kell
Köszi
Mod2:ja és legyen ingyenes :)

[ Szerkesztve ]

(#3803) PHM válasza Pukkancs (#3802) üzenetére


PHM
addikt

Pl: Acala 3GP Movies Free
Ugyan nem magyar nyelvű, de ingyenes és a használata pofonegyszerű.
A motorola portálról töltöttem le anno, ha nem találsz jobbat, szivesen elküldöm a telepítőjét. (Moto V 360-ra konvertáltam vele, 320x240-et is tud.)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3804) Pukkancs válasza PHM (#3803) üzenetére


Pukkancs
tag

Uks kipróbálom

(#3805) PHM válasza Pukkancs (#3804) üzenetére


PHM
addikt

Mármint megtaláltad valahol, vagy küldjem el a telepítőjét?
Ha igen, kérek priviben 1 mailcímet.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3806) Pukkancs válasza PHM (#3803) üzenetére


Pukkancs
tag

Valami elképesztően rossz hangminőséget csinál nekem, nem tudod hogy mi a baj vele? mert itt nem lehet állítani azon, netán leszedjek egy újabb verziót?
Mod:ha nálad tökéletesen műkszik, akkor küldöm az e-mailcímet privátban, azt megnézem, hogy azzal jól csinálja-e

[ Szerkesztve ]

(#3807) PHM válasza Pukkancs (#3806) üzenetére


PHM
addikt

DVD filmeket konvertáltam vele, illetve netes vicces videókat.
Nem emlékszem, hogy különösebb gond lett volna a hanggal, azon felül, hogy asszem monoba konvertálta.
Van még egy progi: ImTOO MPEG Encoder
Ezt szoktam gyakrabban használni, mert rengeteg formátumot ismer, de sajna a kezelése nem olyan egyszerű, ráadásul 3GP-nél nem voltam megelégedve a videó minőségével.
Esetleg megér egy próbát, mert sok dolgot lehet benne manuálisan beállítani.
A telód nem tud MP4-et?
Mert ha igen, érdemesebb abba konvertálni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3808) jozsikka válasza jozsikka (#3785) üzenetére


jozsikka
tag

nekem valaki? :O :O

(#3809) ollie válasza Pukkancs (#3802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

#3778 :U

***

(#3810) lúzer válasza Pukkancs (#3802) üzenetére


lúzer
veterán

vagy ez, nagyon jó:
x-3gp-video-converter2115.exe
keress rá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3811) pitman válasza ollie (#3796) üzenetére


pitman
őstag

Köszi, ki fogom próbálni úgy is.

(#3812) ruan


ruan
tag

Végre kész a filmem, azt hittem túl vagyok a nehezén, tévedtem.

Szenvedek a dvd-menü készítésével,
próbáltam a Nero-val majdnem sikerüt amit szerettem volna, próbáltam a Ulead dvd Movie Factory-t is.
Olyan progit szeretnék amivel pár nap alatt, olyan menüt készíthetek amit elképzeltem...

pl. lehessen változtatni a fejezetek méretét, számát 1 oldalon
Nem bonyolult progit keresek csak amivel a menü legtöbb elemét személyre szabhatom.
Remélem van ilyen

A film címe 10 betű, és a film pont 10 fejezetből áll, arra gondoltam hogy nagy meretű betűkkel kiírom a film címét, és a betűkön belül menne a fejezet rövid videója, ez megvalósítható valamelyik progival?

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#3813) PHM válasza ruan (#3812) üzenetére


PHM
addikt

Próbáld meg ezt:
TMPGEncDVDAuthor

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3814) Pukkancs válasza ollie (#3809) üzenetére


Pukkancs
tag

Köszi, jó program, csak hibát ír ki a videók nagy részénél :O

(#3815) PHM válasza Pukkancs (#3814) üzenetére


PHM
addikt

A tegnapi ügyben sikerült előrehaladnod?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3816) Pukkancs válasza PHM (#3815) üzenetére


Pukkancs
tag

Amit mailben kaptam, azt nem sikerült kiszednem belőle, mindig hibát írt ki, pedig megpróbáltam cselesen is :( Más progi után meg már nemigazán kutattam már, mert inkább mentem aludni de még mindig itt van 6-7 videó, amit nem játszik le a telefonom, de most megpróbálom, hogy az egyik program, ami mindig hibát ír ki nekem azoknál a videóknál, mp4-be konvertálásnál is hibát ír-e ki. Ha nem, akkor meg remélem, hogy azt lejátssza a telóm

(#3817) Pukkancs válasza lúzer (#3810) üzenetére


Pukkancs
tag

Úgy tűnik, hogy megvan a tökéletes progi :) Mindenkinek köszönöm a segítséget :R
[link]

(#3818) PHM válasza Pukkancs (#3817) üzenetére


PHM
addikt

Örülök, hogy sikerült. :)
Az Mp4-et a legtöbb olyan teló lejátssza, ami egyáltalán elboldogul a videókkal.
A Moto V360-om is, bár valahogy nagyon válogatós e téren, ezért maradtam végül nála a 3GP-nél.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3819) #54715584 válasza PHM (#3818) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezt az allitast azert cafolnam :)
mindenesetre 3gp-t tobb keszulek tud :)

(#3820) PHM válasza #54715584 (#3819) üzenetére


PHM
addikt

Nem azt írtam, hogy mindegyik, hanem a legtöbb.
Valóban vannak olyan telók, amik csak a 3GP-t ismerik, ezek többnyire régebbi típusok, illetve alsó kategóriás készülékek.
Lassan-lassan azért leszivárognak a jó dolgok a belépő szintű telókba.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3821) alitak


alitak
senior tag

Csao!

Kéne nekem egy progi erre:
Van egy mappa, benne 150-200 mp3 szám, melyek eltérhetnek kül. beállításaikban (bitráta, ...). Olyan progi kéne, amelyiknek megadom EGYSZER ezeket a beállításokat, majd mindet egy olyan mp3-ra konvertálja. Ismer vki ilyet?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#3822) Gerisan


Gerisan
tag

a vistában van olyan hogy az asztalon mutatja a vinyóimat és hogy azokon mennyi hely van még.Nincs esetleg ilyen kiegészítő vagy egy kis program xp-re is?én már találtam egyet de az sok memóriát evett és leszedtem.

GIGABYTE GA-B85M-D3H ,Core i5 4460, 12 Gb Ram,GigaByte Geforce GTX 650Ti Boost 1024 MB DDR5,1,5TB SATA HDD,60 Gb SSD

(#3823) Sátán44


Sátán44
addikt

Mondjatok már nekem egy jó partícionáló programot vista alá! :U A beépítetten kívül!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3824) Winner_hun válasza Sátán44 (#3823) üzenetére


Winner_hun
félisten

PerfectDisk
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3825) ollie válasza Sátán44 (#3823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

JkDefrag (open source)

***

(#3826) ollie válasza alitak (#3821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi lenne ha visszaolvasnál? :U

***

(#3827) #54715584 válasza alitak (#3821) üzenetére


#54715584
törölt tag

easy cdda extractor :)

(#3828) Sátán44 válasza ollie (#3825) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm a választ!A Paragon Partition Manager megoldotta a problémámat! :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3829) ollie válasza Sátán44 (#3828) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként most jövök rá, hogy defragmentálót ajánlottam neked. :B

***

(#3830) alitak válasza #54715584 (#3827) üzenetére


alitak
senior tag

:R Köszi!

ollie #3826: igazad van, máskor kereső először...

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#3831) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

Olyan mp3-lejátszó progit keresek ami valós időben hangnormalizál (mint Mplayer Fronted), csak rendes Winamp-szerű zenelejátszó legyen. Ha lehet nagyobb tudással (randomizálás "visszatevés nélküli" variáción alapuljon amíg a kör végére nem ér (mint az ötös lottó ha 90-szer húznánk). Winamp sajnos olyan hogy mindig a teljes listából sorsol...

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3832) ollie válasza Jazz (#3831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Windows Media Player

***

(#3833) vivera


vivera
csendes tag

hali
Server 2003 -ra kellene egy progi amivel a userek internetsebességét és adatforgalmát tudnám figyelni.10 user használná a szervert én mint rendszergazda szeretném tudni fiókonként ki mennyit használ a netből sebesség /adatforgalom.Pillanatnyi érték és naplózás is kellene.Du méter-t használok de mivel ő a hálókarit figyeli így minden fiókban ugyanazt mutatja. :W
Segítséget előre köszönöm

"Régi kerámia procikat keresek gyüjteménybe" = kilóra gyűjt paraszt vakítással :D

(#3834) Star/[GM]Ray


Star/[GM]Ray
csendes tag

Hali !

Én olyan programot keresnék amivel fel tudom venni a windowsban történő eseményeket videóra ! pl: mint a Fraps al a jatékoknál> csak a windosba kellene!! :DD

:))

[ Szerkesztve ]

OBSCURE - staaR - AMD ?! < INTEL ?!

(#3835) canniball válasza Star/[GM]Ray (#3834) üzenetére


canniball
nagyúr

[link]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3836) vivera válasza Star/[GM]Ray (#3834) üzenetére


vivera
csendes tag

Hali
Én ezt használom:My Screen Recorder [link]

[ Szerkesztve ]

"Régi kerámia procikat keresek gyüjteménybe" = kilóra gyűjt paraszt vakítással :D

(#3837) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Egy egy egyszerű kérdésem van: szótárt keresek, kívánalmak:

- kicsi legyen, pár 10 Mb max.
- ne kelljen installálni, csak másolni, és önállóan fusson a gépen bármelyik könyvtárban. (nem férek hozzá a Windows, Program Files könyvtárhoz, és a "C" meghajtó nem is látható a célgépen, "D" helyi van.)
- XP-n is menjen

Van ilyen?

g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#3838) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Mit ajánlatok DVD filmek megtekintéséhez?
BSPlayer-em valahogy nem akarja szeretni. Win media player meg nem a kedvencem.

De ha van ötlet, hogy a BSPlayer is elindítsa, akkor azt is szívesen veszem. (VOB kiterjesztésű "adat file-okat" elindítja.)

(#3839) Jazz válasza ollie (#3832) üzenetére


Jazz
veterán

Remek. Tényleg! Köszi!
Ez a Win Media Player Classic iszonyat jó lett. Nagyon tetszik. :)

1.Keresem a legjobb videó vágó digitalizáló minden progit (Pinnacle Studio iszonyat gép terheló, valami Sony Vegas, vagy nem is tudom milyet ajánlottak egyszer ami nagyon profi és kevés erőforrás zabáló)
1a.Mellé milyen encodert ajánlanátok? Jelneleg DivX 6.1Pro van.

2.És keresem a legjobb audio vágó szerkesztő felvevő...progit. Mint egy Nero Wave editor, persze az nagyon gagyi. Tudjon effektezést keverést...mindent. Több audio csatornát kezeleni egyidejűleg (már ennek a nevére sem emlékszem, de valami nagyon profit ajánlottak). No és akár 192.000 mintavételezési frekit, 32 bit-en....(elvileg Nero is tudja de nem engedélyezi valamiért).
2a.És Végül a fenithez keresek mp3 encodert. Faunhofer Layer III nagyon jó, de az pl. csak 44Khz mintavételezési frekit+16bit+stereo tud csak. :(

1000 thx :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3840) canniball válasza Jazz (#3839) üzenetére


canniball
nagyúr

"Ez a Win Media Player Classic iszonyat jó lett."
A Windows Media Player és a Media Player Classic az két különböző progi. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3841) canniball válasza Ch4os (#3838) üzenetére


canniball
nagyúr

Én a CyberLink PowerDVD-t használom (asszem a 6. verziót). Nekem bejött. Csak sajna nem ingyenes, de azért kipróbálható. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3842) Jazz válasza canniball (#3840) üzenetére


Jazz
veterán

Komolyan? Vááá. :B
Classic-ot használok amúgy, az jobb gyorsabb....Meg nekem a letisztult GIU mentes felültetek sokkal jobban bejönnek. Éljen a DOS meg a parancssoros Mplayer Fronted.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#3843) Jazz válasza Jazz (#3839) üzenetére


Jazz
veterán

Valaki? #3839-ra? thx!

free your mind

(#3844) #19617792


#19617792
törölt tag

Sziasztok!

Egy olyan programot keresek, amivel egyszerűen lehet ellenőrizni és módosítani a fájltársításokat, kategóriákra bontva, pl.: audió fájl kategória: mp3 - winamp, wma - winamp
vagy épp videó: wmv - wmp11, avi -wmp11, stb.. Windowsban ugyan van fájltársítás menü, de azt rühellem. (Nem a jobb klikkes „Társítás...”-ra gondolok ez egyszerű de, nincs kedvem mindenre jobb klikk, társítás…-t nyomni. Amit rühellek az a: Sajátgép - Eszközök - Mappa beállításai - Fájltípusok menü mert, itt minden ömlesztve van, és utálom, túlbonyolít számomra mindent) És a program csak freeware lehet, ill. ha lehet akkor ne kelljen installni (bár az se baj ha installni kell)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3845) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Szióka
2 kérdésem lenne. Az egyik az hogy van egy mercury tv card 7130-om...és 64bites vistahoz nem találtam illesztő programot..nem ismeri fel. Csak 32bites illesztőm van hozzá :O
A másik dolog az lenne hogy szeretnék DVD-re írni feliratos filmet...de nem találok egy olyan progit sem ahol SRT feliratot elfogadna...vagy mindig a film hang formátumával kötekszik...van valami jó progitok?
Előre is köszi :R

(#3846) attyspocak válasza Tomitosz (#3845) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Az első kérdésre: A 64bites rendszeren a 32bites programok többnyire elfutkorásznak, így a driver is feltehetően.

A másodikat nem egésszen értem. A DVD-re íráskor az író programot mit érdekli a fájl formátuma? Alapesetben a DVD feliratai nem SRT-k, Beágyazott feliratok vannak benne.

(#3847) Ch4os válasza canniball (#3841) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Kipróbáltam ezt a Power DVD-t de az alap bill. bombokat nekem nem sikerült beállítanom, egyáltalán hol lehet - ha lehet - beállítani?

Pl: fel-le nyíl = hangerő fel-le,
balra-jobbra nyíl = ugrás előre-hátra X mp-et

Vagy esetleg egy másik DVD lejátszó ami tudja?

(#3848) beteg


beteg
őstag

sziasztok!
tudtok olyan média lejátszót, ami az iso dvd-t egyből lejátsza, nem kell előbb bemountolni?
thx

Csak futni kell!

(#3849) Ch4os válasza beteg (#3848) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Ez a megoldás engem is érdekel!

(#3850) beteg válasza Ch4os (#3849) üzenetére


beteg
őstag

lehet, a barebone topikot kéne olvasgatnunk? gondolom, ők nem mountolgatnak a távirányitóval!? :F :)
amúgy tuti, hogy létezik ilyen progi, csak nem tom, melyik. sőt, van egy tvix hálózati médialejátszóm, az linuxos és lejátsza az iso-t.
de pc-n??

Csak futni kell!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.